Jump to content


Photo

Medalje na OI u Pekingu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
188 replies to this topic

#76 nikolino

nikolino
  • Members
  • 82 posts

Posted 16 August 2008 - 03:20

NE VERUJEM!:ph34r:

#77 voja_pfc

voja_pfc
  • Members
  • 202 posts

Posted 16 August 2008 - 03:22

Bravo Milorade! Svaka cast!
Steta za delic sekunde, bas bih voleo da vidim foto finis kao u atletici sto ima.

#78 YAO

YAO
  • Members
  • 747 posts

Posted 16 August 2008 - 03:22

Svaka cast Ameru (nadam se da je cist sto se dopinga tice) Neverovatno je da u toliko disciplina bude no1,a da vecinu njih pliva jednu za drugom bez odmora,zaista kapa dole...

#79 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 16 August 2008 - 03:25

.....



koliko je jebena stotinka sekunde, u milimetrima, recimo?


oko 20, prosecno

#80 perakojot

perakojot
  • Members
  • 552 posts

Posted 16 August 2008 - 03:26

Ovaj Felps mora da pusta nokte :ph34r: , ni na usporenom snimku mi nije jasno kako je stigo stotinki pre Cavica!
Bravo Cavicu, da ne bi tebe ostadosmo bez medalje na Olimpijadi.

#81 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 16 August 2008 - 03:28

Bravo Milorade!
sreebro koje je u stvari zlato!

#82 treci covek

treci covek
  • Members
  • 191 posts

Posted 16 August 2008 - 03:30

Doviđenja, i hvala na svim ribama.

#83 miki.bg

miki.bg
  • Members
  • 45 posts

Posted 16 August 2008 - 03:38

Ja, iako uz ogroman respekt prema Felpsu, iskreno sumnjam da nije dopingovan. To pogotovo potpaljuje cinjenica sto je obarao rekorde jedan za drugim i to jos u razlicitm disciplinama. Pa Milorad je odustao od 100m slobodno, a Majkl rusi rekord za rekordom ?!?! :ph34r:


P.S Upravo je nas savez ulozio zalbu na trku. Kao, Felps je gurnuo vodu (?!) i tako uspostavio kontakt sa bazenom, a Cavic nije dovoljno pritisnuo ivicu bazena ?? :)

Edited by miki.bg, 16 August 2008 - 03:42.


#84 nikolino

nikolino
  • Members
  • 82 posts

Posted 16 August 2008 - 03:50

Nista nema od te zalbe...nece oni to uvaziti!

I ja se iskreno nadam da ovaj Felps nije dopingiran....

#85 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 16 August 2008 - 04:29

Svaka cast Miloradu Cavicu na medalji, spasao nas je, sad imamo bar tu jednu. Hvala Milorade.

Ovo je nevidjena kradja, prosto neverovatno sta rade. Moraju da opravdaju milione ulozenih dolara u ovo dopingovano americko cudo pa izmisljaju neke talase, i kao fazon Cavic je stigao prvi ali "nije dovoljno jako dodirnuo plocicu". Sramota, naravno nije bilo fotofinisa sa dna bazena kao pre neki dan, a verujem da ga nece ni biti, tajanstveno ce da nestane taj snimak, bar za javnost. U svakom slucaju, neka se najedu. Osvojio je svojih 8 zlata, iako je zasluzio "samo" 7.

Jos jednom, hvala Milorade!

Edited by Issey, 16 August 2008 - 04:33.


#86 voja_pfc

voja_pfc
  • Members
  • 202 posts

Posted 16 August 2008 - 04:38

Znamo mi cesto da budemo paranoicni i da preterujemo sa sudijama, ali ovaj put izgleda da je Cavic zaista prvi stigao i da je pokraden.

FINIS

Jeste bilo jako blizu, ali ipak se jasno vidi da je stigao pre njega. Ne znam kakva je prica da nije dovoljno jako pritisnuo plocicu, i kakva su pravila po tom pitanju. Prvi put cujem za to.
Za sada sa punim pravom sumnjam u pobedu Phelps-a.

#87 zecov

zecov
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 16 August 2008 - 04:49

Svaka cast Miloradu Cavicu na medalji, spasao nas je, sad imamo bar tu jednu. Hvala Milorade.

Ovo je nevidjena kradja, prosto neverovatno sta rade. Moraju da opravdaju milione ulozenih dolara u ovo dopingovano americko cudo pa izmisljaju neke talase, i kao fazon Cavic je stigao prvi ali "nije dovoljno jako dodirnuo plocicu". Sramota, naravno nije bilo fotofinisa sa dna bazena kao pre neki dan, a verujem da ga nece ni biti, tajanstveno ce da nestane taj snimak, bar za javnost. U svakom slucaju, neka se najedu. Osvojio je svojih 8 zlata, iako je zasluzio "samo" 7.

Jos jednom, hvala Milorade!


prvo,proveri podatke,ovo nije bila 8,nego 7. felpsova medalja,tek treba da pliva za osmu...meni i dalje nije jasno kako možete da tvrdite da je čavić bio prvi,samo na osnovu toga što ne možete golim okom da utvrdite da je felps bio prvi...razlika je 1 stotinka,baš bih voleo da upoznam osobu koja može golim okom da provali razliku od jedne stotinke,šta svi ste postali članovi "The Fraternity" tokom trke?priča o guranju vode je glupost i plod mašte voditelja...vrištanje o kraži medalje je samo na osnovu toga što je felps amerikanac,a čavić srbin,da je situacija bila obrnuta,i da je čavić pobedio za stotinku,svi bi ovde i po celom internetu davali desnu ruku da je čavić pobedio...ovako ćete da,ako čavić sam ne izađe i kaže da odustanete,napraviti teoriju zavere:"nevaljali amerikanci i nevaljle korporacije koje su uložile gomilu para,zajedno sa njihovim slugama kinezima nisu mogle da dozvole da njihov poster čajld,dopingovani felps izgubi od srpskog heroja i najpoštenijeg olimpijca u istoriji igara,koji je plus,veliki borac za ostanak kosova u granicama srbije,pa su,još dok je trka trajala,svesni da felps nema šanse da pobedi,odlučili da falsifikuju rezultate i isključe kameru sa dna bazena,i tako na otmu zlato od milorada čavića"...

nađite život...evo,ugledajte se na milorada,šljakao cele godine,i celog života,i osvojio olimpijsku medalju...svaka čast na tome,obezbedio je makar jednu medalju,i sprečio nešto što je polako postojalo totalni debakl srpskog olimpijskog tima...

#88 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 16 August 2008 - 04:57

prvo,proveri podatke,ovo nije bila 8,nego 7. felpsova medalja,tek treba da pliva za osmu...


Znam ja to batice, samo nemoj mi reci da neko veruje da ce mu izmaci to osmo zlato, zato sam mu ga vec pripisao...

#89 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 16 August 2008 - 05:09

Ovo je slijesno... Pa ni FIA ovako brzo ne skida skimke sa YouTubea

#90 Noblica

Noblica
  • Members
  • 361 posts

Posted 16 August 2008 - 05:22

BEIJING -- Milo Cavic, the Serbian who grew up in Tustin, said he wanted to be the spoiler in Michael Phelps' quest to become the first athlete to win seven gold medals in a single Olympics since Mark Spitz. Cavic almost pulled it off.

Phelps won the 100-meter butterfly Saturday, but it was his closet individual race yet. Cavic appeared to make a mistake right at the end, gliding after the last stroke instead of swimming all the way to the wall, and enabled Phelps to touch first.

Although it was the seventh gold for Phelps, it was the first time he hasn't set or been part of a world record here. He won in an Olympic record of 50.68. Cavic was second in 50.59.

Cavic, who swam for UC Berkeley, dominated the first half of the race, swimming the first 50 in 23.42. Phelps actually was sixth in the eight-man final at 24.04. But he came on strong in the final 50, setting up his attempt to break the all-time record when he swims in the 400 medley relay Sunday (Saturday night in Los Angeles). If he wins, that will give him eight gold medals for Beijing and 14 for his remarkable career.


I jedan od komentara....

I think there's a typo in those times! If not, then no wonder Cavic's coach is filing a protest . . :ph34r:


Evo snimak finala

http://vinovo.magnif...erfly-Final-Oly


Kad smo kod teorija zavere....

"Felpsovih 50 miliona dolara zavisi od Čavića"

Najsvestraniji plivač današnjice Amerikanac Majkl Felps na Olimpijskim igrama u Pekingu nalazi se na najboljem putu da nadmaši rekord zemljaka Marka Špica iz Minhena 1972. od sedam zlatnih medalja i sedam oborenih svetskih rekorda, a jedna od poslednjih prepreka ka tom cilju biće mu srpski plivač Milorad Čavić.

Felps, kome je brojni sponzorski pul obezbedio nagradni fond od 50 miliona dolara ukoliko u svih osam disciplina u kojima se takmiči osvoji zlatna odličja i obori svetske rekorde, i sam je čini se svestan da možda jedino Čavić može da ga zaustavi na tom putu.

Edited by Noblica, 16 August 2008 - 05:32.