Jump to content


Photo
- - - - -

Insajder


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
845 replies to this topic

#781 liskoni

liskoni
  • Members
  • 162 posts

Posted 18 March 2011 - 22:51

E sad je nekom u interesu da se to objavi iz verovatno politickih razloga i odmah na TV .
Inace ja radim u toj firmi i sve to sta se desavalo i desava je znao svaki radnik firme i zitelj opstine.Dovoljno je bilo da udjete u radnicki autobus ili radnicku kantinu i da cujete o cemu radnici pricaju i sve bi vam bilo jasno.
NISTE VI NARODU OTVORILI OCI ,vec ste i vi cutali dok se sve to desavalo !


I vi sve to znali a opet glasali za palmu i njegove drugare. Mi sa severa smo samo kupovali Vaš jebeni ugalj preko firmi Palmine snajke ( to je taj veliki SRBIN što leči belu kugu najprizemnijim lopovlukom, kradući državni ugalj sa stolice Narodnog poslanika ) a samo smo slutili da tako nešto pokvareno može da se odigrava.
Pa jel to čudo od Jagodine koje leži na ukradenom uglju ( između ostalog ) . Hvala ekipi B92 Insajdera, i mislim da oni čine veće dobro za Srbiju nego stotine ćelavih Palmi i njihovih snajki i sinova.
Treba da Vas je sram, i najmanje što dugujete Srbiji i srpskoj deci je da sklonite te skotove da dalje ne jašu po svima nama.




#782 justiceforall

justiceforall
  • Members
  • 9 posts

Posted 25 March 2011 - 08:37

Evo smem ja, a odgovorio je i producent Insajdera na temi o "Kolubari" na podforumu Politika, koga interesuje mogao je da procita. Nije mogao da bude emitovan pre nekoliko godina posto nije bio snimljen do kraja prosle. Cak ni vrhovni zreci sekte Tutumraka, Dobrica, Kostica i Matijica, nisu savladali putovanje kroz vreme. Jos neko pitanje iz DSS kuhinje? :rolleyes:


Ih kad sam ja procitao taj odgovor...pa ima jedno 5-6 meseci. Mislio sam na nesto novije? Hvala.

#783 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 25 March 2011 - 16:16

Ih kad sam ja procitao taj odgovor...pa ima jedno 5-6 meseci. Mislio sam na nesto novije? Hvala.

Pre 5-6 meseci si procitao nesto sto je objavljeno 6. februara 2011. godine? Simpaticno.

#784 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 28 March 2011 - 21:20

Ovaj Dulic na mene deluje kao laksativ, odma mi se prikenja

#785 babica

babica
  • Members
  • 1 posts

Posted 29 March 2011 - 23:48

zasto niko ne govori nista o korupciji u zdravstvu,zasto ne napravite emisiju o tome koliko su para uzeli lekari konkretno iz Leskovacke bolnice prilikom zaposljavanja osoblja,ja sam zavrsila srednju med.i ne mogu da se zaposlim jer je tarifa za posao bez resenja za stalno od 3000-5000 eura,zasto niko o tome nista ne prica,zasto to malo ne promenite?!

#786 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 09 May 2011 - 18:37

Nadam se dobroj emisiji večeras. Predlažem Brankici da nipošto ne preskoči profil sudije predsednika veća, koje je prihvatilo ovakav izbljuvak od papira.

#787 makule

makule
  • Members
  • 4 posts

Posted 02 June 2011 - 13:50

Po prvi put pisem na ovoj temi i post ce mi biti jako kvalitetan
u tome sto ce biti jako kratak.Zamolio bih vas da vise ne emitujete emisiju
Insajder, jer steti mom zdravlju kako fizichkom tako i dusevnom.


Verni gledalac!

#788 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 03 June 2011 - 20:55

Po prvi put pisem na ovoj temi i post ce mi biti jako kvalitetan
u tome sto ce biti jako kratak.Zamolio bih vas da vise ne emitujete emisiju
Insajder, jer steti mom zdravlju kako fizichkom tako i dusevnom.


Verni gledalac!

Evo cak i hrvatska wikipedia kaze nesto interesantno iz zoologije:

Rašireno je vjerovanje, da noj u slučaju opasnosti gura glavu u pijesak. Noj se može u slučaju opasnosti spasiti brzim bijegom, a dobro ciljanim udarcem noge može ubiti lava ili čovjeka. Međutim, u vrijeme ležanja na jajima, oni u slučaju opasnosti legnu na tlo i ravno ispruže vrat. Tako priljubljen uz tlo, vrat i glava mu se iz daljine ne vide, pa se misli da je to ponašanje dovelo do nastajanja ove legende o nojevima.


Edited by Schrodinger, 03 June 2011 - 20:56.


#789 makule

makule
  • Members
  • 4 posts

Posted 03 June 2011 - 21:12

Sve mi je jasno ali ove emisije jako bole.Prikazuju koliko
gradjani nemaju svest o tome koliko su politicari beskrupulozni
u cuvanju svojih fotelja.I koliko u stvari nama treba Evropa zbog zakona
koji im to zabranjuju.

#790 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 04 June 2011 - 23:33

Zaista je sramno prema žrtvama Srebrenice pozivati u emisiju Kostu Čavoškog i Ljiljanu Bulatović. Ona će se, kao i mnoge pre nje, pretvoriti u debatu da li je srebreničkog genocida bilo ili ne.

#791 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 05 June 2011 - 21:04

Valjda je normalno kada pravis emisiju o genocidu, da pozoves jednu osobu koja ce tvrditi da ga je bilo, i jednu koja ce tvrditi da nije bilo genocida? To je ta novinarska objektivnost srpske skole. :lol:

Edited by st.maurice, 05 June 2011 - 21:16.


#792 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 06 June 2011 - 15:55

Valjda je normalno kada pravis emisiju o genocidu, da pozoves jednu osobu koja ce tvrditi da ga je bilo, i jednu koja ce tvrditi da nije bilo genocida? To je ta novinarska objektivnost srpske skole. :lol:

Pa onda je sve kako treba - Kosta u svom ludilu tvrdi da je u Srebrenici i okolini bio genocid nad Srbima, a baba Ljilja ne ide bas toliko daleko...

Naravno, obema tim kreaturama bi trebalo procitati onaj Biathanatos Johna Donna gde se, slobodoumno i nasuprot dominantnoj zapadnoj tradiciji, pozitivno prikazuje samoubistvo i pozvati ih da ozbiljno razmisle o tome kao resenju i svojih i nasih problema...

#793 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 06 June 2011 - 20:35

Zaista je sramno prema žrtvama Srebrenice pozivati u emisiju Kostu Čavoškog i Ljiljanu Bulatović. Ona će se, kao i mnoge pre nje, pretvoriti u debatu da li je srebreničkog genocida bilo ili ne.


Kao što sam i predvideo: Čavoški delegitimiše HT a Ljiljana Bulatović ludi o tome kako nije bilo ni srebreničkog genocida ni opsade Sarajeva.

Zanima me: koji je smisao dovoditi ludake u emisiju u kojoj se priča o najtežim krivičnim delima? Ako je i zbog pomirenja dve Srbije, previše je.

#794 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 06 June 2011 - 23:18

Bilo je strašo gledati LJ.B. kako se sve vreme smeška. B92 zaista nema razloga da zbog "objektivnosti" dovodi ovakve goste, postoji valjda i neko normalan.

#795 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 08 June 2011 - 09:55

JBG, mene sramota. ovo je B92 jos samo po imenu, izgleda.

Zaista je sramno prema žrtvama Srebrenice pozivati u emisiju Kostu Čavoškog i Ljiljanu Bulatović. Ona će se, kao i mnoge pre nje, pretvoriti u debatu da li je srebreničkog genocida bilo ili ne.

"Narod voli da gleda kad se svadjaju na TV-u" :facepalm:

I da, istine radi, ova emisija nije imala nikakve veze sa "Insajderom", to je bila "B92 debata" ne "Insajder debata". Navikavajte se na razliku.

edit:slovce

Edited by Artur Dent, 08 June 2011 - 09:55.