Jump to content

Photo

O sexu, oko sexa, sve u vezi sa sexom...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
148 replies to this topic

#46 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 10 July 2002 - 13:50

Crni ja, ni u najgorim danima nisam podsecao na lokalnog kibicera:wink:

Daklem draga Jovana ili ti na jeziku Balkaneirosa Ona-Koja-Pokusava-Da-Nas-Opismeni:wink:,

Sex ima moje duboko postovanje, negujem ga i pretstavlja neodvojivi deo odnosa, inspirisan njime a (na)dolazi nagonom.

#47 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 10 July 2002 - 14:11

2 Malecka:

Citat:
"ako vama masta ne dopusta da smislite nista privlacnije od "*ebanje" li "upraznjavanje" "

Deder, pa daj neku ideju kako da resimo ovu terminolosku nesuglasicu.
Kad me deca pitaju kako su dosla na ovaj svet ja im kazem - na ljubav i cok, cok. Jel' moze tako ?

2 Opismenjivacice:

Vidim, drage moje, da vam je mnogo lakse da fingirate neki toboz spor na relaciji zenskinje - muskinje, nego da uzmete aktivno ucesce na ovu temu. Btw, u cemu je spor ?

#48 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 10 July 2002 - 14:17

Izgleda da postoji problem terminologije u srpskom jeziku kad treba reci za ono sto Indy kaze da se na engleskom kaze "having sex" (ama dje nam je Vuk Karadzic? - on je imao finih termina). Meni se licno ne dopada izraz "upraznjavati sex". To je ono kad ti je nesto dosadno, pa nadjes nesto da radis tek da ispunis vrijeme. Kod nas se engleski izraz "making love" prevodi ko "voditi ljubav". Ali opet ni to nije to. Kako se moze "voditi" ljubav? Za uzicu? Moze se voditi krava, ali...Opet kad krava "vodi" to ima posebno znacenje koje, mislim, nije mnogim poznato (onim koji su sa sela vjerovatno jeste). No, na kraju krajeva, nije vazan naziv nego sadrzina.
za Jovanu, koja pita je li sex nagon ili dio odnosa: vjerovatno i jedno i drugo. Mozda je kod muskaraca nagon jace izrazen nego kod zena. No, opet, sve je individualno.

#49 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 10 July 2002 - 14:18

Bogami, mene je Jovana tacno pogodila. :smile:

BTW, Malecka, nije da ja nemam maste, nego ne volim eufemizme za ono gde treba da se kaze *ebanje... Da citiram Eddie Murphy-ja iz njegove jedne monodrame kad kaze, daj zene budite postene, pa priznajte da li vas vise pali kad vam ljubavnik kaze A) "draga, sad cu nezno voditi ljubav sa tobom" ili B) "sad cu te rasturim od j....a" (ovo kaze Eddie, ne ja, pa njega napadajte ako 'ocete :grin:)

#50 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 10 July 2002 - 14:18

Lun:

Po mogucstvu (mada nije obavezan uslov) dodati maksimalnu dozu emocija i prepustiti se neznostima duse i tela.

??????

#51 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 10 July 2002 - 14:22

Pa sta nije jasno, srce ?

#52 DraganaS

DraganaS
  • Members
  • 307 posts

Posted 10 July 2002 - 14:28

pod jedan:

Jovance,devojce,a sto zaboravi malog "pohotnog" da metnes na listu ,vis`kako je uzagrio ocima na temu,metenise ovde siroma sam o raznoraznim podizacima zenskih ekstremiteta a niko nista,pa nije fer ,zapostavljanje radja odredjene komplekse:wink:

pod dva:
a bre Bogradjani moji (ovi "ponocni" a i oni "pohotni":razz:,pa ste zaboravili kakve seksualne akrobacije se tamo praktikuju
doduse da je Lun neku pito jel upraznjava "random sex" verovatno bi se i naceko "cetrnjaes meseci",dok se mlada osvesti o cemu on to,jel to on predlaze neku mlogo bezobraznu stvar il`...:grin:

elem ocem da kazem na sta mogu mirisna polja,pa sljivici,pa plastovi sveze skupljenog sena da izbude ,nego ono cisto skoro nagonsko preskakanje preko plot komsinici u pohode:wink: ,a skrivenih mestasca toliko ,ih da ne pricam,pa sve uz zrikavce,skakavce, mrave i ostala bogom dana bica ,dva topla tela sto se belasaju na zaverenickom sjaju mladog meseca,spojena ...

e sad je dosta,cisto da nam hrcak ne dozivi srcku,mlad i zelen,od dizanja hormoni:grin:

daklem ,mlogo deco gresite to sas palanku,ne da se "upraznjava",nego sve prsti bre:smile:

#53 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 10 July 2002 - 14:28

….. ne ide mi bez emocija, honey !

#54 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 10 July 2002 - 14:55

Lelele Draganza podje mi voda na usta da ne ka'm nesto drugo, o koju je palanku rec?

#55 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 10 July 2002 - 14:56

DraganaS:
elem ocem da kazem na sta mogu mirisna polja,pa sljivici,pa plastovi sveze skupljenog sena da izbude ,nego ono cisto skoro nagonsko preskakanje preko plot komsinici u pohode:wink: ,a skrivenih mestasca toliko ,ih da ne pricam,pa sve uz zrikavce,skakavce, mrave i ostala bogom dana bica ,dva topla tela sto se belasaju na zaverenickom sjaju mladog meseca,spojena ...

Dragana, ovaj tvoj pasaz me podseti na onu veselu scenu u "Misteriji organizma" Dusana Makavejeva kada se dvoje seljana sredjuju u plastu sena sve uz zvuke (i u ritmu!) "Moravca"... :razz:. He, mi "gradjanci" jesmo nekad davno, kao djaci, sa setom u ocima, sve balaveci :razz::grin:, slusali o raspusnim "snasama na salasima" dok su se nase "bijele cure beogradske" pravile vazneeeeeeee - onoliko!

#56 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 10 July 2002 - 15:17

Od srceta preko honey-a mi ipak nesto konstruktivisemo, dear Jovana. Otuda i podtema koja se namece:

Ima li sexa bez emocija ?

Koliko sam upucen u zenski deo tajne (mada ipak mislim da tu ima i tvrdjenja pazara) bice da nema.
Opet, s druge strane, mi decki smo skloni da pomislimo da je to sasvim moguce. Barem neki od nas, u nekim situacijama. :wink:

Gde je tu sredina i ima li kompromisa ?

Kompromisa ce svakako biti ako vi, devojke, smanjite ribu (il' cu da pobijem citav autobus) .
Na primer; uz osnovne preduslove (znaci, obrijan, ocesljan, mirisljav i negovan) natrcite na nekog potpunog stranca, simpaticnog, duhovitog, intrigantnog, opustenog i pritom shvatite da postoji mogucnost (a i zelja, dakako) da se susret zavrsi u krevetu.
Sta ciniti ? Zaljubljeni niste a radoznalost satire utrobu.

Jedino sto bih mogao da uzmem kao olaksavajucu okolnost jeste vernost i odanost prema partneru. To da. Al' ovo - nema emocija, nema sexa, tesko mogu da prihvatim.

Ako ce doprineti diskusiji reci cu i ovo -
da li sam Upraznjavao sex bez emocija - da.
Da li je bilo ok - jeste.
Da li se partnerka osecala uskracenom - nije.
Da li je....SB se vraca kuci...sorry...moram iz fundamenta da prekinem.. :grin:

Lundorcic papucic. :sad:

#57 DraganaS

DraganaS
  • Members
  • 307 posts

Posted 10 July 2002 - 15:26

Free Mason:
Lelele Draganza podje mi voda na usta da ne ka'm nesto drugo, o koju je palanku rec?

e zidaru,umal` mi dodje ono decje inatno da recem:"zini da ti kazem" ,al` i ja vise nisam dete,a i nije prilicno na ovaku temu,moz svasta svakom da padne na sive celije:wink:

Indy lepo sto te nasmejah,nista zdravije od toga sem sex-a:smile:

sve u svemu izgleda da se moja poimanja o sex-u i prilazu tome, a u pocetku i devojci od ovih danasnjih generacija ( deli nas samo decenija,a k´o da su vekovi:grin:) drasticno razlikuju
vidim sad devojkama nije nista ,cak je kompliment da joj kazu "al si dobra p*cka",u moje vreme ja bih ga prvo postavila u horizontalu za tako nesto ,a o tome da bi se prostrla preko njega,mogao bi eventualno da sanja u sledecem zivotu:wink:

al sad pocinjem da "drobim i solim" vec:grin:

[ Izmena poruke: DraganaS na dan 2002-07-10 16:28 ]

#58 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 10 July 2002 - 15:35

Hm, postovanje partnera ne znaci biti papucic. Za mene je to romanticno !

Rekla bih da je i zelja emocija, ali da se neke stvari rade ili ne rade u zavisnosti da li imas partnera/vezu ili nemas. I ako imas da li hoces to da postujes. Ja postujem.

Ako ce doprineti diskusiji reci cu i ovo : mnogo puta sam, kada sam bila free zelje pretvarala u emocije i svaki put, ali bas svaki put ispadala kurva. A oni veliki frajeri.

Kurva si kad se prepustis i stavis do znanja da te ne zanima ponovo. Toliko o posedovanju i prepustanju.

Ostaje da procitamo ponovo post koga je napisala Sister…. Da ne koristim opciju edit.

[ Izmena poruke: Jovana na dan 2002-07-10 16:53 ]

#59 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 10 July 2002 - 15:44

De de Draganza ne srdi se nisam nista lose mislio znam i ja jednu palanku pa ko velim da razmenimo iskustva a ti se dade odma na ukor:wink:

#60 DraganaS

DraganaS
  • Members
  • 307 posts

Posted 10 July 2002 - 15:57

kukuc,sto bi rekla jedna moja virtuelna prijateljica,taman poso da se srdim:smile:
nego ja pomislih ti oces odma` iz tijeh stopa u tu palanku:wink:
cek za jedno desetak dana dok se vrnem ,pa cemo onako uz kaficu sve da ih izogovaramo a i dok pokupim najnoviji seoski tracevi ,grdna:smile:
nego da ti i ja ne razvodnjimo mnogo temu,a?

salim se ,pozdrav svima,citamo se
sto volem sto ovaj forum ima arhivu bre,ih
da ne ispadnem iz toka, a iz pritoka:smile: