Jump to content


Photo

moda


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
267 replies to this topic

#1 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 23 July 2008 - 21:44

Da li ste zrtva modnih trendova ? Iako pracenje mode i modnih trendova zahteva dublji dzep jer se dela pojedinih kreatora krecu i do nekoliko hiljada evra ,koliko vi to pratite ?
Koji je vas stil oblacenja i sta on pod obavezno podrazumeva ? Ja na primer od dodataka obozavam satove...

#2 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 23 July 2008 - 21:58

Secko, imam kćerku koja je osmak, prgava je na mater i jača od svakog sedmaka. Ako ne prestaneš postavljati glupe topice, ima da te nađe i da ubije boga u tebi usred škole - da svi vide. :ph34r:

#3 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 23 July 2008 - 21:58

Da li ste zrtva modnih trendova ? Iako pracenje mode i modnih trendova zahteva dublji dzep jer se dela pojedinih kreatora krecu i do nekoliko hiljada evra ,koliko vi to pratite ?
Koji je vas stil oblacenja i sta on pod obavezno podrazumeva ? Ja na primer od dodataka obozavam satove...


Ne pratim modu, ali bez snijezno bijelih, sportskih carapa sa crnim koznim cipelama sa zvoncicima, ne idem nikuda. :ph34r:

Nemam stil oblacenja, ili imam, ovaj lokalni west coast kanadski, koji bi se mogao opisati kao lezeran, nosi sta ti je najudobnije i najprakticnije. Ovih dana: sorc i sandale, svuda osim na posao.

#4 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 23 July 2008 - 23:10

Seco, pusti ljubomornog oca Kastora. Vau, hajdemo o kripicama, koje kao nisu znacajne, ali...
Ja doduse imam malecni problem, sto god da stavim na sebe to dobro izgleda :ph34r: Nego, imas neki predlog u cemu sutra da putujem? Ono "dva u jednom", udobno i toplo, sredili mi koncepciju ovim zahladjenjem :)



#5 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 24 July 2008 - 10:19

mudante sa srcima
+karirane gaće ili rebatinke (jeans gaće za one koji ne znaju - "nima meni do Vinke, nosi plave rebatinke")
+šulja na botaniku
+japanke (al nezgodne su za skejtanje)


eto - to je to - jednostavno neodoljivo



a na zenama volim vidjet dvodijelne badice, vise nego jednodijelne, ono: suncane cvike+japanke

#6 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 24 July 2008 - 10:35

mudante sa srcima
...

a na zenama volim vidjet dvodijelne badice, vise nego jednodijelne, ono: suncane cvike+japanke


Ja imam mudante sa deda-mrazevima, al' sad ih moram bacit' da ne ispadne da nosim Karadžića i Cvetkovića na gaćama. :)

A ove ženske dvodelne badice su lepše kad su od poklon mašnice u kosi i prstenčića na malom prstu levog stopala. :ph34r:

#7 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 24 July 2008 - 10:55

mudante sa srcima
+karirane gaće ili rebatinke (jeans gaće za one koji ne znaju - "nima meni do Vinke, nosi plave rebatinke")
+šulja na botaniku
+japanke (al nezgodne su za skejtanje)


eto - to je to - jednostavno neodoljivo



a na zenama volim vidjet dvodijelne badice, vise nego jednodijelne, ono: suncane cvike+japanke

Mislim da tek sada shvatam sta su ti badice :) Ponela :D Ok, opis mi savrseno pase :D Japanke tri para, ajoj...jedva sam uspela da sve smestim, a samo par krpica sam spakovala... :ph34r:

#8 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 24 July 2008 - 11:36


nom.jednine = badić :ph34r:

npr:
lijepi je badić obukao Mladić,
pa se đira rivom,
čeka da dođe dr.Dabić




znači - imaš tri badića, doduše jednodijelna. Dobro, može i bez sunčanih, a možda je to čak onda i topless :)

#9 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 24 July 2008 - 12:00

sta on pod obavezno podrazumeva ?

Crno.
U poslednje vreme se prekorevam zbog gavranizovanja, pokušavam da unesem malo živosti, ali mi uspeva vrlo jadno, tek poneki periferni element. :ph34r:

#10 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 24 July 2008 - 12:06

Crno.
U poslednje vreme se prekorevam zbog gavranizovanja, pokušavam da unesem malo živosti, ali mi uspeva vrlo jadno, tek poneki periferni element. :ph34r:


cak i smajlije oblacis u crno :)

#11 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 24 July 2008 - 12:11

cak i smajlije oblacis u crno :)



to je greška. asesoari tj. smajliji bi trebalo da razbiju monotoniju odevne konbinacije. ovako, na primer - :ph34r:

#12 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 24 July 2008 - 12:13

jel to neshto kao oni bedzevi sto ih sad svi drzavnici kache?

recimo:


:) :ph34r:

(obleka+asesoar)

Edited by Cro-boy, 24 July 2008 - 12:14.


#13 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 24 July 2008 - 14:26

Hajde da mi netko kaze sto je to moda i cemu sluzi?

#14 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 24 July 2008 - 15:02

služi da se skine kad zatreba :ph34r:

#15 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 24 July 2008 - 15:19

Hajde da mi netko kaze sto je to moda i cemu sluzi?


Pa, valjda, isto kao i modla - za ukalupljivanje žena i ostalih testastih slatkiša koji imaju veze sa testisima. :ph34r: