Jump to content


Photo

Medalje na OI u Pekingu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
188 replies to this topic

#61 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 14 August 2008 - 15:40

Cenim ga da ce pasti svetski rekord na 100 delfin ko god ga oborio, iako je trenutno vreme rekorda fantasticno.

#62 YAO

YAO
  • Members
  • 747 posts

Posted 14 August 2008 - 18:33

Rekord je star 3 god (za danasnje uslove jako dugo)....bazen je kazu dosta ''brz'' tako da sam ubedjen da rekord pada

#63 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 14 August 2008 - 18:39

Plaši malo zadnjih 50m kada je Felps stigao. Možda on ipak nije plivao 100% a možda ni Cavic nije hteo da forsira kad je video koliko je odmakao. No da ne baksuziram sutra cemo videti o cemu se radi.

Edited by Klotzen, 14 August 2008 - 18:40.


#64 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 14 August 2008 - 18:42

Fenomenalna trka Cavica! Svaka cast Milorade! Samo da na ovom nivou otpliva polufinala i plasira se u finale, to je najbitnije. A mislim da ce u finalu sigurno pasti svetski rekord, onaj ludi Felps ce ga isplivati, 100% sam siguran. Tako da ce Cavic morati da bude bolji od toga! On sam kaze da moze bolje, stvarno se nadam da je tako. Bilo koja medalja bi bila fenomenalna, ali ovo mu je zivotna prilika da srusi Amerikanca, kome je srebro sigurno neuspeh!

#65 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 15 August 2008 - 04:34

Bravo Cavicu. Kakvo je ono okretanje levo desno tokom trke? Opusteno.
Izgleda da mu Kroker ne moze nista i da je minimum Srebro realnost.

edit: vreme 50.92, slabije nego u cetvrtfinalu, ali opet bolje od Felpsa u drugoj trci (za 5 stotinki).

Edited by Kido from Junkovac, 15 August 2008 - 04:36.


#66 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 15 August 2008 - 08:34

Kido hvala za informaciju. jutros slusam vesti i svi javljaju rezultat od juce, a ne ovaj od jutros u trci za finale

#67 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 15 August 2008 - 08:40

Neki ljudi nikako da nauce :ph34r: :) :D

A half-hour after winning another gold, Phelps was second fastest behind Milorad Cavic of Croatia in the 100 fly



LINK

#68 duska_21

duska_21
  • Members
  • 121 posts

Posted 15 August 2008 - 21:28

Kakav smo mi narod!?

Bravo Cavicu, fenomenalna trka, super si Milorade... i ostala sranja.

Novaka smo lansirali u nebesa i momak sada polako pada. Bojim se ako nesto ne ucini da ce se razbiti kao zvecka.

Cavic je bio evropski prvak. Kaznjen je zbog nosenja majce sa onom glupavom DSS-kom parolom.
Bila mu je zelja da ga docekaju u Beogradu kao Novaka (kada se vracao sa peharima), ali ne. Koji je to Milorad Cavic?
Amerikanac koji brani boje Srbije. U Srbiji je proveo, kad se sve sabere, mesec dana.

Sada je u Pekingu sa velikom sansom za osvajanje medalje.
A mi kao svi pacenici, jer su nam svi sportisti off, udarili u hvalospeve Miloradu Cavicu - To majstore! Bravo Cavicu!
Svi cemo ustati u 4 sata ujutru da odgledamo trku.

Daj sta das, pa makar i ,,Amerikanac'' osvojio medalju za nas!

#69 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 15 August 2008 - 21:37

Duska....Cavic je Srbin od oca srpina i majke srpkinje...Izabrao je da brani boje zemlje koja u njega do pre dve godine nije ulozila ni dinar, mada su mu ameri nudili da pliva i za njih, a siguran sam da bi imao i bolje uslove i bolje trenere. Cavica pratim mozda zadnjih sest godina i nije tacno da su sada svi odlepili za njim. Decko u Atini je imao ogroman peh jer mu je pukao kostim i nije mogao da se plasira u polufinale...Cavic je dosta dugo nas najbolji plivac i nije od juce, ko ne prati sport to ne zna, tako da neke bajke o doceku na balkaonu ne stoje, nemoj takve gluposti da iznosis. Inace nasi mediji nisu ispratili posle Holanije i eliminacije zbog majce, najvise ga je branio Duje Draganja - Hrvat. Inaca Cavic je sa njim odlican prijatelj i zajedno treniraju. Toliko o nacionalizmu Cavica. Naravno da cu ustati i 2 ujutru ako treba da odgledam Cavica jer predstavlja Srbiju, ali, isto bi to uradio i da neki Kenijac sa srpskim pasosem dodje u finale i brani boje Srbije....Kao sto rece Phelps ponosan sam sto ovde predstavljam SAD....

#70 Sansar

Sansar
  • Members
  • 9 posts

Posted 16 August 2008 - 00:18

Za duske i duskice i ostale koji ce se vec prepoznati!!
Duska ne lupetaj molim te da ne trebam mozda tebe da pitam za odobrenje da li mogu da budem Srpkinja ili ne posto sam rodjena i zivim u Nemackoj!!!Jasno mi je da takvi pjuvaci kao sto si ti ne bi ni razmisljali da im neko ponudi bilo koje drugo drzavljanstvo sem srpskog,ali eto draga moja tebe niko ne pita i taj momak ima pravo da se oseca kako on hoce a svaki Srbin moze da bude ponosan na njega i to je nepobitna cinjenica.Ovo "21" verovatno oznacava tvoju dvadeset jednu godinicu pa verovatno zato tako i lupetas,reci mi ko moze mojoj deci da oduzme pravo da budu Srbi uprkos tome sto su rodjeni u Nemackoj i sto im tata nije Srbin?Ti si stvarno beznadlezan slucaj stvarno mi te zao i tebi slicnih koji mislite ako se odreknete svega sto je srpsko da cete nesto bolje proci vi ste kao pametniji,korak ispred nas seljacina ma da to je sad in samo napre TUGOOOOOOOOOOOOO!!!

#71 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 16 August 2008 - 00:34

Čavić je mogao da bira zemlju za koju će da pliva. Da je izabrao SAD bio bi mnogo bogatiji već danas. Čovek je izabrao Srbiju i samo na tome mu treba čestitati. Više mu je stalo do ove zemlje nego do para koje je mogao zaraditi.

#72 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 16 August 2008 - 03:12

BRAVO ČAVIĆU!


i u qrac i zlato! :ph34r:



koliko je jebena stotinka sekunde, u milimetrima, recimo?

Edited by Vesna, 16 August 2008 - 03:15.


#73 YAO

YAO
  • Members
  • 747 posts

Posted 16 August 2008 - 03:16

Ja ne mogu da verujem..pa bolje da je zadnji bio!!!

Bravo!!!mada sam se skenjao....

Edited by YAO, 16 August 2008 - 03:17.


#74 miki.bg

miki.bg
  • Members
  • 45 posts

Posted 16 August 2008 - 03:18

Brutalno ne mogu da verujem ! :ph34r:

Duge ruke su presudile.

#75 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 16 August 2008 - 03:20

Covek jednostavno u finisu stize sve i baca se kroz cilj.
(Ko Alberto Kova.)