Jump to content


Photo
- - - - -

Mixed martial arts & Kickboxing


  • Please log in to reply
4766 replies to this topic

#2956 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 27 December 2017 - 09:13

zapravo, protiv Tilla je pokazao vise srca i instinkta za borbu nego u ostatku UFC karijere zajedno

 

IMO Bojan ima problem u glavi - preopteretio se taktikom/ idejom "inteligentnog pristupa" pa i po 15min ceka da mu se otvori neka savrsena prilika za napad. opet, takav smaracki pristup moze da prodje kada kao Woodley cuvas svoje mesto na najvisem nivou, ali ispod toga moras da se ili nametnes ili si potrosna roba


  • 0

#2957 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 27 December 2017 - 09:18

b2b2b

 

 


  • 0

#2958 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 27 December 2017 - 10:32

 

...

 

SRB sa 3 borca/ 2 dobra prospekta ima koliko i ceo siri region skupa po velikim promocijama. na neko novo ime ce se verovatno sacekati barem godinu-dve, ali u komsiluku ima par zanimljivih velterasa - hrvat Soldic deluje kao ozbiljan talenat (bas prethodnog vikenda izdominirao solidnog sampiona poljske KSW organizacije), a slovenac Jurisic bi vec bio na putu za finu karijeru da nije precesto povredjen

 

 

Jurišić jeste talentovan, ali meni je taj hype oko njega malo preteran. Mora se pokazati protiv nekog ozbiljnijeg borca, jer je do sada imao "cupcake" raspored. 5 likova koji svi zajedno nemaju 2 pobede u karieri. Kao otišao da se bori u Ameriku, a tamo mu ubacili u ring nekog jadnika za kojeg bi trebalo proveriti dali je stvarno profesionalni borac.


  • 0

#2959 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 27 December 2017 - 11:09

slazem se, naravno. pre nekog 'zivog' protivnika sve se to svodi na sbbkbb. npr. Aleksandar Ilic je bio izbegavan u regionu, a onda izgubio od UFC veterana kome je to jedina pobeda u prethodnih 9borbi

 

Jurisic ima par paralela sa Velickovicem - ozbiljan kamp u amerikama (ATT), nastup u TUF rijalitiju (iako ne za zvanican rekord, to mu je bila najozbiljnija borba u karijeri) i ide na to da se kroz solidnu regionalnu promociju nametne vecim organizacijama (slicno kao nas Slobodan Maksimovic)


Edited by peja™, 27 December 2017 - 11:10.

  • 1

#2960 Senn

Senn
  • Members
  • 213 posts

Posted 29 December 2017 - 21:02

Neka moja očekivanja:

Khabib Nurmagomedov  vs. Edson Barboza  => Edson Barboza, TKO (Punches)

Cris Cyborg                    vs. Holly Holm          => Holly Holm, KO ili TKO (mada navijam za Cris)


  • 0

#2961 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 29 December 2017 - 21:12

Habib submission
Holm (T)KO
  • 0

#2962 Senn

Senn
  • Members
  • 213 posts

Posted 29 December 2017 - 21:33

IMO Bojan ima problem u glavi

Nema tu nikakvog problema u glavi, jednostavno daje sve od sebe uvek i to je njegov maksimum trenutno. Mnogo je napredovao od kada je u SAD, pogotovo kada se preselio u Denver (a tek u odnosu na početke u Vatrenom ringu), ali neke stvari ne idu kako treba. U UFC-u imao je prva dva protivnika koji su odlični rvači, top level, i Bojan je uspeo da pregura te borbe, iako ih nije dobio. S druge strane, borio se protiv Tilla koji je verovatno posle Thompsona najbolji u standup-u. O ovoj zadnjoj borbi sam već pisao... Ne želim da sada zvučim kao neko ko kuka, pravi teorije zavere i sl., već mi je samo krivo kako je sve ispalo do sada i bilo bi šteta da mu ne produže ugovor. Velijeve mogućnosti su mnogo veće jer on još uvek puno napreduje (BJJ, standup fight) i tek treba (u narednih par godina) da dostigne svoj maximum.


  • 0

#2963 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 29 December 2017 - 21:51

Aj da probam i ja 

 

Condit vs Magny - #TeamMagny , Magny tko

 

Calvillo vs Esparza - Calvillo decision

 

Hooker vs Diakiese - #TeamDiakiese , Diakiese tko

 

Khabib vs Barboza - Khabib tko

 

Cyborg vs Holly - #TeamHolm , Cyborg tko ... Mada imam neki osecaj da ce Holly sve da iznenadi ali mi zdrav razum kaze Cyborg


  • 0

#2964 Senn

Senn
  • Members
  • 213 posts

Posted 30 December 2017 - 01:06

Ufff što bih voleo da Stipe ugasi taj "hype" i ućutka ih...

 


Edited by Senn, 30 December 2017 - 01:07.

  • 0

#2965 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 30 December 2017 - 01:15

Navijam za Holm, ali mislim da ce da je dobije ono....

Sada pitanje kakav je Khabib, ipak dugo se nije borio plus skidanje kilaze, ali mislim da ce dobije i navijam za njega.


  • 0

#2966 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 30 December 2017 - 10:25

Khabib če svezati Barbozu u mašnu, čim se ga dočepa. Jednostavno je neuporedivo bolji grapler.


  • 0

#2967 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 30 December 2017 - 16:14

nista lakse nego biti 'cekic', ali tek uloga 'eksera' ogoli istinu o psihi odredjenog borca - a Barboza je lik koji puca pod pritiskom. na stranu neki zalutali udarac/losa reakcija na skidanje kilaze, Khabib to zavrsava u max 2runde

 

van njih dvojice ponuda na priredbi je vise nego skromna, obzirom da su redom i bez zamene otpadali Cruz, Saki, Lineker, Usman vs Meek


Edited by peja™, 30 December 2017 - 16:15.

  • 0

#2968 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 30 December 2017 - 16:21

Rizin Fighting World Grand Prix 2017: Bantamweight Tournament 2nd Round

 


  • 0

#2969 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 30 December 2017 - 16:46

nista lakse nego biti 'cekic', ali tek uloga 'eksera' ogoli istinu o psihi odredjenog borca - a Barboza je lik koji puca pod pritiskom. na stranu neki zalutali udarac/losa reakcija na skidanje kilaze, Khabib to zavrsava u max 2runde

 

van njih dvojice ponuda na priredbi je vise nego skromna, obzirom da su redom i bez zamene otpadali Cruz, Saki, Lineker, Usman vs Meek

 

Slažem se za ovo što si napisao za zalutali udarac. Pre svega treba biti pažljiv na udarce kolenima kod pokušaja obaranja. Ali cenim da Khabib nije toliko naivan da mu se naštima na penal.

I ja ne vidim ovu borbu u trečoj rundi. Barboza mora iči po "homerun" pre nego što se borba preseli na pod, jer tamo Nurmagamedov završava stvar dosta brzo. Kladionice se ne slažu sa time. under/over je postavljen na 2.5 runde.


  • 0

#2970 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 31 December 2017 - 05:14

Ovo na kraju je najgore nešto što sam video :D

Sintija nema snagu da drži ruke, još se naplašila, a ova druga mukica ne zna kako da je pogodi, plaši se još što je kraća.


  • 0