Jump to content


Photo

O Kosovu,sto nece biti na Dnevniku


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
80 replies to this topic

#16 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 19 January 2005 - 17:27

QUOTE(gotivac @ 19 Jan 2005, 15:48)
A kakva je to osoba Djordjevićka? Prosvetli me malo, hteo bih da znam.

Ukratko: Lazov! mad.gif

Jedino je istina da je u saradnji sa svojim bratom iz
JSO "humano"prebacila desetak Albanaca do Presheva!
Naravno za par hiljada tadashnjih DM!

#17 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 January 2005 - 17:29

QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 18:27)
Ukratko: Lazov! mad.gif

Jedino je istina da je u saradnji sa svojim bratom iz
JSO "humano"prebacila desetak Albanaca do Presheva!
Naravno za par hiljada tadashnjih DM!

Ti bre nisi normalan!Zena je sasvim objektivno pisala o onome sto je VIDELA i DOZIVELA,a ako se to tebi ne svidja,ne mora da znaci da nije istina!Ako toliko volis Kosovo i Srbe tamo,MARSH bre na Kosovo,nemoj ovde da mi se proseravas o tome kako zlocina nad Albancima nije bilo,Shkijo! mad.gif puke.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif thumbdown.gif

#18 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 19 January 2005 - 17:42

QUOTE(uros_s78 @ 19 Jan 2005, 16:29)
QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 18:27)
Ukratko: Lazov! mad.gif

Jedino je istina da je u saradnji sa svojim bratom iz
JSO "humano"prebacila desetak Albanaca do Presheva!
Naravno za par hiljada tadashnjih DM!

Ti bre nisi normalan!Zena je sasvim objektivno pisala o onome sto je VIDELA i DOZIVELA,a ako se to tebi ne svidja,ne mora da znaci da nije istina!Ako toliko volis Kosovo i Srbe tamo,MARSH bre na Kosovo,nemoj ovde da mi se proseravas o tome kako zlocina nad Albancima nije bilo,Shkijo! mad.gif puke.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif thumbdown.gif

GLUPANE!
ne dam da na zlocinima profitira onaj ko je i pocinio i ucestvovao u tome!
konkretno porodica Djordjevi;ova lazljivica i njen brat borac su se obogatili
proterujuci Albance a sad kao pisu o zlocinima!
Ponosim se kad me ti i tvoji nazivate Shkijom,to je znak da sam u pravu! wink.gif

#19 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 January 2005 - 18:47

QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 18:42)
QUOTE(uros_s78 @ 19 Jan 2005, 16:29)
QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 18:27)
Ukratko: Lazov! mad.gif

Jedino je istina da je u saradnji sa svojim bratom iz
JSO "humano"prebacila desetak Albanaca do Presheva!
Naravno za par hiljada tadashnjih DM!

Ti bre nisi normalan!Zena je sasvim objektivno pisala o onome sto je VIDELA i DOZIVELA,a ako se to tebi ne svidja,ne mora da znaci da nije istina!Ako toliko volis Kosovo i Srbe tamo,MARSH bre na Kosovo,nemoj ovde da mi se proseravas o tome kako zlocina nad Albancima nije bilo,Shkijo! mad.gif puke.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif thumbdown.gif

GLUPANE!
ne dam da na zlocinima profitira onaj ko je i pocinio i ucestvovao u tome!
konkretno porodica Djordjevi;ova lazljivica i njen brat borac su se obogatili
proterujuci Albance a sad kao pisu o zlocinima!
Ponosim se kad me ti i tvoji nazivate Shkijom,to je znak da sam u pravu! wink.gif

Slusao sam je na Slobodnoj Evropi,u Nocnim razgovorima,koje vodi Branka Mihajlovic.Njen brat jeste cinio zlocine,ali ona je taxirala na Kosovu,i videla sta
su Srbi tamo radili!

#20 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 19 January 2005 - 18:56

QUOTE(uros_s78 @ 19 Jan 2005, 17:47)
QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 18:42)
QUOTE(uros_s78 @ 19 Jan 2005, 16:29)
QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 18:27)
Ukratko: Lazov! mad.gif

Jedino je istina da je u saradnji sa svojim bratom iz
JSO "humano"prebacila desetak Albanaca do Presheva!
Naravno za par hiljada tadashnjih DM!

Ti bre nisi normalan!Zena je sasvim objektivno pisala o onome sto je VIDELA i DOZIVELA,a ako se to tebi ne svidja,ne mora da znaci da nije istina!Ako toliko volis Kosovo i Srbe tamo,MARSH bre na Kosovo,nemoj ovde da mi se proseravas o tome kako zlocina nad Albancima nije bilo,Shkijo! mad.gif puke.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif thumbdown.gif

GLUPANE!
ne dam da na zlocinima profitira onaj ko je i pocinio i ucestvovao u tome!
konkretno porodica Djordjevi;ova lazljivica i njen brat borac su se obogatili
proterujuci Albance a sad kao pisu o zlocinima!
Ponosim se kad me ti i tvoji nazivate Shkijom,to je znak da sam u pravu! wink.gif

Slusao sam je na Slobodnoj Evropi,u Nocnim razgovorima,koje vodi Branka Mihajlovic.Njen brat jeste cinio zlocine,ali ona je taxirala na Kosovu,i videla sta
su Srbi tamo radili!

Ona nikad nije zivela na Kosovu,nije taxirala jer je to bilo nemoguce za
bilo kog Srbina a kamoli za zenu Srpkinju.
Jedino je za vreme rata ucestvovala u "humanom" prebacivanju Albanaca
do Srbije tj.Presheva,Vranja naravno za pozamasnu sumu DM sve uz
saglasnost vodjstva jedinice u kojoj je bio njen brat i uz propustanje
na kontrolnim punktovima koje su drzali VJ i MUP.
Zanimljiva je i jedna njena prica o dimu i smradu iz TE Kosovo koji se
oseca u Obilicu i tako je ona zakljucila da to spaljuju Albance.
Ko je ikad bio na Kosovu i u Obilicu zna o cemu se radi...

#21 semele

semele
  • Members
  • 2,102 posts

Posted 19 January 2005 - 19:14

QUOTE(uros_s78 @ 19 Jan 2005, 16:29)
Ti bre nisi normalan!Zena je sasvim objektivno pisala o onome sto je VIDELA i DOZIVELA,a ako se to tebi ne svidja,ne mora da znaci da nije istina!Ako toliko volis Kosovo i Srbe tamo,MARSH bre na Kosovo,nemoj ovde da mi se proseravas o tome kako zlocina nad Albancima nije bilo,Shkijo! mad.gif    puke.gif  ranting.gif  furious.gif  ranting.gif  furious.gif  ranting.gif  furious.gif  thumbdown.gif

Ne ucestvujem na topicu, ali citam i zapazila sam da si ovde napisao "Shkijo" obracajuci se perkosu. Pretpostavljam da znas da je naziv "Shkia" za Srbina ekvivalentan nazivu "Nigger" za crnca ili "Ciganin" za Roma, drugim recima neprihvatljiv, pa te molim da ga izbrises iz posta i izvinis se perkosu kao i svim drugim srpskim i ostalim ucesnicima na forumu.

Edited by semele, 19 January 2005 - 19:32.


#22 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 19 January 2005 - 19:23

QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 19:56)
Ona nikad nije zivela na Kosovu,nije taxirala jer je to bilo nemoguce za
bilo kog Srbina a kamoli za zenu Srpkinju.
Jedino je za vreme rata ucestvovala u "humanom" prebacivanju Albanaca
do Srbije tj.Presheva,Vranja naravno za pozamasnu sumu DM sve uz
saglasnost vodjstva jedinice u kojoj je bio njen brat i uz propustanje
na kontrolnim punktovima koje su drzali VJ i MUP.
Zanimljiva je i jedna njena prica o dimu i smradu iz TE Kosovo koji se
oseca u Obilicu i tako je ona zakljucila da to spaljuju Albance.
Ko je ikad bio na Kosovu i u Obilicu zna o cemu se radi...

Perkose, posto, koliko znam, nisi zavrsio ni psihologiju ni psihijatriju, bojim se da ulaskom u bilo kakvu raspravu sa slucajevima za psihijatriju dovodis sebe u opasnost da postanes potpuno neupotrebljiv za normalno dopisivanje. Ako mogu da ti dam prijateljski savet, taj savet bi bio da pazis da se ne okliznes i upadnes u istu patologiju sa kojom si u raspravi, samo sa obrnutim predznakom.

Ova tema je, inace, jako zanimljiva, jer pokazuje na koje se sve nacine moze zloupotrebiti tragedija jednog citavog naroda, kakva je bila albanska tragedija od marta do juna 1999. Po meni, glavni krivac za to je vecina Srba sa Kosova, koja, iz raznih razloga, ne zeli da otvoreno govori o tome sta je videla i cemu je prisustvovala. Ja negde razumem (mada ne mogu da opravdam) da o tome cute oni koji su u cinjenju zlodela ucestvovali, ali ne mogu da razumem da o tome cute oni koji se sa tim nisu slagali ni kada se desavalo.

Svojevremeno sam gledao gospodju iz uvodnog topika na B-92, u emisiji "Istina i pomirenje". Neposredno nakon emisije uzasno sam se nervirao zbog ogromne kolicine neverovatnih (i lako proverljivih) lazi koje je uspela da prospe u tih 60 minuta. A onda sam shvatio da su upravo Srbi sa Kosova, svojim odbijanjem da javno svedoce o zlocinima i hvatanjem za slamku koju su im Albanci pruzili cineci zlocine posle rata, otvorili prostor za ovakve kreature, koje ne biraju nacin da jos malo zarade na tudjoj nesreci.

Jos jednom, izvini sto se mesam, ali nastavljanjem na mentalno slepe pobornike te ljudske bede ovde na forumu neces nista da postignes, osim sto ces da zaradis cir na zeludcu i etiketu srpskog soviniste koji blagonaklono gleda na zlocine koji su Srbi ucinili Albancima na Kosovu.

#23 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 19 January 2005 - 19:30

Ne znam ni zenu pomenutu u topiku, a ni perkosa licno. O oboma sudim iskljucivo na osnovu napisanog, a perkos je napisao:
QUOTE (gotivac @ 19 Jan 2005, 15:48)
A kakva je to osoba Djordjevićka? Prosvetli me malo, hteo bih da znam.

Ukratko: Lazov!

Moram da priznam da mi na osnovu napisanog perkos uliva manje poverenja - posebno jer i sa drugih strana ima potvrda istinitosti napisanog od strane Djordjeviceve.

#24 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 19 January 2005 - 19:33

QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 18:56)
Ona nikad nije zivela na Kosovu,nije taxirala jer je to bilo nemoguce za
bilo kog Srbina a kamoli za zenu Srpkinju.
Jedino je za vreme rata ucestvovala u "humanom" prebacivanju Albanaca
do Srbije tj.Presheva,Vranja naravno za pozamasnu sumu DM sve uz
saglasnost vodjstva jedinice u kojoj je bio njen brat i uz propustanje
na kontrolnim punktovima koje su drzali VJ i MUP.
Zanimljiva je i jedna njena prica o dimu i smradu iz TE Kosovo koji se
oseca u Obilicu i tako je ona zakljucila da to spaljuju Albance.
Ko je ikad bio na Kosovu i u Obilicu zna o cemu se radi...

Ma laze bre, sve laze, Soros je platio da laze, to se zna.

#25 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 19 January 2005 - 19:54

Не лаже он. Зашто би он морао да лаже кад плаћа толике да лажу за њега?
Температура изгарања у термоелектрани је преко 1 000 степени. Какав се ту смрад може осетити?

#26 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 19 January 2005 - 19:59

Jos manje smrdi kad zatvoris u hladnjacu, pa potopis u Dunavo...
(Nestane covek k'o Simeon Grk)

#27 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 19 January 2005 - 20:24

QUOTE(harper lee @ 19 Jan 2005, 18:23)
QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 19:56)
Ona nikad nije zivela na Kosovu,nije taxirala jer je to bilo nemoguce za
bilo kog Srbina a kamoli za zenu Srpkinju.
Jedino je za vreme rata ucestvovala u "humanom" prebacivanju Albanaca
do Srbije tj.Presheva,Vranja naravno za pozamasnu sumu DM sve uz
saglasnost vodjstva jedinice u kojoj je bio njen brat i uz propustanje
na kontrolnim punktovima koje su drzali VJ i MUP.
Zanimljiva je i jedna njena prica o dimu i smradu iz TE Kosovo koji se
oseca u Obilicu i tako je ona zakljucila da to spaljuju Albance.
Ko je ikad bio na Kosovu i u Obilicu zna o cemu se radi...

Perkose, posto, koliko znam, nisi zavrsio ni psihologiju ni psihijatriju, bojim se da ulaskom u bilo kakvu raspravu sa slucajevima za psihijatriju dovodis sebe u opasnost da postanes potpuno neupotrebljiv za normalno dopisivanje. Ako mogu da ti dam prijateljski savet, taj savet bi bio da pazis da se ne okliznes i upadnes u istu patologiju sa kojom si u raspravi, samo sa obrnutim predznakom.

Ova tema je, inace, jako zanimljiva, jer pokazuje na koje se sve nacine moze zloupotrebiti tragedija jednog citavog naroda, kakva je bila albanska tragedija od marta do juna 1999. Po meni, glavni krivac za to je vecina Srba sa Kosova, koja, iz raznih razloga, ne zeli da otvoreno govori o tome sta je videla i cemu je prisustvovala. Ja negde razumem (mada ne mogu da opravdam) da o tome cute oni koji su u cinjenju zlodela ucestvovali, ali ne mogu da razumem da o tome cute oni koji se sa tim nisu slagali ni kada se desavalo.

Svojevremeno sam gledao gospodju iz uvodnog topika na B-92, u emisiji "Istina i pomirenje". Neposredno nakon emisije uzasno sam se nervirao zbog ogromne kolicine neverovatnih (i lako proverljivih) lazi koje je uspela da prospe u tih 60 minuta. A onda sam shvatio da su upravo Srbi sa Kosova, svojim odbijanjem da javno svedoce o zlocinima i hvatanjem za slamku koju su im Albanci pruzili cineci zlocine posle rata, otvorili prostor za ovakve kreature, koje ne biraju nacin da jos malo zarade na tudjoj nesreci.

Jos jednom, izvini sto se mesam, ali nastavljanjem na mentalno slepe pobornike te ljudske bede ovde na forumu neces nista da postignes, osim sto ces da zaradis cir na zeludcu i etiketu srpskog soviniste koji blagonaklono gleda na zlocine koji su Srbi ucinili Albancima na Kosovu.

OK harpere!
Pokusacu da prihvatim tvoje savete i sacuvam barem zeludac pogotovu
sto vidim da se "elita"polako prikuplja i pocinje sa pronalazenjem sitnih
gresaka,podemtanjem nekih svojih konstatacija pa mi je zadovoljstvo
da ih ignorisem barem na ovoj temi gde mogu da se koprcaju ali nemaju
s'cime da opovrgnu istinu da se radi o osobi koja se debelo okoristila o
nesrecu Albanaca a sad to pokusava da naplati ponovo i ja ukazujem na to.
Ipak mislim da se ovdasnji "elitni borci"nece promeniti istinom koja im se
prezentuju jer njih to i ne zanima oni ionako imaju svoj STAV i nema nacina
da to promene i to si i ti dobro osetio u nekim raspravama.Njihove uvrede
me uopste ne doticu,njihova prozivanja etiketiranja jos manje,pa i to da
li ce me (uros,henri,gotivac,i elitni oficir JNA)nazvati sovinistom.Sve dok me
takvi prozivaju znam da sam u pravu i pisacu kao i dosad istinu.
Pozdrav od mene i zelim ti puno uspeha u raspravi na forumu.

#28 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 January 2005 - 23:04

QUOTE(semele @ 19 Jan 2005, 20:14)
Ne ucestvujem na topicu, ali citam i zapazila sam da si ovde napisao "Shkijo" obracajuci se perkosu. Pretpostavljam da znas da je naziv "Shkia" za Srbina ekvivalentan nazivu "Nigger" za crnca ili "Ciganin" za Roma, drugim recima neprihvatljiv, pa te molim da ga izbrises iz posta i izvinis se perkosu kao i svim drugim srpskim i ostalim ucesnicima na forumu.

Prvo vi prestanite da zovete Albance ####ima,Hrvate ustasama i Bosnjake balijama,pa cu da izbrisem!Cisto da vi nacijonanisti vidite kako je to kada vi prema drugima koristite hate speech! mad.gif

#29 semele

semele
  • Members
  • 2,102 posts

Posted 19 January 2005 - 23:55

QUOTE(uros_s78 @ 19 Jan 2005, 22:04)
Prvo vi prestanite da zovete Albance ####ima,Hrvate ustasama i Bosnjake balijama,pa cu da izbrisem!Cisto da vi nacijonanisti vidite kako je to kada vi prema drugima koristite hate speech! mad.gif

Ko smo to mi? Ja nikada na ovom forumu nisam upotrebila nijedan od izraza koje si naveo, naprotiv, nisam pretplatnik hate-speech-a ma koje vrste. Takodje ne dozvoljavam vredjanje grupe kojoj pripadam i necu tolerisati da iko na forumu koristi izraz shkia. Molim te izbrisi ga i izvini se perkosu i ostalima.

#30 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 20 January 2005 - 00:12

QUOTE(perkos @ 19 Jan 2005, 19:56)
Ona nikad nije zivela na Kosovu,nije taxirala jer je to bilo nemoguce za bilo kog Srbina a kamoli za zenu Srpkinju.

perkose, sklon sam da ti poverujem, jer mi je zaista nelogicno da Srpkinja taksira na Kosovu. spaljivanje u TE Obilic takodje je malo verovatno. huh.gif

kako bilo, bila ona lazov ili ne, gde su ti Albanci? mnooogo je koji se jos uvek vode kao nestali. spaljivali ih u Mackatici ili zakopavali negde?

Edited by Gandalf, 20 January 2005 - 00:14.