Jump to content


Photo

Pesme koje vas nerviraju


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
335 replies to this topic

#1 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 09 December 2003 - 10:50

Inspiracija je dosla sa teme "najljigaviji bend", posto mene ponekad nerviraju pojedine pesme kao takve a izvodjac manje-vise, nije mnogo bitan a cesto nemam pojma ni ko ih peva.

Dakle, pale su mi napamet dve koje su mi isle na zivce pre oko godinu dana: (kopirano iz posta sa gorepomenute teme)
- jedna se mislim zove "Murder on the dance floor", izmedju ostalog ima nesto "I know, I know, I know ..." pa tako beskonacno puta, i kao bi pesma trebalo da bude nesto kul a meni je ljigava maksimalno;
- druga je neka teeeska patetika, nesto "if I've never let you go, maybe you would stay the man I know, but probably we never know", bljaks :lol:

U svakom slucaju, kad god sam zacula bilo koju od dve navedene pesme jednostavno sam morala odmah po hitnom postupku da promenim stanicu inace :lol:


Btw trenutno nemam takvih "favorita", ovo je poslednje sto me je bas izrazito nerviralo, ali pojavice se vec opet nesto.

#2 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 09 December 2003 - 10:54

50 cent + doggy - pimp
Xtra nervira mua.

Posted Image

e da,
i bspears + madonna
yebote :lol:
kaka shitara!

Edited by tyler durden, 09 December 2003 - 10:55.


#3 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 09 December 2003 - 11:06

Uh ajde, ceo opus linkin parka i tatu, to buraz od tetke slusa na repeat po ceo dan, posle mi oni glasici zvone u glavi... Da odlepis! :lol:

#4 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 09 December 2003 - 11:16

Ona žalopojka od Limp Bizkita sa Halebere u glavnoj ulozi... Kao, i oni umeju da vole! Posted Image

#5 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 09 December 2003 - 11:17

joooooj, kako to ispustih. yebote. koji uzas!

#6 SAMURAJ

SAMURAJ
  • Members
  • 1,469 posts

Posted 09 December 2003 - 11:23

Ona žalopojka od Limp Bizkita sa Halebere u glavnoj ulozi... Kao, i oni umeju da vole! Posted Image

Ubedljivo medju prvih 5 na off listi

#7 pal

pal
  • Members
  • 1,348 posts

Posted 09 December 2003 - 11:52

bspears + madonna
yebote  :lol:
kaka shitara!

shto?

bash su odvratne :lol:

#8 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 09 December 2003 - 12:00

nerviraju me svi zavijajuci zenski americki vokali
razne vitni, maraje i tako te

i nervira me onaj lik
kreg dejvid
njega ocima ne mogu da vidim
a stalno je prisutan :lol:

#9 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 09 December 2003 - 12:04

bspears + madonna
yebote  :lol:
kaka shitara!

shto?

bash su odvratne :lol:

a yel to ja rekoh da su cute :lol:

#10 pal

pal
  • Members
  • 1,348 posts

Posted 09 December 2003 - 12:26

bspears + madonna
yebote  :lol:
kaka shitara!

shto?

bash su odvratne :lol:

a yel to ja rekoh da su cute :lol:

just kidding

#11 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 09 December 2003 - 12:56

nerviraju me svi zavijajuci zenski americki vokali
razne vitni, maraje i tako te

apsolutno takodje.

cela istancovana mtv produkcija onoga sto zovu 'soul' ili 'rnb' sto ni sa soulom ni r'n'b-jem nema veze blage. gomila istovetno kloniranih riba, pretezno crnkinja koje su izbeljene majkl dzekson patentiranom tehnologijom, sa plavim socivima (ko da ih je mengele pravio), identicnih vokala i pesama.

#12 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 09 December 2003 - 13:24

bspears + madonna
yebote  :lol:
kaka shitara!

shto?

bash su odvratne :lol:

Mnogi se ne bi složili. Pre neki dan sam na MTV-ju gledala naforumuvisokocenjenog Briana Molka kako obrazlaže zašto više voli Britneyinu I'm A Slave 4 U od Baby One More Time. :lol:

Međutim, ukusi su različiti. A i pristup "prijatelj mog prijatelja je i moj prijatelj" je stari pokazatelj emocionalne nezrelosti. :lol:

#13 luba

luba
  • Members
  • 1,254 posts

Posted 09 December 2003 - 15:18

mnogo me nerviraju reperi, narocito na maternjem nam jeziku. ne znam zasto.
nervira me i svaki aor, mtv & viva products
ali najvise u poslednje vreme RHCP. iznervirali su me pre neki dan i kad sam ih videla u point breaku. a nekad sam bas volela onog flea-u

#14 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 09 December 2003 - 16:38

Pre neki dan sam na MTV-ju gledala naforumuvisokocenjenog Briana Molka kako obrazlaže zašto više voli Britneyinu I'm A Slave 4 U od Baby One More Time.

i sta kaze?
sto se mene tice i'm a slave 4 you je njen najbolji singl so far.

#15 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 09 December 2003 - 16:56

i sta kaze?
sto se mene tice i'm a slave 4 you je njen najbolji singl so far.

Pa oni su ga ispitivali o pop-zemljotresu koji je nastao kad je objavljen Baby One More Time, kako se tad osećao, šta je radio u trenutku kad je prvi put čuo pesmu, tralala (emisija je bila neki specijal evropskog MTV-ja u čast izlaska njenog novog albuma, pa su intervjuisali razne, uključujući i njega), na šta je on rekao da sve to poštuje, ali da mu je I'm A Slave 4 U ipak mnogo draža, doduše nije precizirao zašto, al to je barem jasno - kad mala zadahće, a sve teško, pa vruće, pa lepljivo, pa pulsira, pulsira, onako uneptjunisano, mmmm... B)