Jump to content


Photo

Masakr nad Srbima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
101 replies to this topic

#31 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 19 October 2003 - 17:02

lavinija, pilule trece generacije koje su dobro propisane resavaju pojedinim zenama probleme sa ciklusom, aknama, gojaznoscu, itd. nemaju nikakve veze sa pilulama koje su nekada davane zenama. koncentracije hormona koje se daju su neverovatno male, u pilulama je kombinovano po tri razlicita hormona, zene ih piju neko vreme, pa prave pauzu i onda im se opet vracaju. uostalom:
www.orthotricyclen.com
to sto ti pises je kao da kritikujes audio kasete, a diskovi su vec odavno u opticaju  :lol:
svaki lek moze da ti izazove probleme ako je pogresno odredjen - nije za tebe, ili je pogresno doziran. ako imas dobrog lekara i dobar proizvod, nema razloga da se pravi bauk od necega sto je civilizacijski domet.

Kamichak znam ja to, naravno, pisah o svom slucaju hebi ga, kad je to u mom slucaju bilo aktuelno bile su te pilule nazovi prve generacije :lol: ...
pa ipak, lekove u principu ne volim i koristim jedino u slucaju neke kraaajnje nuzde, tako da... ne volem, a sto ne volem za sebe nikom ne bih ni preporucila... u tom smislu napisah to sto napisah

a terapija jeste bila "shok" terapija :lol: [vidi se, a? :lol: ]

:lol: :lol:

ps. da, ipak ne postoje 100% sigurne pilule i jos uvek postoji procenat zena koje na njih negativno reaguju... kako mozes da znas da to neces biti bas ti??? u tom smislu ne bih preuzimala rizik za nesto sto moze i drugacije da se "resi"...


#32 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 19 October 2003 - 17:03

hvala hippie!

bonzo, nema ljutis.
ne znam zenu koju bi tako smuvao. mora da si usamljen. :lol:

#33 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 19 October 2003 - 17:05

ok lavinija :lol:
mislim da smo postigle konsensus

#34 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 19 October 2003 - 17:19

Kamicak, to sa Borosanama i viklerima je bila aluzija na razvaljene papuce i limarsku radionicu iz kinikovog posta, a tvoj i njegov post su imali zajednicku crtu - da one koji ne koriste kondome ili pilule proglasavaju za primitivce. Zato sam na tvoj post odgovorio sa aluzijom na kinikov. Kapiram da je trebalo da stavim smiley-a da bi bilo jasnije. And don't worry 'bout me, nemam problem s usamljenoscu.

Nego, ajmo ozbiljnije. Civilizacijsko dostignuce ili ne, sama si napisala da pilula moze da izazove probleme kod drugih. Dakle, mojoj boljoj polovini pilula izaziva problem, meni takodje kondom izaziva odredjene probleme koje sam naveo u prvom postu :lol: I sta sad, automatski postajemo primitivci? Daj, bre.

#35 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 19 October 2003 - 18:01

....

Lepo kaze ruska poslovica: sto godina zivi, sto godina uci - umreces kao budala.

Citam ovo i ne mogu da verujem sopstvenim ocima! Kaze Lavinija - imala sam "srecu" da ne "zaglavim"! Srecu? Cudno, ja sam u svom neznanju, uvek mislio da je to - izbor. Kakvo je to "random" vaspitanje dvoje zenske dece - kad medicinski radnik na stolu "slucajno" ostavi knjigu. Slucajno vaspitane, slucajno izbegle, slucajno zive i misle? Wow! Sorry, u tim knjigama nema "bacenih na gomilu fetusa", toga ima u nekim bukletima i na sajtovima prolajfera. Udzbenik je strucna kniga, - ne juri jeftine senzacije. Nije to tuzni film o Pigiju.

Nego, ajmo jednu paralelu. Pre neki dan zamole me neki ljudi da im sredim comp. Dodjem i vidim potpuni mess. Pitam, - ko vam je ovo radio? Kazu - majstor. Gde je taj majstor? Khm, - umro u julu. Zao mi je, ali i vas comp je umro kad i majstor. I tu pocne interesantan razgovor. Da ne duzim. Ne moze neko ko ulaze 200E u comp da "prevesla" B.Gates-a sa 300 milijardi. Zato sto je Gates, tih 200E uracunao u startu. Tj. ne moze neko da mi proda pricu o maljama, mutiranju glasa i pistolju na slepoocnici kontra civilizacijskog principa i gomile naucnicke i farmaceutske bratije, koja je taj procenat uracunala vec u startu. Nekom ce brkovi porasti malo vise? Nekom ce glas biti malo dublji? Sudeci po onome sta i kako mnoge zbore - nece biti ni neka velika steta. Nece izgubiti ulogu u blokbasteru. Necu ni ja. Zivot je jednokratna, privremena pojava. Kao da zivimo u nekom urodjenickom drustvu, gde ce kondom, pena ili pilula nekom da "izede" arkadijsku dushu. Hebes takvu dushu! Sa takvima - ne bih da imam ikakve "veze". To mi je uvek bio princip. Secam se, - pitam je, a posledice? Kaze, - ma ne uzimam nista, ali moze. Ma ne moze! Obucem se i odem. Sreca da sam bio na tudjem terenu. Inace bih jos morao da je izbacim na vrata. Ovako je bilo elegantno. Mrzim, bre, one cekaonice i unezverene poglede: jeste!, nije! Izem' ti takvu "srecu" i zadovoljstvo.

Mislim, cemu sluzi sloboda, izbor, znanje - ako se ne koristi? Sto bi horde naucnika nesto smisljale, ako to neko ne bi "ni sa pistoljem". Sto bi neko pokusavao da malo "koriguje" Prirodu, smisljao "precice", trazio neku slobodu u izboru? Pa valjda je to jedna od malo komplikovanijih civilizacijskih stvari, pred kojima se covek uvek osecao blago nemocan i trazio izlaz /da sad ne drobim o nacinima kontracepcije u antickim vremenima. Pa u onoj Grckoj nisu imali kao katolici, ili "balkanski pastiri" po 12-15 dece (rodjene/mrtvorodjene)/ Kako to?

Po meni, ovo o cemu se pise na ovom topiku (cast izuzecima) samo je odraz jedne opste drustvene i civilizacijske entropije. Sve je otislo u bestragiju, pa i neki normalni pogled na stvari i svet. I, uopste, nikom ne bih nesto savetovao da preporucuje, ako nije strucan. U ovom slucaju - lekar. Sta moze da mi kaze amater o hormonima, osim da opise svoj licni amaterizam?

Gde je sada srdjann - da opali po patrijarhatu?

Ovo sto je napisao Reini Dej - potpisao bih sa zadovoljstvom.
Po pitanju "slafroka i razgazenih papuca". Zao mi je, ali nekog ko zbori na taj nacin mogu samo da stavim u tu kategoriju. Dunja rece da sam "produkt prekinutog snosaja". Jesam. Ali u drugom smislu. Prekinuo sam "snosaje" sa srBskom (ovo je metafora) tradicijom i komsijskim mudrolijama, sa domacim "civilizacijskim tekovinama" - odavno. To vise ne pripustam sebi ni blizu. Nnormalno da bih uzeo tu "musku pilulu". Nisam alav na "fertilnost" i potomke. I jos jedna stvar - nije mi mozak u "svetim kesama", vec tamo gde i treba da bude. A oko "jos jednog primera tipicnog srpskog proseravanja o civilizacijskom nivou" - mogu da kazem samo jedno. Glupost je stvar koja je krajne pravedno raspodeljena. Moze se biti glup, primitivan i u EU. Stvar izbora, zar ne? Svaka sloboda ima svoju cenu. Tj. - placa se.

...

#36 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 19 October 2003 - 18:22

Nego, ajmo ozbiljnije. Civilizacijsko dostignuce ili ne, sama si napisala da pilula moze da izazove probleme kod drugih. Dakle, mojoj boljoj polovini pilula izaziva problem, meni takodje kondom izaziva odredjene probleme koje sam naveo u prvom postu :lol: I sta sad, automatski postajemo primitivci? Daj, bre.

i bre bonzo, nemo' se ljutis :lol:

vasa situacija je posebna, ne mozemo na osnovu nje da izvlacimo uopstene zakljucke.

peace

#37 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 19 October 2003 - 18:23

3155 karaktera, 3800+ sa spejsovima za ono sto je Rambo Amadeus onomad rekao sa 2-3 reci: Drke, drke, djon.. Kakav majstor da u dve slajfne nista ne kaze. Idi brate trosi one eure sto su ti fanovi poslali i nemoj da smaras o stvarima o kojima ocito nemas sta da kazes. Mada meni licno izgleda da ti cesto imas snosaj s tim s cim si ga navodno prekinuo i sto navodno ne pustas sebi ni blizu, a dokazi za to prosto isticu iz recenice "Da je to napisala neka tradicionalisticka "muska sovinisticka svinja", - pa jos nekako."

#38 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 19 October 2003 - 18:43

2 Bonzo
................

Vidim, ti imas sta da kazes:

>> ... Drke, drke, djon.. <<

...

#39 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 19 October 2003 - 18:44

Lavinija
[ako se zanemari ta cinjenica da je abortus malo? ubistvo]


o bogovi!
pitam se chemu sluzi onaj znak pitanja?
da je na kraju rechenice pa josh i da pomislim da je u pitanju nedoumica oko moralne opravdanosti takvog china, ali staviti ga iza "malo" znachi da je shta? ubistvo samo ne mozes da se odluchish da li treba svaka zena koja je abortirala da odradi 20 godina u Shoshenku ili samo par meseci u popravnom domu?

i donosila nam da gledamo slike iz njenih raznih Ginekologija, slike krvavih i bacenih na gomilu fetusa [strava] ...

bez namere da vredjam, ali da li je tvoja majka normalna?
takve stvari prikazivati deci, samo zato shto radish na takvom poslu da vremenom oguglash na stvari koje bi choveka nenaviklog na slichne prizore poslalo pravac na peglanje u kupatilo, je neodgovorno samim tim shto moze da izazove sasvim suprotan efekat od zeljenog.
"fetusi bacheni na gomilu"
dzizs

isto i ovo za pilule.
da li ti znash o chemu prichash ili si chula te priche od nekog ko ih je chuo od nekog chija je rodjaka dozivela takvu neprijatnost?
ne preporuchuje se pilula na isti nachin kao pentrexil.

Kinik
Sta moze da mi kaze amater o hormonima, osim da opise svoj licni amaterizam?

ti izgleda mislis da je endokrinologija neshto shto je namenjeno iskljuchivo studentima medicine.
svako ko poznaje osnove fiziologije moze da skonta da je lakshe regulisati jedan testosteron nego chitavu paletu zenskih steroida.

#40 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 19 October 2003 - 18:59

2 Bonzo
................

Vidim, ti imas sta da kazes:

>> ...  Drke, drke, djon.. <<

...

Za one dve slajfne sasvim dovoljno.

Zapravo, postoji jedna teza na koju se ima smisla osvrnuti, ali je i nju Kamichak vec pomenula. No, sve u svoje vreme.

Edited by Bonzo, 19 October 2003 - 18:59.


#41 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 19 October 2003 - 19:06

...
Sa takvima - ne bih da imam ikakve "veze". To mi je uvek bio princip. Secam se, - pitam je, a posledice? Kaze, - ma ne uzimam nista, ali moze. Ma ne moze! Obucem se i odem. Sreca da sam bio na tudjem terenu. Inace bih jos morao da je izbacim na vrata. Ovako je bilo elegantno. Mrzim, bre, one cekaonice i unezverene poglede: jeste!, nije! Izem' ti takvu "srecu" i zadovoljstvo.

Mislim, cemu sluzi sloboda, izbor, znanje - ako se ne koristi? Sto bi horde naucnika nesto smisljale, ako to neko ne bi "ni sa pistoljem".
...

Hajde ti pametnjakovicu-boemu lepo kazi zasto si se obukao i otisao od ove ribe? Ona nije bila "spremna"? Sto ti nisi bio spreman i poneo kurton? Mislim, dobro si ovde postavio pitanje "cemu bi horde naucnika nesto smisljale, da bi neko..." - kontracepcija nije samo za zene, nego i za muskarce. I to kaze neko ko tvrdi da je prekinuo "snosaje" sa serBskim zenskim zivljem, a izgleda da je navikao da mu zena dodje pripremljena i balzamirana svim mogucim hormonima, penicama, da ima ugradjene rezervne delove od Terminatora2 i na kraju venerin bregic poskropljen sokom od majcine dusice, da bi gospodin "svesni, evropski, a la 21. vek" mogao da useta kao u poslasticarnicu, izvadi ga i metne? Ako neki od koraka u proceduri nije ispostovan, da "meso" bude spremno za filovanje, covek ce jos da se naljuti i da je izbaci na vrata. Hahaha, koji si ti pajser - da je sudbine i karme, dopao bi ti tarabe sa rupom na kojoj pise "pi**a", pa je pripremaj koliko hoces. Uostalom, bio si sa ribom, ispalo je da nista od jastuchenja, pa sto si morao da odes? Sta je falilo jednoj romanticnoj veceri ili mazenju? Ili ti je to ispod casti? Hteo si da kazes kako je ovde neko seljak i primitivac, a sa ovom "pricom sa tuznim krajem" si sam sebe istakao na mesto za zlatnu medalju ("ko o cemu, q*** o postenju"), tako da ostali ucesnici mogu jedno da ti kazu "zao nam je kolega, vidimo se u januaru ponovo"...

Edited by Bata.Ilich, 19 October 2003 - 19:32.


#42 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 19 October 2003 - 20:01

2 Bata.Illich
...................

Tzv "kurtone" ne nosim sa sobom, zato sto ne "hebem po kucama".
To su bile godine, kad su se one pilulice prodavale kao "tic-tac".
Nemam sta da se "romantichno mazim" sa osobom koja ne zna gde joj je dupe / glava.
Ako sam ja dosao "pripremljen", valjda moze i ona. Pa nisam je batinama doterao sa ulice.
Trebalo je imati mnogo vise mooda, pa se obuci, reci izvini i izaci iz stana, nego spasavati stvar "romantikom".
Bio sam odgovoran, - prvo prema sebi.
Ja sam pristalica ravnpravnosti. Svako treba da brine. Ne volim da mi neko uvaljuje svoju "karmu". Ni ja njoj nisam uvalio svoju, tzv. - romanticnu.
Ne samo da me ne pali "p***a" na tarabi, nego ni u sobi, ako se ispostavi da je povrsna, neodgovorna i glupa. Ali, kako bi spoznao da je takva, ako se ne upustim.
Jedan put (tri slucaja) je bilo dovoljno.
Nisi me razumeo: nisu to prekinuti snosaji sa srBskim zenskim zivljem, vec - sa principom.
Otkud znas da sam "pametnjakovic-boem"?
Ali, evo ti primer. Sa "prvom" sam bio 2 godine u braku, pa tek onda dete. Pa stvari nisu isle, a ona je htela jos dece, ja nisam. Pa smo onda 6 meseci spavali u raznim sobama, ona nije htela kontracepciju - ja decu. Posle se "zecica" udala jos 3 puta i rodila jos dvoje dece. Svakom muskarcu po dete. Poslednjem nije mogla, hebiga - age of consent.
Sta bih sebi mogao da prebacim? Nedostatak romantike?
Sorry, ali imas pomalo cudan "muzjacki" pristup: spremnost, romantika, majcina dusica, meso, filovanje, jastucenje, romanticnost, cast i sl. "instrumentarijum".
Nekako sam to uspeo da preskocim.

P.S. Necu ni post da editujem.

...

#43 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 19 October 2003 - 20:09

Citam ovo i ne mogu da verujem sopstvenim ocima! Kaze Lavinija - imala sam "srecu" da ne "zaglavim"! Srecu? Cudno, ja sam u svom neznanju, uvek mislio da je to - izbor. Kakvo je to "random" vaspitanje dvoje zenske dece - kad medicinski radnik na stolu "slucajno" ostavi knjigu. Slucajno vaspitane, slucajno izbegle, slucajno zive i misle? Wow! Sorry, u tim knjigama nema "bacenih na gomilu fetusa", toga ima u nekim bukletima i na sajtovima prolajfera. Udzbenik je strucna kniga, - ne juri jeftine senzacije. Nije to tuzni film o Pigiju.

qq..
Kinik, naravno da nije samo "sreca" u pitanju, naravno da je svest i izbor u pitanju, zapravo na prvom mestu preuzimanje odgovornosti za sopstvene postupke..

nego ako tako nastavis od stabla ces promasiti sumu :lol:

ps. u tim knjigama, s obzirom da je radila na hirurgiji i morala da bude updatovana svim i svacim, je bilo i groznijih fotografija od gomile bacenih fetusa.. veruj mi, ne bih o tome, nije ni tema...

e sad, mislim mene i sestru je "vuklo" da to gledamo i kad oni nisu bili kuci, posto je u istim bilo i raznoraznih drugih "zanimljivih" stvari, posebno za te godine... :lol:

2DUNADAN
nemoj toliko da se strecas, znak pitanja je zato sto to po meni jeste ubistvo [iako se pravno ne tretira tako], i posto se mnogi sa tim ne slazu kao do treceg meseca plod nije oziveo bla bla, tako da je znak pitanja stavljen upravo zato da bi se o tome razmislilo i zamislilo. mozemo da pricamo o tome.
drugo, moja majka jeste normalna, znala je i sa kim i kad i o cemu prica. niti su sva deca ista. knjiga raznih je bilo svuda po kuci, puna kuca knjiga, nikad nisu nista od nas krili niti nam zabranjivali. kada bi vise ljudi i posebno zena videlo kako to izgleda a pre nego sto se njima desi cenim da bi se ponasale odgovornije prema tome sto rade i bile svesnije u seksualnim odnosima. istina nije tako fina ko sto bi mozda neki voleli da bude.
da, dzisus bash :lol: .
o pilulama, ajde naci cu ti neki link da te ne smaram prepricavanjem. ok?


#44 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 19 October 2003 - 20:33

Citam ovo i ne mogu da verujem sopstvenim ocima! Kaze Lavinija - imala sam "srecu" da ne "zaglavim"! Srecu? Cudno, ja sam u svom neznanju, uvek mislio da je to - izbor.


Vidim da ti je od ovolike rasprave o kontracepciji udarila penica na usta :lol: Neznanje nego sta, i to veliko ali si bar ko covek priznao. Nema kontraceptivnog sredstva koje je 100% sigurno pa ne ide ni demagosko sranje o "stvaru izbora".

Mislim, cemu sluzi sloboda, izbor, znanje - ako se ne koristi? Sto bi horde naucnika nesto smisljale, ako to neko ne bi "ni sa pistoljem".


Smislio Svaba i filove za sise od kojih se dobija rak, pa nekontrolisanu upotrebu rentgena, pregradne zidove od azbesta, nuklearne elektrane, freon i ostale stvari koje buse rupe u ozonu, i jos gomilu genijalnih produkata savremene nauke od kojih opada kosa, nos i ozonski omotac.

I, uopste, nikom ne bih nesto savetovao da preporucuje, ako nije strucan. U ovom slucaju - lekar. Sta moze da mi kaze amater o hormonima, osim da opise svoj licni amaterizam?


Razmenjuju cure, Bonzo i Pixy iskustva o kontracepciji, kad slece s neba ruski komandos Kinik Visarionovich Makarenko i u ime nauke salje u gulag sve koji za iznosenje svojih naucno neutemeljenih iskustava nemaju pismenu autorizaciju iz Doma zdravlja. Nama je kao balavcima strucno naucno lice iz Doma zdravlja preporucivalo razne penice i slicnu hemiju, od koje je gomila cura iz drustva zaradila osip po p*i a mene je svrbelo bogami. Kurtoni su u to vreme bili veoma viskog "kvaliteta", tako da je pravo cudo da po gradu ne hoda bar dvadesetak malih plavih Reini Dejova. Od pilula se moja cura ugojila 8kg. Ne generalizujem, ali to su sve licna iskustva i ako neko nece da koristi neki tamo filmic jer mu se ospe kita, ti a ni doktor iz doma zdravlja niste strucni da to komentarisete a jos manje da nazivas nekoga seljacinom jer nece da koristi doticni preparat.

Po pitanju "slafroka i razgazenih papuca". Zao mi je, ali nekog ko zbori na taj nacin mogu samo da stavim u tu kategoriju.


Ovo ti je M bezobrazno M seljacki. Vidi moj prethodni pasus.

Moze se biti glup, primitivan i u EU. Stvar izbora, zar ne? Svaka sloboda ima svoju cenu. Tj. - placa se.


Je, kakva provincijska dusha. Tamo na horizontu belasa svetla EU, sva sazdana na temeljima nauke i prosperiteta, kurtoni rastu na drvecu, nezeljenih trudnoca nema zbog pravilnog izbora drusnih EUanskih omladinki. Ima tamo podno Besne Kobile neka bacija, u njoj cobance koje sanja o letecim tanjirima u dalekom i sjajnom Metropolis-Beogradu.

Meni kurton ne smeta, osim sto je skup. Ako je neka cica alergicna na spermicide, ili joj rastu dlake od pilula, ili ne moze da trosi spiralu, ili ako jednostavno nece nista od toga, onda cu ja da preuzmem zastitu na sebe. Necu da ga vadim na pola da bi ispostovao principe i natakao devojci viklere i patofne :lol:

Edited by reini dej, 19 October 2003 - 20:37.


#45 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 19 October 2003 - 20:38

@Kinik:
Posto si u pretposlednjem svom postu koristio mnogo komplikovane recei (duze i od 9 slova), ponadao sam se da ces nesto bolje da smislis, ali te mrzi da se napregnes - izgleda ne manje od toga da stavis kondom u dzep.
Kako mislis da si dosao kod nje pripremljen, kada nisi sa svoje strane imao nista osim pitanja "da li je ona 'pripremljena' "???
Ako si pristalica ravnopravnosti, i oboje ste bili nepripremljeni, hajde da primenimo taj tvoj "rezon", ali iz njenog ugla: dosao si nepripremljen - bez kondoma, pilula, nesterilisan malcice da umocis; trebalo je da joj pukne film, pa da te izbaci iz stana, jer te nije batinama doterala sa ulice, tj. nisi znao gde ti je dupe / glava, pa je ispalo da si kao osoba jednostavno povrsna, negodgovorna i glupa (pazi, koristim tvoje reci i tvoj koncept ravnopravnosti). One su primitivne i neotesane sto ne praktikuju kontracepciju, a ti nisi?

Ali nakon ovog tvog "kurtone ne nosim sa sobom, zato sto ne hebem po kucama" te sasvim razumem - znaci, koristis ih, ali samo u svojoj gajbi - kada ides u goste, domacin treba da obezbedjuje pivo? Ah, da, riba je stvarno bila neodgovorna i glupa sto nije provalila ovaj tvoj princip na koji ocigledno racunas - vazno da si ti dosao "pripremljen" :lol:
Posto ne hebes po kucama, sto si otisao tamo sa namerom - da samo malcice hebnes? Sto je nisi pozvao kod sebe kuci, pa da ide sve kao po loju? Malo se nazire i taj organizatorski smisao u deljenju na regione i teritorije - nije bato isto to da li je bilo kod nje ili kod mene...
Mada mi nije jasno zasto pitas kakav _ja_ to imam "muzjacki" pristup, a sve vreme smo pricali o tvom pristupu "ja dosao da stavim, jesi l' se namazala?". Iz tog stava ispada, prijatelju, da ti nisi rascistio sa srBskim principom u svom slucaju; "hajde kakvo romanticno sranje, dizi mala noge!" sa jedne, a sa druge tipicno srpski podrazumevajuci da ako riba nije high na hormonima, da je totalno ignorantna, neodgovorna, glupa, nenacitana ("ne znam samo kako je srocila prezime da nalepi na sanduce"), a ni u snu nije mogao da ti padne na pamet slucaj da mozda njen organizam ne saradjuje dobro sa takvim stvarima na hemijskoj bazi i da je evenutalno racunala da ces imati sa sobom kondome (nije znala jadna kako se ti ponasas na gostujucem terenu, sad bi Dejo Savicevic dobre izgovore nabacao), smatrajuci da je to i dalje najcesci i jedan od najsigurnijih nacina zastite i da tip koji dolazi na gajbu to vece kada ima izgleda za "ono" nosi nesto sa sobom. Nisi romantican? OK, ne moras da budes u "kuco, cico, maco" raspolozenju, ali ako je ispao nesporazum da nijedno nije "spremno", mogao si da izvuces vece na x drugih nacina i pomeris "karanje" za sutra uvece in full battle equipment.

Cast, naravno, nisam pominjao - ne verujem da sa ovim ima veze.


Bottom line: hteo si da pokazes kako su ove zene glupe, ali si se nepotrebno izblamirao - sorry, ali tako je.

Edited by Bata.Ilich, 19 October 2003 - 20:40.