Jump to content


Photo
- - - - -

Sport na Kosovu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
845 replies to this topic

#166 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 20 April 2009 - 20:43

----------------------------
Tako je....Murici Fadilj i ...........??????????
Daklem to je bila ta FK Pristina.......
A podseti me...Kujtim Salja,Kozniku...braca Jevric...?

Kujtim Shala je kasnije došao u Prištinu iz Partizana.Iz Prizrena je, ali je ponikao u Partizanu.Kozniku je puno mlađi, dok za braću Jevrić ne znam.U tadašnjoj Prištini sigurno nije bilo braće Jevrić.Fadilj Muriqi je igrao na mestu leve polutke, dok je njegov brat Gjevgjet bio desni bek(čini mi se)

#167 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 20 April 2009 - 20:47

Kujtim Shala je kasnije došao u Prištinu iz Partizana.Iz Prizrena je, ali je ponikao u Partizanu.Kozniku je puno mlađi, dok za braću Jevrić ne znam.U tadašnjoj Prištini sigurno nije bilo braće Jevrić.Fadilj Muriqi je igrao na mestu leve polutke, dok je njegov brat Gjevgjet bio desni bek(čini mi se)

----------------------------------
Secam se...Fadilj M...dobar kreativac
a burazer Dzevdet....kao Hatunic..molis boga da pogodi loptu inace ode u aut....

#168 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 20 April 2009 - 20:49

----------------------------
Tako je....Murici Fadilj i ...........??????????
Daklem to je bila ta FK Pristina.......
A podseti me...Kujtim Salja,Kozniku...braca Jevric...?

Salja je iz Prizrena i prvo je otisao u "bratski" Partizan pa neke '85 u Pristinu isto kao i bek Sadriju koji je valjda iz Vucitrna
iz Pristine je presao u Dinamo mislim'89 i igrao one zadnje sezone kad se raspala liga SFRJ
Kozniku je moja generacija i dosao je iz Djakovice kad se zakuvalo otisao u Hajduk i kasnije igrao za reprezentaciju Hrvatske cak i na svetskom prvenstvu gde su bili treci,odlican igrac
Braca Jevric su Crnogorci koji su dosli pocetkom '90(sad ce Pristevac da dobije ospice)i igrali su u vreme kad su Albanci sem Bardhija napustili klub i igrali paralelnu ligu,golman Jevric je kasnije branio za reprezentaciju Jugoslavije i SiCG.

#169 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 20 April 2009 - 20:50

----------------------------------
Secam se...Fadilj M...dobar kreativac
a burazer Dzevdet....kao Hatunic..molis boga da pogodi loptu inace ode u aut....

More gori nego Hatuna :ph34r: :) :D
Fadilj je bio dobar tehničar.Zvali su ga i Maradona.Bio je omanji, duge crne kovrdžave kose.Obojica su došli iz Peći.Prvo Fadilj, a kasnije mu i brat.

#170 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 20 April 2009 - 20:54

More gori nego Hatuna :ph34r: :) :D
Fadilj je bio dobar tehničar.Zvali su ga i Maradona.Bio je omanji, duge crne kovrdžave kose.Obojica su došli iz Peći.Prvo Fadilj, a kasnije mu i brat.

iako je Dzevdet bio stvarno ostar i sa letecim starom na igraca ja ne pamtim da je nekog povredio,dok je tehnicar Fadilj koji je bio dobar momak polomio Bobana Bozovica iz FK sarajevo u prvom minutu utakmice i taj veliki talenat nikad vise nije zaigrao fudbal jer se radilo o prilicno teskoj povredi.

#171 vlad_

vlad_
  • Members
  • 869 posts

Posted 20 April 2009 - 21:34

More gori nego Hatuna :ph34r: :) :D
Fadilj je bio dobar tehničar.Zvali su ga i Maradona.Bio je omanji, duge crne kovrdžave kose.Obojica su došli iz Peći.Prvo Fadilj, a kasnije mu i brat.

jos da je bio slab na belo

#172 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 20 April 2009 - 21:47

Salja je iz Prizrena i prvo je otisao u "bratski" Partizan pa neke '85 u Pristinu isto kao i bek Sadriju koji je valjda iz Vucitrna
iz Pristine je presao u Dinamo mislim'89 i igrao one zadnje sezone kad se raspala liga SFRJ
Kozniku je moja generacija i dosao je iz Djakovice kad se zakuvalo otisao u Hajduk i kasnije igrao za reprezentaciju Hrvatske cak i na svetskom prvenstvu gde su bili treci,odlican igrac
Braca Jevric su Crnogorci koji su dosli pocetkom '90(sad ce Pristevac da dobije ospice)i igrali su u vreme kad su Albanci sem Bardhija napustili klub i igrali paralelnu ligu,golman Jevric je kasnije branio za reprezentaciju Jugoslavije i SiCG.

Braca Jevric su iz Rudara iz Pljevalja dosli u Pristinu kada je tamo bio Arkan. On ih je i doveo. Kada se on pokupio iz Pristine i kupio Obilic, obojica su presli u taj klub. Dragoslav Jevric (golman) je kasnije presao u Crvenu Zvezdu. Odlican golman, ne znam sta je sada sa njim....Njegov brat Dusan je daleko manje poznatiji i cini mi se da je i batalio aktivno igranje...

#173 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 22 April 2009 - 18:00

. Dragoslav Jevric (golman) je kasnije presao u Crvenu Zvezdu. Odlican golman, ne znam sta je sada sa njim.....

-------------------------------

1995-1999 Red Star Belgrade
1999-2005 Vitesse Arnhem
2005-2007 Ankaraspor
2007- Maccabi Tel Aviv


Edited by Constantin Veliki, 22 April 2009 - 18:07.


#174 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 27 April 2009 - 17:42



#175 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 27 April 2009 - 17:56

Gledao ja to uživo, kao i sve druge utakmice :ph34r:

#176 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 27 April 2009 - 18:29

Gledao ja to uživo, kao i sve druge utakmice :ph34r:

---------------------------
Jel Ti reko' Ja ...Gani Ajeti.......

#177 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 29 April 2009 - 23:49

iako je Dzevdet bio stvarno ostar i sa letecim starom na igraca ja ne pamtim da je nekog povredio,dok je tehnicar Fadilj koji je bio dobar momak polomio Bobana Bozovica iz FK sarajevo u prvom minutu utakmice i taj veliki talenat nikad vise nije zaigrao fudbal jer se radilo o prilicno teskoj povredi.

Gledao sam taj dogadjaj iz neposredne blizine..cuo sam kako puca kost..iako nije bio nameran faul nekako mi je Murici posle tog starta uvek licio na fudbalera ubicu talenata...Bozovic je opet zaigrao za Sarajevo ali je njegova karijera vec bila zapecacena tog dana na stadionu Prishtine i od strane Fadila Muriqija..nikako nisam uspeo da ga razumem shta mu je trebao taj pogibljeni start na sredini terena pored aut linije.

Edited by PRESHEVARI, 29 April 2009 - 23:51.


#178 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 01 May 2009 - 19:00

Kazite mi da li postoji prenos fudbalskih utakmica sa Kosova.
Ako postoje koja TV ih prenosi....

#179 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 01 May 2009 - 19:30

Kazite mi da li postoji prenos fudbalskih utakmica sa Kosova.
Ako postoje koja TV ih prenosi....

Ne postoji

#180 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 01 May 2009 - 19:32

Ne postoji

------------------------------------
E hebi ga...