Jump to content


Photo

PREVARA NA SOS KANALU


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
62 replies to this topic

#46 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 15 July 2006 - 22:38

QUOTE(Lord Henry @ 15 Jul 2006, 21:54)
ček bre, ljubičastokosa tresla dojkama?  blink.gif
nema šanse, biće da je to ona trapava što sedi na sofi, ljubičastokosa samo vodi kviz, ona se ne eksponira. a ona trapava prvi put kad je došla na kviz poobarala pola scene...inače ona je dodatak - pre toga je samo ljubičastokosa vodila solo...
evo nađoh svoj post fascinacije dotičnim kvizom



Ma i ljubicasta. biggrin.gif Gledao ja sinoc. Na smenu...par puta jedna, par puta druga. biggrin.gif

#47 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 15 July 2006 - 22:49

QUOTE(Hawk @ 15 Jul 2006, 23:38)
Ma i ljubicasta.  biggrin.gif  Gledao ja sinoc. Na smenu...par puta jedna, par puta druga.  biggrin.gif

OMG, znači i female švarci je pokazao svoje addonove ohmy.gif ...pffff, moram to videti sledeći put...sredo uveče, here I come tongue.gif

#48 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 15 July 2006 - 23:12

QUOTE(Lord Henry @ 15 Jul 2006, 23:49)
OMG, znači i female švarci je pokazao svoje addonove  ohmy.gif ...pffff, moram to videti sledeći put...sredo uveče, here I come tongue.gif



laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif thumbsup.gif

#49 kertier28

kertier28
  • Members
  • 8 posts

Posted 17 July 2006 - 01:38

Osecam da u resenjima za zagonetne reci imaju po sto dogovora pripremljenih pa ako neko pogodi neku rec oni je precrtaju i naravno kazu da odgovor nije tacan.
A sto me kiseli osmeh onih voditeljki iritira, to je strasno... Kao da ih je Dragisa pravio. A o SOS kanalu, uopste, i da ne pricam. Taj kanal se ne gleda ni u dnevnoj sobi Dragise Kovacevica, sto rece jedan od vodja Zvezdinih navijaca, kad ih je SOS napao da su im oni razbili stakla na ulazu "onomad". Toliko... mad.gif

#50 mitya

mitya
  • Members
  • 227 posts

Posted 17 July 2006 - 02:19

QUOTE
Ljudi su po prirodi pohlepni i vecina bi htela leba bez motike. Bilo to preko telefonskog poziva, Jezde i Dafine, popunjavanja loto listica, slanja 10 etiketa Knjaz Milosa, gledanjem u Frikom stapic...vole ljudi da se igraju i da budu potencijalni dobitnici.


QUOTE
naime, potpuno identicni kvizovi se vrte na nekoliko njemackih televizija, gdje bi ih zasigurno odmah pohapsili da nije legalno. neki dan sam vidio da su poceli i Slovenci.


QUOTE
Razlika je u tome što Nemci isplaćuju nagrade i plaćaju porez državi, a ovi na SOS-u zaluđuju i varaju ljude.


Upravo je tu verovatno i poenta.
Kod Nemaca bar postoje dobitnici...
yucky.gif

HAPSI DRŽAVU!

QUOTE
Umesto halo, recite pendrek

laugh.gif thumbsup.gif

#51 decembar

decembar
  • Members
  • 1,204 posts

Posted 17 July 2006 - 02:50

pozovite 0900...... i recite koga ne treba više zvati u reprezentaciju roflmao.gif

možete dobiti letovanje i mnoge druge,vredne nagrade ph34r.gif

Edited by decembar, 17 July 2006 - 02:51.


#52 helen1

helen1
  • Members
  • 3 posts

Posted 17 July 2006 - 08:43

Srecom postoji jedan hack koji vam omogucava da zovete po ceni lokalnog poziva wink.gif

#53 decembar

decembar
  • Members
  • 1,204 posts

Posted 17 July 2006 - 14:15

QUOTE(helen1 @ 17 Jul 2006, 09:43)
Srecom postoji jedan hack koji vam omogucava da zovete po ceni lokalnog poziva wink.gif


sećam se pre 5-6 godina je postojao takođe za mobilne telefone,pa si mogao do mile volje da pričaš sa nekim preko mobilnog a da cena razgovora bude mizarna,međutim kasnije su to provalili ovo iz telekoma,pa su je ukinuli rolleyes.gif

#54 wade

wade
  • Members
  • 226 posts

Posted 17 July 2006 - 17:01

ne treba meni hack za kvizove, treba meni hack za medjunarodne pozive smile.gif

#55 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 18 July 2006 - 17:42

QUOTE(Lord Henry @ 15 Jul 2006, 21:54)
ček bre, ljubičastokosa tresla dojkama?  blink.gif
nema šanse, biće da je to ona trapava što sedi na sofi, ljubičastokosa samo vodi kviz, ona se ne eksponira.

"Ljubicastokosa" je Keti Barakuda, predsednica Udruzenja stripera i striperki Srbije, da si mi ti ziv i zdrav. Eksponiranje joj je posao. wink.gif

#56 Dr. Jekyll

Dr. Jekyll
  • Members
  • 155 posts

Posted 19 July 2006 - 02:16

Odavno mislim da me nista ne moze iznenaditi,ali odziv na ove kvizove je stvarno frapantan.A sto se ukidanja tice,nema od toga nista.Drzava uzme lepo svoj deo i bas je briga

Edited by Dr. Jekyll, 19 July 2006 - 02:18.


#57 yooyo

yooyo
  • Members
  • 56 posts

Posted 20 July 2006 - 01:16

Dragisha ima kompjuter i na kompjuteru jedan program koji mu (dok traje "kviz") ispisuje koliko je zaradio para. Desava se da kviz treba da ide do 3h ujutro i Dragisha zovne u reziju i pita jel ima jos poziva? Ako ima onda kaze da produze do 4h.

A ti kvizovi su delo ekipe koja je napravila SMS maniju u Srbiji. Otprilike... razmisljaju kako da uz pomoc telefonije (fiksne i mobilne) i medija (TV, radio, novine) mlate pare. Uglavnom kopiraju ideje sa drugih (stranih) TV stanica.

Nazalost... dobro su protumacili zakone pa tu nema nista nelegalno. Porez je placen, a pare se dele najverovatnije 50% Telekom, a drugih 50% dele TV stanica i "firma" koja im je napravila takav kviz. Ovi procenti raspodele su kad se odbije PDV.

Ovakvi likovi ce uvek mlatiti pare jer ovde i dalje ima mnooogo ljudi koji su lakoverni pa nasedaju na takvu vrstu "igara na srecu".

Ovakva situacija bi se jedino zakonom mogla urediti.

#58 batista

batista
  • Members
  • 7 posts

Posted 15 August 2006 - 15:41

QUOTE(decembar @ 11 Jul 2006, 17:05)
NAJNOVIJA KRAĐA NA SOS-u

''Pomozite'' ljudima iz FSS da odaberu novog selektora,predložite na telefon 0900.... i čekaju Vas vredne nagrade ph34r.gif

sve,sve,ali počelo je i na Studiju B ph34r.gif

Znaci,sve na robiju,odmah i sada!!!!

#59 dragan13

dragan13
  • Members
  • 92 posts

Posted 04 March 2007 - 01:36

Hajde malo da aktiviramo ovu staru i na zalost jos uvek aktuelnu temu.

Evo upravo gledam, mucim se ali ipak gledam da vidim dokle ide sve ovo... Na TV Jesenjin evo vec dobra dva sata pokusavaju u osmosmerci da pronadju "dva soka" tj. od cega su napravljeni sokovi... Voditelj se toliko skucao da je to neverovatno, kviz inace traje vec vise od tri sata tako da ga potpuno razumem. Jabuka i jagoda prosto bodu oci ali interesantnije je ono sto je nepravilno napisano kpuska, visnja, zoba...

A mi svi blesavi pa kao ne primecujemo da su 15 gledalaca koliko su po mojoj slobodnoj proceni "ukljucili u program", ustvari namesteni kako bi jos vise podstakli ljude da se javljaju... ali toliko je providno. Cak su jednog lika dva puta ukljucili, samo nisam provalio dali je to nasnimljeno ranije ili neko sedi u drugoj prostoriji pa ga kao "ukljuce".

Strasno je sta se sve desava na ovim lokalnim TV stanicama, da ne pominjem astrologe, tarotologe i ostale vidovnjake. I evo, javila se neka "Milena" i osvojila 120.000 dinara u pola 2 ujutro... ma daj.

#60 Blondivoje

Blondivoje
  • Members
  • 443 posts

Posted 05 March 2007 - 03:25

Predlažem jednu peticiju i okupljanje ispred televizija, koje se bave time.
Sramota je zašto su dobili frekfencije.

Mnogi ovde kažu, ovce su za šišanje, ali nije to samo greh prema ljudima, koji se javljaju.
To je greh prema kreativnim ljudima, koji nemaju šansu da dodju i da se zaposle na televiziji.

Koliko u ovoj zemlji ima mladih glumaca, reditelja, dramaturga i novinara, kojima treba dati šansu da na recimo toj Košavi imaju autorsku emisiju u 7 sati, kada se emituje kviz.
Koliko je dobrih muzicara, koji nemaju prostora na televizijama da emituju svoje spotove ili da gostuju.
Koliko je naucnika, koji bi u tim terminima imali šta da kažu.

U pitanju je greh prema svima njima.