Jump to content


Photo

ZASTO JE DANAS BRAK BEZ PAPIRA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
123 replies to this topic

#31 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 06 November 2003 - 11:15

ja tebe ništa nisam razumeo Mladene - kakve podvale, kakve wc šolje, šta kiselo mleko, na čemu se bre zarađuje tamo kod tebe, na silovanju??? aman, gde ti živiš, u Zairu? Jel ti ove poruke kuckaš iz sobe oblepljene posterima mišićavih majmuna punih steroida ili iz neke pećine u Avganistanu (pazi da ti ne zagori kahva, ubit će te Osama)?

Ti si neki razočarani tinejdžer, jel'da? Još nemaš ličnu kartu? Kad je dobiješ, prošetaj se malo po svetu, pa možda na tvoju pozadinu nasrne gomila navalentnih obožavalaca muških atributa. Onda bi mogao da nam ispričaš kako si ti u stvari uživao, bez obzira što su te silovali.

E pixy smijete se SC a vi gori od njih, sta spominjes Avganistan i Zair?? :lol:
Ja kazem da je jedan od najludjih zakona u USA taj o silovanju u braku i vezi-pa gledas li ti tv i pratis li stampu??
Ovde postoje vec televizije koje pricaju o silovanjima i razvodima i uzimaju pare, pa slucajevi Tajson,Rodman,Brajant-neboj se nece tebe niko osuditi da si nekoga silovao jer zivis u Srbiji i nisi popularan.
Znaci ovo su cinjenice, a ako se neslazes sa mnom, nemoj ovde pricati bez veze, kvariti topice jedni drugim mozemo do mile volje. :lol:

#32 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 06 November 2003 - 11:26

ah, ti si u USA. Hm.... verovatno te to čini superiornijim od ostalih. Više vidiš od nas pod brdom, pretpostavljam. Šou biznis je uvek šou biznis i ne bi trebalo da te holivudske fazone prenosiš na forum. Pričalo se o životima onih koji nisu upleteni u multinacionalne kompanije i bilionske poslove, a ne o Brajantu i ostalima. Super je to što je još jedan topic zagađen omalovažavanjem žena, verovatno se ti ložiš na to. Veruj mi, jeste da je ovo Srbija ovde i da sa strane možda tebi izgleda divlja, ali broj devojaka koje uživaju dok ih majmunčine siluju se meri promilima.

a i to da je "policajac pitao ko je bio gori a ko doli" je bilo prilično uvredljivo. Žene su verovatno oguglale na tvoju pojavu i vređanja, otkud znam.

zašto li si otvorio ovaj topic? sve više i više mislim da je to zbog toga što otvara nove mogućnosti da omalovažavaš žene. Idi pa se tamo sa navijačima kolji, isti ste.

#33 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 06 November 2003 - 11:28

U USA se sprdaju sa tim silovanjem, evo sada su svi uz Brajanta kao prije uz Tajsona :lol: , smjesnog zakona i budalastinje od istog.
Mala koja je optuzila Brajanta hoda sa telohraniteljima i advokatima :lol:
Najsmjesnije je nedavno je neka djevojka uletila u policisku stanicu i povikala:Ja silovana!!!
A policajac koji je znao za nju samo cinicki odgovorio:Ko je bio dolji a ko gornji!!! :lol:

Hajde da prihvatimo tvoje podatke kao cinjenicu- zloupotreba takve odredbe je moguca. Ipak, ovo je isuvise ozbiljna stvar da bi se sa njom tako salilo. Ne znam da li si to zeleo, ali u tvom postu se oseca omalovazavanje i podsmevanje zenama koje su se ikada pozvale na zakon sto je, sto se mene tice ,ODVRATNO prema zrtvama. Da li se to u tvojim razmisljanjima i krije misao o nadredjenosti muskog roda? Nisam feministkinja, ali takvo razmisljanje zaista vredja svaku zenu. Nadam se da sam te pogresno razumela. Napisi svoj stav.

Svaki se zakon moze zloupotrebiti pa i ovaj, pljujem na zene koje Silovanje uzmu kao razlog za odlazak iz veze ili sexualno zlostavljanje na poslu!!
Naravno da slucajeva silovanja ima i te ljude treba kazniti i dozivotnom!!
Recu ti samo jedno:
Ovde je taj zakon kao i zakon o razvodima jedan od najzastupljeniji u americkim sudovima-ja te pitam da li znas koliko kosta jedan advokat u USA??? i po mogucnostu on bude zidov?? :lol:
Pa naopako puno i da li ga moze svako platiti i ona koja je silovana i smrdila na zaprsku??
Ovde je prostitucija zabranjena a na svakom koraku imas prostitutke!!!
Nikada nebi nikoga molioa jos gore silio da ima sa mnom sex odnos-dok sam student sex imam u stanovima i dobrovoljno :lol:

#34 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 06 November 2003 - 11:38

ah, ti si u USA. Hm.... verovatno te to čini superiornijim od ostalih. Više vidiš od nas pod brdom, pretpostavljam. Šou biznis je uvek šou biznis i ne bi trebalo da te holivudske fazone prenosiš na forum. Pričalo se o životima onih koji nisu upleteni u multinacionalne kompanije i bilionske poslove, a ne o Brajantu i ostalima. Super je to što je još jedan topic zagađen omalovažavanjem žena, verovatno se ti ložiš na to. Veruj mi, jeste da je ovo Srbija ovde i da sa strane možda tebi izgleda divlja, ali broj devojaka koje uživaju dok ih majmunčine siluju se meri promilima.

a i to da je "policajac pitao ko je bio gori a ko doli" je bilo prilično uvredljivo. Žene su verovatno oguglale na tvoju pojavu i vređanja, otkud znam.

zašto li si otvorio ovaj topic? sve više i više mislim da je to zbog toga što otvara nove mogućnosti da omalovažavaš žene. Idi pa se tamo sa navijačima kolji, isti ste.

E pixy bas takav lik kao ti ste pricali price o "sponzorusama" Smjesan si brale i ti i svi koji ste pjenili kada riba ode sa onim ko ima zuto oko vrata :lol:
I ti meni pricas o zenama-hehe pjenili ste zbog djevojaka i zena koji nisu htjele one koji su jeli kiflu i udarali u serpu!!
Bio sam tu i nazivali ih pogrdnim imenima!!

#35 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 06 November 2003 - 11:50

mladene,

nemas pojma o americkom pravu. ako citas u novinama o svetskom dugu ili o epidemiji gripa, neces postati strucnjak za ekonomiju ili medicinu. ista stvar vazi i za pravo.

sto se tice tvog shvatanja musko-zenskih odnosa, naravno da imas pravo na stav i da imas pravo da ga ovde izneses.
nemam ja nikakvu primedbu na tvoju intimu - samo mi je tako jebeno drago sto nisam u kozi jadnice koja sa tobom tu intimu deli.

#36 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 06 November 2003 - 12:02

mladene,

nemas pojma o americkom pravu. ako citas u novinama o svetskom dugu ili o epidemiji gripa, neces postati strucnjak za ekonomiju ili medicinu. ista stvar vazi i za pravo.

sto se tice tvog shvatanja musko-zenskih odnosa, naravno da imas pravo na stav i da imas pravo da ga ovde izneses.
nemam ja nikakvu primedbu na tvoju intimu - samo mi je tako jebeno drago sto nisam u kozi jadnice koja sa tobom tu intimu deli.

Kamichak sta tebe briga sta ja mislim-kada ti neces da ti niko kaze zasto zivis u nevjencano zajednici???
I ja nisam rekao da je tvoj partner jadnicak- jer je sa tobom bez papira.
Opusti se ako si sretna u toj zajednici napisaces ovakav post kao Pametnica :lol:

#37 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 06 November 2003 - 12:15

pljujem na zene koje Silovanje uzmu kao razlog za odlazak iz veze ili sexualno zlostavljanje na poslu!!


Ovim si se totalno diskvalifikovao za razgovor sa mnom. Ne mogu se boriti protiv vetrenjaca. Strasno!!! Hvala bogu pa nisam uzivo upoznala nijednu osobu koja ovako misli.

Edited by pametnica, 06 November 2003 - 12:21.


#38 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 06 November 2003 - 12:20

Kamichak sta tebe briga sta ja mislim-kada ti neces da ti niko kaze zasto zivis u nevjencano zajednici???
I ja nisam rekao da je tvoj partner jadnicak- jer je sa tobom bez papira.

Nije mi jasno kako neko moze da poistovecuje zivot u vanbracnoj zajednici sa silovanjem u vezi. Istog su ranga?! Jeste da je jedno legitimno pravo a drugo krivicno delo, ali izgleda da imaju slicnosti, samo sam ja neuka i ne razumem. :lol: :lol:

#39 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 06 November 2003 - 12:28

Pametnice u pravu si i nemoj samnom pricati, imam svoj stav i ti imas svoj, a da prave osobe koje su silovane i koje su trpile teror dodju do kaznjavanja svojih djelata-grdno se varas.
Mozda neko mora da bude u vezi i sa Kamichak jer je zaljubljen i srce mu igra i to je divno-ali sam uvjeren da neko trpi i sve pa i ovo sto nosi pojam silovanje ali negovori pametnici i kamichak da ih usmjere na prava mjesta.
Nazalost gledao sam ovog ljeta u Beogradu scenu kada momak udari samar djevojci u sred Kalemegdana i ona ustade i potrca za njim!!!
E ta djevojka mozda nezna sta zna Kamichak.
Ko razumije-svatice :lol:
Gde je bio Pixy da se potuce sa ovim??
Silovanje treba drastricno kaznjavati-ali postoji pojam i zloupotrebe!!!

#40 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 06 November 2003 - 12:31

Kamichak je to prvo spomenula gore i ja se nadovezao :lol:

#41 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 06 November 2003 - 12:41

E pixy smijete se SC a vi gori od njih,


Pa kad je tako, ajde se lepo spakuj i pali tamo, a ne da prosipas ovde svoje idiotarije od kojih je pristojnom svetu muka.

#42 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 06 November 2003 - 12:42

Prosli mjesec sam za moju "vanbracnu" trazio dodatnu Americanexpress... odobrena je u roku od 24h
Kolega trazio za svoju "regularnu pa ga odbili...
Ovdje (u slo) nema nikakve veze, posle tri godine zivljenja sa nekim imas pravo na pola imovine itd ko da si bio u braku

Edited by Jr, 06 November 2003 - 13:42.


#43 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 06 November 2003 - 12:43

Bonzo hajde idi pripremaj se za Novu Godinu i manje brige o nekome kome nemozes pera odbiti!!!

#44 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 06 November 2003 - 12:46

[quote name='MLADEN' date='6 Nov 2003, 11:38'] žene. Idi pa se tamo sa navijačima kolji, isti ste. [/QUOTE]
E pixy bas takav lik kao ti ste pricali price o "sponzorusama" Smjesan si brale i ti i svi koji ste pjenili kada riba ode sa onim ko ima zuto oko vrata :lol:
I ti meni pricas o zenama-hehe pjenili ste zbog djevojaka i zena koji nisu htjele one koji su jeli kiflu i udarali u serpu!!
Bio sam tu i nazivali ih pogrdnim imenima!! [/quote]
šta si ti ovde hteo da kažeš? Prevod, molim. Nema šanse da ja razumem taj mambo-džambo of jors.

If you are capable of it, please do write in English. We're educated more than enough to understand it and reply promptly.

A propos Kalemegdana - tamo se zaista dešavaju svakojaka njaSra. Zamisli, gomila nekih penzosa piči kolce svakog vikenda. Ali to nije tema. Ti si uživao u šamaranju i ženskom poniženju? Ne pitaj gde sam ja bio, pitaj se šta si ti uradio u vezi sa tim.

a što se tiče ovog tvog posta koji citiram, zaista bih voleo smislene rečenice, ne mogu oko svakog tvog posta da razmišljam šta je pisac hteo da kaže.

#45 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 06 November 2003 - 12:52

Razumijes ti razumijes-ti si prvi pljuvao po sponzorusama i znas o cemu pricam.
I sada nemozes imati sve sto pozelis i koga zelis pored sebe.
Neko ipak ima vise i para i znanja od tebe, a ti se bavi ponizenjima zena i ko sta prica.
Ako hoces nekoga pored sebe- uhvati se posla i pravljenja para a ne prici o ponizenjima zena i djevojaka.
A ovo zasto ja nisam njemu uletio klizeci-smjesan si mi :lol: