Jump to content


Photo

moda


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
267 replies to this topic

#76 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 18 April 2009 - 10:24

Konacno sam pronasla i kupila hlace za koje sam vec mislila da su izumrla vrsta. I to odmah tri komada, jedne traperice i dvoje platnenih.
Normalan, zenski klasican kroj bez niskog struka na koji sam ultra alergicna. Nije nikakva fancy marka, vec neke potpuno bezimene, but who cares, glavno da nisu iz Kine, da su super ugodne za nosenje i da mi dobro stoje.

#77 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 18 April 2009 - 12:43

Ja bash volim niski struk :) .... mislim na pantalonama, ne na devojkama, naravno :ph34r: .

#78 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 18 April 2009 - 12:52

Ja bash volim niski struk :) .... mislim na pantalonama, ne na devojkama, naravno :ph34r: .


Hmm.., a na cijim pantalonama? Svojim ili zenskim? :D

#79 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 18 April 2009 - 13:59

Hmm.., a na cijim pantalonama? Svojim ili zenskim? :ph34r:


Vishe na zenskim, ali nisam ni ja za bacanje W32 ili 33, kako koje, nije loshe za moje godine. :) Pre 15 godina sam nosio 34 :D . U priruchniku za mushkarce kaze da je to do sada trebalo da bude min W36-37. I to sve apsolutno bez ikakvih fizichkih aktivnosti tipa trchanje, gym i ostala fizikalisanja.

#80 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 26 April 2009 - 16:18

Podjem ja da kupim crne ili braon gilje i ..... ne vredi, shta cu kad sam Shaban Bajramovic u dushi, volim belo, mada, nije belo nego lepo krem belo, ne vidi se na slici, pa josh lakovane :D . Obujem ih, uparim sa mojom belo-cvetnom koshuljom, pa shetam, pa na ogledalo i kazem sebi: "boze sickness, shto si lep chovek".
Znam, znam :ph34r: , neko ce reci da nisam Shaban Bajramovic, vec samo shaban, ali mene to ne pogadja, meni lepo stoji :) , ovakve cipele mogu da nose samo ljudi sa posebnom duhovnom snagom i lepotom. I makroi, naravno.

Nije shto su moje, ali onako skromno, ja mislim da bi i Tito i James Brown pali na dupe kad bi ih videli.
Kenneth Cole - Reaction.

Attached Files


Edited by down with the sickness, 26 April 2009 - 16:40.


#81 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 26 April 2009 - 16:37

Ti uvijek moras nesto kvalitetno, pa to ti je.

#82 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 26 April 2009 - 16:44

Ti uvijek moras nesto kvalitetno, pa to ti je.


Pa :ph34r: sale brate, 50%, ko da odoli za 80$.

#83 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 26 April 2009 - 18:26

Obujem ih, uparim sa mojom belo-cvetnom koshuljom, pa shetam, pa na ogledalo i kazem sebi: "boze sickness, shto si lep chovek".


:ph34r:, savrseno.

Btw, dobre su ti cipke.

Edited by Ziza, 26 April 2009 - 18:27.


#84 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 April 2009 - 19:42

...

Have you something to declare?

Yes! - "Moda marjanova"!

...

#85 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 26 April 2009 - 20:03

:ph34r: , savrseno.

Btw, dobre su ti cipke.


I ja sam se smejao dok sam pisao :) .

...

Have you something to declare?

Yes! - "Moda marjanova"!

...


Shta je Kinik, nije valjda da ti se ne svidja moj pimp style :D ?

#86 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 April 2009 - 20:06

Podjem ja da kupim crne ili braon gilje i ..... ne vredi, shta cu kad sam Shaban Bajramovic u dushi, volim belo, mada, nije belo nego lepo krem belo, ne vidi se na slici, pa josh lakovane :D . Obujem ih, uparim sa mojom belo-cvetnom koshuljom, pa shetam, pa na ogledalo i kazem sebi: "boze sickness, shto si lep chovek".
Znam, znam :ph34r: , neko ce reci da nisam Shaban Bajramovic, vec samo shaban, ali mene to ne pogadja, meni lepo stoji :) , ovakve cipele mogu da nose samo ljudi sa posebnom duhovnom snagom i lepotom. I makroi, naravno.

Nije shto su moje, ali onako skromno, ja mislim da bi i Tito i James Brown pali na dupe kad bi ih videli.
Kenneth Cole - Reaction.

Znas sta DWS. Stvarno bih volio s tobom popiti pice, kafu svejedno i malo se prodruziti. Ali nemoj u ovim cipama zivota ti. Ako nosis 43 dacu ti ja neke svoje. Taman kad bih ja morao bos hodati. :D Doduse ima mjesta gdje bi ti ih s noga svukli. :D

#87 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 26 April 2009 - 20:28

Znas sta DWS. Stvarno bih volio s tobom popiti pice, kafu svejedno i malo se prodruziti. Ali nemoj u ovim cipama zivota ti. Ako nosis 43 dacu ti ja neke svoje. Taman kad bih ja morao bos hodati. :ph34r: Doduse ima mjesta gdje bi ti ih s noga svukli. :)


Ma yebo ti to jaranstvo kad jarane birash po cipelama :D . 43, moze, moj broj, ti idesh bos :D .

A moze i za pice, ja oko 20 juna idem onim nocnim brodom iz Harwicha za Holandiju, mogla bi neka anadolijska janjetina da me sacheka :D .

Edited by down with the sickness, 26 April 2009 - 20:33.


#88 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 April 2009 - 20:35

Ma yebo ti to jaranstvo kad jarane birash po cipelama :ph34r: . 43, moze, moj broj, ti idesh bos :) .

Ma salim se jarane. Nego me ovo podsjeti na jednog druga koji je jednom dosao kod mene na cugu. Imao stvarno slicne cipe i to onako poskupe, kvalitetne. I prije njegovog polaska kazem ja zeni hajde da ga nalozimo za cipe. I sad moja zena mu se smije i zeza ga za cipe a ja kao cutim i smjeskam se. I pita on mene: reci matere ti jarane jesu li papanske? A ja kao neubjedljivo, ma nisu sta te briga ako se tebi svidjaju. Stvar ukusa reko, a on sav crven. Nikad ih vise nije obukao.

#89 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 26 April 2009 - 22:02

Šaban-the pimp.Nisu loše šimike.Ako je za tih 80,što da ne, u zdravlju ih izlizao,čak i u Jevropi :ph34r: .

#90 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 26 April 2009 - 22:16

Podjem ja da kupim crne ili braon gilje i ..... ne vredi, shta cu kad sam Shaban Bajramovic u dushi, volim belo, mada, nije belo nego lepo krem belo, ne vidi se na slici, pa josh lakovane :D . Obujem ih, uparim sa mojom belo-cvetnom koshuljom, pa shetam, pa na ogledalo i kazem sebi: "boze sickness, shto si lep chovek".
Znam, znam :ph34r: , neko ce reci da nisam Shaban Bajramovic, vec samo shaban, ali mene to ne pogadja, meni lepo stoji :) , ovakve cipele mogu da nose samo ljudi sa posebnom duhovnom snagom i lepotom. I makroi, naravno.

Nije shto su moje, ali onako skromno, ja mislim da bi i Tito i James Brown pali na dupe kad bi ih videli.
Kenneth Cole - Reaction.



Yebote, pa na ovim giljama bi ti pozavideo i moj prijatelj Jaroslav Jarda Bango, vlasnik i direktor gradjevinske firme za kopačke radove :D . Ekološka, samo ručno!