Jump to content


Photo

O sexu, oko sexa, sve u vezi sa sexom...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
148 replies to this topic

#76 Lilith

Lilith
  • Members
  • 31 posts

Posted 11 July 2002 - 11:58

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image......

#77 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 11 July 2002 - 13:01

Lun:
Ok, Sister, ali mislim da je stvarno preterano ovo popovanje s tvoje strane.


Huh?
Opet neki perfidni pokušaji da se prezententuje neka virtuelna stvarnost. Sori, šarmantno nadrkani ton i preachin' su tvoj domen, ne bi da narusavam integritet istog :wink:

Indy:
Uopste ne razumem (valjda zato sto sam musko, ogranicene emotigencije :smile:


Indy, biće da postovi koje ja pišem i oni koje ti čitaš sa mojim potpisom nisu isti - očigledno je problem kod end-juzera tj. tebe :wink:

Pa, da ponovim za one sa dial-up mentalnom konekcijom:
teza koju je neko ovde izneo, da kod devojaka niks seks bez emocija jednostavno ne fercera, jer i devojke sasvim regularno uživaju u casual/random seksu ILI i za devojke seks može biti samo fun, bez bacanja u duboko zaljubljivanje.

So, dragi moj ceo-život-u-ravnopravnosti-živući prijatelju, zajedljivost nije imperativ, možeš biti sasvim cool i bez toga.

#78 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 11 July 2002 - 13:20

Sister:
So, dragi moj ceo-život-u-ravnopravnosti-živući prijatelju, zajedljivost nije imperativ, možeš biti sasvim cool i bez toga.

I pored visestrukog napinjanja ovo malo prezivelih neurona nisam uspeo da shvatim u cemu se mi to ne slazemo, Sister. A zajedljiv sam bio sa smajlijem :smile:, a to ti dodje k'o tekila sa limunom i secerom. Cheers!

#79 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 11 July 2002 - 13:38

Citat:
"Opet neki perfidni pokusaji da se prezententuje neka virtuelna stvarnost. Sori, šarmantno nadrkani ton i preachin' su tvoj domen, ne bi da narusavam integritet istog"

Aha, pa sad je sve mnogo jasnije, osim mozda

perfidni ?
pokusaji ?
prezentuje ?
virtuelna ?
stvarnost ?
virtuelna stvarnost ?

Smetnje na vezama definitivno postoje a gde je ovlazio koaksijalni kabl nek' prosudjuju drugi
(samo brzo, dok ne stigne preporuka o "zakljucavanju" , sto opet ne mora da znaci da to ima bilo kakve veze sa popovanjem) .

PS
A sto se tice narusavanja integriteta istog (iz recenice nije jasno sta "istog" al' nema veze) , ma ne daj se zenirat'

#80 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 11 July 2002 - 13:48

Samo vas gledam. Kao i obicno: od krivnje do sprdnje i nazad. Nisam zadovoljna.

#81 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 11 July 2002 - 13:57

Indy:
I pored visestrukog napinjanja ovo malo prezivelih neurona nisam uspeo da shvatim u cemu se mi to ne slazemo, Sister.


Vidiš, nisam ni ja - može biti da se ipak ne slažeš sam sa sobom :wink:

Lun:
Smetnje na vezama definitivno postoje a gde je ovlazio koaksijalni kabl nek' prosudjuju drugi (samo brzo, dok ne stigne preporuka o "zakljucavanju" , sto opet ne mora da znaci da to ima bilo kakve veze sa popovanjem)


Dahling, potpuno si off the topic - ako te takve stvari zanimaju, otvori poseban topic koji ćeš nazvati Kendo sa Sister a ovde ostavi mesta za ležernu konverzaciju. Znaš i sam šta se kaže za ljude koji seks i sve oko seksa shvataju preozbiljno. Nego, whazzup sa zaključavanjem pod navodnicima. U pitanju je neki fazon koji onako od srca ne kapiram.

#82 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 11 July 2002 - 14:09

e, Sister, Sister, pa zar moram da objasnjavam zasto je rec zakljucavanje stavljena pod navodnike ?

No dobro, nije mi tesko sve sto je u funkciji opismenjavanja.

Elem, posto topici nemaju ni vrata, ni bravu, ni cilindar ocito je da se glagol zakljucati neprimereno koristi u ovom konkretnom smislu. Medjutim, posto je termin potpuno prihvacen u forumskoj komunikaciji nuzno je staviti navodnike kako bi se razlikovao od svog primarnog znacenja.

Pored informativnog karaktera ovo razglabanje oko, jel'te, "zakljucavanja" ima i drugu svrhu.
Rec je o tome da ne treba bez razloga mistifikovati stvari i nalaziti neke skrivene razloge i namere tamo gde oni ne postoje.
Mozda bi tako i topik o sexu bio interesantniji ?

#83 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 11 July 2002 - 14:13

I dalje mi nije jasno u čemu je fazon, osim ako nisi imao na umu da izvedeš neku egzibiciju kojom bi izdejstvovao zaključavanje ove vrlo bezazlene teme. Nego, biće da si opet banovan na plavom, pa si jednu laganu konverzaciju morao da iskonvertuješ u privatno prepucavanje. IMHO, vrlo lejmerski.

#84 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 11 July 2002 - 14:17

...nego da ne trolujem vise (ima ko to radi bolje od mene :wink: ) nego da se vrnem na temu.

jedna moja "umazana prijateljica" trazi da se osvrnemo i na felatio kao sastavni (?) deo ljubavne igre (Malecka, jel' moze ovaj termin ? ) .
Zanima me da li je to nesto sto podrazumevate ili se gnusate "da to rade usta koja ljube decu za laku noc" ?

Ili, da preformulisem, koliko se etablirao oralni sex u Srba, imajuci u vidu koliko smo "pusili" sve ove godine. (izvinjavam se ako su navodnici sumnjivi)

#85 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 11 July 2002 - 14:25

Poslednja digresija s moje strane.

Citat:
I dalje mi nije jasno u čemu je fazon, osim ako nisi imao na umu da izvedeš neku egzibiciju kojom bi izdejstvovao zaključavanje ove vrlo bezazlene teme. Nego, biće da si opet banovan na plavom, pa si jednu laganu konverzaciju morao da iskonvertuješ u privatno prepucavanje. "

Ono sto tebi nije bilo jasno (navodnici) mislim da sam sasvim dobro objasnio. Stojim na raspolaganju i za buduce nejasnoce.

Ono sto, pak, meni nije jasno je deo recenice gde se govori o "izdejstvovanju zakljucavanja" sto, verujem zasluzuje sasvim novi topik (ili da i to bude pod "Kendo sa Sister" ? ) gde bi se odgovorilo ko i kod koga moze da izdejstvuje "zakljucavanje" bilo kog topika ? (a da se ne radi o krsenju pravila igre)

#86 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 11 July 2002 - 14:25

Pa, g. Sikerte, da manje plavstvujes sa onim spodobama mozda bi primetio da je mladjani i sexualno vrlo aktivni nam Hrcak odavno otvorio topik na tu temu, te smo se na njemu siti i napus... pardon narazgovarali! :smile:

Ko pusi, dobar je u dusi, i to je sve sto se ima reci :razz:

#87 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 11 July 2002 - 14:27

Sorry, ne radim to samo radi sporta.

Ali posto mi se podmece da izvodim generalizacije ponavljam jos jednom da pricam u svoje ime i onako kako licno osecam. Onako bezazleno.

A felacio je uvek bio domaci….. u Srba.

#88 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 11 July 2002 - 14:34

Bio je domaci svuda, no su se past generations maestralno pravili svecima... da im akademski obrazovani glumci pozavide :smile:

#89 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 11 July 2002 - 14:36

Obrada tog tkiva, pardon shtiva/gradiva je oduvek bila pozeljna.:smile:

Moram priznati tu i tamo poneki izuze(t)ci dobijaju i cistu peticu na domacem.

#90 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 11 July 2002 - 14:42

FM,
Zvuci mi kao da odobravas samo jednostrano praktikovanje oralnog sexa ?

Moj licni utisak je (pritom totalno naucno neutemeljen) da sex u Srbiji prilicno slabo stoji iz jednog osnovnog razloga - a to je da su braca Srbi skloni da vode racuna samo o sebi i svojim potrebama.
A poznato je da
Samo Sebicnost Sex Satire (i btw, ovo je pravo znacenje ona cetiri ocila u grbu) .

[ Izmena poruke: Lun na dan 2002-07-11 15:42 ]