Jump to content


Photo

Koje celebrities ste videli uzivo?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
220 replies to this topic

#61 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 05 July 2007 - 03:09

Čim ovoliko oftopikuješ na ovoj temi, predpostavljam da si sreo neku celeb i da te za taj susret ne vezuju baš lepa sećanja. 'ajde reci ko je bio, slobodno, ovde smo naši. Ešli Kol i Džermejn Dženas?



edit: IL

Edited by loshmmee, 05 July 2007 - 03:33.


#62 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 05 July 2007 - 03:21

mozda faramir nikad nije cuo za duvanje, tj pusenje vutre..... mozda faramir uvek misli samo na sex

#63 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 05 July 2007 - 03:46

QUOTE(loshmmee @ 5 Jul 2007, 04:09) <{POST_SNAPBACK}>
Čim ovoliko oftopikuješ na ovoj temi, predpostavljam da si sreo neku celeb i da te za taj susret ne vezuju baš lepa sećanja. 'ajde reci ko je bio, slobodno, ovde smo naši.

Svaki dalji oftopik je tvoje nadovezivanje sa pozama.
A taj lov u mutnom i "nasi smo" ostavi za neku svoju anonymous grupu. wink.gif

QUOTE(Hippie @ 5 Jul 2007, 04:21) <{POST_SNAPBACK}>
mozda faramir nikad nije cuo za duvanje, tj pusenje vutre..... mozda faramir uvek misli samo na sex

I've got you thinking there (tough job thou) happy.gif

#64 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 05 July 2007 - 04:20

nema tu nista taf, kiddo, naprotiv.. posebno ako jos i ukombinujes.... ta dva.. jelte... mislim, pusenje vutre sa selebriti koju mlogo gotivis cool.gif

Edited by Hippie, 05 July 2007 - 04:22.


#65 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 05 July 2007 - 08:43

dzoni dip, npr?

Edited by voja i, 05 July 2007 - 09:05.


#66 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 05 July 2007 - 08:52

Zaboravila mozda najpoznatiju osobu koju sam upoznala: http://www.imdb.com/name/nm0113360/

David Brown, producer, muz na Helen Gurley Brown

Attached File  th_MervGriffi_Count_5112709_400.jpg   6.69KB   30 downloads

#67 ser_Zile

ser_Zile
  • Members
  • 23 posts

Posted 05 July 2007 - 09:03

Rukovao sam se sa Draganom Jovanovicem na studentskom protestu 96/97 u Kolarcevoj smile.gif ,ondak upoznao sam Tonija Montana, u 'ednom kaficu dok sam radio u istom.U isti kafe tada su i dolazili reditelj Zdravko Sotra,Jelena Tinska sa tadasnjim deckom Igorom Pervicem ,pokojni Mihajlo Bata Paskaljević,Josif Tatic...Inace Tonija sam gotivio zato sto i pored svih tih likova sedne za sank i prica i zajebava se samnom umesto da capri snjima.Par puta je i dolazio i Dusan Prelevic sa kojim sam imao manji verbalni okrsaj dry.gif .Inace tezak lik koji voli da se zajebava na tudj racun i misli da ce svi da mu to tolerisu.

...

#68 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 05 July 2007 - 12:05

QUOTE(ser_Zile @ 5 Jul 2007, 10:03) <{POST_SNAPBACK}>
Inace Tonija sam gotivio zato sto i pored svih tih likova sedne za sank i prica i zajebava se samnom umesto da capri snjima.

Verovatno ostali likovi nisu znali da je i Toni "celebrity".

#69 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 05 July 2007 - 12:09

QUOTE(ser_Zile @ 5 Jul 2007, 10:03) <{POST_SNAPBACK}>
Rukovao sam se sa Draganom Jovanovicem na studentskom protestu 96/97 u Kolarcevoj smile.gif ,ondak upoznao sam Tonija Montana, u 'ednom kaficu dok sam radio u istom.U isti kafe tada su i dolazili reditelj Zdravko Sotra,Jelena Tinska sa tadasnjim deckom Igorom Pervicem ,pokojni Mihajlo Bata Paskaljević,Josif Tatic...Inace Tonija sam gotivio zato sto i pored svih tih likova sedne za sank i prica i zajebava se samnom umesto da capri snjima.Par puta je i dolazio i Dusan Prelevic sa kojim sam imao manji verbalni okrsaj dry.gif .Inace tezak lik koji voli da se zajebava na tudj racun i misli da ce svi da mu to tolerisu.

...
pa vi ste stvarno neozbiljni! ne moz sa selebriti da kupijesh na kalenicu, to udara na shushtinu stvari dry.gif

evo ja sam proshle nedelje videla astro-prleta, onog sto nam je kupiJo izraelski satelit laugh.gif

#70 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 05 July 2007 - 12:56

QUOT Zmitjkoe
>>>Ja video Alena Delona u Briselu na ulici.<<<

A ja poznajem majstora koji mu je molerisao spavacu sobu, dok je jos ziveo s Natali. laugh.gif
Srbenda, Shumadinac, a ko bi drugi?!!. Hvalio je domacine da su bili savrseno ljubazni i druzeljubivi, a narocito gazdarica. Nije bilo kao kod nasih celebrities da majstori klopaju
parizer i zidarsko pivo, vec su bili za istom trpezom s gazdama, jeli jastoge i slicne stvarcice.

#71 hoosafeth

hoosafeth
  • Members
  • 314 posts

Posted 05 July 2007 - 12:58

Ivan Stambolic, kucni prijatelj mog dede
Dr. Zoran Djindjic - upoznao ga 1994. kad je dolazio u fabriku u kojoj sam tad radio.

#72 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 05 July 2007 - 13:11

Vido Mitchuna onomad na Chedinoj zebri. i jos odelo na onu vrucinu, pih...

S nekim choporom pre pune 3 godine shetao posle mitinga za Tadicha (sta sam sve radio...) i u jednom momentu mi neki onizi celavi ludak sa mindjusom probi ushi urlanjem. Ispade da je bio deo istog chopora. Par meseci kasnije saznao da je to Marko Vidojkovic. rolleyes.gif

#73 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 05 July 2007 - 13:28

Пре једно месец дана испред градске скупштине видела њега:

Youtube Video -> Original Video


#74 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 July 2007 - 13:47

Dok sam studirao o Londonu radio vikendom u prodavnici cipela na Camdenu. Bob Dylan i Dave Stuart isprobavali sa 16mm camerom ideje za spot gde Dave snima Boba kroz policu punu kaubojskih cizama. Ja ih nisam prepoznao i zamalo da ih izbacim iz radnje (gazda insistirao da nema slikanja cipela - ne pitajte zasto), za pocetak sam ih malo ostro pitao sta rade onda mi se Dave lepo izvinuo, predstavio se, predstavio Dylana koji mi je prijateljski klimnuo glavom i objasnio sta rade i zamoli o me da nastave. Ja onako cool as a cucumber kazem nesto tipa "oh well, ok", a naravno potpuno shokiran dok mi se Dave Stuart smeska a Dylan me gleda iscekujuci moj odgovor. Lepo mi se zahvalili sto sam ih tako velikodusno pustio i nastavili.

Dave Stuart je posle par meseci kupio i neke cipele od mene u istoj radnji i nije me se ni setio sad.gif biggrin.gif .

U to doba se Koja takodje muvao po Camdenu non stop.

Takodje cak dva puta na ulici i u kaficu video Boba Geldolfa.

Jos par sitnijih po Londonu, ali Dylan/Stuart su nenadjebivi.

Edit: e da, u istoj radnji Suggs iz Madness-a kupio cipele od kolege.

Edited by Sheridan, 05 July 2007 - 13:53.


#75 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 05 July 2007 - 14:45

QUOTE(BraveMargot @ 4 Jul 2007, 20:02) <{POST_SNAPBACK}>
Obrijani Bogoljub bez sminke i u civilnoj odeci izgleda jos jadnije i masnije nego inace, znojio se non stop, klinke su bile nesnosne i stalno su nesto trabunjale. Tek sam posle jedno 20-30 minuta shvatila o kome se radi kada sam se udubila u prisluskivanje njihovog razgovora. Srbijo, najlepsa bajko...

Hm, i ja sam malo razocarala u Bogoljubov stajling. Al smo barem mi na mitinzima dobijali majicu PSS-a i sendvic, za autobus.

Inace, upoznala nekoliko VIP blogera. Onako, obicni ljudi, samo malo visi.

Politicara upoznala previse.
Najvise me se ipak od svih dojmio Srdjan Djuric - dok sam ga gledala u njegovoj (nekadasnjoj) kancelariji, onako markantnog i zauzetog na vise strana, dok koristi sve usi za telefoniranje, nekako mi se ukazalo kome ovaj bude saradnik, taj ce imati najveci koalicioni potencijal, bez obzira na procenat glasova.