Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

O serijama


  • Please log in to reply
7500 replies to this topic

#5446 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 07 March 2017 - 14:28

Zavrsio "Taboo". Gluma odlicna, atmosfera i setting odlicni, ali mi plot ipak nije na tom nivou. Suvise su lako Dilejni i Strejndz upadali jedno drugom u zamke. Ipak, prica nije zavrsena i ludnicu ocekujem tek u narednim sezonama (posto su valjda najavili jos dve).

Edit: Sad Black Sails, The Expanse ili Person of interest.

Edited by Ludi Radonja, 07 March 2017 - 14:29.

  • 0

#5447 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 07 March 2017 - 17:18

Person of interest ima tu prednost što je završeno.  Ja ga završio pre par dana. Meni vrhunska serija. Posle The Wire verovatno najbolja serija koju sam gledao...uz Homicide. Ima SF elemenata ali je u suštini vrlo jaka kriminalistička serija, likovi vrhunski. Gluma, malo je reći fenomenalna. Ne zna se ko je bolji. Emerson, Caviezel, Taraji P. Henson, Amy Acker.  

 

Expanse je isto vrhunska serija, ali bar sačekaj da se završi sezona pa onda gledaj...tako ću ja.

 

Black Sails sam probao, ono je retko viđen smor. Retko glupa serija. 


  • 3

#5448 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 07 March 2017 - 17:32

meni je taj POI teska kanta, geek i James Bond...neuporedivo sa Wire i Homicide


  • 5

#5449 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 07 March 2017 - 17:44

Person of interest ima tu prednost što je završeno.  Ja ga završio pre par dana. Meni vrhunska serija. Posle The Wire verovatno najbolja serija koju sam gledao...uz Homicide. Ima SF elemenata ali je u suštini vrlo jaka kriminalistička serija, likovi vrhunski. Gluma, malo je reći fenomenalna. Ne zna se ko je bolji. Emerson, Caviezel, Taraji P. Henson, Amy Acker.  

 

Expanse je isto vrhunska serija, ali bar sačekaj da se završi sezona pa onda gledaj...tako ću ja.

Ponovicu sto sam vec napisao: dok se ne pojavi serija koja se bavi klimatskim promenama, PoI je apsolutno najozbiljniji i najaktuelniji tematski proizvod koji se pojavio na tv ekranima. 

 

A sto se glume tice, i tu si u pravu, mada mislim da je Emerson ipak neprikosnoven, posebno u svetlu neizbeznog poredjenja sa njegovim karakterom u Lostu...  ;)

 

Expanse se nece zavrsiti brzo, tako da ako to cekaj, nacekaces se.


  • 0

#5450 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 07 March 2017 - 18:02

Ma da se završi sezona. Znam da će serija potrajati. Čitao sam knjige.
  • 0

#5451 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 07 March 2017 - 19:37

Ja samo da napomenem da od sjutra se nastavljaju The Americans, jedan prigodan klip za to pocevsi od 0:57 :D

 


  • 0

#5452 fulleren

fulleren
  • Members
  • 555 posts

Posted 08 March 2017 - 00:03

Ovo mi je promicalo dugo vremena, ali imam zelju da se uspustim i pogledam 86 ep. jednog od mojih omiljenih disney ostvarenja - Aladdina. Bivajuci da od strane Walt Disney Home Entertaiment nema izgleda da se sezone pojave na DVD-u, da li je ko gledao i kako bi prokomentarisao. Za pocetak vidim da u TV seriji na mjestu Genie nema glasa Robin Williams-a  :(

 

http://www.imdb.com/...5/?ref_=nv_sr_4


  • 0

#5453 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 08 March 2017 - 10:58

Neko savladao 'Sneaky Pete' ?

Neki dan odgledah pilot i malo je reci da sam vise ocekivao, ne znam postaje li bolji kako serija odmice.


Edited by Ne sam Safete, 08 March 2017 - 10:59.

  • 0

#5454 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 08 March 2017 - 11:13

Neko savladao 'Sneaky Pete' ?

Neki dan odgledah pilot i malo je reci da sam vise ocekivao, ne znam postaje li bolji kako serija odmice.

 

Ja gledam upravo. Završio sam treću epizodu. Ja, pravo da ti kažem, nisam ama baš ništa očekivao, a dobio sam i više nego finu seriju za ubijanje vremena. Mogla je da bude i bolja, naravno. Videćemo do kraja sezone na šta će ličiti to.


  • 0

#5455 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 08 March 2017 - 21:21

Person of interest ima tu prednost što je završeno. Ja ga završio pre par dana. Meni vrhunska serija. Posle The Wire verovatno najbolja serija koju sam gledao...uz Homicide. Ima SF elemenata ali je u suštini vrlo jaka kriminalistička serija, likovi vrhunski. Gluma, malo je reći fenomenalna. Ne zna se ko je bolji. Emerson, Caviezel, Taraji P. Henson, Amy Acker.

Expanse je isto vrhunska serija, ali bar sačekaj da se završi sezona pa onda gledaj...tako ću ja.

Black Sails sam probao, ono je retko viđen smor. Retko glupa serija.

Pogledah u dahu prvu sezonu Expense-a.Vrhunska serija.

Person of interest cu pogledati uskoro.

Sto se tice Black Sails,veruj mi da gresis.Ne samo da nije retko glupa serija,vec je jedna od boljih poslednjih godina.Kao sto vec rece BB,steta sto su lose poceli pa je dosta ljudi odustalo od gledanja.
  • 0

#5456 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 08 March 2017 - 21:58

Expanse dobro vozi i u drugoj sezoni. A tek ocekujem najbolje stvari, ako je suditi po zavrsetku 6. epizode..


  • 0

#5457 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 08 March 2017 - 23:22

Knjige se stavljaju na listu i nadam se da cu ih jednog dana procitati, serija me ne interesuje. :D


  • 0

#5458 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 08 March 2017 - 23:28

Knjige se stavljaju na listu i nadam se da cu ih jednog dana procitati, serija me ne interesuje. :D

Ja cu sad kad sam prvo krenuo sa serijom da cekam da se zavrsi pa da procitam. Isti slucaj kao i sa Game of thrones-om :)


  • 0

#5459 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 08 March 2017 - 23:33

Nerealno.
Imate serije za gledanje, a vi biste da čitate.
  • 4

#5460 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 09 March 2017 - 00:02

Vidim niko nije napisao, zvanicno je potvrdjena druga sezona Taboo-a.


  • 0