Jump to content


Photo

Opasne i zbunjujuce namere iz EU


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
160 replies to this topic

#136 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 14 January 2008 - 19:17

Vala ovi patriJotski likovi kao da silaze sa Fordove assebly line.Za godinu dana u JNA nisam sreo desetara koji je bio Albanac a zastupljenosti u oficirskom kadru ne treba trositi reci.


trebao si doci u kosovo; svi su bili albanci - pa cak imali su i albanskog titu! u stvari, JNA na kosovu je bilo kratko za Joj Nasa Albanija.

Edited by Unbeliever, 14 January 2008 - 19:17.


#137 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 January 2008 - 19:21

E, a da si JNA sluzio na Kosovu, sigurno bi primetio da je vojnicki sastav bio najmanje 40% a oficirski najmanje 50% i da su ti albanci odlucivali sta ce sve JNA potpisivati i oko Martinovica i oko svih ostalih vaznih politickih dogodovstina na, eto upravo, i posebno, Kosovu :rolleyes: .

Ti Djerdja verujes zvanicnim verzijama?
verujes li isto tako zvanicnoj verziji vojske oko ubistva malog Albanca iz Preseva na granici sa Makedonijom?

#138 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 14 January 2008 - 19:26

Ti Djerdja verujes zvanicnim verzijama?
verujes li isto tako zvanicnoj verziji vojske oko ubistva malog Albanca iz Preseva na granici sa Makedonijom?


vazno je naglastiti da je Martinovic bio sluzbenik doma JNA, pa bi JNA bas imala interes da to resi "pravedno" i protiv ########a jer bi imali vecu justifikaciju za represiju. to sto nisu, mozda i to dokazuje nesto.

#139 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 14 January 2008 - 19:49

Ti Djerdja verujes zvanicnim verzijama?
verujes li isto tako zvanicnoj verziji vojske oko ubistva malog Albanca iz Preseva na granici sa Makedonijom?

Perkose, tvoja drskost nema kraja. No svejednom, neces meni predavati o ovoj temi. Solidno je poznajem.

Nego, nesto se mislim... , evo vec uskoro godinu dana sam ovde na forumu a ti nikako da dozvolis sebi da moj nik napises u originalu, na albanskom. Kako bi bilo da i ja tebe prekrstim... ? Na albanskom bi to bilo Përkosh... , mislim, ime kao takvo ne postoji, ali kako se tvoj ganc novi albanski nik sastoji od dveju albanskih reci, on bi ipak imao smisla. Sta kazes?

#140 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 14 January 2008 - 20:20

Perkose, tvoja drskost nema kraja. No svejednom, neces meni predavati o ovoj temi. Solidno je poznajem.

Nego, nesto se mislim... , evo vec uskoro godinu dana sam ovde na forumu a ti nikako da dozvolis sebi da moj nik napises u originalu, na albanskom. Kako bi bilo da i ja tebe prekrstim... ? Na albanskom bi to bilo Përkosh... , mislim, ime kao takvo ne postoji, ali kako se tvoj ganc novi albanski nik sastoji od dveju albanskih reci, on bi ipak imao smisla. Sta kazes?


Për kosh? :rolleyes:

#141 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 January 2008 - 20:23

Perkose, tvoja drskost nema kraja. No svejednom, neces meni predavati o ovoj temi. Solidno je poznajem.

Nego, nesto se mislim... , evo vec uskoro godinu dana sam ovde na forumu a ti nikako da dozvolis sebi da moj nik napises u originalu, na albanskom. Kako bi bilo da i ja tebe prekrstim... ? Na albanskom bi to bilo Përkosh... , mislim, ime kao takvo ne postoji, ali kako se tvoj ganc novi albanski nik sastoji od dveju albanskih reci, on bi ipak imao smisla. Sta kazes?

Vidi,vidi i ti znas da kazes nekome da je drzak,predvodis ekipu koja na najgnusnji nacin vredja vec preminulog coveka i njegovu porodicu a mene mozes da optuzis da sam drzak kad postavim sasvim normalno pitanje o verovanju u zvanicne verzije,ja sam moje misljenje o tome vec izneo ako treba ponovicu da upamtis jednom zauvek da nemam poverenje u zvanicna saopstenja,pogotovo iz komunistickog vremena.
A sto se nicka tice mozes ga koristiti kako tebi drago,to je ionako samo ovde za upotrebu i ne znaci mi nesto posebno neki su ga vec prekrstli vise puta.

#142 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 14 January 2008 - 20:34

Vidi,vidi i ti znas da kazes nekome da je drzak,predvodis ekipu koja na najgnusnji nacin vredja vec preminulog coveka i njegovu porodicu a mene mozes da optuzis da sam drzak kad postavim sasvim normalno pitanje o verovanju u zvanicne verzije,ja sam moje misljenje o tome vec izneo ako treba ponovicu da upamtis jednom zauvek da nemam poverenje u zvanicna saopstenja,pogotovo iz komunistickog vremena.
A sto se nicka tice mozes ga koristiti kako tebi drago,to je ionako samo ovde za upotrebu i ne znaci mi nesto posebno neki su ga vec prekrstli vise puta.

Pa poznat si lik pa te krste Përkoshe. Nego, rece da ja nekoga predvodim? Opet, kontas, albanski separatizam i terorizam na delu!? E jadan si ti moj Përkoshe. Zaista jadan.

#143 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 January 2008 - 20:41

Pa poznat si lik pa te krste Përkoshe. Nego, rece da ja nekoga predvodim? Opet, kontas, albanski separatizam i terorizam na delu!? E jadan si ti moj Përkoshe. Zaista jadan.

naravno nisam ni sumnjao da ces da izneses neki argument ili barem pokusas da se elegantno operes od sranja koje si ovde pisao ali nacionalni ponos i zaslepljenost jaci su od naucenog u vecernjoj skoli za zakasnele aktiviste.
Separatizam a bogami i fasizam tvojih sunarodnika dobro sam osetio na svojoj kozi za tebe je to verovano jadno jer ''dobar Srbin je samo mrtav Srbin''
ali ipak mislim da je sasvim dovoljno da bih mogao da argumentovano pisem o toj nemani.

Edited by perkos, 14 January 2008 - 20:42.


#144 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 14 January 2008 - 20:51

da bih mogao da argumentovano pisem


bio bi to prvi put.

#145 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 14 January 2008 - 21:16

naravno nisam ni sumnjao da ces da izneses neki argument ili barem pokusas da se elegantno operes od sranja koje si ovde pisao ali nacionalni ponos i zaslepljenost jaci su od naucenog u vecernjoj skoli za zakasnele aktiviste.
Separatizam a bogami i fasizam tvojih sunarodnika dobro sam osetio na svojoj kozi za tebe je to verovano jadno jer ''dobar Srbin je samo mrtav Srbin''
ali ipak mislim da je sasvim dovoljno da bih mogao da argumentovano pisem o toj nemani.

Dakle, kao sto rekoh... , bas si jadan.

#146 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 14 January 2008 - 21:19

Separatizam a bogami i fasizam tvojih sunarodnika dobro sam osetio na svojoj kozi

I gde je sad tvoja koza? jesu li ti ukrali kozu, maltretirali je, ili je samo pomuzli :huh:
:rolleyes:

P.S. Sala Perkose, nemoj da mi zameris al nisam mogao da odolim :)

#147 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 14 January 2008 - 21:24

Breaking News
KFOR javlja da su nasli dugo trazenu Perkozu. U odlicnom je stanju :rolleyes:

Attached File  Perkoza.jpg   24.98KB   29 downloads

Edited by TONIBAL, 15 January 2008 - 10:18.


#148 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 January 2008 - 21:33

I gde je sad tvoja koza? jesu li ti ukrali kozu, maltretirali je, ili je samo pomuzli :)
:rolleyes:

P.S. Sala Perkose, nemoj da mi zameris al nisam mogao da odolim ;)

da,da moze da bude i kozanostra :huh:

#149 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 January 2008 - 22:03

culi smo prvi put; nema potrebe da ponavljas 3 puta. a kaze se Cosa Nostra, onako, srpski.

i znas srpski? kakav si bre ti pripadnik mladih snaga kad ucis neprijateljski jezik?
sta fali tri puta,kao kad pijes qaj tri mu dodje taman...

#150 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 14 January 2008 - 22:03

A sad bi bilo dobro kad bi ste se vratili na temu. Ovakva besmislena prepucavanja i rasprave dovode samo do zakljucka da je vreme da se zakljuca i ova tema.