Jump to content


Photo

moda


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
267 replies to this topic

#46 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 08 January 2009 - 19:32

ja sam kupila nove cipelice
mogu za poso a mogu i uz farmerice

Posted Image


E Hippie, ja sam te pogresno zamisljala! Mislila sam da si u neo-hippie stilu a ti imas cipelice na stiklice!
Ja nista osim martinki ne nosim, vec 25 godina. Dva para starki, dva para Dr.Martens Mary Janes sandala, dva para cipela (jedne plitke a jedne duboke)!
Ne nosim one klasicne martinke sa tvrdim vrhovima, nego onu DrM "modnu" liniju. Nikad nisam stala na stikle, osim sandala sa platformama pre deset godina. Muz nosi iskljucivo Keen cipele i patike, cak i ja imam jedne Keen patike. Fenomenalne su.
Evo nase slike od pre dva meseca:

Attached Files

  • Attached File  GV.jpg   332.09KB   55 downloads

Edited by wegga, 08 January 2009 - 19:36.


#47 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 08 January 2009 - 19:41

Recept za mladalacki izgled i sa pune 43 godine: 'street' moda, Roxy, Billabong, Rip Curl, Element i ostalo. Majice sa uvrnutim nadpisima i modernim dizajnom, strukirani sareni duks sa kapuljacom. Duks sa kapuljacom po mom misljenju oduzima deset godina momentalno. Navjise volem torbe i tasne od gore navedenih brendova.

Attached Files


Edited by wegga, 08 January 2009 - 19:42.


#48 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 09 January 2009 - 00:22

E Hippie, ja sam te pogresno zamisljala! Mislila sam da si u neo-hippie stilu a ti imas cipelice na stiklice!


imam ja i cizmice na stiklice

#49 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 09 January 2009 - 13:03

Recept za mladalacki izgled i sa pune 43 godine:



Auuu, strecnuh se! Kako ti rece "i sa pune 43 godine" meni se ucini da je "i sa pune 143 godine". :ph34r:

Idi bre, koje su to godine 43? Jasta mladalacki izgled u mladim godinama. Cek´ za jedno dvajes´ i kusur ... tu mozemo da pocnemo da govorimo o mladalackom izgledu. :)

Nego, samo ti i kapuljace i sve sto ti se svikne! Recept ne postoji, samo approach! Go for it!

#50 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 09 January 2009 - 13:15

Auuu, strecnuh se! Kako ti rece "i sa pune 43 godine" meni se ucini da je "i sa pune 143 godine". :ph34r:

Idi bre, koje su to godine 43? Jasta mladalacki izgled u mladim godinama. Cek´ za jedno dvajes´ i kusur ... tu mozemo da pocnemo da govorimo o mladalackom izgledu. :)

Nego, samo ti i kapuljace i sve sto ti se svikne! Recept ne postoji, samo approach! Go for it!


Ja poredim sa mojim rodjakama koje i sa 33 izgledaju kao gospodje od 53. Znas ono - bela svilena kosuljica, tanki zlatni lancic sa malim priveskom, elegantna tasna. Imam zaovu kojoj redovno govore da izgleda mladje nego sto jeste dok ne saznaju koliko ima godina, a onda kazu: Ou, izvini.
Ne kazem da svako treba da nosi alternativni stil i vintage krpe iz trendy second handa (ne mislim na one djubre-sekond hende, vec one sto imaju autenticne retro stvari), ali izbor garderobe govori o nama, o stavu prema zivotu. Oni koji se oblace diskretno i eleganto su takvi u svakom pogledu, i u izboru zanimanja, i uredjenju stana, muzickom ukusu. Ja nista ne radim namerno, da bih se pretvarala da sam mladja i ludja nego sto jesam. Ja bre volim alternativnu muziku, volim da topim najlon kese i pravim od toga nakit, volim da ismejavam konzumerizam i nikad necu da kupujem trendy brendove iako to mogu da priustim mnogo lakse nego oni koji se trude da Lui Vuiton tasnom ili Gucci naocarama naprave utisak da su dubinski bogati. Ali ne ismevam te koji to rade, oni se krecu u krugu ljudi koji to cene, ja se krecem u krugu ljudi koji cene ono sto ja volim.

#51 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 09 January 2009 - 13:29

Ja poredim sa mojim rodjakama koje i sa 33 izgledaju kao gospodje od 53. Znas ono - bela svilena kosuljica, tanki zlatni lancic sa malim priveskom, elegantna tasna. Imam zaovu kojoj redovno govore da izgleda mladje nego sto jeste dok ne saznaju koliko ima godina, a onda kazu: Ou, izvini.



U pravu si! Ja previdela to. Zaboravila. Jeste, znam i sama ... ima, ima, nije da nema ... prave "tetke" :ph34r:

#52 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 09 January 2009 - 13:44

:D :ph34r:

Meni se od dostupnih krpa ponajviše svidža ovo , pretpostavljam da je namenjeno mlađim tinejdžerkama :)

A od onih koje zasad još nisu uvezli u Bege, ove aljinice

#53 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 09 January 2009 - 14:11

A od onih koje zasad još nisu uvezli u Bege, ove aljinice


Ovde ima Desiguala, imam jednu majicu koju mi je ukrala cerka :ph34r:
Inace, butik Kebab (odlično mesto za "alternativnu" modu za one koji dodju u Prag) ima nekoliko marki tog tipa, izmedju ostalog i Desigual. E pa oni su me pozvali da napravim kolekciju "otkačenog" nakita speciajlno za njih, potpuno sam odlepila od sreće. Konačno da negde prodajem, dosadilo mi da prodajem samo drugaricama i poznanicima. Sad radim uzorke, neke šnale i narukvice od dugmića, danas kad slikam ću da zakačim na moj FLICKR

#54 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 09 January 2009 - 15:08

Attached File  nausnice.jpg   39.93KB   15 downloads
Attached File  gumica.jpg   37.19KB   28 downloads
Attached File  slushke.jpg   29.14KB   32 downloads
Tvoje? Ove su mi najsuper :ph34r:

Inace, butik Kebab (odlično mesto za "alternativnu" modu za one koji dodju u Prag) ima nekoliko marki tog tipa, izmedju ostalog i Desigual.

Meni se čini da Desigual nema nijednu ružnu stvar

npr.

Posted Image
Ovo mi je nažalost promaklo, imam nekih majičetina i jedne šalvare koje sam nosila maltene do mraza, jedna mi od najdražih stvari. Nalik ovima, ali ne šljašte, već su skroz mat:

Posted Image

Nedavno sam ovde naišla na odličan fejk Desiguala, nažalost originalni mi je predaleko, no ne znam ima li ga negde u bližoj okolini, Hrvatska npr.

#55 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 09 January 2009 - 15:11

Attached File  nausnice.jpg   39.93KB   15 downloads
Attached File  gumica.jpg   37.19KB   28 downloads
Attached File  slushke.jpg   29.14KB   32 downloads
Tvoje? Ove su mi najsuper :ph34r:


Da, moje. Do pre godinu dana sam radila kao graficki dizajner, t.j. art director u reklamnoj agenciji a sad uglavnom radim bizuteriju. Experimentisem sa vise materijala, ono prvo je FImo (polymer clay) koji se oblikuje i pece u rerni, ali u psolednje vreme mi vise prija da recikliram, da pravim nakit od starih dugmica, nadjenih gluposti, slusalica. Te sam prodala, sad cu da napravim jedne od iPodovih belih slusalica, imam narudzbinu.

#56 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 09 January 2009 - 15:52

Evo jos jedna gastarbajterska  :ph34r:

#57 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 09 January 2009 - 16:55

Evo kao sto sam obecala, kacim i najnovije eksperimente.
Ovo je proba kako da zapakujem bizuteriju kad se bude prodavala u tom shopu.
Mozda se zaustavim na ovom, svidja mi se jer su papiri takodje reciklirani i koristim samo pecat, nema puno skupih celofana i ostalih materijala.

Vise slika (ukljucujuci i mindjuse od najlon kesa) na:
http://www.flickr.com/photos/wegart/

Attached Files



#58 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 09 January 2009 - 17:29

Evo jos jedna gastarbajterska  :ph34r:

Slaže ti se sa ružem za usne :)

#59 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 09 January 2009 - 18:51

Slaže ti se sa ružem za usne :)

Nego  :ph34r:

#60 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 10 January 2009 - 01:18

Posted Image


ovo mi se svidza

ja sam prosle zime kupila najomiljeniji Tommy Hilfiger kaputich;

Posted ImagePosted Image

Posted Image