Jump to content


Photo

Sta ste sinoc sanjali?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1275 replies to this topic

#1246 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 02 September 2007 - 00:55

ja sam opet sanjala kako letim iznad nekog grada... jebote koja nirvana od sna, uff.. i svaki naredni put kad sanjam kako letim, moje letenje je sve bolje i bolje.. letim ka suri orao bre..... + ovog puta je jos neko leteo sa mnom, bilo nam mlogo lepo, i citav dan iz nekog razloga mucim sebe da se setim ko je to bio..... glava me zabolela i ne mogu da se setim

wtf

Edited by Hippie, 02 September 2007 - 00:55.


#1247 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 03 September 2007 - 16:29

Sanjao kako idem na ručak u "Zonu Zamfirovu", a umesto polovine stolova, stoje oni kreveti i cela atmosfera podseća na seoske kuće gde je krevet u kuhinji, blizu šporeta na drva. Sva sreća pa mi dali sto dalje od tih kreveta, i ja naručio šopsku salatu i čaj od nane bez šećera. Taman da se odlučim da naručim biftek, budi me telefon.

#1248 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 03 September 2007 - 16:45

QUOTE(Šumejker-Levi 9 @ 3 Sep 2007, 17:29) <{POST_SNAPBACK}>
Sanjao kako idem na ručak u "Zonu Zamfirovu", a umesto polovine stolova, stoje oni kreveti i cela atmosfera podseća na seoske kuće gde je krevet u kuhinji, blizu šporeta na drva. Sva sreća pa mi dali sto dalje od tih kreveta, i ja naručio šopsku salatu i čaj od nane bez šećera. Taman da se odlučim da naručim biftek, budi me telefon.


i dobro je da je bilo tako, ne valja jest tesku hranu po noci

#1249 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 07 September 2007 - 12:36

Jao da zena sazna popio bi kolut oko oka !!
Mislim da je to bilo jutros, izmedju nocasnjeg i jutrosnjeg budjenja. Jedna crnka mi se motala po snovima, a uopste je ne poznajem !! Bas sam se nesto pitao koja bi to mogla da bude ?? Nije ni glumica, ni komsinica, ni kleginica s posla, neka potpuno nepoznata osoba.
Sta ti je san.

P.S lepa crnka, bas onako LEPA

#1250 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 07 September 2007 - 15:24

Elem nađoh posle krečenja nekog Benedikta (inače naš čovek Pula-Rijeka beše...), koga sam čitao pre 20-tak godina... Krenuh da isčitam ispočetka, ali me u po knjige zateknu Agape i Jertić/Gajšek, koji pričaju o snovima sa nekim naučnikom prof. nečega Korugom (neke fizike valjda)... U to se stvori i moja altrernativna familija sa sve viskovima i vibracionom filozofijom...

E sada, ovako ide moja brzo sročena teorija rolleyes.gif (idealna kada rešim da pišem Sf pripovetke) ovako:

-Svest je posledica električne aktivnosti, unutar našeg biokompjutera, koga zovemo mozak. Čovek osim ove naše, svima znane fizičke prirode, ima i nama mnogo manje znanu energetsku prirodu, koju razmenjuje sa drugim ljudima i prirodom samom. Elem o tome mnogo ne znamo, već tu i tamo jungovski naslućujemo našom nesvesnom prirodom. Isto nije u suprotnosti sa fizikom i naukom uopšte, jer je to nešto što naslućujemo, kao što su pametni ljudi davno naslućivali priču o strukturi atoma i strukturi DNK. Dok napredak i naučna dostignuća nisu omogućili otkrivanje istih...

Kako to funkcioniše?

Zamislite energetsku mrežu bežičnog interneta, na koju možete da se priključite samo nesvesno, dok spavate... I to ne uvek!

Dok spavate i sanjate, određeni arhetipski kod vas nesvesno konektuje na mrežu. I informacije se razmenjuju... Vaš biokompjuter zvani mozak, se relaksira od stresova real life-a, razmenjuje podatke i update-uje informacije sa mreže potrebne mu za dalje funkcionisanje...

Elem, najveći svetski mislioci, naučnici i umetnici do pravih ideja dolazili su upravo budeći se iz sna i zapisujući na noćnom stočiću, brže bolje podatke, dobijene kroz san sa energetske mreže. Nažalost zbog neusaglašenosti naše svesne i nesvesne prirode, većina podataka se izgubi odmah nakon buđenja... Ali uvek ponešto i ostane...

Setite se svih prekognacija, sinhroniciteta i deja vu-ia (valjda se tako piše), koje ste dobili kroz snove... Svih događaja i likova koji su vam se učinili poznati... Svih dobrih ideja koje su se činile izvanredne, vrlo praktične i jasne u neko doba noći, a ujutru niste mogli da ih se setite kako treba, a kamoli da ih realizujete...

To je to!

Postoji energetska mreža (kažu energetska i vibraciona priroda čoveka) i postoji ključ.

Tačnije dva ključa!

Jedan je nauka i naučna istraživanja, koja tek ovaj fenomen, koji postoji od pamtiveka, treba da otkriju i rekonstruišu...

A drugi ključ je u našim biokompjuterima/mozgovima, arhetipski zaključan i generacijama prenošen u našem nesvesnom.


Znači rešenja su tu negde, samo treba otkriti mehanizme konekcije i prirodu energije u nama i oko nas...

Samo to! innocent.gif

Pa kad naučimo da se konektujemo na tu mrežu...

Gde će nam kraj biti... tongue.gif

#1251 betty

betty
  • Members
  • 1,130 posts

Posted 07 September 2007 - 15:48

QUOTE(dare... @ 7 Sep 2007, 16:24) <{POST_SNAPBACK}>
Pa kad naučimo da se konektujemo na tu mrežu...

...you have new mail!

samo od koga? huh.gif

salu na stranu, ima jedan domaci psihijatar sa teorijom slicnom tvojoj. zastrasujuce, zar ne?

QUOTE
Elem, najveći svetski mislioci, naučnici i umetnici do pravih ideja dolazili su upravo budeći se iz sna i zapisujući na noćnom stočiću, brže bolje podatke, dobijene kroz san sa energetske mreže. Nažalost zbog neusaglašenosti naše svesne i nesvesne prirode, većina podataka se izgubi odmah nakon buđenja... Ali uvek ponešto i ostane...

Setite se svih prekognacija, sinhroniciteta i deja vu-ia (valjda se tako piše), koje ste dobili kroz snove... Svih događaja i likova koji su vam se učinili poznati... Svih dobrih ideja koje su se činile izvanredne, vrlo praktične i jasne u neko doba noći, a ujutru niste mogli da ih se setite kako treba, a kamoli da ih realizujete...

ima jedna anegdota u vezi sa ovim, mada ne znam kome se pripisuje, tj. znam ali ih ima vise a to ne moz da bidne. enivej, lik je spavao i sanjao, ono, smisao svega. i sve mu je bilo jasno i prozeto smislom. potpuno jebotebog osecaj. ali kako to obicno biva, tragovi secanja su isparili po budjenju.

odlucio je tada da uvek pored kreveta cuva blokce i olovku, za slucaj da se san ponovi.

i jedne noci, ponovo je skapirao Sve u snu. sustinu zivota, univerzuma i svega. probudio se, zapisao, nastavio da spava.

ujutru, nasao je da je zapisao recenicu: "banana je velika, ali kora je jos veca".

#1252 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 September 2007 - 15:58

QUOTE(betty @ 7 Sep 2007, 15:48) <{POST_SNAPBACK}>
...you have new mail!

samo od koga? huh.gif

salu na stranu, ima jedan domaci psihijatar sa teorijom slicnom tvojoj. zastrasujuce, zar ne?
ima jedna anegdota u vezi sa ovim, mada ne znam kome se pripisuje, tj. znam ali ih ima vise a to ne moz da bidne. enivej, lik je spavao i sanjao, ono, smisao svega. i sve mu je bilo jasno i prozeto smislom. potpuno jebotebog osecaj. ali kako to obicno biva, tragovi secanja su isparili po budjenju.

odlucio je tada da uvek pored kreveta cuva blokce i olovku, za slucaj da se san ponovi.

i jedne noci, ponovo je skapirao Sve u snu. sustinu zivota, univerzuma i svega. probudio se, zapisao, nastavio da spava.

ujutru, nasao je da je zapisao recenicu: "banana je velika, ali kora je jos veca".

laugh.gif

#1253 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 07 September 2007 - 16:29

QUOTE(betty @ 7 Sep 2007, 16:48) <{POST_SNAPBACK}>
...you have new mail!

samo od koga? huh.gif

salu na stranu, ima jedan domaci psihijatar sa teorijom slicnom tvojoj. zastrasujuce, zar ne?
ima jedna anegdota u vezi sa ovim, mada ne znam kome se pripisuje, tj. znam ali ih ima vise a to ne moz da bidne. enivej, lik je spavao i sanjao, ono, smisao svega. i sve mu je bilo jasno i prozeto smislom. potpuno jebotebog osecaj. ali kako to obicno biva, tragovi secanja su isparili po budjenju.

odlucio je tada da uvek pored kreveta cuva blokce i olovku, za slucaj da se san ponovi.

i jedne noci, ponovo je skapirao Sve u snu. sustinu zivota, univerzuma i svega. probudio se, zapisao, nastavio da spava.

ujutru, nasao je da je zapisao recenicu: "banana je velika, ali kora je jos veca".


Smej se ti smej...

Ali prof.dr.mr.frrr... Koruga je dobio rešenje iz atomske fizike vezan na energetsku mrežu u snu... I još više puta nagrađivan zbog lika i dela dotičnog koje mu se ukazalo... A sve to je bilo vezano kako kaže on, uz sliku rodnog kraja iz Like i dva sunca koja su tamo sjala... innocent.gif

E sad, da li je dva sunca tumačio kao sebe i Teslu, ili nešto treće... Ili kako Jerotić kaže kroz Sveti Duh... Ti se u to bolje razumeš, jer ti je poznatiji rad tkzv. beogradskog psihoterapijskog kruga... rolleyes.gif

A možda je taj Ličko-Dinarski genetski arhetipski kod, prijemčljiviji za priključak na energetsku mrežu u snu... DNK im je više evoluirao pa lakše uspostavljaju koneciju... (Tesla, Koruga...)

Odoh da čitam Benedikta (Paralelni svet i Priču o Karmi), koga sam kupio kao srednjoškolac i ponovo našao u nedavnom krečenju...

Eh samo da si videla kako se Jerotić tokom cele priče blagonaklono osmehivao pomirivši nauku sa verom... A Gajšek ozbiljno i mudro klimao glavom....

Ne bi se ti tako smejala...

Još kad jednoga dana razradim postavku u svojeručnoj SF pripovetci... Priča nimalo neće biti smešna... innocent.gif

#1254 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 07 September 2007 - 16:46

QUOTE(dare... @ 7 Sep 2007, 17:29) <{POST_SNAPBACK}>
Smej se ti smej...

Ali prof.dr.mr.frrr... Koruga je dobio rešenje iz atomske fizike vezan na energetsku mrežu u snu... I još više puta nagrađivan zbog lika i dela dotičnog koje mu se ukazalo... A sve to je bilo vezano kako kaže on, uz sliku rodnog kraja iz Like i dva sunca koja su tamo sjala... innocent.gif

E sad, da li je dva sunca tumačio kao sebe i Teslu, ili nešto treće... Ili kako Jerotić kaže kroz Sveti Duh... Ti se u to bolje razumeš, jer ti je poznatiji rad tkzv. beogradskog psihoterapijskog kruga... rolleyes.gif

A možda je taj Ličko-Dinarski genetski arhetipski kod, prijemčljiviji za priključak na energetsku mrežu u snu... DNK im je više evoluirao pa lakše uspostavljaju koneciju... (Tesla, Koruga...)

Odoh da čitam Benedikta (Paralelni svet i Priču o Karmi), koga sam kupio kao srednjoškolac i ponovo našao u nedavnom krečenju...

Eh samo da si videla kako se Jerotić tokom cele priče blagonaklono osmehivao pomirivši nauku sa verom... A Gajšek ozbiljno i mudro klimao glavom....

Ne bi se ti tako smejala...

Još kad jednoga dana razradim postavku u svojeručnoj SF pripovetci... Priča nimalo neće biti smešna... innocent.gif

dzizs blink.gif

pazi sta chitash choveche unsure.gif

#1255 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 07 September 2007 - 17:08

QUOTE(banderash @ 7 Sep 2007, 13:36) <{POST_SNAPBACK}>
Jao da zena sazna popio bi kolut oko oka !!
Mislim da je to bilo jutros, izmedju nocasnjeg i jutrosnjeg budjenja. Jedna crnka mi se motala po snovima, a uopste je ne poznajem !! Bas sam se nesto pitao koja bi to mogla da bude ?? Nije ni glumica, ni komsinica, ni kleginica s posla, neka potpuno nepoznata osoba.
Sta ti je san.

P.S lepa crnka, bas onako LEPA



Ma, znas ti dobro oklen ti te gresne misli, no se pravis francuski sobar. wink.gif
Garant si ovih dana gustirao na perspicu, pa ti neki crnkasti medenjak zapao
za carne oci. smile.gif

#1256 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 07 September 2007 - 17:08

QUOTE(thermal bug @ 7 Sep 2007, 17:46) <{POST_SNAPBACK}>
dzizs blink.gif

pazi sta chitash choveche unsure.gif


To je samo početak...

Tašta ima komplet Trećeg Oka od prvog broja i zamolila me da odnesem i ukoričim jednog dana kada budem imao vremena...

Sada će Benedikt da me otvori i učini prijemčivim...

Pa onda kad krenem da otvaram Tarot... Iz supruginog Tarot perioda imam tri špila uz prateću lieraturu...

Kad mi se otvore Vrata Arkana imaću direktni energetski priključak do Maje Mandić... Arkona rules...

Tu onda može i neka kinta da se uzme...

Štos je samo u energetskoj mreži i konekciji...

Koliko noćas ima da se konektujem i bog da me vidi... Može od toga i biznis da ispadne...

20-50 evrića/sat za školovanje priključivanja na energetsku Dreamland mrežu...

Ima da drmam bolje nego SBB... wink.gif

#1257 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 07 September 2007 - 17:11

Moj ubedljivo najludji san

Vreme desavanja – finale americke predizborne kampanje, a usred leta.
Ogromna pozornica, sareni baloni, zastavice, diksilend probija bubne opne, nekoliko grupa golishavih mazoretkinja, svedski stolovi prepuni minjona, tortica, bajadera..

Ja u drustvu Bebe Popovica. Kao, uzimamo marketing mustru za buducu izbornu kampanju u miloj nam domovini.
U jednom trenutku primetim kako prema nama sa svih strana, u prstenastoj „formaciji“, prilaze neka neuniformisana lica, ali odnekud mi je jasno da su to njihovi debejci. Stezu obruc. Frka mi, kome ne bi bila, ali nadam se da, ipak, ne jure mene.

A posto san ne bi bio san, da se u njemu stvari ne odvijaju po principima Marfijevog zakona,
priupitam Bebu sta se to desava.

-Ej, nisam stigao da ti pricam.. Jutros je u nekoliko njihovih tabloida osvanula vest da si se nabacivala Bushu – veli on smrtno ozbiljne face. – Pogledaj Bushovicu, je l’ vidis kako te strelja ocima?

-Ja da se udvaram toj matoroj drtini?! Pa, gde mene nadje?! Daj ne zahebavaj! blink.gif

-Ozbiljno ti kazem.

-Ajooj, pa sta cu sad?!

-Ne vredi, moraces da odes do nje i da joj licno objasnis da su to gluposti i, ako treba, izvinis se zbog nenamerno joj nanetog dushevnog bola.

-Ali, kakooo?!! Daj me posavetuj, ziv’ ti ja .. Najradije bih joj rekla da je on za mene vazda bio jedan neopevani glupander, s facom buldoga, ali nema smisla. Uvredicu zenu, pa sam tek onda nahebala. Mogu i da me skembaju u prison. A ko zna i kako bi se taj nediplomatski gest odrazio na nase odnose s USA..

Preznojavam se od muke, cekajuci da Beba smisli neku sigurnu vadjevinu...

Zacushe se fanfare, nastade guzva, talasanje mase, svi se guraju do pozornice, razdvojise Bebu i mene, ostadoh sama u onom krkljancu, a plavci prilaze ...

Fala Gospodu, odnosno mom komsiji, koji se te noci zesce nacirkao na nekom derneku, pa pustio glasnu muziku i probudio me, pre nego sto su me amerski drotovi startovali. laugh.gif

#1258 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 07 September 2007 - 17:21

Vinska to ti je šifrovana poruka sa energetske mreže... rolleyes.gif

Znači prvi put kada Buš mlađi (možda ima i neki mlađi od mlađeg wink.gif ) bude dolazio u Bgd. angažuj svoje demokratske kapacitete da mu se nađeš u vidokrugu.

Ostalo ćemo čitati u žutoj štampi... innocent.gif

A nas će krenuti u odnosima sa Amerikom...

Šta ćeš mora neka patriotska žrtva da padne...

A ako kojim slučajem susret okasni ne sekiraj se... Ja ću se potruditi da odsanjam Hilari... wink.gif

Ništa bez patriotskih žrtvava za zemljicu Srbiju... innocent.gif

#1259 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 07 September 2007 - 18:22

Vazi, dare patrioto. Dogovoreno. laugh.gif

#1260 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 07 September 2007 - 23:05

QUOTE(vinska musica @ 7 Sep 2007, 18:11) <{POST_SNAPBACK}>
Moj ubedljivo najludji san


Nije to tako los san. Sta bi ti da si sanjala kako muvas Premijera nam a pomaze ti izvesni vladika dry.gif