Jump to content


Photo

Pesme koje vas nerviraju


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
335 replies to this topic

#16 pal

pal
  • Members
  • 1,348 posts

Posted 09 December 2003 - 17:08

A i pristup "prijatelj mog prijatelja je i moj prijatelj" je stari pokazatelj emocionalne nezrelosti.  :lol:

???

#17 Kampokei

Kampokei
  • Members
  • 424 posts

Posted 09 December 2003 - 17:15

nerviraju me svi zavijajuci zenski americki vokali
razne vitni, maraje i tako te

To, kamichak, u sridu. A jos me vise nerviraju ljudi koji, slusajuci njih, onako znacajno ustvrde: "Kakav glas, jebote!"

#18 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 09 December 2003 - 17:50

???

Jooj što volem kad moram da crtam! :lol:

Ne sećaš se stare 'mudrosti' "Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj"? Na osnovu te logike se stvaraju čudni savezi, tipa - Portugalcima koji su u ratu sa Španijom, najveći prijatelji postaju Englezi, samo zato što je Engleska najveći neprijatelj Španije. Ako se ista priča primeni na prijatelje, onda dolazimo do onog čemu se ti čudiš - prijatelj mog prijatelja bi trebalo da bude i moj prijatelj.

Ali takav Weltanschauung je veoma naivan, kao što se vidi iz našeg primera. Činjenica da Molko voli Britney, a da ti (ili neki drugi Placebo-fan) volite Molka a ne volite Britney govori o tome da je život komplikovaniji nego što bilo koja floskula ili "mudrost" mogu da izraze, a tako i treba da bude, dodajem ja.

A poenta čitave priče je bila ilustrovati kako neko koga ti ceniš može smatrati vrednim nešto što ti smatraš "shitinom", "odvratnim" itd, ali da ćeš ti tu osobu svejedno i dalje ceniti. Tako i treba da bude. Tolerancija i poštovanje za sve! :lol:

#19 pal

pal
  • Members
  • 1,348 posts

Posted 09 December 2003 - 18:43

Činjenica da Molko voli Britney, a da ti (ili neki drugi Placebo-fan) volite Molka a ne volite Britney


ah sooo :lol: danke

pa sta fali bas lepo crtas :lol:

zato me i zbunilo, jer nisam taj (placebo-fan), pa nisam ni znao za pomenute izjave naklonosti plavushici. cak sta vishe ne volim ni njih preterano :lol:

Edited by pal, 09 December 2003 - 18:46.


#20 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 09 December 2003 - 19:08

-In da club :lol:
-Evenescence - Bring me to life - covece koja shitina od pesme, jos sam cuo kako dve klinke pricaju u basu, jedna na pitanje sta slusa kaze -Rock, znas onaj Evanescence.
- Sve od Linkin parka i Limp Biskita
-Britni i Madona, Sean Paul&Vrtiguz, pa onda ono "Mobster lovin" ili tako nesto, i obavezno pesma iz Spajdermena koju pevaju neki jadnici na krovu.

"I'm a slave 4 you" ....jedini dobar singl...lazem..i onaj sa austin-powers-soundtracka nije los.

#21 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 09 December 2003 - 19:24

-Evenescence - Bring me to life

Da, užas stvarno. Mnogo im je besna & namrštena ona devojčica.

Ja volim Vrtiguzov singl s Austin Powers soundtracka! :lol:

#22 eega beeva

eega beeva
  • Members
  • 282 posts

Posted 09 December 2003 - 19:35

Kako da znam koje me pesme nerviraju kad ih nikad ne slusam?

Sto me podseti na onaj well known Woody Allen joke:

Dve babe u nekom restoranu.
1va: Ovde im hrana nista ne valja.
2ga: E vala jeste. A i porcije su im tako male.

#23 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 10 December 2003 - 10:45

Kako da znam koje me pesme nerviraju kad ih nikad ne slusam?

Cujes ih usput?
____________________________________________________________________

Meni je najiritantnija Mariah kada zaskichi onako bas visoko...

#24 Cvija

Cvija
  • Members
  • 2,488 posts

Posted 10 December 2003 - 11:04

uzasno me nerviraju italijanske pesme koje imam prilike da cujem ovde...

Edited by Cvija, 10 December 2003 - 11:06.


#25 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 10 December 2003 - 11:24

Eros Razmazoti?

#26 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 10 December 2003 - 11:32

]
Mnogi se ne bi složili. Pre neki dan sam na MTV-ju gledala naforumuvisokocenjenog Briana Molka kako obrazlaže zašto više voli Britneyinu I'm A Slave 4 U od Baby One More Time:lol:

Međutim, ukusi su različiti. A i pristup "prijatelj mog prijatelja je i moj prijatelj" je stari pokazatelj emocionalne nezrelosti.  :lol:

slazem se da se mnogi ne bi slozili. zato i pise: koje Vas pesme nerviraju, a ne dal se slazete sa b molkom + maxividom, palom, emom il rejnijem.

2nd

svojedobno sam se izvukao od vojske na dve godine, zbog emocionalne nezrelosti.
eto prednosti budalesanja. :lol: :lol:

Edited by tyler durden, 10 December 2003 - 11:34.


#27 Spanky

Spanky
  • Members
  • 238 posts

Posted 10 December 2003 - 11:43

ali najvise u poslednje vreme RHCP.  iznervirali su me pre neki dan i kad sam ih videla u point breaku. a nekad sam bas volela onog flea-u

Ono o RHCP na topiku "Sledeći..." kao ultimativnom AOR bendu uopšte nije bilo zezanje. Novi singl je nepodnošljiv. K'o Scorpions, yebote.

Strašno mi ide na ganglije "Stacy's Mom" od Fountains of Wayne. Poludeću.

#28 Cvija

Cvija
  • Members
  • 2,488 posts

Posted 10 December 2003 - 12:17

Eros Razmazoti?

yep!

i 'nek' i neki zemski vokali i sve zivo...

uzasno je bre.. ko pink da gledam..

yuk!

#29 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 10 December 2003 - 12:25

Eros Razmazoti?

ijao dje me nadje :lol:
ali do daske :lol:


#30 al bundy

al bundy
  • Members
  • 570 posts

Posted 10 December 2003 - 15:29

joe cocker i ono njegovo treskanje i driskanje (tipa "al me sila al bas necu") na stejdzu izazovu instant neurodermitis maximalis + nervozu zeluca...to je od stranjskih
od meni domatjih...soulfingers - 2 brata uboga recikliraju 5 soul/whatever standarada u cijelom svom stvaralackom vijeku...puka repeticija s razradjenim scensskim nastupom pubertetskog kreveljenja...sad ide onaj smajli koji riga
uff odma mi lose