Jump to content


Pero s onoga svijeta


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
83 replies to this topic

#31 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 21 October 2004 - 16:32

Da li si kupio najnoviju knjigu svoga idola?
O SrBijo, crna rupo u svemiru, sto ne nestanes kad u tebi zive ovakvi primerci
:lol:  :lol:  :lol:

Moze li iko da zamisli porazenu Nemacku posle II svetskog rata u kojoj se neometano objavljuju Hitlerovi dnevnici, Hesova poezija ili prilozi za teoriju modernog ratovanja Geringa ili Romela ?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Utuvite vec jednom u svoje montanjarske prekodrinske, a bogami i srBijanske tvrde prazne glave da je vas najveci idol Sloba Sloboda u Kumanovu potpisao KAPITULACIJU, a ne sporazum.

Ovo je uzaludno pisanje i spada u kategoriju narodne izreke : "Ti ga krstis, a on prdi"

Ajd da pretpostavimo da se meni obracas...
Bio sam na sajmu knjiga i nisam kupio jednu nego deset i sada ih delim klincima po kraju da bi ih indoktrinirao.Kad smo vec kod kupovine da li si ti kojim slucajem pazario knjigu tvoje ideoloske istomisljenice i profesorke sa diskretnim cveticem u kosi? (unapred izvini ako ti pripadas onoj ekipi komunjara koja je porazena na osmoj sednici,sta ces od citanja radovanovih knjiga sam malo obnevideo pa vas tesko razlikujem )
Sta ti imas protiv feldmarsala Ervina Rommela ? Jel znas ti uopste ko je on bio? (znam tebi je bolji vojskovodja bio Koca Popovic jebiga...ignorant )
Do kapitulacije i rata sa celim svetom ste doveli upravo vi neokomunisti i poremeceni ljudi poput mirjane markovic (koja je razlika izmedju nje i lukovica? svaki psihijatar ce ti reci da je nema.)
Kao sto sam gore rekao phungahu danasnja medicina je cudo, tako da ti tvoji problemi sa probavom ce proci samo treba da potrazis pomoc.

#32 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 21 October 2004 - 16:34

Evo nesto veselije od Pere Lukovica
da vam razgali dusu:

http://www.nasa-maja.co.sr/

sajt o maji gojkovic

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

E, ali ovo je najjace:

Dragi rodjo, nemoj da brineš o tome, to je za posao ne bitno. Ti samo radi šta ti Ja kažem a i Bog će Ti pomoći. Ovako te neće struja da udari i virus neki da te napadne. Nadam se da ćeš se na poslu snaći a ako nešto ne ide pitaj od rodbine u kancelariji pored - oni će znati a i broj od Otadžbinske uprave imaš pa zovi i tamo da se raspitaš. Ko što vidiš na kompjuterima se samo latinica vidi tako da nije greota.

Kako je cova skinuo stil "pravih patriota" (ovo, ti velikim slovom, ne bitno, Bog i tako dalje) , svaka cast.

#33 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 21 October 2004 - 16:44

Toliki tekst a opet nista.

Slabo je to, slabo...

#34 Alias

Alias
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 21 October 2004 - 16:58

Hvala na tekstu jer se "Feral"ne dobiva na svakom cosku. A Perinim kriticarima preporucujem da se ogledaju oko sebe i vide gde su stigli.

#35 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 21 October 2004 - 17:30

na ovom forumu postoji nesto sto se zove SMETLISTE....tamo je mesto Peri i njegovim fanovima...zaista ljudi (citaj : Perovi fanovi) zar mislite da su svi toliko dokoni da citaju tekstove tipa koji moze da komunicira samo sa strucnim licima....

#36 Mallorn Tree

Mallorn Tree
  • Members
  • 3,071 posts

Posted 21 October 2004 - 17:53

Kada me tema topika ne zanima ja je preskocim - zasto to ne ucine i svi oni kojima nije po volji pisanje Pere Lukovica?

Odgovor je prost : Oni zele da mi svi mislimo isto. Probudite se ljudi - vreme jednoumlja je odavno svuda proslo osim mozda na Kubi, u Severnoj Koreji, Belorusiji i u glavama nekih patriota u nesretnoj Srbijici.

Za Radovana: Nemam dovoljno godina (bez obzira sto sam relativno matora) da bih ista znala iz prve ruke o Koci Popovicu, Krcunu i slicnima. Sto se tice Romela & Company preporucujem izuzetnu knjigu "Uspon i pad Treceg Rajha" Penguin Books u originalu, a davno prevod izdala kuca Otokar Kersovani. Zatim Memoare Adolfa Spera (Penguin Books, koliko znam samo na engleskom). Dalje Memoare Vinstona Cherchila i Sarla de Gola. Ima nas koji nismo bas slepo bubali istoriju, koju su pisali komunisti. I da pozdravila te Mira Markovic - to moze biti idol samo vas "patriota", a nikako moj. Ako nisi primetio ona ide u paketu sa Radovanom, Kaporom, Smiljanicem, Djogom, Nogom, Cosicem , Beckovicem i ostalim kreatorima Projekta.

Za Trifketa

Ne znam zasto citas nesto sto ti se ne cita i u sta ne verujes. I kad smo vec kod citanja, kakva je to posebna strucnost osim pismenosti nivoa cetvrtog razreda osnovne skole neophodna da bi se procitao jedan obican novinski tekst ?

Sto se smetlista tice ti i tvoji istomisljenici ste vec odavno tamo, samo vas jos niko nije obavestio.

Kako ce to biti bolno budjenje kad jednog dana shvatite. Prosto mi vas je uzasno zao.

#37 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 21 October 2004 - 18:12

Kada me tema topika ne zanima ja je preskocim - zasto to ne ucine i svi oni kojima nije po volji pisanje Pere Lukovica?

Odgovor je prost : Oni zele da mi svi mislimo isto. Probudite se ljudi - vreme jednoumlja je odavno svuda proslo osim mozda na  Kubi, u Severnoj Koreji, Belorusiji i u glavama nekih patriota u nesretnoj Srbijici.

Za Radovana: Nemam dovoljno godina (bez obzira sto sam relativno matora) da bih ista znala iz prve ruke o Koci Popovicu, Krcunu i slicnima. Sto se tice Romela & Company preporucujem izuzetnu knjigu "Uspon i pad Treceg Rajha" Penguin Books u originalu, a davno prevod izdala kuca Otokar Kersovani. Zatim Memoare Adolfa Spera (Penguin Books, koliko znam samo na engleskom). Dalje Memoare Vinstona Cherchila i Sarla de Gola. Ima nas koji nismo bas slepo bubali istoriju, koju su pisali komunisti. I da pozdravila te Mira Markovic - to moze biti idol samo vas "patriota", a nikako moj. Ako nisi primetio ona ide u paketu sa Radovanom, Kaporom, Smiljanicem, Djogom, Nogom, Cosicem , Beckovicem i ostalim kreatorima Projekta.

Za Trifketa

Ne znam zasto citas nesto sto ti se ne cita i u sta ne verujes. I kad smo vec kod citanja, kakva je to posebna strucnost osim pismenosti nivoa cetvrtog razreda osnovne skole neophodna da bi se procitao jedan obican novinski tekst ?

Sto se smetlista tice ti i tvoji istomisljenici ste vec odavno tamo, samo vas jos niko nije obavestio.

Kako ce to biti bolno budjenje kad jednog dana shvatite. Prosto mi vas je uzasno zao.

Moje je misljenje da novinske kolumne ne treba plasirati na ovaj forum.
Kako ga ja kapiram on sluzi da suocimo svoja misljenja a ne da plasiramo tudja (e sad ako neko nema svoja... ),naravno ovo ne stoji ako vinska musica nije glavom i bradom g-din lukovic.(ne bi me mnogo cudilo nickname odgovara :lol: )
I to je moje misljenje ako ti imas nesto protiv o.k ali nemoj mi prodavati spike o jednoumlju a onda nedozvoljavati mi da ovde pisem i sta mislim o lukovicu i o postavljanju takvih stvari na forum.
``Nesretna Srbijica`` ... (jel to Dobrica :lol: )
Neznas o Koci i Krcunu(nisi bubala komunisticku istoriju,ali jadna nisi imala gde drugde da procitas ,da vazi ...)ali znas o Rommelu iz Pada treceg rajha i Cercilovih memoara :lol: :lol: daj mojne vise molim te.
Mira Markovic patriota??Ti mora da si mnogo daleko od ``nesrecne Srbijice `` kada tako nesto pises.Ma ona je patriota ko i ti .Kao i ova cela ekipa koju si navela sve su to tvoji :ich bin kommunist!.
Sa njima mene nikada neces moci dovesti u vezu .Oni su vasi bivsi drugovi tvog Lukovica,tvoje Borke Pavicevic i slicnog sljama.
Komunisti svi ste isti.

#38 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 21 October 2004 - 18:30

Volim kad neko postavi Lukovicev tekst, jer znam da ce poceti pljuvanje.
Sustina je zapravo u drugome: Svaki nacionalista prilicno se grozi svog gadnog lika u ogledalu, a tekstovi Pere Lukovica i jesu ogledalo u kome se ogleda srpski nacionalizam i srpski nacionalisti devedesetih.
Medjutim, i da razbijete ogledalo, lik nece postati nista lepsi...
B)

Edited by vladan, 21 October 2004 - 18:31.


#39 misko maric

misko maric
  • Members
  • 2,372 posts

Posted 21 October 2004 - 19:18

Volim kad neko postavi Lukovicev tekst, jer znam da ce poceti pljuvanje.
Sustina je zapravo u drugome: Svaki nacionalista prilicno se grozi svog gadnog lika u ogledalu, a tekstovi Pere Lukovica i jesu ogledalo u kome se ogleda srpski nacionalizam i srpski nacionalisti devedesetih.
Medjutim, i da razbijete ogledalo, lik nece postati nista lepsi...
B)

Prvo, šta sam imao da kažem o Lukoviću, već sam rekao na nekoliko topica.

Drugo, nemam nameru da se izjašnjavam o svakom tekstu koji napiše Luković.

Treće, ponavljam pitanje: šta je razlog da se na forum postavlja svaki njegov tekst kao novi topic. Ako ste fanovi istog otvorite neku stranicu na netu. Ili bar jedan topic pa u njemu u nastavcima lepite kolumne ovog majstora.

Ili možda treba da otvaramo polemiku oko svakog teksta nenadjebivog Petra Jebivetra?

#40 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 21 October 2004 - 19:41

Treće, ponavljam pitanje: šta je razlog da se na forum postavlja svaki njegov tekst kao novi topic. Ako ste fanovi istog otvorite neku stranicu na netu. Ili bar jedan topic pa u njemu u nastavcima lepite kolumne ovog majstora.

Ili možda treba da otvaramo polemiku oko svakog teksta nenadjebivog Petra Jebivetra?

Dokle god bolesna vecina ne prihvati rezon razmisljanja manjine, kao sto su tekstovi Pere Lukovica, dotle ce on biti novi topic.

Kada to jednog dana ne bude slucaj, ni Pera nece biti vise interesantan, vec beskonacno i normalno dosadan.

A do tada, citajte i naucite ponesto, uskoro ce vam trebati. :lol:

#41 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 21 October 2004 - 21:58

Za Radovane neupucene - Feral nije dostupan preko neta, osim ako imas kintu da se pretplatis.

misku maricu - ko te tera da citas Perine tekstove?! Sasvim je dovoljno ovih 7-8 stotina koji su dosad otvorili topik. Uzmi Rashinu Sitovaciju, pa uzivaj, svoj medju svojima.

#42 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 21 October 2004 - 23:01

Za Radovane neupucene - Feral nije dostupan preko neta, osim ako imas kintu da se pretplatis.

misku maricu - ko te tera da citas Perine tekstove?! Sasvim je dovoljno ovih 7-8 stotina koji su dosad otvorili topik.  Uzmi Rashinu Sitovaciju, pa uzivaj, svoj medju svojima.

sta god mislio o samom Peri, pojedini tekstovi su mu odlicni.
pretplacen na Feral nisam, samo nastavi musice.

#43 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 21 October 2004 - 23:05

Pera rulez.

#44 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 22 October 2004 - 00:55

...Utuvite vec jednom u svoje montanjarske prekodrinske...

Hmmm...VaskaDjukic...Grofica...? O chenu se ovde radi? O stidu zbog svoje novozelandske DNK?

#45 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 22 October 2004 - 01:08

A sto niko ne stavi ovo (klik)?