Jump to content


Photo

Koje celebrities ste videli uzivo?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
220 replies to this topic

#46 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 04 July 2007 - 16:45

Jackie Kennedy pre 18 godina u NYC
Myleene Class, Anita Matic i Beatriz Luengo pre godinu dana u JDP-u na predstavi "Vaginini monolozi" povodom kampanje ATC-a "Dok nasilje ne prestane".
Eric Gordy na seminaru o tranzicionoj pravdi u bivsoj Jugoslaviji u CZKD-u pre 2 godine.
A mnoge domace celebrities znam licno-sto iz kraja, sto preko politike, s faxa, i sto prijatelje mojih i ljude koje znam iz osnovne skole i gimnazije.

Edited by PESC, 04 July 2007 - 21:57.


#47 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 04 July 2007 - 16:53

Pa onda Beyonce Knowles sa desne strane, a Halle Berry sa leve.

(dozvoljavam mogucnost da sam ovo ipak sanjao).

#48 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 04 July 2007 - 18:13

QUOTE(Hippie @ 4 Jul 2007, 07:48) <{POST_SNAPBACK}>
i ja.. s Manu Chao.... tamo neke.... tamo negde.... i sa jos po nekime cool.gif

I te danasnje g®upike nisu ono sto su nekada bile, nista od duvanja, samo "duvanje" innocent.gif

edit: izem topik sa naslovom Koje celebrities ste videli uzivo?, kad zivis u (centru) bg racunaj odmah pola njih, a drugu ces videti kad tad.
btw. u komsiluku par "celebrities".

Edited by faramir, 04 July 2007 - 19:17.


#49 BraveMargot

BraveMargot
  • Members
  • 626 posts

Posted 04 July 2007 - 19:02

Ja sam od celebritija najcesce imala prilike da vidim raznorazne sportiste i pevace po aerodromima. Uglavnom su bili nezanimljivi i lako prepoznatljivi. Izdvojila bih, medjutim, putovanja s porodicom Karic. Jednom sam letela s Karleusom i Karicem za Bgd. Ona je nosila neku roze trenerku i sofersajbanke, s onom platinastom kosurdom iz koje je virila nosina ucinilo mi se da je to neka trandza koja je uspesno odradila operaciju u Londri pa se uskrozila u roze kako bi izrazila svoju radost. tek kad sam videla Karica shvatila sam ko je to. Drugi put, letela sam s Milankom, Bogoljubom i D&D za London i cekala ispred njih jedno sat vremena na imigracionoj kontroli. Nije mi uopste bilo jasno ko su oni. Obrijani Bogoljub bez sminke i u civilnoj odeci izgleda jos jadnije i masnije nego inace, znojio se non stop, klinke su bile nesnosne i stalno su nesto trabunjale. Tek sam posle jedno 20-30 minuta shvatila o kome se radi kada sam se udubila u prisluskivanje njihovog razgovora. Srbijo, najlepsa bajko...

#50 ceres

ceres
  • Members
  • 566 posts

Posted 04 July 2007 - 20:40

Uzivo sam vidjala uglavnom sportiste. Upoznala sam Djordjevica, Kukoca, Radju, Divca, Perasovica, Danilovica, Zdovca (mojoj sestri rekao da ima ruzno ime), Pavicevica, Nakica, Paspalja, Savica, Stojakovica, Kutlaja,...od trenera Grega Popovica, Ivkovica, Obradovica, Vujosevica, Lukovica, Slavnica, itd.
Bila sam na zurci na kojoj su bile reprezentacije'04. Argentine, Amerike, Kine...dobila sam autogram od Iversona tongue.gif . Da ne bude zablude, nisam zaludjena kosarkom i kosarkasima nego eto splet okolnisti. Od vaterpolista znam Petra Trbojevica, Igora Milanovica, Bojanu Zrnic. Na olimpijadi u Atini upoznala plivaca Milorada Cavica... za sportiste me mrzi vise i da pisem.
Na adi Bojani smo sedeli sa Srdjanom Todorovicem, pricao nam kako trosi pare. Jednom je Sergej Trifunovic od mene pozajmio masku za ronjenje.
Procaskala sam sa Kojom posle koncerta Disciplin a Kitchme u Londonu, kod Vuka na raskrsnici zamalo da se sudarim sa Radetom Serbedzijom i znam lika koji je nokautirao Roberta De Nira laugh.gif
...

#51 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 04 July 2007 - 20:54

QUOTE(ceres @ 4 Jul 2007, 21:40) <{POST_SNAPBACK}>
i znam lika koji je nokautirao Roberta De Nira laugh.gif
...


A e to zaboravih: znam tipa koji je nokautirao Ivicu Serfezija laugh.gif i jos jednog koji je osamario bubnjara Vatrenog poljupca. Vasi mornaru iz moga kraja se ucinilo da mu Serfezi pogledjuje malu. Jos kad je ovaj na Vasino ljudsko pitanje (ljudski te pitam), poceo nesto dignuta nosa u maniru velike face, e tu je Vasi puk'o film.
Bubnjaru je pljesku dao komsija Hake. Faca je sjedio na terasi hotela i nesto se kao kurcio. Stas se ti meni kurcit, pomisli Hake. Terasa je bila odmah do SUPa, pa je Hake zavrsio pos'o s prekrsajnom prijavom i kaznom 5000 ND na licu mjesta.
Poznati, kazete? Ma ljudi od krvi i mesa.

#52 Isis

Isis
  • Members
  • 513 posts

Posted 04 July 2007 - 21:09

Her Majesty The Queen, Head of State of the UK and 15 other Commonwealth realms.

#53 MisMango

MisMango
  • Members
  • 387 posts

Posted 04 July 2007 - 21:53

QUOTE(ceres @ 4 Jul 2007, 21:40) <{POST_SNAPBACK}>
Procaskala sam sa Kojom posle koncerta Disciplin a Kitchme u Londonu, kod Vuka na raskrsnici zamalo da se sudarim sa Radetom Serbedzijom i znam lika koji je nokautirao Roberta De Nira laugh.gif
...


laugh.gif laugh.gif

Btw.videla Roberta De Nira u restoranu koji se zove "Crveno Magare" u marini u Nici, pre jedno destak godina. Bio neki decembar meces, on i neki tip sedeli i vecerali sto pored naseg. Sedeo mi iza ledja i nikako nisam mogla da buljim a kad je usao, i kad sam shvatila ko je on, lepo mi knedla zastala u grlu. Stvarno je faca. Posle smo culi da je tu bio zbog snimanja nekog filma sa Zan Renoom.
Par godina pre toga, ja i prijateljica u klubu u NY "Save the Robots", videle Williama Hurta. Kad je krenuo da izlazi mi posle za njim, da vidimo gde ce. On samo ogrnuo kaputic, ide peske , mrmlja sebi nesto u bradu, naduvan ko stoka. Odlucila da ne idemo za njim i vratile se u klub. To je sto se tice ovih sveCkih celebrities.
Od ovih nasih , cesto srecem neke, sto zbog posla, sto zbog kraja u kome zivim. Goran Markovic se shisha kod moje frizerke laugh.gif laugh.gif

#54 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 04 July 2007 - 22:58

QUOTE(faramir @ 4 Jul 2007, 19:13) <{POST_SNAPBACK}>
I te danasnje g®upike nisu ono sto su nekada bile, nista od duvanja, samo "duvanje" innocent.gif


ekšli ja vise volim izraz pusiti nego duvati

#55 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 04 July 2007 - 23:02

QUOTE(Hippie @ 4 Jul 2007, 23:58) <{POST_SNAPBACK}>
ekšli ja vise volim izraz pusiti nego duvati

Vise volis pusiti nego duvati? blink.gif

#56 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 04 July 2007 - 23:28

pa efekat je isti, majku mu, fora je u izrazu ko sto rekoh.. s ti... ono... ?

#57 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 05 July 2007 - 00:45

QUOTE(Hippie @ 5 Jul 2007, 00:28) <{POST_SNAPBACK}>
pa efekat je isti, majku mu, fora je u izrazu ko sto rekoh.. s ti... ono... ?

Pricamo o sexu zar ne? Valjda je isti ekfekat, nasmejano lice, bez obzira da li je bilo pusenje ili duvanje.

Edited by faramir, 05 July 2007 - 02:29.


#58 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 05 July 2007 - 01:10

@ faramir

E jesi naporan... Pogledaj temu topika, a pogledaj dokle si ti došao i o čemu pričaš.

#59 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 05 July 2007 - 01:13

sta fali, faramir je selebriti, ima onoliko komentara na profilu

#60 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 05 July 2007 - 02:41

QUOTE(loshmmee @ 5 Jul 2007, 02:10) <{POST_SNAPBACK}>
@ faramir

E jesi naporan... Pogledaj temu topika, a pogledaj dokle si ti došao i o čemu pričaš.

Mi o duvanju a ti se trtis, potpuno druga poza u pitanju.