Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Winter is coming


  • Please log in to reply
5274 replies to this topic

#4621 sreta-steta

sreta-steta
  • Members
  • 291 posts

Posted 20 August 2017 - 14:58

 

Hard core fanovi knjiga su uvek hejtovali seriju, samo je zavisilo ko će na kojoj sezoni početi. To je isti slučaj kao i sa LOTR-om i Harry Potterom. Ne bih sad ulazio u konkretne razloge, ali su te zamerke na kraju krajeva uvek iste. Ako bi obrisao imena likova i konkretne informacija o radnji, ne bi razlikovao pljuvačinu GoT-a i LOTR-a. Uvek su to zamerke o temama, karakterizaciji, holivudizaciji,simplifikaciji,..

 

 

Ovde se slazem 1/1. Mislim, koliko sam rasprava slusao o Tomu Bombadilu i pjuvanje zasto je izoastavljen. A u to vreme sam bas bio fan knjige i vise nego prestravljen sto reziser Neukusa sad rezira knjigu koja mi je obelezila detinjstvo. 

Meni je za sve ove rasprave koje se vode kriv Martin. On je pricu koja je jako dugo bila maltene besprekorna (uz zamerke da mu se desava da odluta) u svetu epske fantastike, jednostavno zapustio. 


  • 0

#4622 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 20 August 2017 - 17:33

Iscitah i ja one S8 leakove... iskreno, kraj je i vise bitter nego sto sam ocekivao :+1: bilo bi lepo kad bi stvarno bili istiniti.

Inace, ukoliko su fake, stvarno bih voleo da vidim tog lika koji je bio toliko zaludan da sve ono napise.


  • 0

#4623 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 20 August 2017 - 17:41

Svake sezone se ovakve stvari pojavljuju, samo se desilo da je ove sezone neki od njih bio tačan. Ne bi me čudilo da za poslednju sezonu i HBO počne stvarno da kači lažne spojlere. 

 

Ne verujem da je tačna, jer snimanje počinje u oktobru, znači da glumci još nisu dobili tekst, a ni velika većina ostalih u produkciji. A to obično procuri tako. 


  • 0

#4624 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 20 August 2017 - 18:30

Da, bas je bitter, mnogo vise nego sweet...Mislim da je verovatno fake, mada me malo kopka posto stil teksta neodoljivo podseca na onaj leak za 7.sezonu koji se kasnije pokazao da je tacan...I treba imati u vidu da ovo lici na outline a ne kompletan scenario sa tacnim replikama koje dobijaju glumci pred samo snimanje, tako da je vrlo moguce da ovo vec postoji u cirkulaciji jer mislim da je potrebno za generalnu produkciju. A preprodukcija izgleda vec pocela u S.Irskoj, rade nesto na setu za Winterfel...http://watchersonthe...nd/#more-151428

 

Tako da ko zna.... 


  • 0

#4625 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 20 August 2017 - 18:50

Još jednom molba. NEMOJTE da komentarišete razne leakove na ovoj temi, makar i ovako u naznakama. Ona ne služi tome. Ako baš toliko želite, otvorite novu temu pa na njoj komentarišite. Hvala


  • 4

#4626 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 20 August 2017 - 19:01

Da, bas je bitter, mnogo vise nego sweet...Mislim da je verovatno fake, mada me malo kopka posto stil teksta neodoljivo podseca na onaj leak za 7.sezonu koji se kasnije pokazao da je tacan...I treba imati u vidu da ovo lici na outline a ne kompletan scenario sa tacnim replikama koje dobijaju glumci pred samo snimanje, tako da je vrlo moguce da ovo vec postoji u cirkulaciji jer mislim da je potrebno za generalnu produkciju. A preprodukcija izgleda vec pocela u S.Irskoj, rade nesto na setu za Winterfel...http://watchersonthe...nd/#more-151428

 

Tako da ko zna.... 

 

 

Pa kad snimanje počne za par nedelja uskoro će krenuti da stižu i slike sa snimanja. Jedino je problem što će se verovatno dosta radnje prebaciti na Sever a u Severnoj Irskoj paparaci slabo hvataju neke slike, tj. obezbeđenje je poprilično jako. Obično curi u Španiji i Hrvatkoj. 

 

Još ako sezona bude pomerena za 2019. biće ubistveno dosadno. 


  • 0

#4627 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 20 August 2017 - 19:20

Još ako sezona bude pomerena za 2019. biće ubistveno dosadno. 

 

 

Bas bih se iznenadio ukoliko bi prikazali sledece godine... IMO, prilicno je realno da ostave za 2019.


  • 0

#4628 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 20 August 2017 - 19:32

Snimanje osme krece za mesec dana, negde to videh.


  • 0

#4629 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 20 August 2017 - 20:37

Svake sezone se ovakve stvari pojavljuju, samo se desilo da je ove sezone neki od njih bio tačan. Ne bi me čudilo da za poslednju sezonu i HBO počne stvarno da kači lažne spojlere. 

 

Ne verujem da je tačna, jer snimanje počinje u oktobru, znači da glumci još nisu dobili tekst, a ni velika većina ostalih u produkciji. A to obično procuri tako. 

 

ceo plot je procureo i leak je bio 100% tacan.ne znam cemu ovo izvrtanje samo da bi se dokazalo nesto.

 

http://www.dailymail...ory-insane.html

 

sto se tice plota za 8. meni ovo deluje kao real deal...mogli bi da otvorimo diskusiju i za to -_-


Edited by Kravica, 20 August 2017 - 20:38.

  • 0

#4630 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 20 August 2017 - 21:29

Otvorio sam ja topic, da ne smaramo ovde ljude sa spoilerima. 


  • 1

#4631 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 20 August 2017 - 23:11

ceo plot je procureo i leak je bio 100% tacan.ne znam cemu ovo izvrtanje samo da bi se dokazalo nesto.

 

 

:ajme:

 

Poenta je da je ovaj tačan, ali bilo je bar još 3 lažna leaka za sedmu sezonu koja su se pojavila ranije, a neki i nakon ovog. 


  • 0

#4632 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 21 August 2017 - 08:19

jeste 4 leaka pre ovog i 10 posle ukupno 300 leakova...svi znaju samo za ovaj, samo ti spominjes neke fantomske


  • 0

#4633 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 21 August 2017 - 10:39

Ja uzivao ceo vikend peglajuci ovih 6 epizoda.

Drago mi je da se prica ubrzala, iako ostaje gorak ukus nakon nekoliko scena i situacija iz ove sezone.

 

1. Dzejmi i saputnik, nakon upadanja u onu reku rone 50-100 metara, isplivavaju na isto toliko od zarista bitke i nikom nista, sve cool? 

2. Rodry ili kako vec pegla kilometrima iza zida da posalje gavrana, Deneris dolece u poslednjem trenutku za koliko, 45 minuta?

 

Mnogo se putuje po svetu, sto je logicno obzirom da vecina prica se blize klimaksu (ili su vec u istom) ali ne svidja mi se sto nesto sto je ranije uzimalo nekoliko epizoda, dane i noci, mesece sada zauzima svega nekoliko trenutaka? Horda mrtvaka iza zida vec tri epizode prelaze par kilometara a Rodri, Deneris, zmajevi i ostali setaci cepaju u medjuvremenu hiljade?


  • 2

#4634 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 21 August 2017 - 12:26

Ja uzivao ceo vikend peglajuci ovih 6 epizoda.
Drago mi je da se prica ubrzala, iako ostaje gorak ukus nakon nekoliko scena i situacija iz ove sezone.

1. Dzejmi i saputnik, nakon upadanja u onu reku rone 50-100 metara, isplivavaju na isto toliko od zarista bitke i nikom nista, sve cool?
2. Rodry ili kako vec pegla kilometrima iza zida da posalje gavrana, Deneris dolece u poslednjem trenutku za koliko, 45 minuta?

Mnogo se putuje po svetu, sto je logicno obzirom da vecina prica se blize klimaksu (ili su vec u istom) ali ne svidja mi se sto nesto sto je ranije uzimalo nekoliko epizoda, dane i noci, mesece sada zauzima svega nekoliko trenutaka? Horda mrtvaka iza zida vec tri epizode prelaze par kilometara a Rodri, Deneris, zmajevi i ostali setaci cepaju u medjuvremenu hiljade?

Rodri? :) Idi gledaj FMP! :) Salim se, naravno. Te i slicne stvari vecini smetaju, nekom manje, nekom vise. Mozda je trebalo sa sacekas i sedmu, pa da odgledas sve u paketu. Mada treba imati djavolsko stpljenje za tako nesto :)

P.S. Naslucujem da ce do kraja ova serija da se pretvori u Otpisane. U svakoj epizodi pogine barem jedan jak igrac :)

Edited by The Butcher of Luverne, 21 August 2017 - 13:11.

  • 0

#4635 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 21 August 2017 - 14:24

 

 

1. Dzejmi i saputnik, nakon upadanja u onu reku rone 50-100 metara, isplivavaju na isto toliko od zarista bitke i nikom nista, sve cool? 

2. Rodry ili kako vec pegla kilometrima iza zida da posalje gavrana, Deneris dolece u poslednjem trenutku za koliko, 45 minuta?

 

Mnogo se putuje po svetu, sto je logicno obzirom da vecina prica se blize klimaksu (ili su vec u istom) ali ne svidja mi se sto nesto sto je ranije uzimalo nekoliko epizoda, dane i noci, mesece sada zauzima svega nekoliko trenutaka? Horda mrtvaka iza zida vec tri epizode prelaze par kilometara a Rodri, Deneris, zmajevi i ostali setaci cepaju u medjuvremenu hiljade?

:ajme:  :ajme: 

1. a nisu možda mogli da izadju na površinu vode na sekund da dodju do vazduha a da ih za to vreme niko ne primeti...
2. pošto inače nijedan čovek nikad nije pretrčao 20,30 km-a... Je l znaš što se maratonska trka zove kako se zove? :)

 


  • 0