Jump to content


Photo

Koje celebrities ste videli uzivo?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
220 replies to this topic

#16 Mancunian

Mancunian
  • Members
  • 1,537 posts

Posted 04 July 2007 - 08:47

Nije bas nesto, al: pre tri godine srela Chrisa Suttona (ex Celtic, sad Villa), na parkingu Celtic Parka...

A sa Sergejem redovno procaskam "radi li lift danas" ph34r.gif

#17 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 04 July 2007 - 08:54

I nije neka A list selebriti, ali pre tri godine vodila sam Kjaru Caplin na rucak

Cameo: Met Dejmon i Morgan Frimen u Kanu

(zaboravih onog malog slatkog iz Un paso adelante, Munjos, Anhel, Whatever - bili smo medijski co-sponzori njegovog dolaska u BGD pre godinu i po)

Edited by apotekarica, 04 July 2007 - 09:13.


#18 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 04 July 2007 - 08:57

S obzirom da sam svojevremeno radila u izdavackoj kuci, bilo je tu i neceg vise od gledanja uzivo...
:-D
Sa Bajagom smo gledali svetsko prvenstvo u Street-u
Bebi Dol je moja najbolja drugarica laugh.gif
Sa Vrooomovcima putovali na Exit prosle godine

bla bla

Videla sam Pet Shop Boyse na ulicama Novog Sada. heart.gif
Peter Hook iz New Ordera me poljubio u obraz wub.gif
kviki: otad se ne umivam ha ha

Edited by Maya Order, 04 July 2007 - 09:00.


#19 scepa

scepa
  • Members
  • 480 posts

Posted 04 July 2007 - 09:35

QUOTE(Hrvoje Dečak @ 4 Jul 2007, 02:32) <{POST_SNAPBACK}>
pa ti si ko onaj "pera lozac" iz vica laugh.gif


bolje da si napiso to za zmitjkoe-a....on je video papu...inace vic je kul... cool.gif

Edited by scepa, 04 July 2007 - 11:26.


#20 hoosafeth

hoosafeth
  • Members
  • 314 posts

Posted 04 July 2007 - 09:48

Stefani od Monaka - kada je izlazila iz kola i ulazila u Hotel Loews, Pierce Brosnan (sto bi rekli cameo) u Monegaskom kazinu,Sting - u Pesti jedared.... Ovi domaci i nisu nesto bitni, sa nekma sam u skolu isao.

#21 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 04 July 2007 - 09:50

QUOTE(Hrvoje Dečak @ 4 Jul 2007, 08:15) <{POST_SNAPBACK}>
moja seja tvrdi da je vidjela billa gatesa na hvaru. Ima tome nekih 7-8 godina. E sad, fora je u tome sto je recimo Paul Alan (iz apple-a) to ljeto krstario svojom jahtom jadranom i pristao je jedanput u dubrovniku, slikali ga i pojavio se clanak. Pricalo se i da gates negdje kruzi, ali mislim da ga niko nije uspio fotkat.

dakle, moguce je, ali ja joj to (javno) ne priznajem i uvijek ju podjebavam kad to spomene u drustvu. uostalom, cemu sluze braca smile.gif


kada je Paul Alan presao u Apple???

hm... poznati... nisam sretao bas nesto poznate u zivotu...domaci: Bajaga mi je bio drug iz gimnazije, Bebi Dol je znala istu zurkasku ekipu kao i ja pa smo se tamo stalno sretali, pa sva ona tako okej bagra koja je sada istorija novog talasa u BG kraja 70-ih i pocetka 80-ih i to bi bilo to iz BG, Pekica ne racunam jer sam ipak bio dete, hajde, da, upoznao Pavica ali je to bilo preko zajednickih, hm, poznanika... da, davno upoznao Rundeka jer je bio u vezi sa drugaricom mog prijatelja pa ga vidjao na sedeljkama u BG i kao nesto pricali i uostalom ne secam se vise.

od sveTCkih faca, tu tek lose stojim: upoznao davno Alena Ginzberga i Pitera Orlovskog kada su bili u BG, klasici poezije su vec bili tada, sjajni ljudi, pijancio sa Dzekom Brusom posle koncerta Meklaflinove ekipe u kojoj je on bio naravno basista i to bi bilo to, valjda mi se nije dalo da srecem poznate ljude. posle sam podivljao i odabrao da budem anoniman covek koji nigde ne ide i nikoga ne srece

Edited by Pontijak, 04 July 2007 - 10:05.


#22 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 04 July 2007 - 10:04

QUOTE(Pontijak @ 4 Jul 2007, 10:50) <{POST_SNAPBACK}>
kada je Paul Alan presao u Apple???


imaš praf. Paul je cistokrvni redmondovac
zmantalo mi se od neceg, dal od vrucina il od pogleda na asistentice, ko ce ga znat laugh.gif

#23 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 04 July 2007 - 10:08

QUOTE(Hrvoje Dečak @ 4 Jul 2007, 11:04) <{POST_SNAPBACK}>
imaš praf. Paul je cistokrvni redmondovac
zmantalo mi se od neceg, dal od vrucina il od pogleda na asistentice, ko ce ga znat laugh.gif



assitentice su jos tamo??? nisu krenule put BG-a do mene? na sta to lici? raspravicemo to na trolersima laugh.gif

mada kada razmislim, koja bi to bil shok vest da Alan predje u Apple laugh.gif laugh.gif cenim da bi bilo puno hipertenzicnih napada i infarkta tih dana na berzama laugh.gif

#24 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 04 July 2007 - 10:09

Manje vise sve sa hrvatske estrade izuzev narodnjaka i par intervjua sa nekolicinom stranih, ali izdvojila bih mozda off cavrljanje s Cezariom Evorom nakon intervjua i ispijanje istarskog vina s Mickom Hucknallom u Puli. Covjek stvarno ima dobar kapacitet. biggrin.gif

Edited by Ziza, 04 July 2007 - 10:11.


#25 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 04 July 2007 - 11:19


video, rukovao se, razgovarao.

beat that.

#26 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 04 July 2007 - 11:22

QUOTE(Tetka Džonsi @ 4 Jul 2007, 02:50) <{POST_SNAPBACK}>
Jesi li posle toga osetio miropodmazanije, Zmito?
Ako jesi, daj reci ima li razlike od sretanija ortodokasa? biggrin.gif

Osetio sam bes jer sam dosao u Pizu da vidim krivi toranj a natrcao na devil himself. Vec prilkom ulaska u grad video sam da se nesto nenormalno desava, puno policije i naroda koji nisu turisti, i onda na jednom trgu, na prozoru jedne zgrade, vidim raru kako govori masi obozavalaca. Mora da sam bio miropodmazan cim sam usao u njegov vazdusni prostor, wireless. Srecom sve se brzo zavrsilo, raja se razisla i ja sam mogao na miru da krivim vrat gledajuci toranj. Inace, nisam imao tu cast da prisustvujem ikakvim "sretanijama ortodokasa".

PS. Sad' se setih: long time ago videh i Sandokana u Beogradu, aka Kabir Bedi, or something. laugh.gif

#27 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 04 July 2007 - 11:25

QUOTE(Miralem @ 4 Jul 2007, 12:19) <{POST_SNAPBACK}>
video, rukovao se, razgovarao.

beat that.

Uh, nadam se da se sve zavrsilo na rukovanju. laugh.gif

#28 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 04 July 2007 - 11:45

QUOTE(Zmitjkoe @ 4 Jul 2007, 12:22) <{POST_SNAPBACK}>
PS. Sad' se setih: long time ago videh i Sandokana u Beogradu, aka Kabir Bedi, or something. laugh.gif


Kol'ko bre ti Zmićko imaš godina uopšte unsure.gif

Ja mislila mi tu negde, kad ono Sandokan?

#29 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 04 July 2007 - 11:55

QUOTE(apotekarica @ 4 Jul 2007, 12:45) <{POST_SNAPBACK}>
Kol'ko bre ti Zmićko imaš godina uopšte unsure.gif

Ja mislila mi tu negde, kad ono Sandokan?

Bio sam klinac, of course. Sta to znaci "tu negde"?

#30 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 04 July 2007 - 12:00

QUOTE(Zmitjkoe @ 4 Jul 2007, 12:55) <{POST_SNAPBACK}>
Bio sam klinac, of course. Sta to znaci "tu negde"?


pa tako, 30+

i ja sam bila klinka, ali se secam serije kroz maglu i to neke scene sa gujama