Jump to content


Photo

Sta ste sinoc sanjali?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1275 replies to this topic

#1231 Voo

Voo
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 24 July 2007 - 21:08

Upravo sanjao da sam stigao u svoju gajbu u kojoj se odrzava svecana sednica Skupstine.
Sve je skuceno i nabijeno. Neko vreme sedim u zadnjem redu i slusam. (Neka nepopularna osoba kaze nesto razumno, ja aplaudiram i 'koncertno' arlaucem- pitam se, da li je mozda primerenije da sam viknuo "Bravo!"). Onda ne znam sta bih radio, dizem noge na klupe, potom se svi razilaze.

Neke ljude koje poznajem sa sednice, zamolim da ostanu na kafi, samo da bih shvatio sta se desava. Oni govore kao roboti, naglabaju o presedanu, medjunarodnom pravu, suverenitet, 15% teritorije. Pokusavam da razgovaram sa njima, da kazem nesto, ali oni su suvise glasni. Svi nabrajaju :osam tacaka: zbog kojih Kosovo ne sme biti nezavisno. Odu i oni.

Shvatam da je u kuci sve izmenjeno, nema moje lepe ves masine vec su mi ostavili dve koje ne rade. Preturano mi je po stvarima. Tek sad shvatam da nikad nece biti isto, sve je izmenjeno, stare i ruzne stvari. Glasovi se i dalje cuju, nece da odu, navode se razlozi i argumenti. Velika Albanija, Zavrsni akt, Drugi svetski rat.

Nadjem neki linoleum, koji je nov i zavijen a ruzan. Pogledam donju stranu linolaja, na njoj odstampana rezolucija u osam tacaka, vesti iz Saveta Bezbednosti i obavestenja sta raditi u vanrednim okolnostima. Bacim rolnu, otvorim vrata od stana, izlazim.

--

Probudim se, vidim Marka Jaksica kako sipa venom sa govornice. Kosmar nastavlja.

#1232 KristinaS

KristinaS
  • Members
  • 174 posts

Posted 24 July 2007 - 23:34

QUOTE(Vuh @ 24 Jul 2007, 22:08) <{POST_SNAPBACK}>
Upravo sanjao da sam stigao u svoju gajbu u kojoj se odrzava svecana sednica Skupstine.
Sve je skuceno i nabijeno. Neko vreme sedim u zadnjem redu i slusam. (Neka nepopularna osoba kaze nesto razumno, ja aplaudiram i 'koncertno' arlaucem- pitam se, da li je mozda primerenije da sam viknuo "Bravo!"). Onda ne znam sta bih radio, dizem noge na klupe, potom se svi razilaze.

Neke ljude koje poznajem sa sednice, zamolim da ostanu na kafi, samo da bih shvatio sta se desava. Oni govore kao roboti, naglabaju o presedanu, medjunarodnom pravu, suverenitet, 15% teritorije. Pokusavam da razgovaram sa njima, da kazem nesto, ali oni su suvise glasni. Svi nabrajaju :osam tacaka: zbog kojih Kosovo ne sme biti nezavisno. Odu i oni.

Shvatam da je u kuci sve izmenjeno, nema moje lepe ves masine vec su mi ostavili dve koje ne rade. Preturano mi je po stvarima. Tek sad shvatam da nikad nece biti isto, sve je izmenjeno, stare i ruzne stvari. Glasovi se i dalje cuju, nece da odu, navode se razlozi i argumenti. Velika Albanija, Zavrsni akt, Drugi svetski rat.

Nadjem neki linoleum, koji je nov i zavijen a ruzan. Pogledam donju stranu linolaja, na njoj odstampana rezolucija u osam tacaka, vesti iz Saveta Bezbednosti i obavestenja sta raditi u vanrednim okolnostima. Bacim rolnu, otvorim vrata od stana, izlazim.

--

Probudim se, vidim Marka Jaksica kako sipa venom sa govornice. Kosmar nastavlja.



U brate, strašno!
blink.gif

#1233 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 25 July 2007 - 01:14

Vec mi se dva put desilo da me san prevari. Pa tako sanjam da sam se probudio mada ubrzo provalim da sam i dalje u snu.

E da i sanjah neki sex sa uzasno ruznom ribom blink.gif

#1234 Voo

Voo
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 25 July 2007 - 01:37

QUOTE(Pavllle @ 25 Jul 2007, 02:14) <{POST_SNAPBACK}>
E da i sanjah neki sex sa uzasno ruznom ribom blink.gif

sad.gif

Spoiler! --Click here to view--


#1235 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 25 July 2007 - 01:41

laugh.gif

Kurva jedna rekla je da sam joj prvi! mad.gif

#1236 KristinaS

KristinaS
  • Members
  • 174 posts

Posted 26 July 2007 - 22:47

Sanjala da me udaju za nekog za koga je neću. Obukli mi i venčanicu, nekakvu odvratnu, stavili veo i guraju me. A je se sve nogama odupirem o tlo.
Bilo je strašno, probudila sam se sa upalom mišića. blink.gif

#1237 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 30 July 2007 - 15:54

'bem ti kasno gledanje "Prison Break"-a, sanjao sam neku jurnjavu, pucnjavu, atentate, upadanje na gajbu, bekstvo preko tavana na krov kuće koja se ruši...

#1238 sanja025

sanja025
  • Members
  • 118 posts

Posted 30 July 2007 - 16:25

Ne sećam se baš najbolje, ali u hororu koji sam sinoć odsanjala bilo je i požara i nekih kolona ljudi koji ne znaju kuda će i neki frajer mi pretio ne znam zašto... U četiri sata ujutru sam šetala po kući, jedva se smirila i uspela da odspavam još koji sat - mirnijim snom. Uf, ne ponovilo se

#1239 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 16 August 2007 - 11:12

Sanjao da sam na rucio tri parceta pizze i da tri puta ih obaram i tri puta dizem sa poda. I jos neke gluposti ali mi je ovo bilo najupecatljivije. Sad cekam lokalnog snovotumaca smile.gif

#1240 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 16 August 2007 - 11:23

ovaj odvratni prevod

#1241 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 20 August 2007 - 00:18

Sinoć sam sanjala da sam rodila curicu wub.gif koja se zove Nina (nije šta je moja, ali klinka je preslatka), i to čak imam datum kad sam se porodila; 23.03.
Danas rodici prepričavam svoj san i ona mi govori da je baš sinoć sanjala točno taj datum (samo se ne sjeća šta točno). unsure.gif

Edited by Hannah, 20 August 2007 - 00:19.


#1242 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 20 August 2007 - 11:46

sanjala kako padam u neku provaliju ili slično
i tako krenula da padam, i kad se padanje odužilo probudila se


/treba li da napomenem da sam spavala na leđima/

#1243 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 20 August 2007 - 11:51

QUOTE(Hannah @ 20 Aug 2007, 01:18) <{POST_SNAPBACK}>
Sinoć sam sanjala da sam rodila curicu wub.gif koja se zove Nina (nije šta je moja, ali klinka je preslatka), i to čak imam datum kad sam se porodila; 23.03.
Danas rodici prepričavam svoj san i ona mi govori da je baš sinoć sanjala točno taj datum (samo se ne sjeća šta točno). unsure.gif



to je znak. innocent.gif biggrin.gif

Edited by Baka Staka, 20 August 2007 - 11:53.


#1244 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 20 August 2007 - 12:43

QUOTE(Hannah @ 20 Aug 2007, 01:18) <{POST_SNAPBACK}>
Sinoć sam sanjala da sam rodila curicu wub.gif koja se zove Nina (nije šta je moja, ali klinka je preslatka), i to čak imam datum kad sam se porodila; 23.03.
Danas rodici prepričavam svoj san i ona mi govori da je baš sinoć sanjala točno taj datum (samo se ne sjeća šta točno). unsure.gif


E, sad bi ti moja baba rekla "Zensko dete je sekiracija"

Mada 23.03. je diskutabilan datum. Ako je naredne godine, znacilo bi znas... da si vec... smile.gif Dva meseca!

@Amelie

Frojd bi ovde imao pune ruke posla laugh.gif

Edited by brax, 20 August 2007 - 12:46.


#1245 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 20 August 2007 - 23:43

@Brax und Baka

Dosta vas dvoje, smanjite doživljaj. dry.gif
Vrag odnija prišu.