Jump to content


Photo

Oskar


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#31 bokini

bokini
  • Members
  • 237 posts

Posted 01 March 2004 - 16:23

Odgledao sam Druzina Prstenova pre mesec dana, i mogu reci da film nista nije izgubio, dok Titanik :lol:

Verujem da ce se mnogima koji se jos nisu rodili svideti ovaj film, kao sto je slucaj sa mnogim filmovima.

Klinci ce neke 2020 ici u video/dvd/nesto novo klub i reci ce svojim drugarima : joj sto sam nasao strava film iz 2000 i jos ima 3 dela :lol: :lol: Tako je bilo i samnom i nisam promenio misljenje za one filmove koje sam kao klinac voleo.

Edited by bokini, 01 March 2004 - 16:24.


#32 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 01 March 2004 - 16:32

kao prvo:
:lol: respect za LOTR - The Return of the King :lol:

respect za Penn-a, Charlize ..drago mi je za Eni Lenox ....i mnoge druge .....

delim jednog tuznog smajlija sa dunadan sto se tice Deppa :lol: ....ali ruku na srce, Pirates of the Caribbean su sprdnja u odnosu na mnoge filmove sa dodele ...[odnosno glumu istih, posto je ovde u pitanju best actor] ..mislim da je Penn ipak zasluzeno dobio Oskara :lol: B)

Edited by Hippie, 01 March 2004 - 16:33.


#33 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 01 March 2004 - 16:34

Morao sam da ustanem rano, pa sam skipovao Oskare. Pitanje za nocobdije: ko je u studiju vodio Oskara? Vidim da se spominje neka voditeljka na listi za mastovita mucenja, i ko je jos bio od domacih velikana filmsko-voditeljsko-komentatorskih sportova? Veoma me zanima jer svaki put uspevaju da mi upropaste gledanje Oskara.

#34 macho

macho
  • Members
  • 51 posts

Posted 01 March 2004 - 17:11

ma svideo se meni LOTR (osim poslednjih 30 min), super zabava nesto kao dobri 007 ali ozbiljno, reziser se vadio na animacije, zamkove na liticama, super pejzaze itd a to su jeftini stosevi. serija dobrih fajt scena i super scenografije nepovezanih u celinu i bez substance.
no nemojte se jediti, razumem ja fanove star warsa. ima jos likova koji posecuju konvencije u kostimu darta vejdera :lol: ali nesto ne videh da se klinci loze na isti.
inace nije da je bitno, to je samo glupi holivud samo mi ide na q debeli pozer. tako enjoy (coca-cola and osmeh :lol:.

#35 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 01 March 2004 - 17:21

kao da je star wars dobio oskara za najbolju reziju.

šta imaš protiv Star Wars? :lol: :lol:

btw koji je ono film dobio oskara umesto Star Wars i Bliskih susreta? :lol: beše li Hana i njene sestre?

#36 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 01 March 2004 - 17:23

URA ZA LOTR! :lol: :lol: :lol:

#37 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 01 March 2004 - 18:27

Morao sam da ustanem rano, pa sam skipovao Oskare. Pitanje za nocobdije: ko je u studiju vodio Oskara? Vidim da se spominje neka voditeljka na listi za mastovita mucenja, i ko je jos bio od domacih velikana filmsko-voditeljsko-komentatorskih sportova? Veoma me zanima jer svaki put uspevaju da mi upropaste gledanje Oskara.

na RTS1 komentatore treba.... lepo je DUNaDAN rekla, mozda malo pre blago. :lol:
Doduse ogranicila se na onu kokosku koja kresti kao curka :lol: dok prevodi.

Klasika u nas, corav, bradat, ruzan ko pas, mamin i tatin sin, prosipa mudrost itd :lol: :lol: :lol:
Cinizam, sarkazam i sl. Prosto obozavam kriticare (tj posrednike izmedju mene i umetnosti).
Vrlo brzo su bili na mute, toliko su bili intresantni da mi se u jednom trenutku ucinilo da kucam sms na daljinskom za TV. mute, mute..........

#38 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 01 March 2004 - 19:27

Zao mi je za Miss Watts, Monstera nisam gledao, Charllize je OK ali vise bih voleo da je dobila Naomi.

i meni je, bogami, naomi draza - ali kada sam odgledao monster, sve je bilo daleko jasnije:
charlize je tako r-a-z-v-a-l-i-l-a, da bi bilo sramotno ne nagraditi je oskarom!
onako odigrati ono retko ko moze u holivudu.

Posted Image

cini mi se da su glumacke nagrade prilicno fer razdeljene.

#39 majama

majama
  • Members
  • 396 posts

Posted 01 March 2004 - 19:46

Zašto neko napada Star wars trilogiju?
Ti filmovi su moje detinjstvo(ne samo moje) učinili srećnijim.
Još čuvam figuricu imperijalnog oficira koju mi je tetka donela iz Španije.
Danas klinci vole Hari Potera, sutra će voleti nešto drugo, i to je potpuno normalno.
LOTR je potpuno zaslužio sve Oskare od prvog do jedanaestog i amin. :lol: :lol: :lol:

#40 luba

luba
  • Members
  • 1,254 posts

Posted 01 March 2004 - 21:02

Pitanje za nocobdije: ko je u studiju vodio Oskara?

a ko bi drugo vodio nego sandra perovic? naravno, i neizbezni nebojsa gray-haired popovic, najveci tezgaros u srbiji aleksandar s. jankovic i gordan kicic koji ce uskoro poceti da iskace iz frizidera...
jedino ne znam ko je modni kreator, njega sam jos i ponajvise razumela.

kicic je izneo neku teoriju o pro-srpskom oskaru, nesto, dzoni dep svirao gitaru sa partibrejkersima, atorzija, itd, ali nista bas nisam shvatila. a prevodioci su bili neki goran i vesna, koji su jos kako-tako i hvatali svaku trecu recenicu

mada i americki voditelji mrtvu trku vode, ona dinastija-vonabi plavka samo sto nije izvatala sve s kojima je pricala, i muske i zenske, a nevidjeno podseca na pets iz absolutely fabulous, samo sto je stvarno takva :lol:

doduse ne znam kako je bilo posle tima robbinsa, odustala sam od gledanja

ali u poredjenju sa festovizijom, cekanje oskara je bilo vrhunac small talka :lol:

#41 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 01 March 2004 - 22:00

:lol:
Sta vam je!
Ja sad gledam dodelu i nema nikakvih krestavih riba...ili tek treba da se pojave...

#42 Master Yoda

Master Yoda
  • Members
  • 49 posts

Posted 01 March 2004 - 22:35

Posted Image
Šteta za Murraya. Večito potcenjen u Hollywoody. Za ovu godinu planiran je "reinstatement" Penna i tu se nije moglo ništa. Ovo je bila zadnja prilika da mu se prizna talenat, a da to ne bude neki oskar za životno delo. Verujem da ste i vi videli razočaranje na Billovom licu.
A, da "bedak" bude veći , ovo je bila jedna od vrlo prosečnih Pennovih uloga (za njegove standarde, naravno; btw, jeste li gledali Hurly Burly?)
Baš mi je krivo; fuck you Academy.

#43 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 01 March 2004 - 23:49

Šteta za Murraya. Večito potcenjen u Hollywoody. Za ovu godinu planiran je "reinstatement" Penna i tu se nije moglo ništa. Ovo je bila zadnja prilika da mu se prizna talenat, a da to ne bude neki oskar za životno delo. Verujem da ste i vi videli razočaranje na Billovom licu.
A, da "bedak" bude veći , ovo je bila jedna od vrlo prosečnih Pennovih uloga (za njegove standarde, naravno; btw, jeste li gledali Hurly Burly?)
Baš mi je krivo; fuck you Academy.



potpuno tacno,
bilo mi prosto doslo da zaplacem kad sam video Billovo lice.
Penn je odavno trebalo da dobije oskara /recimo za 'casualties of war'/ a ovako je napravljena
velika nepravda.
jos jednom da kazem, potpuno je kretensko dodeljivanje nagrade za scenario sofiji kopoli.
mislim da je cak i ona bila zatecena.

#44 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 02 March 2004 - 02:25

pa poshto se Holivud redovno oduzi, pretpostavljam da ce Marej sledece godine ubosti

#45 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 02 March 2004 - 03:06

Klinci ce neke 2020 ici u video/dvd/nesto novo klub i reci ce svojim drugarima : joj sto sam nasao strava film iz 2000 i jos ima 3 dela :lol: :lol: Tako je bilo i samnom i nisam promenio misljenje za one filmove koje sam kao klinac voleo.

hahahahah....mašta ti radi prekovremeno, šta li?

a drugari će tim klincima reći - "Koji si ti bre štreber-paljevina-moron-neštonovo - pa to su gledali naši matorci, kako to može da bude strava???!"

blah....

radujte sja obožavaoci zlatnog golog muškarca :lol: