Jump to content


Photo

Kobasice su oruzje Satane!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
552 replies to this topic

#526 John Doe

John Doe
  • Banned
  • 887 posts

Posted 05 March 2004 - 22:36

Gos'n Srdjann-e,

Veoma lepa, cak inspirisana reagovanja. Ne znam samo zasto ste stavili ono

"Copyright © 1995-2004, B92. Sva prava zadržana. "

Da li ste pritom mislili na briljantnom propagandnom metodom probran izbor misljenja (tj. na njihov sadrzaj) :lol: , ili na ta misljenja kao vest (kreaciju) B92?
I jedno pitanje za vas- ko bi tako nesto uopste zeleo da prisvoji, sa sve predstavama "svetih kobasica" :lol: ? Ne cini li vam se pomalo cudnim da se akulturacija u ovom slucaju odvija iz pravca malenog provincijskog sela u smeru nase trendseterske prestonice? Da li mislite da ove fotografije izazivaju ista vise od smeha (top je bila moja reakcija)? :lol:

PS Jooooj, kakvi gladni ljudi! :lol:

#527 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 05 March 2004 - 22:40

E moj Srdjane, ti i tvoje drustvance ste promasili par vekova. Budite srecni sto vas nisu Obrezovci docekali pred Patrijarsijom, kao sto su onomad "branili" pravoslavlje od anglikanaca.

#528 John Doe

John Doe
  • Banned
  • 887 posts

Posted 05 March 2004 - 22:40

Gos'n Vladane,

Srdacno Vam cestitam i, izlisno je i reci, sada Vam otvoreno priznajem procitali ste svojim prodornim umom ovu "dvostruku igru" identiteta- pa sta mi preostaje nego da priznam, kad ste vec i sami zakljucili.

Srdacno Vas pozdravljam.

Domazet

Edited by John Doe, 05 March 2004 - 22:41.


#529 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 05 March 2004 - 22:43

:lol:

#530 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 05 March 2004 - 22:54

I on i svaki pravednik koga, ajde sto ne prepoznajes, nego se lincu slasno pridruzujes sa penom na poganim ustima.

Da ponovim, ja se bum vusral od ovoga. Sve sam pravednik do pravednika, pa se njima sav svet odusevljava na amerskom show performansu. Jebes pravednike, gde su novci?

P.S. Jedan to isto rece pre 2000 godina a ti si nasla da se danas odusevljavas time sto je Vuk ponovio to isto, jos me i izvredja sto se sprdam time. Kako ono bese, ne pravi sebi idola...

P.P.S. A vecini ovih debila iz komentara gore, racunam "gradjana" "gradova" u Srbiji, posto je deo njih izrazio nervozu zbog iskusenja kobajama za vreme posta, evo imam ja jednu posebnu kobaju koju bi mogli da okuse i time ne bi oskrnavili post. Steta je samo sto nece procitati ovu moju poruku.

Edited by Henry Chinaski, 05 March 2004 - 23:02.


#531 Cher Fidel

Cher Fidel
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 05 March 2004 - 22:58

Jedan rece pre 2000 godina, da. Nema ko da cuje. Ni tada, ni danas. Prokleti smo, i to pise u svetim knjigama.

#532 John Doe

John Doe
  • Banned
  • 887 posts

Posted 05 March 2004 - 23:01

:lol:


Gos'n Lune,

U pitanju je ocita ironija, ma kakav da je Vas utisak.
Posto ste uticajan clan foruma, a optuzuju Vas za otprilike isto, nadao sam se da cemo se razumeti na jednom drugom topicu. No, sta je tu je.

Pozdrav,

John Doe

#533 John Doe

John Doe
  • Banned
  • 887 posts

Posted 05 March 2004 - 23:30

Ipak, nista od humanitarne akcije. Beda bre, beda.

To Rosbacher:

A propo nemanja neprijatelja, za slucaj da ipak natrce. Jedan prigodan citat, Vuk Draskovic, u govoru na molitvenom dorucku, proslog meseca u Washingtonu:

"...jedini nacin da zaista pronadjemo put Hrista, i krenemo njime, je da nadjemo u svom srcu mesto i za svoje neprijatelje...."

Cela sala, (par hiljada ljudi) - prvo stanka, pa gromoglasan, najduzi aplauz koji je upuicen govorniku.

Albanska delegacija, izuzetno brojna i reprezentovana i predsednikom zemlje - vidno negodovanje zbog podrske ovim recima, i nikakav, ili tu i tamo mlak aplauz...preko q.

Ako je suditi po forumu, ispada da srce treba da mi ima sest komora i pretkomora, da bi svi stali u njega... :lol:


G-djo Cher Fidel,

Lep citat. Daleko sam od toga da vidim VD kao politickog predvodnika, ali mu na ovim lepim recima zasnovanim na, pre svega, ljubavi, pa cak i za one koji nas ne ljube treba cestitati. Mada mi gore pomenuti nije blizak, stojim na stanovistu da nije vazno KO nego STA, i zato mislim da zasluzuje cestitke. Ipak, nadam se da ce nasa diplomatija imati i vece uspehe od ovog "molitvenog", jer se dosadasnja pokazala kako se pokazala, a ako buduca ne bude umela da dozivi znatno vaznije uspehe od ovog aplauza, plasim se za nasu sudbinu. :lol:

PS Dopalo mi se i ono za "penu na poganim ustima". Otprilike takav utisak i ja imam. :lol:

PS Lepa opaska za komore i pretkomore :lol:

#534 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 05 March 2004 - 23:44

Je li Bajro, jesi gledao Quills? Se secas ono na kraju filma kad markizu iscupaju jezik i onaj biskup, sta li je, mu na umoru priblizi krst da se pokaje zbog onoga sto je pisao, pazi, a ovaj ga uzme u "pogana usta" uz rezanje i izdahne. Hehehe. I sta? Moze li na primer ovo. Sto mu je taj bog dao takva pogana usta i pogani um ako to nije sa nekim ciljem, a? Imate li kakvu zamerku na ovo? Inace, tacno se vidi po tvojim i komentarima Cher Fidel koliko ste prihvatili ovu Vukovu citiranu mudrost preveliku, narocito u vreme pravoslavnog posta. Neka vam je alal.

#535 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 05 March 2004 - 23:46

Nesto vas nece sa Jordan, ajd da probam sa Justinom (ima lepo hriscansko ime) ne mora da bude samo iz ljubavi :lol: :lol: :lol:

Posted Image

#536 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 05 March 2004 - 23:57

Aha Bajro, zaboravih. Da li ovo da "nije vazno ko nego sta" vazi i za bilo sta drugo, ili samo za ono sto tebi/vama odgovara?

#537 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 05 March 2004 - 23:57

Cela tema mi izgleda prilicno besmislena:
Niti je kobasicijada nekakav znacajni kulturni dogadjaj i postignuce
Niti je vladika Backi Irinej merilo za bilo sta drugo osim nazadnosti
Niti je Braja bilo sta drugo nego prosjak koji svira na violini (ko procita da on po obicaju svira k***u, sram ga bilo zbog zle promisli)
Ukupno: U nicem nista...
:lol:

Edited by vladan, 05 March 2004 - 23:58.


#538 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 06 March 2004 - 00:07

2 vladan
--------

Eto vidis da i ti dodjes k sebi, samo treba pravi nadrazaj. :lol:

Taman sam pomislio da cu morati da jurim image she/male :lol:

ps: naravno ovo je zezanje, da razbijem monotoniju, nema ljutis. a vi samo carry on!

#539 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 06 March 2004 - 00:10

Daleko od ljutis; pa ti si i onako mera za prostotu, glupost i nepismenost - ne racnuas, verujem, ni sam sebe u ozbiljne..?
:lol:

#540 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 06 March 2004 - 00:24

:lol: :lol:

vidi ga ja se trudim da mu ugodim, a on tako! cccc..... sta sada fali. Justine no good :lol: :lol: