Jump to content


Photo
- - - - -

Sport na Kosovu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
845 replies to this topic

#31 mali Djokica

mali Djokica
  • Members
  • 161 posts

Posted 08 February 2009 - 15:11

...Da dodam da su u jutarnjem dnevniku RTS ovo već izpolitizovali.I to sa velikom dozom ironije ,a osecalo se i neko skriveno zadovoljstvo kada je spikerka to pročitala, i to me ljezet...

Ovo sam ja napisao??? ili ti?????
Jos bi da mi odredjujes gde cu da pisem

Edited by mali Djokica, 08 February 2009 - 15:13.


#32 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 08 February 2009 - 15:36

Ovo sam ja napisao??? ili ti?????
Jos bi da mi odredjujes gde cu da pisem

Da i šta je tu neistinito?
Ma što se mene tiče možeš da pišeš gde hoćeš, i piši šta hoćeš

"Putuj...., i ne naginji se kroz prozor"

#33 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 08 February 2009 - 15:59

Nijedna medjunarodna utakmica ne moze da se odigra bez dozvole saveza. Kako savez kosova nije u Uefi i Fifi samim tim i ne postoji. Dinamo je zaprecena kazna i zato nece dolaziti na kosovo.

#34 mali Djokica

mali Djokica
  • Members
  • 161 posts

Posted 08 February 2009 - 16:06

Nijedna medjunarodna utakmica ne moze da se odigra bez dozvole saveza. Kako savez kosova nije u Uefi i Fifi samim tim i ne postoji. Dinamo je zaprecena kazna i zato nece dolaziti na kosovo.

U pravu si Klaudinho!!!
To je bila sustina vesti koju su preneli svi mediji pa i RTS, sto je susta istina!!!

#35 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 08 February 2009 - 17:26

Nijedna medjunarodna utakmica ne moze da se odigra bez dozvole saveza. Kako savez kosova nije u Uefi i Fifi samim tim i ne postoji. Dinamo je zaprecena kazna i zato nece dolaziti na kosovo.


Nelogicno! Ako FSK nije clan FIFE ili UEF-e utakmica (prijateljska) bi imala status neodigrane utakmice, znaci kao da se nije odigrala uopshte..ima li josh koji Dinamo po komshiluku?

#36 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 08 February 2009 - 17:38

Nelogicno! Ako FSK nije clan FIFE ili UEF-e utakmica (prijateljska) bi imala status neodigrane utakmice, znaci kao da se nije odigrala uopshte..ima li josh koji Dinamo po komshiluku?

Ima
U Tirani :ph34r: :) :D

#37 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 08 February 2009 - 18:55

Nelogicno! Ako FSK nije clan FIFE ili UEF-e utakmica (prijateljska) bi imala status neodigrane utakmice, znaci kao da se nije odigrala uopshte..ima li josh koji Dinamo po komshiluku?



Aj pogledaj jos jednom sta si napisao ...



Takodje i Dinamu je potrebna dozvola maticnog saveza HNS koji je prakticno stopirao utakmicu . FSS je preko Uefe izlobirao i kraj price . FSK ne postoji pravno i legalno , za sve odluke se pita FSS ,isti slucaj je u kosarci .

#38 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 08 February 2009 - 19:10

Aj pogledaj jos jednom sta si napisao ...



Takodje i Dinamu je potrebna dozvola maticnog saveza HNS koji je prakticno stopirao utakmicu . FSS je preko Uefe izlobirao i kraj price . FSK ne postoji pravno i legalno , za sve odluke se pita FSS ,isti slucaj je u kosarci .


I u rukometu :ph34r:

#39 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 08 February 2009 - 19:12

Za rukomet ne znam slabo to pratim , ali fudbal i kosarka medjunarodnog tipa ce se tesko igrati dole ...


Vokri zbog ovoga podnosi ostavku izgleda ... to je trebalo da bude centralni deo "proslave" ...

Edited by Klaudinho, 08 February 2009 - 22:55.


#40 mali Djokica

mali Djokica
  • Members
  • 161 posts

Posted 08 February 2009 - 22:59

Grad Pristina je svojevremeno imala jedno od najboljih sportskih strelista u SFRJ.
Bilo je smesteno na izlazu iz grada, u podnozju jednog brdasca

Bilo je vise drzavnih reprezentativaca u sportskom streljastvu;
nenadmasni Maric u vojnickoj pusci, visestruki drzavni reprezentativac, i prvak drzave;
Tomislav Ilic II u Svetskom kupu u standardnom malokalibarskom pistolju; Djurovic u vojnickom pistolju; Plana u vojnickom pistolju;
Dauti i Bisercic u vazdusnom pistolju, i jos mnogo ljudi, pravih sportista, cijih se imena vise ne secam :ph34r:
Vidjali smo se na takmicenjima. U Pristini se odrzavalo vise puta drzavno prvenstvo u disciplini "vojnicka puska" trostav;
Imam negde slike sa takmicenja!

Edited by mali Djokica, 08 February 2009 - 23:00.


#41 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 08 February 2009 - 23:47

Razlog je da se utakmica navodno ne uklapa u plan priprema a i zbog nadolazećeg derbija sa Hajdukom koji "modri" žele dočekati 100% spremni.

Verovatno ce kao alternativa gostovati Crvena Zvezda na stadionu pod Dragodanskim brdom :ph34r:

Da ja sam negde procitao da su se uplasili......da ne izgube, i da bi im zbog toga pao moral pred Hajduk, :)

#42 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 08 February 2009 - 23:49

Nijedna medjunarodna utakmica ne moze da se odigra bez dozvole saveza. Kako savez kosova nije u Uefi i Fifi samim tim i ne postoji. Dinamo je zaprecena kazna i zato nece dolaziti na kosovo.

Ovo nije tacno, Dinamo moze da igra i sa amaterima iz Teherana ako hoce, to UEFA ne kontrolise, tako da je ovo novinarska patka.

Edit. Samo bih rekao jos ovo. Ostavite sport sportistima i ne uvlacite politiku po svaku scenu, svaki sportista ima pravo da se takmici i da na terenu postize i lose i dobre rezultate. Za politiku imate ceo jedan deo foruma, tako da ovde tome nije mesto. POLITIKA NAPOLJE IZ SPORTA.

Edited by DonJuan, 08 February 2009 - 23:52.


#43 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 09 February 2009 - 00:55

Moze da igra sa amaterima iz Teherana zato sto je Iran clan FIFE a kosovo nije .... to je JEDINI razlog zasto Dinamo ne igra ... a ti naravno veruj ili ne tvoja stvar . I da slazem se sport i politika ne idu zajedno. A ovo je ipak politicki deo foruma.

#44 Rooney

Rooney
  • Members
  • 1,420 posts

Posted 09 February 2009 - 09:17

Grad Pristina je svojevremeno imala jedno od najboljih sportskih strelista u SFRJ.


Na Kosovu je svaki grad i selo bio streliste!!!

#45 mali Djokica

mali Djokica
  • Members
  • 161 posts

Posted 09 February 2009 - 10:03

Na Kosovu je svaki grad i selo bio streliste!!!

Neko je lepo primetio da ovde ne moramo da politizujemo, makar ne na takav nacin!!!