Jump to content


Photo

Vracanje na obicnu Politiku i ostale podforume


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
233 replies to this topic

Poll: Da li moju malenkost treba pustiti da postuje na obicnoj Politici i ostalim podforumima (110 member(s) have cast votes)

Da li moju malenkost treba pustiti da postuje na obicnoj Politici i ostalim podforumima

  1. 1.Da, odmah (46 votes [42.20%])

    Percentage of vote: 42.20%

  2. 2.Da, za jedno godinu dana, jos nije vreme (3 votes [2.75%])

    Percentage of vote: 2.75%

  3. 3.Da, za mnogo vise od godinu dana (3 votes [2.75%])

    Percentage of vote: 2.75%

  4. 4.Ne, nisi zasluzio (14 votes [12.84%])

    Percentage of vote: 12.84%

  5. 5.Boze, ne, kakvo glupo pitanje (43 votes [39.45%])

    Percentage of vote: 39.45%

Vote Guests cannot vote

#16 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 19 September 2005 - 00:27

1. kako da ti verujemo kad si se pre neki dan zaklinjao da nisi ti plava ptica, odnosno da nemas dupli nick, a kad ono ispade da si lagao. i to ne samo mene nego i tvoje forumske prijatelje? :lol:
2. prica se u okviru omladine DS da im je stiglo pojacanje... :lol:

#17 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:30

cekaj, kako da glasam tebi podrsku kad se odmah ljutish?
evo, vidi sta si mi napisao...
mislim, to nekome ko je u progresivnoj stranci kao sto je SDU, jednostavno ne stoji

pored toga, prvo si me nazvao lady, onda si mi citirao neki kekec, zeku ili tik-tak sa onim razlaganjem reci “zezanje”...sta je sledece?
takvim stavom delujesh kao neko iz DSS-a. odbojan, cinican, neozbiljan...

pomozi mi da promenim misljenje

<{POST_SNAPBACK}>

1.Ne ljutim se.
2.Nazvao sam te Lady zato sto ti se svaki post nadovezuje na precogov.Pa sam mislio da je Lord Henry njegov forumski alter ego.I za zezanje je isto.
3.Na PZD sam jer sam bio isuvise agresivan glede nekih stvari i suvise dogmatican... Pogotovo glede Cede, bio sam veci Ceda nego Ceda, ako razumes... Idolopoklonstvo je to.

#18 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:32

1. kako da ti verujemo kad si se pre neki dan zaklinjao da nisi ti plava ptica, odnosno da nemas dupli nick, a kad ono ispade da si lagao. i to ne samo mene nego i tvoje forumske prijatelje? :lol:
2. prica se u okviru omladine DS da im je stiglo pojacanje... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

1.Da li ces da verujes ili ne to je tvoja stvar.A da sam ja bio PP neki ljudi su znali....Jer sam im ja rekao...

2.Zabole me sta se prica, ja ne podnosim DS.

3.Ako ces da me zahebavas, vise ne mozes, vrati se poslu na pumpi! :lol:

#19 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 September 2005 - 00:33

1.OK
2.Nesto mi se i ne vraca na Politiku i ostale podforume...Da budem s jedne strane s fasistima koji ce da me iznerviraju, a  na njih ne zelim da trosim nervni sistem, pogotovo na semele i harambasu, a s druge strane s onima koji me nazivaju udbasem samo zato sto mislim da niko, pa ni Ceda, koga podrzavam iz sve snage, nije savrsen...Dosta mi je bre vise extremista, hocu da sacuvam svoje nerve od njih!

<{POST_SNAPBACK}>


Aj sad ne zayebavaj tu. Ako te Harambasha moze iznervirati onda stvarno...
Sto se tice semele, cuo sam da je zgodna tako da ne mislim da bi sebi trebao stvarati neku pogresnu sliku o istoj.

#20 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 19 September 2005 - 00:36

eh sad ako ti je dupli nick ukinut to samo znaci da te je neko od forumskih prijatelja otkucao... ja znam ko bi to mogao da bude, ali ne zelim da javno iznosim. taj neko ce se vec sam prepoznati. :lol:

#21 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:36

Aj sad ne zayebavaj tu. Ako te Harambasha moze iznervirati onda stvarno...
Sto se tice semele, cuo sam da je zgodna tako da ne mislim da bi sebi trebao stvarati neku pogresnu sliku o istoj.

<{POST_SNAPBACK}>

1.Moze, verovao ili ne...
2.Sta vredi sto je zgodna kad je fasista?

#22 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 September 2005 - 00:38

2.Sta vredi sto je zgodna kad je fasista?

<{POST_SNAPBACK}>


Zar ti gledas na naciju? :lol:
Ljubav ne poznaje granice, Urose pobogu!

#23 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:38

eh sad ako ti je dupli nick ukinut to samo znaci da te je neko od forumskih prijatelja otkucao... ja znam ko bi to mogao da bude, ali ne zelim da javno iznosim. taj neko ce se vec sam prepoznati. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Nije osoba za koju mislim da mislis da jeste.Mislis na zensku osobu...Ja mislim da me je jedna muska osoba otkucala...I suzio sam izbor na Croqyja i alexkv-a...

#24 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:39

Zar ti gledas na naciju? :lol:
Ljubav ne poznaje granice, Urose pobogu!

<{POST_SNAPBACK}>


Da li fasista spada u nacionalnu pripadnost? :lol:

#25 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 September 2005 - 00:41

Da li fasista spada u nacionalnu pripadnost? :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Urose, poznato je da ovde ne pisu firerovci nego poneki SrBi, onako, kad svrate.
Sta je semele? Srpkinja ili ne?

Auuuuuuuuuuu ovo je stvarno :lol:

#26 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 19 September 2005 - 00:41

1. kako da ti verujemo kad si se pre neki dan zaklinjao da nisi ti plava ptica, odnosno da nemas dupli nick, a kad ono ispade da si lagao. i to ne samo mene nego i tvoje forumske prijatelje? :lol:
2. prica se u okviru omladine DS da im je stiglo pojacanje... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Dobro bre,

Da li bi ti voleo da cucis na PZD i da ne mozes da mrdnes a da imas mnogo toga da kazes? :lol:

Nije mi jasno zasto je u ovoj prici TOLIKO bitan taj dupli nick? Video bih tebe da si institucionalizovan kao nas prijatelj. Verovatno bi zbrisao iz zatvora i na slobodi koristio pseudonim. Ili si mozda i ti institucionalizovan ali nisi imao mudanca da begas? :lol:

Nisam bas pratio ovaj domen. :D

Edited by Undead, 19 September 2005 - 00:52.


#27 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 19 September 2005 - 00:41

1.Ne ljutim se.
2.Nazvao sam te Lady zato sto ti se svaki post nadovezuje na precogov.Pa sam mislio da je Lord Henry njegov forumski alter ego.I za zezanje je isto.
3.Na PZD sam jer sam bio isuvise agresivan glede nekih stvari i suvise dogmatican... Pogotovo glede Cede, bio sam veci Ceda nego Ceda, ako razumes... Idolopoklonstvo je to.

<{POST_SNAPBACK}>

ad1 – ok, no hard feelings
ad2 – o precogu samo znam da je neki mfmilan pisao da je klinac
ad3 – ok, razumem. jbga... morash malo da se iskulirash. mnogi tamo nisu dostojni nerviranja.
ja glasao za pod 1. :lol:
ajd pa da se vratish.

#28 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 19 September 2005 - 00:42

mislim da gresis sto se tice Croqyja i alexkv-a, oni to ne bi nikada uradili. znam ko bi mogao da to uradi i da u pitanju je zenska osoba. :lol:

#29 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:43

ad1 – ok, no hard feelings
ad2 – o precogu samo znam da je neki mfmilan pisao da je klinac
ad3 – ok, razumem. jbga... morash malo da se iskulirash. mnogi tamo nisu dostojni nerviranja.
ja glasao za pod 1.  :lol:
ajd pa da se vratish.

<{POST_SNAPBACK}>

Hvala...2 Undead-hvala, prijatelju...

#30 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 00:44

mislim da gresis sto se tice Croqyja i alexkv-a, oni to ne bi nikada uradili. znam ko bi mogao da to uradi i da u pitanju je zenska osoba. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ako ces da pokusas da Mallorn pljujes kod mene nece ti uspeti!