Jump to content


Photo
- - - - -

Tomislav Nikolic


  • Please log in to reply
1822 replies to this topic

#1756 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 03 November 2015 - 21:39

Procitajte knjigu Latinke Perovic: "Dominantna i nezeljena elita".


  • 0

#1757 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 09 November 2015 - 09:08

"Važno je da sada i oni koji nas ne vole i koji misle da utičemo na tamošnje prilike jasno vide da mi nismo inicijatori ni priče o referendumu, niti nekih sličnih tema i događaja u tom entitetu", rečeno je listu u kabinetu predsednika Republike u odgovoru na pitanje kako Tomislav Nikolić vidi nameru Milorada Dodika da održi referendum u RS.

B92

 

 

Tomislav Nikolic laze!


  • 0

#1758 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 09 November 2015 - 09:32

Ne bi' rek'o da vojvoda ovog puta laze, divcha Dodik preti referendumom vec godinama, pre nego sto je vojvoda dosao na vlast.


  • 0

#1759 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 09 November 2015 - 11:21

...ali ga vojvoda tu debrelo podrzava i podgovara...

Jednom radikal - uvek radikal; a o "vojvodstvu" i da ne pominjemo.

Nikolic je politicka (i intelektualna i moralna) sramota za Srbiju, ali Srbi (ne gradjani, nego narod) tako zele.


Edited by vladan, 09 November 2015 - 11:22.

  • 0

#1760 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 12 December 2015 - 15:24

Toma opet briljira:

 

http://www.b92.net/i...&nav_id=1073728


  • 0

#1761 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 24 December 2015 - 20:06

Koja li je ova budaletina od čoveka. Taman pomislih da je Toma dotakao dno, ali avaj...:

 

„Crna Gora je izabrala put članstva u EU i NATO, ali i otvorene sukobe i nesporazume sa svima sa kojima su te organizacije u sukobu - znači, članstvo bez identiteta i samostalnosti“, rekao je srpski predsednik.

Prema njegovim rečima, za razliku od Crna Gore, Srbija sve vreme pokazuje da nije takva država i da sa njom ne mogu da se igraju.

 

 

http://www.b92.net/i...&nav_id=1078365


Edited by Pristevac, 24 December 2015 - 21:09.

  • 3

#1762 Mimix

Mimix
  • Members
  • 572 posts

Posted 24 December 2015 - 21:05

Dodvoravanje rusima na predsednickom nivou...


  • 0

#1763 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 13 January 2016 - 16:06

Koja li je ova budaletina od čoveka. Taman pomislih da je Toma dotakao dno, ali avaj...:

 

„Crna Gora je izabrala put članstva u EU i NATO, ali i otvorene sukobe i nesporazume sa svima sa kojima su te organizacije u sukobu - znači, članstvo bez identiteta i samostalnosti“, rekao je srpski predsednik.

Prema njegovim rečima, za razliku od Crna Gore, Srbija sve vreme pokazuje da nije takva država i da sa njom ne mogu da se igraju.

 

 

http://www.b92.net/i...&nav_id=1078365

Ne vredi, on covek ne zna, a niko iz okruzenja ocigledno nema interesa da ga uci - izgradnja dobrih odnosa sa susedima ne moze  da se zasniva na nipodastavanju, dokazivanju kako smo eto mi "bolji", "sa nama se ne moze igrati itd". I za to koristi Crnu Goru....aman zaman...drzavu u kojoj se ogroman deo stanovnistva izjasnjava kao Srbi, prica srpskim jezikom, a i oni koji to ne rade su najblizi moguci sto rodbinskim, sto ekonomskim, sto kulturnim vezama sa drzavom Srbijom. Strasno....mene podseca na tipicno razmisljanje u nekom malom zatvorenom selu u Srbiji - svi su rod, svi se znaju od malih nogu, ali kada se zatvore vrata, o najblizima sve najgore...


  • 0

#1764 Salt

Salt
  • Banned
  • 357 posts

Posted 13 January 2016 - 18:44

Nazalost, moram konstatirati da je svijet u proslosti ucinio veliku gresku kad je bombardirao Srbiju, iz svega sto se sad vidi, a vidi se da se u Srbiji nista nije promijenilo od 90ih, mediji su ratnohuskacki kao i onda, jos i gori, "politicari",a bogami i velika vecina stanovnika Srbije jos uvijek, cak jos i vise nego prije je uvjereno da su Srbi nebeski narod a da su svi oko njih manje vrijedna stoka koja jedva da zasluzuje disati zrak na ovoj planeti, nacizam u svakoj pori drustva, od vrtica do groba. Uglavnom, moje misljenje je da su vas trebali bombama vratiti u kameno doba, naravno, tu ne mislim na ubijanje ljudi nego na ravnanje zemlje jer bi to bio, izgleda, jedini nacin da Srbi shvate sto je Srbija ucinila svima oko sebe. Zatrovala je ovaj prostor trajno i truje ga jos uvijek. Vidjet cemo do kad ce to trajati. Mediji u Srbiji nisu evoluirali niti milimetra, onaj Dnevnik na RTS-u je konceptualno i izvedbeno identican onima iz ranih 80ih, cak i voditeljice imaju iste frizure kao i onda. Tragedija. 


  • 1

#1765 Bejbl

Bejbl
  • Banned
  • 954 posts

Posted 13 January 2016 - 19:37

Nazalost, moram konstatirati da je svijet u proslosti ucinio veliku gresku kad je bombardirao Srbiju, iz svega sto se sad vidi, a vidi se da se u Srbiji nista nije promijenilo od 90ih, mediji su ratnohuskacki kao i onda, jos i gori, "politicari",a bogami i velika vecina stanovnika Srbije jos uvijek, cak jos i vise nego prije je uvjereno da su Srbi nebeski narod a da su svi oko njih manje vrijedna stoka koja jedva da zasluzuje disati zrak na ovoj planeti, nacizam u svakoj pori drustva, od vrtica do groba. Uglavnom, moje misljenje je da su vas trebali bombama vratiti u kameno doba, naravno, tu ne mislim na ubijanje ljudi nego na ravnanje zemlje jer bi to bio, izgleda, jedini nacin da Srbi shvate sto je Srbija ucinila svima oko sebe. Zatrovala je ovaj prostor trajno i truje ga jos uvijek. Vidjet cemo do kad ce to trajati. Mediji u Srbiji nisu evoluirali niti milimetra, onaj Dnevnik na RTS-u je konceptualno i izvedbeno identican onima iz ranih 80ih, cak i voditeljice imaju iste frizure kao i onda. Tragedija. 

 

Kaj ima novo na bespućima povijesne zbilje?


Edited by Bejbl, 13 January 2016 - 19:38.

  • 0

#1766 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 13 January 2016 - 19:59

Nazalost, moram konstatirati da je svijet u proslosti ucinio veliku gresku kad je bombardirao Srbiju, iz svega sto se sad vidi, a vidi se da se u Srbiji nista nije promijenilo od 90ih, mediji su ratnohuskacki kao i onda, jos i gori, "politicari",a bogami i velika vecina stanovnika Srbije jos uvijek, cak jos i vise nego prije je uvjereno da su Srbi nebeski narod a da su svi oko njih manje vrijedna stoka koja jedva da zasluzuje disati zrak na ovoj planeti, nacizam u svakoj pori drustva, od vrtica do groba. Uglavnom, moje misljenje je da su vas trebali bombama vratiti u kameno doba, naravno, tu ne mislim na ubijanje ljudi nego na ravnanje zemlje jer bi to bio, izgleda, jedini nacin da Srbi shvate sto je Srbija ucinila svima oko sebe. Zatrovala je ovaj prostor trajno i truje ga jos uvijek. Vidjet cemo do kad ce to trajati. Mediji u Srbiji nisu evoluirali niti milimetra, onaj Dnevnik na RTS-u je konceptualno i izvedbeno identican onima iz ranih 80ih, cak i voditeljice imaju iste frizure kao i onda. Tragedija. 

 

Marš stoko nacionalistička!


  • 4

#1767 Duncan Idaho

Duncan Idaho
  • Banned
  • 445 posts

Posted 13 January 2016 - 20:03

Simpaticna ova ideja prevaspitavanja koja ukljucuje ravnanje zemlje i kameno doba.Onako bas progresivna,demokratska.Divan primer kako razmislja jedan civilizovani i napredni zitelj ove nase vesele planete.
  • 3

#1768 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 13 January 2016 - 20:38

Marš stoko nacionalistička!

 

Znam da je trajni njemu visio nad glavom jos od ranih dana. No, za razliku od ovih sto progresivno/demokratski uzivaju u civilizovanom/naprednom kloniranju, Salt ce ovom PDF-u nedostajati. To je fakat, kao i to da jos nemamo odgovor na odlicno pitanje na koji nacin da Srbi shvate sto je Srbija ucinila svima oko sebe.


  • 1

#1769 Bejbl

Bejbl
  • Banned
  • 954 posts

Posted 13 January 2016 - 21:12

Znam da je trajni njemu visio nad glavom jos od ranih dana. No, za razliku od ovih sto progresivno/demokratski uzivaju u civilizovanom/naprednom kloniranju, Salt ce ovom PDF-u nedostajati. To je fakat, kao i to da jos nemamo odgovor na odlicno pitanje na koji nacin da Srbi shvate sto je Srbija ucinila svima oko sebe.

 

Nema sumnje da će bez Salta i njegovih izlaganja, to biti mnogo teže... :(

Ne čudi me nimalo što ti stoka nacionalistička nedostaje.


  • 0

#1770 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 13 January 2016 - 21:24

 Na zalost Salt je u pravu. Jer zaista nigde , ni na vlasti ( nimalo ne cudi jer su isti na vlasti ) ni u narodu ne postoji svest sta je Srbija ucinila drugima...

 Za vecinu je jos uvek Srebrenica "namestena" , hladnjace se vise i ne spominju nigde ...   A cim nas poseti neko iz Rusije , odmah krenu price o migovima, suhojima , S-300 pa se vecini "ona stvar"  digne u nebesa...  Odmah krenu price da cemo uskoro vratiti "istorijske srpske granice" itd....


Edited by Doc Holliday, 13 January 2016 - 21:26.

  • 0