Jump to content


Photo
- - - - -

Mixed martial arts & Kickboxing


  • Please log in to reply
4766 replies to this topic

#2986 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 31 December 2017 - 07:09

Malo nategli da je nagrade za effort. Ne mozes se sa ovim nositi
  • 1

#2987 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 31 December 2017 - 09:14

"I don't think about this two bullshit guys" - Khabib Nurmagomedov :hail:

 

Svaka čast za Barbozu što je izdržao ovo prebijanje do kraja. Jedva čekam Khabib vs Ferguson


  • 0

#2988 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 31 December 2017 - 12:54

Ozbiljan hasler je Kabib.
Ova borba je bas bila jednosmerna.

I dalje tvrdim da se on i Konor nece naci u istom kaFezu.
  • 0

#2989 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 31 December 2017 - 13:28

Khabib je odlomio Barbozu koji je fizicki jaci od vecine divizije.U ovoj borbi se videlo koliko je tehnicki opak Khabib.Njegov pritisak i nacin na koji je prosao Barbozin arsenal je jedno deset puta ubedljiviji od Tonyejeve pobede nad Barbozom.
  • 0

#2990 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 31 December 2017 - 14:01

Cro Cop je već po tradiciji za novu godinu u Japanu. Za 60 sekubndi je nokautirao nekog Koshaku. Tako je Cro Cop pobjedio i u svom sedmom oproštajnom meču.


  • 1

#2991 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 31 December 2017 - 14:09

Isto smo pricali Nele i ja na Skajpu upravo. Jedino sto ce on za Stipea da navija, ja moram za crnog brata

Nisam jos nista odlucio ...

 

Mada me vuce srce da navijam za brata Stipea jer je mnogo dobar lik i zasluzuje da bude GOAT -_-

 

Ali najverovatnije da ce to da bude jedan od retkih mma meceva gde necu da navijam vec ce da bude sit back relax and grab my popcorn. :D


  • 0

#2992 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 31 December 2017 - 14:31

Cro Cop je već po tradiciji za novu godinu u Japanu. Za 60 sekubndi je nokautirao nekog Koshaku. Tako je Cro Cop pobjedio i u svom sedmom oproštajnom meču.

 

:lol+:


  • 0

#2993 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 31 December 2017 - 15:37

Nisam video ovakvo prebijanje skoro, kao Kabib što umlati brazilskog mučenika.
Faca "bacajte peškir da ne predajem ja"  :D

Nema šta, Kabib je ozbiljan Wolverine, apsorbuje ove low kick-ove kao da su ništa, sa kraćim reach-om od samog početka meča ima veći konfidens za udaračku borbu.
Barboza posle nit je znao gde se nalazi, nit je mogao da se bije. 
Ne znam što je bio uopšte u ringu, posle prve ringe, ne pokušava kontre ili neke serije, kao da čeka da takedown-uje Kabib, koji ga tu davi kao piton. Već posle prve runde je morao da ide na neki malo veći rizik, da proba neki udarac da mu prodje. Ako se bojao patosa, hm, pa mnogo veću tortuku, batine i bol je popio ovako...


Mislim da bi Conor dobio Kabiba, mnogo je pametan borac i ne može se ovako protiv njega agresivno, uništi te iz kontri.

Samo što mislim da je to Konor dosta rizična borba, jer jedan dobar ulazak Kabiba i meč je gotov, pritom bi to za Konora bilo ponižavajuće, da ga ovaj uništava kao malo dete.


Edited by Booker Buckets, 31 December 2017 - 15:38.

  • 0

#2994 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 31 December 2017 - 17:46

Khabib drzi visoko ruke,pokriva kontre,a low kikove kaznjava obaranjem.Konor bi morao da bude nivo K2 kik boksera da bi mogao da plese oko njega,udari kratku seriju,low kik i bezanija.Khabib ni ne pokusava desnom sve dok nije bas bas siguran da nema kontre.Johnson je pokusao sa serijama da ga pritisne i islo mu je koliko toliko,do prvog kontakta.Konor je losiji od Jonsona u rvanju i kondiciji,plus se brzo umara kada dodje do klincha jer nije opusten.Barboza je fizicki bas jak dok je Konor manji .To treba uzeti u obzir.
  • 1

#2995 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 31 December 2017 - 18:29

Counter tehnika i preciznost Conora je liga za sebe. Uvek kad mislim da nije bas tooooliko dobar u tome, on me razuveri.
Momenta kad bi doslo do bliskog kontakta, tu bi meč bio gotov, nema dileme.
I fakat je da sto odmice mec, Kabibu se mnooooogo povecavaju šanse.

Taj meč bi se odlucio u prvoj polovini meca, ili bi ga Conor nahvatao kontrama, ili bi ga samleo Kabib.

Samo do meča neće ni da dodje :D

Ko bi se bakćao sa borbama kad ima stotine miliona i Koks sa dupeta Rite Ore :D
Can’t blame him
  • 0

#2996 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 31 December 2017 - 18:48

Counter tehnika i preciznost Conora je liga za sebe. Uvek kad mislim da nije bas tooooliko dobar u tome, on me razuveri.
Momenta kad bi doslo do bliskog kontakta, tu bi meč bio gotov, nema dileme.
I fakat je da sto odmice mec, Kabibu se mnooooogo povecavaju šanse.

Taj meč bi se odlucio u prvoj polovini meca, ili bi ga Conor nahvatao kontrama, ili bi ga samleo Kabib.

Samo do meča neće ni da dodje :D

Ko bi se bakćao sa borbama kad ima stotine miliona i Koks sa dupeta Rite Ore :D
Can’t blame him

 

Ja nisam toliko siguran u ovo. Legacy ipak nešto znači. A buduče Connorove odluke če odlučiti kakav če on  pečat ostaviti u istoriji MMA. Može da bude jedan od največih, ili kukavica koja je mnogo pričala i izbegavala najozbiljnije contendere.

 

Dupe Rite Oro je overrated.


  • 0

#2997 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 31 December 2017 - 19:51

It’s up to you, ali overall nije overrated. Opasna garavica, kakve ja volim :D
  • 0

#2998 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 31 December 2017 - 21:47

Lepe su Albanke
  • 0

#2999 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 01 January 2018 - 12:45

Dupe Rite Oro je overrated.

Omk blasfemi!
  • 1

#3000 Dobar Los Milos

Dobar Los Milos
  • Members
  • 9,213 posts

Posted 01 January 2018 - 23:56

Za Kabiba samo jos jedna zrtva u dugome nizu. Za ostale jos jedna potvrda da nemas mnogo prilika protiv njega, ili uspes da ga idealno pogodis ili sledi ragdolling uz brutalne batine, trece nema. A ako ni Barboza to nije uspeo, nego ga je ludak izoblicio, onda ne znam cemu se nadaju konkurenti.
  • 0