Jump to content


Photo
- - - - -

Postizborne kombinacije 12.5.2008. -


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4841 replies to this topic

#46 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 12 May 2008 - 09:45

Malo se kasno setio :rolleyes:

mislis?
tomu sada samo moze nesto skuplje da kosta.
a sto se toga tice grof drakula nikada nije bio cicija...

#47 Rincewind

Rincewind
  • Members
  • 54 posts

Posted 12 May 2008 - 09:45

Kljucno je pitanje da li Betoven ima mandate ili ne? Kad na to pitanje neko bude mogao da da pouzdan odgovor stvari ce biti mnogo jasnije- do tada tumaramo u mraku. Mislim da bi Palmina najlakse mogao da predje na ovu "nasu" stranu.

#48 Rochko

Rochko
  • Banned
  • 31 posts

Posted 12 May 2008 - 09:46

kao Pupavac sa HDZom u Hrvatskoj?

Upravo tako. Jadno i odvratno. Jedini sto su pravih ledza ostali nakon ovih izbora: LDP, DSS i SRS. Stoje iza onoga sto su u kampanji pricali

#49 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 12 May 2008 - 09:46

Sad kad DOS sa SPS-om ulazi u vladu ljepo mi zao pokojnog Slobe. Nakon ovoga je meni Tadic gori od Kostunice


Sto ti je zao, sad ce oni da Slobu premeste u Aleju velikana, a Mira i Marko da se vrate...
I posle neka mi neko kaze da nije puka vlast u pitanju nego "put u Evropu". No, mozda gresim, mozda Dacic licno uhapsi Mladica... :rolleyes:

#50 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 12 May 2008 - 09:50

...mozda Dacic licno uhapsi Mladica... :rolleyes:

:huh:

#51 miloos

miloos
  • Members
  • 628 posts

Posted 12 May 2008 - 09:51

Sto ti je zao, sad ce oni da Slobu premeste u Aleju velikana, a Mira i Marko da se vrate...
I posle neka mi neko kaze da nije puka vlast u pitanju nego "put u Evropu". No, mozda gresim, mozda Dacic licno uhapsi Mladica... :rolleyes:

Ne bih stavljao S.Miloševića i (ovakav) SPS u istu rečenicu od kada je Slobo prvi put poručio (koji su to beše parlamentarni izbori?) da se glasa za srs a ne za sps.

#52 Rochko

Rochko
  • Banned
  • 31 posts

Posted 12 May 2008 - 09:52

Sto ti je zao, sad ce oni da Slobu premeste u Aleju velikana, a Mira i Marko da se vrate...
I posle neka mi neko kaze da nije puka vlast u pitanju nego "put u Evropu". No, mozda gresim, mozda Dacic licno uhapsi Mladica... :rolleyes:

Ja sam bio ironican da mi je zao Slobe. Ovo je jadno da ne moze jadnije biti da DS vraca Slobiche na vlast.

#53 miloos

miloos
  • Members
  • 628 posts

Posted 12 May 2008 - 10:00

ako nećete sps, šta predlažete?
Šta je jbeno rešenje?
ili je sve sranje, a suicid rešenje.


Molio bih bez onih imbecilnosti:
"pustimo radikale na vlast da vidi narod kako to izgleda.... ionako će ta vlada trajati 2 meseca.... "

Edited by miloos, 12 May 2008 - 10:00.


#54 POLITICKI KOMESAR

POLITICKI KOMESAR
  • Members
  • 187 posts

Posted 12 May 2008 - 10:00

Ma se vec izgleda zna da ce vlada biti DSS,NS,SRS,SPS.
I kao sto neko ovde vec rece daj da ih pustimo pa da vidimo sta ce biti.
Ljudi prosto imaju vecinu,pa neka daju vladu...Mislim to je demokratija ili..?

Edited by POLITICKI KOMESAR, 12 May 2008 - 10:02.


#55 miloos

miloos
  • Members
  • 628 posts

Posted 12 May 2008 - 10:02

lol

#56 Betmen

Betmen
  • Members
  • 345 posts

Posted 12 May 2008 - 10:02

mislis?
tomu sada samo moze nesto skuplje da kosta.
a sto se toga tice grof drakula nikada nije bio cicija...


Radikali već previše plaćaju odbranu svog šefa. Nemaju oni čime da se diluju.

Kod njih je interesantnije da li će radikalni disident umeti da iskoristi poraz i da skloni šefa. Ako uspe radikali će još dugo biti značajan faktor na političkoj sceni. Ako ne uspe, verovatno će biti prinuđen da formira svoju stranku koju zlobno možemo nazvati Liberalno-radikalnom strankom :huh: Kako god, bez Grobara mu to neće poći za rukom.

Sto ti je zao, sad ce oni da Slobu premeste u Aleju velikana, a Mira i Marko da se vrate...
I posle neka mi neko kaze da nije puka vlast u pitanju nego "put u Evropu". No, mozda gresim, mozda Dacic licno uhapsi Mladica... :rolleyes:


Dačićev SPS nije Miloševićev SPS. Miloševićev SPS nije uspeo da sakupi listu za izbore. Sem toga, Milošević je zadnjih godina podržavao radikale.

#57 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 12 May 2008 - 10:03

Rizikujuci da izazovem gnev... jedina (ipak!) prirodna koalicija je DS+DSS. Mislim da je ZES dobio toliko zbog glasova iz DSS-a. Samo kako to objasniti Kostunici? A mozda objasniti Popovicu, Vladeti Jankovicu?
Ta vlada bi mogla biti stabilna, podrzana i od EU i od Rusije, pa cak i SAD. Samo kako idiotima objasniti da je 2+2=4 kad oni veruju u "sinergiju s Dacicem" gde je 2+2=5.
Treba zatvoriti Tadica i Djilasa i Kostunicu i Popovica u jednu prostoriju, bez hrane i vode... i pustiti ih tek kad se dogovore!

#58 nickname1

nickname1
  • Members
  • 59 posts

Posted 12 May 2008 - 10:04

ovo je tragikomedija. Jos ce onaj ispod lipe i zvanicno postati srpski heroj. Pa lepo ti dodje da se prepustis ovom ludilu. :rolleyes:

#59 Betmen

Betmen
  • Members
  • 345 posts

Posted 12 May 2008 - 10:05

Molio bih bez onih imbecilnosti:
"pustimo radikale na vlast da vidi narod kako to izgleda.... ionako će ta vlada trajati 2 meseca.... "


Sklon sam da svakog ko ovo izjavi nazovem retardom.
Radikalska vlada bi trajala do NATO intervencije. Ona teško da bi se desila za 2 meseca, 2 decenije zvuče već realnije.

Kome je do radikalske vlade može lako sebi da je simulira. Nek se zaključa u mračan i vlažan podrum i nek pojede ključ.

#60 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 12 May 2008 - 10:07

Upravo tako. Jadno i odvratno. Jedini sto su pravih ledza ostali nakon ovih izbora: LDP, DSS i SRS. Stoje iza onoga sto su u kampanji pricali


Koliko se secam, LDP je pricao u kampanji o 330 000 glasova. Gde je to sada kad nam treba? Nije Tadic podbacio, ali je Ceda itekako. Previse je napadao Tadica tokom kampanje, umesto da se bavio zaista vaznim pitanjima. Od kakve je koristi "principijelnost", ako vecno camis u opoziciji, a politika koju zastupas nikad ne dobije bar i delimicnu sansu da se ostvari? Steta za sve te glasove, ako cemo sada da gledamo SPS u vladi koja nas moze dovesti na prag EU.