Jump to content


Photo

O sexu, oko sexa, sve u vezi sa sexom...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
148 replies to this topic

#61 zvezdara

zvezdara
  • Members
  • 236 posts

Posted 10 July 2002 - 16:33

Jovana:
….. ne ide mi  bez emocija, honey !

Pa i za "one night stand" treba emocija. Istina plicih.

#62 HornyHamster

HornyHamster
  • Members
  • 92 posts

Posted 10 July 2002 - 17:09

DraganaS:
pod jedan:

Jovance,devojce,a sto zaboravi malog "pohotnog" da metnes na listu ,vis`kako je uzagrio ocima na temu,metenise ovde siroma sam o raznoraznim podizacima zenskih ekstremiteta a niko nista,pa nije fer ,zapostavljanje radja odredjene komplekse

-------------------
stvarno nije fer,miiiiiiis`im ,hehehe...
Kol`ko veedeem ovde sve neki starci puni iskustva ,pa ko velim necu da vam kvarim prosek godina :smile: ,uzivajte
>KOMPLEXASH<
:grin::grin::grin::grin::grin:

#63 HornyHamster

HornyHamster
  • Members
  • 92 posts

Posted 10 July 2002 - 17:14

Da ne skrenem temu opet u smeru komentarisanja mog izlaganja ,shvatite ovo iznad kao digresiju bez prava na repliku :smile: :smile: :smile:

[ Izmena poruke: HornyHamster na dan 2002-07-10 18:14 ]

#64 Malecka

Malecka
  • Members
  • 145 posts

Posted 10 July 2002 - 17:46

To Lun:
Kako cu reci deci da su dosla na svet, jos uvek ne znam, niti sam razmisljala o tome, niti to ima ikakve veze sa pricom o sexu nas "odraslih", zar ne?
Ako si hteo da pitas, kako bih se ja "izrazila" onako uopceno, odma' da ti kazem da zavisi od situacije, i da je ponekad sasvim dovoljno staviti tri tackice, pa onda...:smile:

Indy, ni meni se ne dopadaju eufemizmi, ali priznaces da nekako ne ide izvaliti nesto tipa "uh, ala bi' te..." prilikom prvog "pokusaja" (sto se mene tice, ni prilikom xy-og...)? E, sad, pravo zboris, nekome se i dopada, ali rizicno je pretpostavljati, moze svasta da te strefi, recimo, sljaga, itd...:smile:
Ciljala sam na izmisljeni recnik, izmedju "zainteresovanih strana", koji nekome sa strane moze biti uzasno glup ili kakav god, ali golupcicima je savrseno jasan & prijatan...:smile:

#65 zvezdara

zvezdara
  • Members
  • 236 posts

Posted 10 July 2002 - 19:10

Jebanje je izraz po Vuku, i to ne samo u Crvenom petlu. To sto ga ne upotrebljavamo je posledica primene politicke korektnosti (usput: jest li svesni da smo u tome bili svetski pioniri?) ili malogradjanski strah: da te necuje mama, komsija, uciteljica ili ovde na sajtu Moderator (pa da te banuje).
Dragana ce se sloziti da na selu to i nije tako "prljava" rec. Malogradjani je iskvarise.
Primena izraza zavisi od prilike i od nacina. Ne mora biti uvek vulgarno, sta vise...

[ Izmena poruke: zvezdara na dan 2002-07-10 20:13 ]

#66 Sister

Sister
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 10 July 2002 - 21:06

Lun:
2 Opismenjivacice:
Vidim, drage moje, da vam je mnogo lakse da fingirate neki toboz spor na relaciji zenskinje - muskinje, nego da uzmete aktivno ucesce na ovu temu. Btw, u cemu je spor ? 


Leave me out of this -- nemam nameru bilo koga da "opismenjavam" ili ne daj bože nešto još gore - moj post se odnosio na urbanu legendi koju šire samoproklamovani beogradski šmekeri, a koju je Lun pokušao da proda negde pri početku teme.

I samo ukratko, kada sam već tu - seks bez emocija (naravno, ako pod emocijama podrazumevate neko teško zaljubljivanje) je sasvim legitimna stvar i za devojke, tj. ne vidim gde je dilema?

Pritom, ne znam kako se razgovara o seksu a da se ne ode u detalje, te zbog toga ne učestvujem u ovom laganom peting filozofiranju. Bilo bi to kao da razgovaram o nekoj zaista dobroj večeri, a da ne smem da spomenem šta je bilo na meniju....

#67 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 10 July 2002 - 21:10

OK, guys !

Jos nesto bih rekla o stabilnim vezama i sexu. Mislim da nijedna veza ne moze da opstane ako se samo zasniva na sexu. Ali neka veza moze da opstane cak i ako sexa nema mnogo, ali ipak mora postojati. Lekari kazu da je impotencija ozbiljna bolest savremenog sveta.

Imati pored stalne veze i paralelne veze za mene nije nesto a priori nemoralno. To i nije pitanje morala ili nemorala vec dokaza da veza u nekom segmentu ne funkcionise. Zbog toga i ne treba osudjivati patnera ali treba razgovarati o tome.

S tim u vezi cesto sam razmisljala da li bih prihvatila/presla preko prevare. I mislim da bih pre radikalnih poteza pozelela da pricam o tome. Jer veza - odnos nije nista drugo nego stalno i uzajamno menjanje sebe i partnera.

Da li biste vi presli preko prevare ? To je interesantno i u vezi sa sexom.

Jos nesto. Price o emancipaciji, flertu, neobaveznom seksu su cesto samo maska za prikrivanje jednog velikog problema u ljudskim mozgovima, a to je strah da se izraze prava osecanja. Taj strah cesto izaziva postojanje macho muskih i zenskih tipova. Svi hoce da izigravaju hardlinere/hardlinerke ali niko nece na primer da zaplace.

Mislim da je u Beogradu, i ne samo tamo, nego svuda deficit normalnih. Imam kumu koja zivi u Grckoj, obrazovana, zgodna, pristojna i ne moze da nadje decka. Ali zato ima million potencijalnih sponzora. Imam druga u Beogradu, dva fakulteta, bogat u svakom smislu, solidno izgleda, uzasno posten i iskren. I ne moze da nadje normalnu devojku, ali zato "kanditatkinja za momentalnu udaju" u masama. Tako njih dvoje sede kod svojih kuca, nemaju drustva ni na more da odu. Zao mi je jer znam koliko oni mogu nekom da pruze….

Ljudi stalno imaju potrebu da se predstavljaju u ovakvim stvarima drugaciji nego sto jesu - da ostave utisak valjda. Ustvari normalnost, iskrenost i ideali su otisli potpuno u p.m.

#68 HornyHamster

HornyHamster
  • Members
  • 92 posts

Posted 10 July 2002 - 21:48

Sister:

Pritom, ne znam kako se razgovara o seksu a da se ne ode u detalje, te zbog toga ne učestvujem u ovom laganom peting filozofiranju. Bilo bi to kao da razgovaram o nekoj zaista dobroj večeri, a da ne smem da spomenem šta je bilo na meniju....

--------------------------------
ovde koliko vidim i jebanje se izgovara sa *ebanje ...tako da... ne budite konzervativni :smile:

#69 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 10 July 2002 - 22:57

Kad bolje razmislim Sister je u pravu.

Bila sam iskrena i ponesto rekla. Mozda i previse…. Malo sam se zanela.

Ono sto bi mogla jos da kazem je suvise licno da bi bila javna stvar. To bi bio cist egzibicionizam. Ako vec nije...

Zato odustajem.

[ Izmena poruke: Jovana na dan 2002-07-11 00:07 ]

#70 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 10 July 2002 - 23:56

Ok, Sister, ali mislim da je stvarno preterano ovo popovanje s tvoje strane.

A, u najmanju ruku, ocekujem da se ne pledira "zaklucavanje" onih t®opika koji nisu po "tvojoj meri" .
Na kraju krajeva nisi ni morala da se javis ukoliko ti se unapred cinilo da ces ostati nedorecena.
Pogotovo ne sa tim nadrkanim tonom na koji, znas, da sam "slab" .

So, bez obzira na odredjene "packe" ipak cu se usuditi da nastavim...

2 Jovana:
Nemam nista protiv da diskusija krene u smeru na koji ti upucujes ali ipak moram da konstatujem da nije dobro u prici o sexu uplitati vernost, odanost i sva druga opsta mesta koja krase jednu stabilnu vezu. Mislim, nije dobro po sex jer ispada da svi oni koji su "upareni" nemaju pravo ni da teoretisu na zadatu temu.

Uz svo razumevanje za ono sto si pisala (imao sam i ja onakve primere poput tvojih prijatelja) mislim da ipak ne treba previse mistifikovati celu ovu pricu o sexu.
Pritom pod mistifikacijom podrazumevam i ovo femkanje "pa kaako cu kad mi je truuba..." .
Naravno, ne moramo iznositi bilo kakve detalje (niti je ko trazio takvo sto) ali isto tako ne moramo ni da, sto Srbi vole da kazu, "filozofiramo" .

Inace, drzim da je pitanje o tome da li bismo presli preko prevare zaista zanimljivo.

Mislim da tu covek ne moze da da valjan odgovor pre nego sto dodje u takvu poziciju. U hipotetickim raspravama sam slusao mnoge drcne izjave koje su se u stvarnosti pretvorale u pateticno samounizavanje.

Licno, mislim da sam unapred doneo odluku da oprostim. I to bez standardnih podpitanja "oli je bio samo sex ili je bilo nesto vise ? " . U emocijama i radi njih, pozeljno je razmisljati racionalno. U ovom hipotetickom (?) slucaju to bi znacilo da treba odluciti izmedju ponosa, samoce i povredjenosti, s jedne strane, i,
malo manje ponosa ali uz sansu da pokusate ponovo, s druge strane.
E, sad, ovo je bila teorija ali ne smem da se zakunem da bih je mogao sprovesti u praksi.

Medjutim, lepo vam kazem, vratimo se na sex - tu je sve mnogo jednostavnije. Vasarski receno, nema lazi, nema prevare (mada sam svestan i djavolski dobre glume :wink: ) .
Bilo da je iz ljubavi ili "sporta" ukoliko postujete osobu koja je sa vama - zabava je perfetto. :grin:

#71 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 11 July 2002 - 00:14

Uopste ne razumem (valjda zato sto sam musko, ogranicene emotigencije :smile:). Da li je to (sex radi sexa) dobro, ili nije, e to je vec stvar nekakvog moralizovanja. A ko voli moraliste?

U principu, nema oko ovoga mnogo sta ni da se prica. Dvoje (ili vise) "consenting adults" mogu bas sta god im se 'oce u svoja cetiri zida (ili na otvorenom ako ih niko ne vidi :grin:).

I nemojte da ukidate i napustate temu, pa gde covek da se odmori od onih polit-bolida tamo.

#72 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 11 July 2002 - 07:37

Uh ovo postade ozbiljno :sad:

Daklem, pocetkom devedesetih, tokom srednjoskolskih dana uveden je termin "kresanje". Sad, pocece neki da smaraju i poistovecuju sa kosidbom i potkresivanjem sto u sustini nije isto. Isto tako ne upucuje na instant sex, kresni pa klisni,vec pretstavlja obican zargon/slang odomacen i nasiroko upotrebljavan.

Vec smo otvorili poprilicno tema za diskusiju ali mislim da (ovo upucujem cenjenim damama i da ne shvate kao cinizam) - Ladies, you are preaching to a converted.:wink:

Nego da mi malo lezernije uplivamo u dalju diskusiju i sto nas je vise to bolje zato VE molem da se ne udaljavate od ovi topik i da ga sledite sas paznju.

Molim te, Jovana, budi i dalje otvorena.

Negde sa mojih dvadeset,gledao sam jedan film, mislim da se zvao "Kids" gde mladic sasvim slobodno useta medju obline devojke koju ne poznaje na jednoj zabavi, pritom svi onako naduvani, prosto im se oci cakle. Coooool, totalna neznanka na strava provodu "overena". Meni je to tada delovalo potpuno OK.

I da second Jovana's motion, Stabilna Veza ne moze opstati zasnivajuci se samo na seksu, kao sto ne moze da opstane ni ljubav preko zice (cast izuzetcima).

#73 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 11 July 2002 - 07:49

Draganza, di da razvodnjavamo kad je sve o i oko seksa:grin::grin::grin:

Bi ja u tu palanku o'ma, al moram joste da sacekam do naredni mesec.:wink:

Ima li neki vasar skoro?:smile::smile::smile:

Na tim se skupu najbolje dzaka sa devojke onako isprsile grudi ki dzivdzan kolenca, d'izvines na izraz :grin::grin::grin:Posted Image

Izvinjavam se drugima na paorskijem jeziku, ce mi prostite.Posted Image
_________________
Don't feel bad about saying: "No Condom no Sex"

[ Izmena poruke: Free Mason na dan 2002-07-11 10:19 ]

#74 YC

YC
  • Members
  • 603 posts

Posted 11 July 2002 - 11:15

The fire of love is burning deep
The fire of love won't let me sleep
Oh my love, hear this my plea
Because of you, it's burning me

The sun beats down with its fiery glow
Knows I won't see my love no more
I'm sorry for the things I've done
Forgive me dear, my only one

#75 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 11 July 2002 - 11:27

Posted Image