Jump to content


Photo

Vracanje na obicnu Politiku i ostale podforume


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
233 replies to this topic

Poll: Da li moju malenkost treba pustiti da postuje na obicnoj Politici i ostalim podforumima (110 member(s) have cast votes)

Da li moju malenkost treba pustiti da postuje na obicnoj Politici i ostalim podforumima

  1. 1.Da, odmah (46 votes [42.20%])

    Percentage of vote: 42.20%

  2. 2.Da, za jedno godinu dana, jos nije vreme (3 votes [2.75%])

    Percentage of vote: 2.75%

  3. 3.Da, za mnogo vise od godinu dana (3 votes [2.75%])

    Percentage of vote: 2.75%

  4. 4.Ne, nisi zasluzio (14 votes [12.84%])

    Percentage of vote: 12.84%

  5. 5.Boze, ne, kakvo glupo pitanje (43 votes [39.45%])

    Percentage of vote: 39.45%

Vote Guests cannot vote

#61 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 19 September 2005 - 11:40

Koja laz! U DS se ne bih uclanio ni za sta u zivotu.I to po poslednji put ponavljam! :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

stvarno ?

#62 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 19 September 2005 - 11:52

Njegovi (precog-ovi) dometi su tako jadni da ni pljuckanjem ne bi dobacio ni do sopstvenog pupka.

P.S. glasala DA, jos odavno iako me mrzelo da komentarisem zasto. samo budalama (popuniti po zelji0 treba objasnjenje da tebi mesto nije na PZD.

<{POST_SNAPBACK}>


urose ne veruj marlon, vidis kako pokusava da nas zavadi i da skrene krivicu sa sebe. :lol:
pamet u glavu. :lol:

Edited by precog, 19 September 2005 - 11:58.


#63 osmeh

osmeh
  • Members
  • 239 posts

Posted 19 September 2005 - 11:54

Ko nije grešan, neka baci kamen!

tj neka zaokruži 2, 3, 4, ...



1.Da, odmah [ 11 ] [37.93%]
2.Da, za jedno godinu dana, jos nije vreme [ 0 ] [0.00%]
3.Da, za mnogo vise od godinu dana [ 0 ] [0.00%]
4.Ne, nisi zasluzio [ 5 ] [17.24%]
5.Boze, ne, kakvo glupo pitanje [ 13 ] [44.83%]
Total Votes: 29


Ja kliknula 1, ti pamti pa vrati :lol:


(Ako ne glasaš, ne vidiš skor, pa da ti učinim. :lol: )

#64 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 19 September 2005 - 12:02

Ko nije grešan, neka baci kamen!

tj neka zaokruži 2, 3, 4, ...
1.Da, odmah [ 11 ]  [37.93%]
2.Da, za jedno godinu dana, jos nije vreme [ 0 ]  [0.00%]
3.Da, za mnogo vise od godinu dana [ 0 ]  [0.00%]
4.Ne, nisi zasluzio [ 5 ]  [17.24%]
5.Boze, ne, kakvo glupo pitanje  [ 13 ]  [44.83%]
                                        Total Votes: 29
Ja kliknula 1, ti pamti pa vrati :lol:
(Ako ne glasaš, ne vidiš skor, pa da ti učinim. :lol: )

<{POST_SNAPBACK}>


A, ko je grešan neka glasa pod 1.

#65 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 19 September 2005 - 12:06

Eto, Uki, sad si se izd'o, ne bi ti tako vredjao Plavu pticu (mislim na kategorizaciju nicka u "debilne") da nisi to upravo ti, jer ovako znaš da kada izjaviš da je nick debilan ne vredjaš nikog.

Ups! ;)

Paz' majku mu, al se neki istripovashe...  Gotivac, to sto ti koristis nekoliko nickova to je samo tvoja stvar...
.............
A drugo, pa vi svi imate po 3-4 nickova.Ja imam samo 1...Pa svoje sklonosti prema multiplikovanju nickova prenosite drugima...

Slaga, i ne trepnu! :lol:

E,zato ti ne verujem.Ni tebi ni precogu.Zato sto ste skloni prosipanju laznih informacija!

Za razliku od Ukija, srce malo, dok ga ne u'vate... :D

......
DA! I to nista godina, dve, pet, deset, sesnaest, Luj senaesti, sedamnaesti nego ODMAH!

A ko je protiv, da Bog da mu crkla krava! :D

Ako je po kletvi, moja ce da crkne - definitivno! :D

.....
Sta se dogadja ako sticenik pokaze znake napredovanja ili mu, prosto, kazna istekne? :lol: 

Po svim normama bi ga valjalo rehabilitovati, shodno strogim zakonima ovog 4uma. :lol: 

Eto. :D

A sta se desava ako "sticenik", 'pak, pokaze znake nazadovanja? B)

1.OK
2.Nesto mi se i ne vraca na Politiku i ostale podforume...Da budem s jedne strane s fasistima koji ce da me iznerviraju, a na njih ne zelim da trosim nervni sistem, pogotovo na semele i harambasu, a s druge strane s onima koji me nazivaju udbasem samo zato sto mislim da niko, pa ni Ceda, koga podrzavam iz sve snage, nije savrsen...Dosta mi je bre vise extremista, hocu da sacuvam svoje nerve od njih!

Cemu onda ovolika frka (bese li i na podforumu Forum neki topic o Ukiju i i zasto PzD?)?!? :D
Ala ti lagis, Urose... :lol:

Urose, poznato je da ovde ne pisu firerovci nego poneki SrBi, onako, kad svrate.
Sta je semele? Srpkinja ili ne?

Auuuuuuuuuuu ovo je stvarno ;)

Stoprocentni, 'si ti kakav socijalni radnik? :P

Au bre, covece, pa dovoljan mi je onaj moron Karadoz cije nazi postove citam..Jos mi samo semele fali...

Evo, odmah rastu glasovi protiv.

So? I am what I am... :D

Ma da... Plava ptico, ti li si - 'tico?! :P

Elem, da zakljucim: osim sto je koristio laz i podvalu da bi nas (naivne!) obmanuo i stvorio pogresan utisak (harper lee, ja... etc.), po svemu sto je izneo (mada, nije garancija da opet ne folira - utiska radi B)) za Urosa bi to bila samo kontrausluga... Ako bismo izdejstvovali njegov povratak na Politiku za Velike ( :P ) osujetili bi njegovu teznju i cvrstu resenost koju je tako eksplicitno izrazio: "Nesto mi se i ne vraca na Politiku i ostale podforume... Dosta mi je bre vise extremista, hocu da sacuvam svoje nerve od njih!"

U skladu sa svim izrecenim, glasala sam - "Ne, nisi zasluzio"!

Pozivam i ostale koji jos nisu glasali da urade isto, kako se ne bi (slucajno! :( ) dogodilo da Moderatori, poneseni rezultatima poll-a, naprave gresku zbog koje bi uskoro svi, racunajuci i Urosa, mogli zazaliti... :D

p.s. Sve ovo, naravno, pod uslovom da Mod-ovi, za razliku od nas ovde zajebanata, nemaju pametnija i ozbiljnija posla... u sta, na osnovu do sada cinjenog - sumnjam... :D


Tako da, Uki, ne beri brigu - nigde ti ne ides... a glede cuvanja tvojih zivaca - uz tebe smo!!! :P ;)

#66 karadoz

karadoz
  • Banned
  • 1,908 posts

Posted 19 September 2005 - 12:07

Sjedi disi jer ni za disi nisi .....

#67 osmeh

osmeh
  • Members
  • 239 posts

Posted 19 September 2005 - 12:28

Ah, Dive, šta da ti kažem. :lol:

#68 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 19 September 2005 - 13:56

Sjedi disi jer ni za disi nisi .....

<{POST_SNAPBACK}>

Uspeh znacui ziveti uspesno!
Ovom izjavom si stekao dugotrajno razdoblje mira, srece i zadovoljstva.
Tvoje stvarno obelezje je "gadjivost na ukija" , a ja sam gadljiva na tebe i tvoje izjave , kao i sta sve ti sebi dopustas ?

Za tebe ne vazi deo univerzuma, jer to mesto za tebe ne postoji
"gde ni moljac ni rdja ne kvari i gde lupezi ne potkopavaju i ne kradu", zar ne?

#69 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 19 September 2005 - 14:00

covece
:lol:

#70 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 19 September 2005 - 14:05

Uroshe, nisu ni na "velikoj" politici diskusije bolje nego ovde. Tako da ti je bash svejedno bio ovde ili tamo. Mada, glasao sam za ukidanje progonstva jer jedno je kad chovek ima slobodu izbora pa sam sebi nadje mesto a sasvim drugo je kada mu je izbor nametnut...

#71 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 19 September 2005 - 14:07

Ah, Dive, šta da ti kažem.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Frustrirajuće je svako pitanje koje nadmašuje ličnu sposobnost da se da odgovor. :lol:

#72 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 14:08

2 Karadoz- vidi ko mi kaze... :lol: Degenerik kome je jedino, kao i srBskim nacosima, uzbudjenje u ratovima i strahu...

2 Dubravka- glede znaka nazadovanja-lagao sam samo zato sto mi je dosta dvostrukih kriterijuma na forumu.Dosta mi je npr. da gnjida kao sto je Mile Curcic moze da postuje na velikoj Politici, a da mu pritom ne bude nista.Ili onaj becca koji vredja Rome i druge koji nisu Srbi.A tek mi je pun qrac nazivanja mene legijalistom i udbasem od raznih koji su veci Cedomir od njega samog...[U]A legijalistom sam nazvan samo zato sto sam rekao da Ceda nije savrsen, da nije nedodirljiv, i da treba da odgovara za svoje postupke, kao i svi drugi, i izricito sam rekao da su predpetooktobarski rezim i ovaj sada zreli i podobni samo za lustraciju[/U]

Udbasem sam nazvan zato sto mi je nick bio Plava ptica, pa su to povezali sa policijom. Ocigledno da ne znaju i da ih ne zanima da je PP bila jedna od najposecenijih JDP predstava...

2 precog-idi se zavuci tamo gde i pripadas-u neku jarugu i seri, jer je to jedino sto umes da radis!

#73 karadoz

karadoz
  • Banned
  • 1,908 posts

Posted 19 September 2005 - 14:12

Seri sero izgore luc...

Sto ti je zivot ti ispravan a drugi nevaljaju...

#74 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 September 2005 - 14:14

Seri sero izgore luc...

Sto ti je zivot ti ispravan a drugi nevaljaju...

<{POST_SNAPBACK}>

E,idi se vrati svojim BiH mudzahedinima, s kojima, zajedno sa cetnicima iz Republike Shumske, spremas ratne planove, jer ste svi vi bolesnici koji nalaze uzbudjenje jedino u zveketanju oruzja!

#75 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 19 September 2005 - 14:19

Ja sam glasao ZA,sto da ne.