Jump to content


Photo

Vracanje na obicnu Politiku i ostale podforume


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
233 replies to this topic

Poll: Da li moju malenkost treba pustiti da postuje na obicnoj Politici i ostalim podforumima (110 member(s) have cast votes)

Da li moju malenkost treba pustiti da postuje na obicnoj Politici i ostalim podforumima

  1. 1.Da, odmah (46 votes [42.20%])

    Percentage of vote: 42.20%

  2. 2.Da, za jedno godinu dana, jos nije vreme (3 votes [2.75%])

    Percentage of vote: 2.75%

  3. 3.Da, za mnogo vise od godinu dana (3 votes [2.75%])

    Percentage of vote: 2.75%

  4. 4.Ne, nisi zasluzio (14 votes [12.84%])

    Percentage of vote: 12.84%

  5. 5.Boze, ne, kakvo glupo pitanje (43 votes [39.45%])

    Percentage of vote: 39.45%

Vote Guests cannot vote

#31 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 September 2005 - 00:44

Dobar ovaj Lord. Posten neki covek. :lol:

Edited by Stoprocentni, 19 September 2005 - 00:44.


#32 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 September 2005 - 00:45

Ako ces da pokusas da Mallorn pljujes kod mene nece ti uspeti!

<{POST_SNAPBACK}>


E pa stvarno Urose!

Ko je pominjao sad Mallorn? KO?

#33 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:45

Urose, poznato je da ovde ne pisu firerovci nego poneki SrBi, onako, kad svrate.
Sta je semele? Srpkinja ili ne?

Auuuuuuuuuuu ovo je stvarno :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Au bre, covece, pa dovoljan mi je onaj moron Karadoz cije nazi postove citam..Jos mi samo semele fali...

#34 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:46

E pa stvarno Urose!

Ko je pominjao sad Mallorn? KO?

<{POST_SNAPBACK}>

Precog...

#35 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 19 September 2005 - 00:46

Dobro bre,

Da li bi ti voleo da cucis na PZD i da ne mozes da mrdnes a da imas mnogo toga da kazes? :lol:

Nije mi jasno zasto je u ovoj prici TOLIKO bitan taj dupli nick? Video bih tebe da si institucionalizovan kao nas prijatelj. Verovatno bi zbrisao iz zatvora i na slobodi koristio pseudonim. Ili si mozda i ti institucionalizovan ali nisi imao hrabrosti da begas? :lol:

Nisam bas pratio ovaj domen.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

pa ne u ovoj prici nije bitan dupli nick kao takav. dupli nick je legitimno sredstvo uroseve borbe za svoju politicku istinu, u ovoj prici je bitno poverenje i najsramnije gazenje tog poverenja. uros je nekome poklonio svoje poverenje, a taj neko ili bolje neka je to poverenje prokockao najsramnijim cinom izdaje. taj neko ili neka bi trebalo da se stide. :lol:

#36 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:48

pa ne u ovoj prici nije bitan dupli nick kao takav. dupli nick je legitimno sredstvo uroseve borbe za svoju politicku istinu, u ovoj prici je bitno poverenje i najsramnije gazenje tog poverenja. uros je nekome poklonio svoje poverenje, a taj neko ili bolje neka je to poverenje prokockao najsramnijim cinom izdaje. taj neko ili neka bi trebalo da se stide. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Precog, prekini sa teorijama 3ABEPE... :lol:

#37 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 September 2005 - 00:49

Au bre, covece, pa dovoljan mi je onaj moron Karadoz cije nazi postove citam..Jos mi samo semele fali...

<{POST_SNAPBACK}>


Za semele gresis i mislim da trebas ovde javno da joj se izvinis cime bi pokazao da si dzentlman, ne samo politicar. Pored toga, zar ti nije poznata cinjenica da je Zena veoma malo zastupljena u nasem politckom zivotu? Koliko se secam, i ti si borac za njihovu politicku emancipaciju i ako ovako nastavis opet ce te nepovoljno izglasati.
Daklem, prvo se izvini semele i ne pominji Mallorn jer je na nju precog nije mislio nego na neku... tamo neku.

#38 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 19 September 2005 - 00:51

Precog...

<{POST_SNAPBACK}>


ne, nikako, nisam je pomenuo, nisam ni u jednom momentu posumnjao na marlon tri. ona mi se cinila iskrenom u prijateljstvu prema tebi, ali sada kada si vec skrenuo paznju morao bih da se zamislim. i u romanima agate kristi ubica je uvek onaj kome se najmanje nadas. :lol:
ovo je prava misterija koja zahteva da se razresi. :lol:

#39 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 September 2005 - 00:53

ne, nikako, nisam je pomenuo, nisam ni u jednom momentu posumnjao na marlon tri. ona mi se cinila iskrenom u prijateljstvu prema tebi, ali sada kada si vec skrenuo paznju morao bih da se zamislim. i u romanima agate kristi ubica je uvek onaj kome se najmanje nadas. :lol:
ovo je prava misterija koja zahteva da se razresi. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Eto, bez ikakve potrebe je sad i mene zamislio. Dobro velis to za romane... :lol:

#40 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:54

ne, nikako, nisam je pomenuo, nisam ni u jednom momentu posumnjao na marlon tri. ona mi se cinila iskrenom u prijateljstvu prema tebi, ali sada kada si vec skrenuo paznju morao bih da se zamislim. i u romanima agate kristi ubica je uvek onaj kome se najmanje nadas. :lol:
ovo je prava misterija koja zahteva da se razresi. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ona je bila prva s kojom si me uporedio...I hvala ti na tome, velika mi je cast sto me neko poredi s osobom kakva je ona...

#41 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:55

2 Precog & 100 % -jebo vas Pobunjenik obojicu...

#42 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 September 2005 - 00:56

E pa ovo je najveca nepravda!

Stvarno Urose... :lol:

#43 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 19 September 2005 - 00:58

e urose pa kako sa tim recnikom na politiku, ajde izedituj se. glasace ljudi protiv. :lol:

#44 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:58

E pa ovo je najveca nepravda!

Stvarno Urose...  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

:lol:

#45 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:59

e urose pa kako sa tim recnikom na politiku, ajde izedituj se. glasace ljudi protiv. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Dosadan si!