Jump to content


Pero s onoga svijeta


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
83 replies to this topic

#46 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 22 October 2004 - 01:26

Pa, stavi ga!

#47 ockham

ockham
  • Members
  • 1,004 posts

Posted 22 October 2004 - 01:46

Prvo, šta sam imao da kažem o Lukoviću, već sam rekao na nekoliko topica.

Drugo, nemam nameru da se izjašnjavam o svakom tekstu koji napiše Luković.

sto? greota da se to ne procita opet, il mozda ima neko ko nije imao priliku da procita

#48 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 22 October 2004 - 02:58

Uz uzgrednu napomenu: neka Darwin ipak puši! Suck it to me, baby!


Shto vishe pushimo,
to vishe zavisimo od pushenja.

Navika je jedna muka, a odvika sto i jedna,
pogledajte broj glasova za radikale,
i drzite se pushenja, dim i magla sve do neba,
Bog vas tako glupe heba.

#49 Mallorn Tree

Mallorn Tree
  • Members
  • 3,071 posts

Posted 22 October 2004 - 03:16

evo Darwina!

#50 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 22 October 2004 - 04:23

da. nemoz se citat ako se ne pretplati za feral ili neko ne prosvercuje.
nevidim sto toliko skacu takozvani neljubitelji lukovica. nek postavljaju slobodno topike koje misle da bi bili svsishodniji.

a pitanje za radovana soprana je ... da si sad vec malo stariji od onog sto jesi,
da si recimo 50 ili 60 bio u obvim godinama ... da li bi imao crvenu knjizicu blizu srca.
ako se ne javljas preko emigracije ja mislim da sta god sad ti kazes da bi bilo upravo tako. a nije bilo obavezno. kao ni citanje slova sa ovog topika. :lol:

#51 misko maric

misko maric
  • Members
  • 2,372 posts

Posted 22 October 2004 - 08:12

Treće, ponavljam pitanje: šta je razlog da se na forum postavlja svaki njegov tekst kao novi topic. Ako ste fanovi istog otvorite neku stranicu na netu. Ili bar jedan topic pa u njemu u nastavcima lepite kolumne ovog majstora.

Ili možda treba da otvaramo polemiku oko svakog teksta nenadjebivog Petra Jebivetra?

Dokle god bolesna vecina ne prihvati rezon razmisljanja manjine, kao sto su tekstovi Pere Lukovica, dotle ce on biti novi topic.

Kada to jednog dana ne bude slucaj, ni Pera nece biti vise interesantan, vec beskonacno i normalno dosadan.

A do tada, citajte i naucite ponesto, uskoro ce vam trebati. :lol:

Croqy, dosadan je i sada. Ali, dobro, to je stvar ukusa. Dopuštam da je tebi (ili bilo kome drugom) interesantan.

Shvataš li moje pitanje: zašto se otvara novi topic? Je li otvorio neku novu temu? Ne, burazeru moj, piše jednu istu temu u milion nastavaka. Dobro, i to je njegovo pravo. I onog ko mu objavljuje. A ja opet pitam: što novi topic.

Što se tiče ovog "čitajte i naučite ponešto" - nemoj to meni, molim te.

To Vinska mušica:

Na ovo za Rašu i Sitovaciju, mogu da ti kažem samo sledeće - prvo, ne znaš me. Drugo, verovatno nisi čitao ni šta sam pisao ovde. Treće, ako treba da ti ponovim i izgovorim naglas - nisam, niti sam ikad bio fan Raše Karadžića, niti ikog od sličnih likova. To podjednako nije moja ni životna, ni politička opcija.

Lep pozdrav.

#52 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 22 October 2004 - 08:56

Je li otvorio neku novu temu? Ne, burazeru moj, piše jednu istu temu u milion nastavaka. Dobro, i to je njegovo pravo. I onog ko mu objavljuje. A ja opet pitam: što novi topic.

Što se tiče ovog "čitajte i naučite ponešto" - nemoj to meni, molim te.

Eto, sam si neposredno sebi odgovorio. Postoje bar 1 000 000 SrBalja kojima Pera Lukovic, svakom od njih mora da ponovi "istu" pricu, po milioniti put. Naravno, svaki put u skladu sa datom situacijom, u datom vremenu, a neodvoljivo povezano sa aktuelnim dogadjanjima. To sto si ti prepoznao da je u necemu stalno "isti", i da "nesto", stalno ponavlja, dobro si primetio. To "nesto" tebe zapravo pogadja. Zapravo tebe pogadja sto te on drugim recima naziva agresorom nad drugim nacijama, SrBskim govnetom, losijim i gorim primerom od prosecnog Hrvata (mozda ovo najvise) iako to nije ovog puta obelezeno ratom. Ali tu tendenciju konstantno imas u sebi. Da si bolji, da si veci, da imas vise zasluga i prava nad necim ili nekim. E pa nemas, bajo, vise! I ti se zderi koliko god hoces.

Izgubio si 4 rata, gotovo je! Suoci se sa gubitkom, shvati da nikog vise nemozes i nesmes da uslovljavas. Da moras da se okrenes sam sebi i da kazes ovog puta da ces morati sam sa svojim resursima, onim, mozdanim, da osmislis svoju buducnost. To ti je kao kada izadjes iz zatvora, pa treba da se prilagodis spoljnjem svetu gde dugo nisi bio. Ti, da bi uspeo, moras biti mnogo promenjen u svom mentalnom sklopu i karakteru.

Ovaj tekst, i svi ostali Perini tekstovi, jesu namenjeni upravo tebi i takvima kao ti. Nemoj da nam se zalis ovde, sto imas sa svakim njegovim tekstom novi topic. Jer da si nesto naucio iz tog "milionitog" ponavljanja, nikada ne bi napisao nesto ovako.

Zato brale, sedi citaj, biflaj napamet. A mi cemo znati da si nesto skapirao, kada ti budes postavio ovakav topic. Sto pre to skuzis, to ce nama svima biti bolji zivot. Zato, citaj Peru i svaki topic o njegovom pisaniju.

#53 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 22 October 2004 - 09:34

Uključite radio ako već niste,Pera je u Peščaniku..... :lol: :lol:
Ovo je fenomenalno...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by vukk, 22 October 2004 - 09:47.


#54 misko maric

misko maric
  • Members
  • 2,372 posts

Posted 22 October 2004 - 09:39

Je li otvorio neku novu temu? Ne, burazeru moj, piše jednu istu temu u milion nastavaka. Dobro, i to je njegovo pravo. I onog ko mu objavljuje. A ja opet pitam: što novi topic.

Što se tiče ovog "čitajte i naučite ponešto" - nemoj to meni, molim te.

Eto, sam si neposredno sebi odgovorio. Postoje bar 1 000 000 SrBalja kojima Pera Lukovic, svakom od njih mora da ponovi "istu" pricu, po milioniti put. Naravno, svaki put u skladu sa datom situacijom, u datom vremenu, a neodvoljivo povezano sa aktuelnim dogadjanjima. To sto si ti prepoznao da je u necemu stalno "isti", i da "nesto", stalno ponavlja, dobro si primetio. To "nesto" tebe zapravo pogadja. Zapravo tebe pogadja sto te on drugim recima naziva agresorom nad drugim nacijama, SrBskim govnetom, losijim i gorim primerom od prosecnog Hrvata (mozda ovo najvise) iako to nije ovog puta obelezeno ratom. Ali tu tendenciju konstantno imas u sebi. Da si bolji, da si veci, da imas vise zasluga i prava nad necim ili nekim. E pa nemas, bajo, vise! I ti se zderi koliko god hoces.

Izgubio si 4 rata, gotovo je! Suoci se sa gubitkom, shvati da nikog vise nemozes i nesmes da uslovljavas. Da moras da se okrenes sam sebi i da kazes ovog puta da ces morati sam sa svojim resursima, onim, mozdanim, da osmislis svoju buducnost. To ti je kao kada izadjes iz zatvora, pa treba da se prilagodis spoljnjem svetu gde dugo nisi bio. Ti, da bi uspeo, moras biti mnogo promenjen u svom mentalnom sklopu i karakteru.

Ovaj tekst, i svi ostali Perini tekstovi, jesu namenjeni upravo tebi i takvima kao ti. Nemoj da nam se zalis ovde, sto imas sa svakim njegovim tekstom novi topic. Jer da si nesto naucio iz tog "milionitog" ponavljanja, nikada ne bi napisao nesto ovako.

Zato brale, sedi citaj, biflaj napamet. A mi cemo znati da si nesto skapirao, kada ti budes postavio ovakav topic. Sto pre to skuzis, to ce nama svima biti bolji zivot. Zato, citaj Peru i svaki topic o njegovom pisaniju.

Baš ništa nisi ništa razumeo. Ajd ćao.

#55 minka

minka
  • Banned
  • 1,886 posts

Posted 22 October 2004 - 10:09

Dokle god bolesna vecina ne prihvati rezon razmisljanja manjine, kao sto su tekstovi Pere Lukovica, dotle ce on biti novi topic.

Kada to jednog dana ne bude slucaj, ni Pera nece biti vise interesantan, vec beskonacno i normalno dosadan.

A do tada, citajte i naucite ponesto, uskoro ce vam trebati.  :lol:

ti si ovo znanje pokupio citajuci Ziku obretkovica...

pa si od citanja istog postao zdrava 'manjina'... :lol:

a sad citas PeruL.(obotomiju)... :lol:

od toga ces postati jos zdravija manjina...

i svi ce biti protiv tebe... isto ko i protiv Pere... :lol:

#56 zavisa

zavisa
  • Members
  • 292 posts

Posted 22 October 2004 - 10:46

Uključite radio ako već niste,Pera je u Peščaniku..... :lol:  :lol:
Ovo je fenomenalno...... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Pera bejase odlican u danasnjem "Pescanik"-u, kao i obicno. Ko je propustio sutra u 16.00h obavezno nek' podesi svoj radio prijemnik na B92 i pazljivo slusa.

#57 minka

minka
  • Banned
  • 1,886 posts

Posted 22 October 2004 - 10:49

a jel Pera placa vama, a vi forumu za ovuReklamu, ili vi to samo od previse onanije, a?

#58 Ari0ch

Ari0ch
  • Members
  • 929 posts

Posted 22 October 2004 - 11:16

a jel Pera placa vama, a vi forumu za ovuReklamu, ili  vi to samo od previse onanije, a?

Naravno da smo placeni, bar 10€/sat.

Mi, strani placenici, idemo u skupe teretane, restorane gde nema rostilja, diplomatske zurke gde dolaze devojke with brains and legs, nosimo cipele od 200e, Centrino laptopove i vozimo nove automobile, i u njima pripadajuce tzitze.

Patriotu mozes da prepoznas po izgazenim cipelama i kiselom izrazu lica.

Nego, kazi nam zasto hoce da vam smene Radeta?

#59 vukk

vukk
  • Members
  • 1,086 posts

Posted 22 October 2004 - 11:20

pa pazi nije Minka tako mislio...... :lol: :lol: :lol:
od 200???
pa moje su bar 500!! :lol:

#60 Ari0ch

Ari0ch
  • Members
  • 929 posts

Posted 22 October 2004 - 11:36

od 200???
pa moje su bar 500!! :lol:

Nemoj tako, dobice covek neku hronicnu boljeticu od muke, pa ces ga nositi na dusi do kraja svog placenickog zivota.

Edited by Ari0ch, 22 October 2004 - 11:37.