Jump to content


Photo

EXPLORER ILI...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
92 replies to this topic

#76 pikli

pikli
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 01 September 2005 - 19:32

Ja probao. IE sa tabovima. Nista vise, nista manje. Isti qrac. Kao i maxton. Je l ti znaci nesto pojmovi engine i rendering, ili samo gledas sminku?

<{POST_SNAPBACK}>


Ali zato Mozilla
extensions-za flash i weather-cast
themes- menjaš kako ti se koja svidi
tagovi- folder politika u jednom prozoru, a svaki topic u novom tagu
gomila prečica da na moram da se hvatam za miša ( npr ctrl+ za povećavanje, a - za smanjivanje veličine fonta)
najbolji pop-up blocker
..............

Operu sam probao, ali nije mi prirasla za srce

#77 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 01 September 2005 - 21:05

Bio na Operi godinu-dve, najvise zbog "mouse gestures", tabova itd. Onda se pre pola godine prebacio na Firefox (kad' sam otkrio da i tu ima ekstenzija za spomenute novitete)... ovih dana uzeo ovu besplatnu registraciju za Operu, vidim opet imaju novu verziju, pa je polako "testiram".

#78 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 02 September 2005 - 00:34

Juce tek pocela da "rabim" Mozilla Firefox,i do danas sam totalno :wub:u malu liju...
Uopste mi nije jasno kako sam funkcionisala bez mozille... :lol:
Mozilla kicks ass!

#79 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 02 September 2005 - 09:48

Safari i Firefox.

Ma sve je to stvar ukusa. Svaki browser je pouzdan onoliko koliko mu je gazda (korisnik) pouzdan. Isto važi i za bilo koji OS.

#80 BlueSoniq

BlueSoniq
  • Members
  • 893 posts

Posted 02 September 2005 - 14:30

Ja probao. IE sa tabovima. Nista vise, nista manje. Isti qrac. Kao i maxton. Je l ti znaci nesto pojmovi engine i rendering, ili samo gledas sminku?


Najvise gledam funkcionalnost. Za sminku me libo. Chak minimalisticki, sto manje ikonica na toolbaru. Mz i FF imaju par mana koje me nerviraju pa sam ih zato odbacio(mozda?!). Recimo ne zatvaraju poslenji tab. Nemam kontrolu nad elementima koje nezelim da mi se prikazuju na stranci(flash?), .gif se animira, bookmarci se ne prikazuju u vise kolona itd.

Edited by BlueSoniq, 02 September 2005 - 15:14.


#81 bojanko

bojanko
  • Members
  • 32 posts

Posted 16 September 2005 - 18:01

Presao sam sa IE na Operu ali nisam zazalio, ipak desavaju mi se cudne stvari, recimo kada sa gmaila krenem da skidam postu on skine i ono sto sam slao i ono sto sam primao i sve to strpa na jedno mesto kao recieved, druga stvar kada hocu da snimim neku stranu, Opera to ne obavi elegantno kao sto to radi IE, vec napravi gomilu fajlova, koji su offline neupotrebljivi....

#82 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 16 September 2005 - 22:04

Opera je najjaca.
Koristio sam Mozillu do skoro,nije bila losa ali Opera je zakon.
Svidja mi se sto ima dosta razlicitih skinova i sto ima opciju resume za download sto je stvarno vrh.

#83 wrecktangle

wrecktangle
  • Members
  • 998 posts

Posted 16 September 2005 - 23:17

IE!
Funkcionalan, ne presaren i to je to...

#84 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 17 September 2005 - 22:38

Opera, definitivno.
Doduse, imam jos 3 browsera na kompu (IE, FireFox i Slim Browser, koji koristim samo kada cheatujem xxx sa proxicima B) )... Imala i Netscape, ali mi je stalno crashovao.
Ipak, Opera mi deluje kao najkompletnije resenje. Kada se jednom naviknes, shvatis da ne mozes bez nje. :lol:

#85 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 18 September 2005 - 00:16

Firefox 1.5 najbolji browser koji sam ikada koristio, brz, siguran....

#86 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 24 September 2005 - 20:48

IE!
Funkcionalan, ne presaren i to je to...

<{POST_SNAPBACK}>


Ne bih da ti protivYrechim, ali ako STVARNO volish funkcionalnost, mani se IE-a, i kod Mozzile i kod Opere imash TONE funkcionalnijih funkcionalnosti :lol:

#87 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 24 September 2005 - 22:29

nemam pojma. ja sam razne browsere isprobala i uvek se vracala na IE. uz redovno krpljnje, radi najoptimalnije.

#88 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 24 September 2005 - 23:00

nemam pojma. ja sam razne browsere isprobala i uvek se vracala na IE. uz redovno krpljnje, radi najoptimalnije.

<{POST_SNAPBACK}>


To ti je kao kad nosis neke prastare, hiljadu-puta-iskrpljene pantalone koje neces da bacis jer su ti "prirasle za srce". A i navika je cudo. Stavi jedan Opera patch za odvikavanje od IE. :lol: :lol:

#89 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 25 September 2005 - 10:37

To ti je kao kad nosis neke prastare, hiljadu-puta-iskrpljene pantalone koje neces da bacis jer su ti "prirasle za srce". A i navika je cudo. Stavi jedan Opera patch za odvikavanje od IE. :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


imala sam svojevremeno Operu, ali je jako lose radila i na kraju je otisla k vragu skroz. ne znam zasto, ali eto. firefox mi je jos instaliran, ali ni on ne radi bogzna kako, mada sam ga setovala. njega podignem povremeno, ali brzo odustanem...

#90 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 25 September 2005 - 12:08

imala sam svojevremeno Operu, ali je jako lose radila i na kraju je otisla k vragu skroz. ne znam zasto, ali eto. firefox mi je jos instaliran, ali ni on ne radi bogzna kako, mada sam ga setovala. njega podignem povremeno, ali brzo odustanem...

<{POST_SNAPBACK}>

Imas dosta virusa na IE,a i non-stop izlaze neke reklamice.
Bas me nervira.
Opera je mnogo bolja sada nego sto je bila nekad,pa cak je i najbrza od svih ostalih browsera.