Jump to content


Photo
- - - - -

Tomislav Nikolic


  • Please log in to reply
1822 replies to this topic

#1726 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 20 October 2015 - 19:59

Kakvo je ovo lupetanje? Opozicije je bilo, bila je to SNS, tada je pobedila na izborima zahvaljujuci izdaji dela tzv intelektualaca, citaj lenjih, poprilicno glupavih, neobrazovanih i neodgovornih ljudi, koji stalno drze nos u oblacima, a ne gledaju gde koracaju i gde zive. Sad jos i liju krokodilske suze nad lesom demokratske opozicije koja je ugusena bas njihovom ljudskom nesolidnoscu.

Lomparovac, kad si tako decidan, mozemo li da saznamo koga si podrzavao na daleko vaznijim izborima 2004. godine? 


  • 0

#1727 letri

letri
  • Banned
  • 1,212 posts

Posted 20 October 2015 - 20:07

Ja vidim da ti ne mozes da prezalis poraz Tome diplome na tim izborima. Nimalo mi te nije zao


Edited by letri, 20 October 2015 - 21:11.

  • 0

#1728 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 21 October 2015 - 04:35

[quote name="letri" post="5079718" time="1445365008"]Ja sam procitao sta sam procitao, uvek moze vise i bolje.

S obzirom da su ti ljubimci pisci kao Danojlic I slicni nacionalni radnici, nema 'leba od tebe...
  • 0

#1729 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 21 October 2015 - 06:23

Za mene se zasigurno ne moze reci, na osnovu svega sto sam napisao na ovom forumu od samih pocetaka, da sam "srBski patriJota"; medjutim, postoji jedna Danojliceva knjiga kojoj se rado i cesto vracam: "Dragi moj Petrovicu".

Inace, negde sam procitao nekad (posto kupio, po to prodao) da sa porodicom govori iskljucivo francuski...


  • 0

#1730 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 21 October 2015 - 09:06

Za mene se zasigurno ne moze reci, na osnovu svega sto sam napisao na ovom forumu od samih pocetaka, da sam "srBski patriJota"; medjutim, postoji jedna Danojliceva knjiga kojoj se rado i cesto vracam: "Dragi moj Petrovicu".
Inace, negde sam procitao nekad (posto kupio, po to prodao) da sa porodicom govori iskljucivo francuski...


Ih, pa nije Danojlic prvi koji je u nekom trenutku proizveo nesto sto je vredelo a onda doziveo "otkrovenje".
  • 1

#1731 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 21 October 2015 - 12:19

...

 

... da sa porodicom govori iskljucivo francuski...

 

 

Pa da, to su novokomponovane sVrBovske barabe-patrijote, koji bi da u kuci laprdaju na francuskom, a mi ostali da se drzimo seljackog sVrBovskog, koga 'beskrajno hvale i vole :ajme:' , no od koga su se oni izmestili.

 

Oni koji su malo stariji mogu se prisetiti njegovog 'raskida sa sistemom', kada nije mogao da dobije knjizevnu funkciju za kojom je kao knjizevni birokrata zudeo, i kad je demonstrativno napustio zemlju, omasivsi (zbog licnog seljackog glupila) da saceka trenutak kad su njegovi naZiJonalisti pokusali da zajasu citavu zemlju.

 

Takodje, treba se setiti njegovih ulagivackih recitacija / tekstuljaka 'ljubicici beloj' po cemu je bio poznat na pocetku svoje 'skribomanske karijere'.

 

E, bogami, kod mene nece moci.

Zivo mi se hebe i za sVrBiju i za pariske sVrBovske seljacine i njihovo zvalavljenje (a ima ih dosta - i onaj Popovic, i Sobajic, i ona psihoticarka Mila i frfljavi debil Savic, i onaj mokrogorski vlasnik pariske garsonjere), njihovu naZiJonsku opsednutost - pa su mu zato, (Danojlicu) knjige zavrsile pored kontejnera. A ove druge ne konstatujem.

 

Ja kucu redovno cistim od djubreta!

 

...


Edited by Kinik, 22 October 2015 - 05:34.

  • 0

#1732 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 22 October 2015 - 05:30

Pa zato sad nadoknadjuje, stalno neke nagrade ili je bar u uzem izboru, te intervjui gde lametira nad kletom sudbom Srbije...


  • 0

#1733 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 22 October 2015 - 10:02

...

 

 

 

Pa da, to su novokomponovane sVrBovske barabe-patrijote, koji bi da u kuci laprdaju na francuskom, a mi ostali da se drzimo seljackog sVrBovskog, koga 'beskrajno hvale i vole :ajme:' , no od koga su se oni izmestili.

 

Oni koji su malo stariji mogu se prisetiti njegovog 'raskida sa sistemom', kada nije mogao da dobije knjizevnu funkciju za kojom je kao knjizevni birokrata zudeo, i kad je demonstrativno napustio zemlju, omasivsi (zbog licnog seljackog glupila) da saceka trenutak kad su njegovi naZiJonalisti pokusali da zajasu citavu zemlju.

 

Takodje, treba se setiti njegovih ulagivackih recitacija / tekstuljaka 'ljubicici beloj' po cemu je bio poznat na pocetku svoje 'skribomanske karijere'.

 

E, bogami, kod mene nece moci.

Zivo mi se hebe i za sVrBiju i za pariske sVrBovske seljacine i njihovo zvalavljenje (a ima ih dosta - i onaj Popovic, i Sobajic, i ona psihoticarka Mila i frfljavi debil Savic, i onaj mokrogorski vlasnik pariske garsonjere), njihovu naZiJonsku opsednutost - pa su mu zato, (Danojlicu) knjige zavrsile pored kontejnera. A ove druge ne konstatujem.

 

Ja kucu redovno cistim od djubreta!

 

...

 

Jedina svetla tacka je bio pokojni Ivan Djuric


  • 0

#1734 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 22 October 2015 - 14:52

...kad bi danas bili odrzani oni poslednji predsednicki izbori sa izborom tadic ili nikolic

 

pobedio bi tadic...

 

ali meni je to genijalno kako jedan drugog, ali ne i sebe, tako sjajno promovisu kao bolje zlo.

 

(izmedju boljeg i goreg zla, u oba slucaja, cim jedno od dva Z. stupi na duznost - uvidis da si izabrao gore ) :lol+:

 

 

Glavni izabranik srbskog srca zivi u proslosti, lupeta, srice kosovski ciklus i pece rakiju

...pa ako cemo iskreno - iskrenijeg predstavnika ovog prostora -

ne bih mogla ni da zamislim...


  • 2

#1735 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 31 October 2015 - 14:52

Moje kolege, neurohirurzi u Srbiji, ne libe se bedastoca i budalastina nista vise, nego bilo koji srbijanski seljak: Tomislav Nikolic, za koga ne bih smeo da se zakunem ni da ima zavrsenu osnovnu skolu, postao je pocasni clan Udruzenja neurohirurga Srbije.

Zasto bismo ocekivali da bilo ko cuva i stiti nas profesionalni ugled i renome, ako ga sami srozavamo ovakvim budalastim postupcima?


  • 0

#1736 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 31 October 2015 - 16:22

Moje kolege, neurohirurzi u Srbiji, ne libe se bedastoca i budalastina nista vise, nego bilo koji srbijanski seljak: Tomislav Nikolic, za koga ne bih smeo da se zakunem ni da ima zavrsenu osnovnu skolu, postao je pocasni clan Udruzenja neurohirurga Srbije.

Zasto bismo ocekivali da bilo ko cuva i stiti nas profesionalni ugled i renome, ako ga sami srozavamo ovakvim budalastim postupcima?

 

Sramota.


  • 0

#1737 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 31 October 2015 - 16:38

Sramota.

A zašto sramota? To je stanje nacije, dok ovakvi gedžovani budu makar i predsednici mesne zajednice, a ne države.


  • 0

#1738 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 31 October 2015 - 16:46

 Tomislav Nikolic, za koga ne bih smeo da se zakunem ni da ima zavrsenu osnovnu skolu, postao je pocasni clan Udruzenja neurohirurga Srbije.

 

 

ne brini, nece on sada poceti i da praktijuje neurohirurgiju samo zato sto je pocasni clan

 

niti je tu kriv TN niti udruzenje, vec to tako sistem zahteva...a nije ni prvi put da zahteva, jer nezavisnost ne postoji.


  • 0

#1739 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 31 October 2015 - 17:32

A zašto sramota? To je stanje nacije, dok ovakvi gedžovani budu makar i predsednici mesne zajednice, a ne države.

 

Pa to stanje nacije, to je sramota. Da takva budaletina bude pocasni clan udruzenja neurohirurga?!


  • 0

#1740 Paja Butcher

Paja Butcher
  • Members
  • 273 posts

Posted 31 October 2015 - 18:03

Pa to stanje nacije, to je sramota. Da takva budaletina bude pocasni clan udruzenja neurohirurga?!

 

Što se ti propinješ na noge?

Jesi li ti neurohirurg?


  • 0