Jump to content


Photo
- - - - -

Sport na Kosovu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
845 replies to this topic

#136 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 04 March 2009 - 17:56

Posted Image

Još jedna greška.Slika na kojoj stoji da je Fevzi Rama nije njegova.To je Domi.

#137 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 04 March 2009 - 17:58

Na klupskoj slici poslednji(sa leva na desno) koji čuče je Živković.Taj je čovek mogao da puno postigne, ali ga je alkohol unakazio.

Edited by Pristevac, 04 March 2009 - 17:59.


#138 kaisersosa

kaisersosa
  • Members
  • 752 posts

Posted 04 March 2009 - 17:59

Još jedna greška.Slika na kojoj stoji da je Fevzi Rama nije njegova.To je Domi.



u jbg jedva prepoznah Vokria na slici

#139 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 04 March 2009 - 18:01

Još jedna greška na slici piše da je Vahidin Ajeti,a to je slika onog buljaša Jusufa Tortoshija

#140 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 04 March 2009 - 18:02

Na klupskoj slici poslednji(sa leva na desno) koji čuče je Živković.Taj je čovek mogao da puno postigne, ali ga je alkohol unakazio.

Nema teorije da je to Jevra Zivkovic,prvo ovaj lik je mnogo mladji,Zivkovic nije odigrao ni jedan mec u Prvoj ligi jer je vec ranije batalio fudbal zbog alkohola a i nije bio ovako crn,dakle trazimo ko je ovaj poslednji iz donjeg reda kao i plavusan na vrhu u gornjem redu...

#141 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 04 March 2009 - 18:02

u jbg jedva prepoznah Vokria na slici

Kada je Fadilj došao iz Llaba u Prištinu bio je totalni anonimus.I otac mu je bio fudbaler ,a kasnije i trener Llaba iz Podujeva

#142 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 04 March 2009 - 18:04

Nema teorije da je to Jevra Zivkovic,prvo ovaj lik je mnogo mladji,Zivkovic nije odigrao ni jedan mec u Prvoj ligi jer je vec ranije batalio fudbal zbog alkohola a i nije bio ovako crn,dakle trazimo ko je ovaj poslednji iz donjeg reda kao i plavusan na vrhu u gornjem redu...

Grešiš Perkose,ipak je to Jevra pijanica.Ma 100%

#143 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 04 March 2009 - 18:20

Grešiš Perkose,ipak je to Jevra pijanica.Ma 100%

Ja sam mislio na onu sliku gde igraci stoje u tri reda,ti si ocito komentarisao onu sliku na kojoj je i trener Palfi pa vidim da je doslo do zabune,jer Jevra jeste zadnji u donjem redu!

#144 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 04 March 2009 - 18:24

Baš tako, na malu sliku sam mislio sa Bela Palfijem kao trener

#145 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 05 March 2009 - 21:04

Youtube Video ->Original Video


#146 mokca

mokca
  • Banned
  • 336 posts

Posted 05 March 2009 - 21:44

Možda bi bilo dobro da podnesemo molbu kablovskim operatorima u Centralnoj Srbiji i Vojvodini da emituju program Radio Televizije Kosova. Verovatno u toku dana ima emisija na srpskom jeziku.
Nadam se samo da u delu programa rezervisanom za Srbe ne emituju jedino crtane filmove Sport Bili i Tarzan, kao i igrani film Krivda.

#147 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 05 March 2009 - 22:13

Možda bi bilo dobro da podnesemo molbu kablovskim operatorima u Centralnoj Srbiji i Vojvodini da emituju program Radio Televizije Kosova. Verovatno u toku dana ima emisija na srpskom jeziku.
Nadam se samo da u delu programa rezervisanom za Srbe ne emituju jedino crtane filmove Sport Bili i Tarzan, kao i igrani film Krivda.

Ja ga redovno gledam.Urednica je Snežana Qoraj i sa svojim emisijama je pretežno fokusirana problemima Srba svuda po Kosovu.Svakodnevno se emituju vesti na srpskom jeziku, te i jednosatna emisija"Nedeljni kolaž". Da li Srbi sa Kosova gledaju te emisije ne znam,ali moje je lično mišljenje da puno ne gledaju zbog uređivačke politike, tako da se događajima na Kosovu informišu preko "Most" televizije(Severna Mitrovica),a to su dve dijametralne uređivačke politike, te redovnog programa RTS i takođe TV-Total , operater koji u celom setu ma oko 30-ak programa.
Crtane filmove sigurno ne emituju,sem u emisji "Nedeljni kolaž" muziče spotove, pretežno "Vasilise" i "Legendi" a prilično i neke izvođače sa Kosova.Turbo folka ime veoma veoma malo

#148 vlad_

vlad_
  • Members
  • 869 posts

Posted 05 March 2009 - 22:39

Možda bi bilo dobro da podnesemo molbu kablovskim operatorima u Centralnoj Srbiji i Vojvodini da emituju program Radio Televizije Kosova. Verovatno u toku dana ima emisija na srpskom jeziku.
Nadam se samo da u delu programa rezervisanom za Srbe ne emituju jedino crtane filmove Sport Bili i Tarzan, kao i igrani film Krivda.

sad se setih tarzana, hteo sam da skrenem od njega, svaki dan isto, uni jam tarzani..
a bio je i king kong isto jedno milion puta

#149 vlad_

vlad_
  • Members
  • 869 posts

Posted 05 March 2009 - 22:41

Ja ga redovno gledam.Urednica je Snežana Qoraj i sa svojim emisijama je pretežno fokusirana problemima Srba svuda po Kosovu.Svakodnevno se emituju vesti na srpskom jeziku, te i jednosatna emisija"Nedeljni kolaž". Da li Srbi sa Kosova gledaju te emisije ne znam,ali moje je lično mišljenje da puno ne gledaju zbog uređivačke politike, tako da se događajima na Kosovu informišu preko "Most" televizije(Severna Mitrovica),a to su dve dijametralne uređivačke politike, te redovnog programa RTS i takođe TV-Total , operater koji u celom setu ma oko 30-ak programa.
Crtane filmove sigurno ne emituju,sem u emisji "Nedeljni kolaž" muziče spotove, pretežno "Vasilise" i "Legendi" a prilično i neke izvođače sa Kosova.Turbo folka ime veoma veoma malo

ne gledaju rtk, osim mozda ljudi koji razumeju albanski, steta sto ne postoji subtitle

a ovo o crtanim filmovima je sarkazam na tadasnju tvp na alb.

#150 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 07 March 2009 - 09:12

Daj Perkose nemoj da zajebavash..na stadionu Prishtine je bilo bucno ali ja ne pamtim da je iko ikada(dok je Prishtina bila u prvoj lizi) pojeo ili popio :ph34r: batine..mislim verbalne psovke i bucno navijanje je neshto sasvim drugo od kamenovanja igraca sa tribina..ja ne mogu da pishem o drugim stadionima ali ono shta je Prishtina dozhivela u Nikshicu nikada ne mogu zaboraviti..kako niko nije nastradao to je pravo cudo.

========================================

Bila je,ne secam se tacno god...1989/90...nisam siguran Pristina-Proleter Zrenjanin 1:1 u direktnom duelu se odlucivalo o ulasku u Prvu ligu.Proleteru je bio dovoljan bod...ne zna se od koga su igraci Proletera dobili vise batina...od publike kamenjem,od igraca Pristine za vreme utakmice...ili posle poslednjeg zvizduka sudije....mada ovo publika-kamenje,mozda je bilo namenjeno i obezbedjenju utakmice...(mislim da je utakmicu obezbedjivala Milicija iz Srbije)...letelo je na sve strane... :)