Jump to content


Photo

sandale


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
186 replies to this topic

#61 homo_ludens

homo_ludens
  • Members
  • 235 posts

Posted 15 July 2005 - 13:00

Uuuu Cher! Veryy Nice!! :D

Upravo pikiram nesto slichno, samo sto je shnir oko noge od nekog super muslina.. :lol:
Inace leti samo sandalice( poslednja tri para sama dizajnirala i uvalila prijatelju da mi svojeruchno napravi , ne bi li izbegla sva ona usecanja,stezanja itd!), japankice, obavezno otvoreni prstici (moja dika i ponos!) :huh: ne razumem ni u zezanju ove sto zagovaraju zatvorenu obucu kao zbog ne znam ni ja kakvih noktiju ili oblika prsta..dzizs, jeste chuli vi za pedikir?? :lol: pa i u kucnoj radinosti!
anything sexier than baby pink nail polish on pedicured female feet..? :lol:

Edited by homo_ludens, 15 July 2005 - 13:01.


#62 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 15 July 2005 - 13:29

Generalno ne nosim stikle. Japanke - zakon, sto rece Zazie, sve do "mantil + japanke". Nista lepse od bosih nogu, kad krenu carape upadam u prve kri=ugove jesenje depresije. :huh:

Imam ortopedsku povredu na (u) stopalu, cija me hronicna zapustenost dovela dotle da sve i da hocu ne mogu na stikle.

E onda se rodijo inat kako je doslo leto, (atlansko mediteransko dinarski) i nasla sam resenje u nekim kortizonskim inekcijama koje anuliraju bol na nekoliko (taman letnjih) nedelja.

Onda sam se castila ovim "lutkicama":

Ti bre Cher ko da si mi sestra glede carapa. Ja principijelno 1.aprila
skidam carape ( i ne samo carape, ali dobro to sad nije tema)
tako teram do Dana Republike ( 29.Novembar). Moz padaju i skakavci
i temperatura , ne merem.

I ja obozavam te "ortopedske" sandale ( ali i cipele, pa cak i cizme).

A ovo sa sniranjem i masnicama oko clanka je naravno super seksi.
Jos ako imas i providnu haljinicu , ( onako cipkice,volani)samo tako!!! :lol:

Lep pozdrav
Teja

#63 Cher Fidel

Cher Fidel
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 15 July 2005 - 13:57

Pa tako nekako, Teja. Kad bi moglo tako, osam bosonogih meseci sve bi bilo lakse podnosljivo. Cim me klima prinudi da se obujem nekako sam down. :lol:

A ovo ortopedsko je tako udobno da nema sta...

#64 malina

malina
  • Members
  • 226 posts

Posted 15 July 2005 - 13:59

uz nešto lagano gore idu odlično


:lol:

Attached Files



#65 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 15 July 2005 - 14:47

Ovo je neshto najsladje od sandala shto mi je upalo u posed.

Posted Image

#66 BraveMargot

BraveMargot
  • Members
  • 626 posts

Posted 15 July 2005 - 15:27

Ovde u Nemackoj svi dolaze na posao u sandalama od kaiseva, papucama ili japankama, pa se onda jos i izuju ispod stola. Svi su u majcama bez rukava (da napomenem, dosta riba u istocnoj nemackoj ne brije se ispod pazuha :huh: ) i bermudama/ suknjicama, skoro goli, ja dodjem nesto kao bizaritet sto se i dalje pristojno oblacim iako je 30 stepeni.

E da, najjaca scena juce, lik iz susedne zgrade izasao iz kuce u podmajci i mudantama i pere kola, uredno se javlja prolaznicima 'o, komsija, kako ste...'

:lol:

Mislim da pristojnost i komfor ipak nisu nespojivi... eto npr koliko slatkih sandalica na ovom topiku... :lol:

#67 chandra

chandra
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 15 July 2005 - 16:27

nego, cure, ovo je trebao biti topic o muskim sandalama. posto vidim da vi niste ugrozene, te da imate izbora, ajde pomozite i hintujte gde su u bg-u mogu naci pristojne sandale za muski(ji) deo populacije...

#68 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 15 July 2005 - 16:48

Ne.
Ne volim otvorenu obucu.

same here.
nikada, ali bas nikada. :lol:

potpisujem.

#69 sotto voce

sotto voce
  • Members
  • 96 posts

Posted 15 July 2005 - 18:36

sad bas da su sexy, deluje mi malo preterano, ja ipak preferiram nesto ovako (na zenskoj nozi, naravno)

img-cipele  [ :lol:  ]


ili ako bas mora otvoreno

img-sandale [  :D  ]

:lol:



edit: zagradjeno, da ne dodje do zabune :huh:

vidi voja i se razume u zensku cipelu :lol:


[ dobro da smo se nagle/o/dali onih prstica pre nego ce biti upakovana u rafaelo spiceve&stikle :lol: ]

#70 Practical

Practical
  • Members
  • 676 posts

Posted 15 July 2005 - 19:40

Ja principijelno 1.aprila skidam carape (i ne samo carape, ali dobro to sad nije tema) tako teram do Dana Republike (29.Novembar).

....cekaj, a onda od 29.11 do 01.04 ne skidas carape...!? Mis'im na sta lice posle 4 meseca :lol:

#71 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 15 July 2005 - 23:30

nego, cure, ovo je trebao biti topic o muskim sandalama. posto vidim da vi niste ugrozene, te da imate izbora, ajde pomozite i hintujte gde su u bg-u mogu naci pristojne sandale za muski(ji) deo populacije...



khm...khm.
chandra, po dobre mushke sandale se ide u italiju. mora se, takva je situacija. italijanske su NAJBOLJE. to ne zna samo ko nije bio :lol:
tamo nadjesh svakakve, bash za tebe onoliko raznih, ne znash gde da gledash, a sve su lepe ili josh lepshe, tanke, debele, teshke, lake, kakve god ti trebaju, dobro ili josh bolje ti stoje, svima shkripi koza dok je nova, ne zuljaju te, opstaju, i svako leto im se prijatno iznenadish.
kad ih kupish, nedeljama zadrzavaju miris italijanske prodavnice cipela (i ostavljaju ti ga na stopalima), koja, prodavnica ocu reci, ko shto svi znamo, i mirishe rajski.


da li sam ti malo problizila zensku strast za cipelama ovim opisom?
B) B) B)
( jednom frajeru crne nauchare najbolje stoje uz italijanske sandale. )



ne znam gde al sve mislim, idi tamo gde prodaju sandale kojima na (koznom) djonu pishe made in italy. (i spain moze da prodje,a nekad i portugal) pa ako uvoze samo p.i.m.p. ili gay modele, a ti nisi u tom fazonu (da jesi, znao bi gde ima sandala), u pogreshnom si gradu :huh:


kako ti se kaze broj na italijanskom?

#72 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 16 July 2005 - 07:48


Ja principijelno 1.aprila skidam carape (i ne samo carape, ali dobro to sad nije tema) tako teram do Dana Republike (29.Novembar).

....cekaj, a onda od 29.11 do 01.04 ne skidas carape...!? Mis'im na sta lice posle 4 meseca :lol:

Vise si mislio na miris a ne na izgled? :lol:

Ko na dvoru Luja XIV - 4-5 meseci u godini stavljam samo puder
i parfem. Pranje i kupanje kad otopli! :huh:

Lep pozdrav
Teja

Edited by Teja, 16 July 2005 - 07:50.


#73 Lucy Van Pelt

Lucy Van Pelt
  • Members
  • 442 posts

Posted 16 July 2005 - 09:11

nosite li sandale i kakve? ili se i tokom leta kuvate u patikama i cipelama?

Kuvam se. Ja ne znam gde ti zivis, ali ja nosim starke iskljucivo po gradu, a neretko i na moru ako mi to okruzenje nalaze (ne i na plazi). Isto tako i odeca. Razlog - imam fobiju od prljavih ruku i nogu. Kad udjem u prevoz, prvo zgutam knedlu pa uhvatim onu sipku. Ne mogu da zamislim slojeve prasine svud po sopstvenim nogama, pa to ti je, a valjda bih provristala da me neko tako nagazi.

Drugi razlog je sto nikad nema necega sto se meni svidja, a kada se retko i pojavi ispostavi se da je bas to jedan od najskupljih/najskuplji par. Ja sam tako skoro setala gradom i od kiceraja me zabolela glava, pa nisam ni mogla da gledam. Inace, neko je pomenuo opanke. Da li ste primetili taj trend?!? Relativno elegantno obucene zene u opancima, naravno na bosu nogu sa sve kljunovima? Pa onda one adidas u pokusaju patike na stiklu, pa fake zmijska sara sa preovladavajucim ljubicastim tonom, pa neki fluorescentni dzombasti uzasi a sve plasticno ko trabant. Slazem se da nista normalno ne moze da se pazari po prodavnicama.

da napomenem, dosta riba u istocnoj nemackoj ne brije se ispod pazuha ph34r.gif


Deder pojasni ovo. Nego sta rade?

#74 homo_ludens

homo_ludens
  • Members
  • 235 posts

Posted 16 July 2005 - 10:04

"QUOTE
da napomenem, dosta riba u istocnoj nemackoj ne brije se ispod pazuha ph34r.gif



Deder pojasni ovo. Nego sta rade? "

mali troll ali da odgovorim: Pa idu tako dlakave, i nema to veze sa recimo edukacijom ili emancipacijom istih, moje profanke na razno-raznim kursevima i seminarima su sve takoponosno nosile svoja dlakava podpazushja.. :lol:

inace, nisam znala da je topic pokrenut samo zbog mushkih sandala.. meni se vise dojme papuce i japanke za muskarce, sto se tice tih otvorenih varijanti..Dobre kozne papuce mogu cak i na odelo (naravno letnje! :huh: )

#75 everlast011

everlast011
  • Members
  • 138 posts

Posted 16 July 2005 - 19:31

Ja volim moje japanke :lol: mada su ove jedne malo prasnjave od krecenja, valjda se ne vidi na slici B)

edit:resize

Edited by everlast011, 16 July 2005 - 19:33.