Jump to content


Photo

Masakr nad Srbima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
101 replies to this topic

#16 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 19 October 2003 - 05:54

....

Procitao sam ove "zenske mudrolije", izvinjavam se - ali mal' nisam pao na dupe iz kompjuterske stolice.
Moram se samocitirati: da ti anticivilizacijske suze udare na oci!
Odmah sam video "dame" u "slafrocima" razgazenim paucama i sa "limarskom radionicom" na glavi. Da nisam slucajno zalutao u 1966? Missim, seksualna revolucija je bila davno. Bila i prosla. Ostali su valjde neki tragovi? Cemu su vas mame ucile?

Auh!
Coitus interruptus? Svaka cast. Evo ocigledne nastave iz Biblije. Gde si MaranAtaaaaa!?
Da je to napisala neka tradicionalisticka "muska sovinisticka svinja", - pa jos nekako.
Ali zenstveno celjade, sve sa tudjom slicicom? C-c-c-c-c-!
U XXI vek sve sa receptom iz komsiluka?

Mislim da je mnogo bolja ona kontracepcija zvana "dve cigle porebarke".
Postavis ga na cigle, gledas ga u oci, pa kad "ufrkesti", - samo mu izbijes cigle. Siroma' ne mora ni da se "kontrolise"! Jedino, mora da ga prislonis uza zid. I nista ne skripi. A i komsijama krava ziva i zdrava. Hebiga, svako zadovoljstvo trazi odredjenu zrtvu.

Ja mislim da ova zemlja nikad nece "izici" iz civilazacijskog mraka.

...

#17 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 19 October 2003 - 06:14

pilula i prezervativ ljudi, sve ostalo je primitivizam.
coitus interruptus - to me podseca na zene koje je stid da odu kod ginekologa, koje menstruaciju nazivaju "oni dani" i boje se da ne dobiju brkove od pilule.

Edited by kamichak, 19 October 2003 - 06:15.


#18 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 19 October 2003 - 09:02

Dragi Kiniče,

Smiri se. B) Da si želeo da razumeš shvatio bi da je moj savet o coitus interruptusu bio upućen čoveku koji je već dvaput imao izuzetno negativno i dramatično iskustvo s kondomima, a čija devojka je odbijala da koristi pilulu for whatever reason. :lol:

Međutim, očigledno da je tebi bilo važnije da se malo razveseliš kikoćući se nad sopstvenom vizijom mene kao kraljice viklera u šlafroku i sa "razgaženim papučama" (što je, by the way, male chauvinist bullshit, s obzirom da je coitus interruptus - nažalost - daleko najrasprostranjenije sprečavanje začeća među srpskom mladeži, pa bi onda verovatno i većinu onih dama bez znakova navoda morao da strpaš u istu fioku) nego da sam ponudiš mudriji i civilizovaniji savet. Šta bi ti uradio da si na njegovom mestu?

Što se mene tiče, pixy, safe sex je prioritet! Ako pucaju, stavi dva, jedan preko drugog, ili tri. Otherwise, svako veče prislanjaj devojci pištolj na slepoočnicu dok ispija pilulu, al ne zaboravi da joj posle detaljno, baterijskom lampicom, istražiš usnu duplju, "dame" su sklone raznoraznim marifetlucima. :lol:

#19 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 19 October 2003 - 09:54

Što se mene tiče, pixy, safe sex je prioritet! Ako pucaju, stavi dva, jedan preko drugog, ili tri. Otherwise, svako veče prislanjaj devojci pištolj na slepoočnicu dok ispija pilulu, al ne zaboravi da joj posle detaljno, baterijskom lampicom, istražiš usnu duplju, "dame" su sklone raznoraznim marifetlucima.  :lol:

Sad više nemam taj problem, ali hvala na savetu :lol: dani protekcije su iza mene, mnogo sam više opušten sa stalnim partnerom

#20 yenta

yenta
  • Members
  • 322 posts

Posted 19 October 2003 - 11:03

a shta je sa pilulom za mushkarce - navodno da su je usavrshili...

ni ja ne mogu da shvatim da u jednoj evropskoj zemlji (ipak, prosek dovoljno obrazovanih vishi od svetskog proseka ) ima toliko abortusa. ne znam da li bi ih toliko bilo da se ne gleda na njih tako olako, da postoji neka prepreka do njega.

chija je to odgovornost, nateze se ovde, mushka ili zenska, rekla bih podjednaka - majku mu, u tome zajedno uchestvuju.

ali, ima jedna stvar koja se ne uzima u obzir, dovoljno - zensko telo treba da trpi u svakom sluchaju posledice, pre za vreme ili posle - ili od pilule (ja sam je jedno vreme koristila, samo shto nisam iz koze iskochila, takvu reakciju sam imala, od depresije do oticanja, i necu vishe mame mi), spirala, koja doprinosi riziku od neplodnosti, kod nekih zena do preosetljivosti na infekcije, ili abortus, a to je tek zabava.
dakle istaju razna sredstva, pene i ostalo, vrlo pouchno, onako preko sluzikoze da ih upijaju ljubavnici, ili dijafragma, ili kondom.
e kondom mi se od ponudjenih najvishe dopada.ovde ima kondomerija, pa u bojama (ocesh crnca, ocesh japanca, ocesh indijanca :lol: ), pa na rebarca (izvrnuti naopachke za bolji dozivljaj, momci :lol: ) i dzombice, pa with tastes, sa djavolom sa rokchicima.
pozitivan odnos prema istom, plus predigra dovoljna da ne bude cepanje (od trenja po suvom, jedini razlog, ili, ako predigra ne ide, gel za podmazivanje.

#21 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 19 October 2003 - 12:49

ovaj ovde Kinik odreagovao k'o da je i sam produkt prekinutog snoshaja. *kakav izraz - snoshaj*

ajd kad smo sve mi u razgazenim papuchama i sa limarskom radionicom na glavi, bash da vidim kakav bi ti bio da ti zena dodje i kaze da joj kondom smeta, da pilulu ne zeli da pije i da ti predlozi mushku kontracepciju.
da li bi TI pristao da se kljukash hormonima, postanesh sterilan na neko vreme, sve to zaradi safe sexa, ili bi sperma spravljena u tvojim Svetim Kesama bila neshto u shta se ne dira?

#22 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 19 October 2003 - 14:08

I sta kazete, primitivne, necivilizovane balkanske sovinsticke svinje zbog kojih ova zemlja nikad nece izaci iz civilizacijskog mraka... Neko me zvao???

Najgora horror iskustva o kontra-indikacijama pilula sam cuo od dve Amerikanke i jedne Belgijanke. Najbolje zayebavanje na temu toga kako kondom upropastava sex sam imao u izvesnom multietnickom i multikulturnom drustvu u kome jedino ja nisam imao pasos EU (i bio poreklom sa tih prostora). Sve u svemu, ovo je jos jedan primer tipicnog srpskog proseravanja o civilizacijskom nivou.

Ja kao dokazani pravoslavni fundamentalista i diplomirani primitivac koristim coitus interruptus vec nekih 15-tak godina. Da elaboriram. Sticajem okolnosti sam rano postao svestan problematike koriscenja zenskih kontraceptivnih sredstava o cemu je ovde dovoljno receno pa ne moram da prosipam svoja primitivna samoupravno-svetosavska razmisljanja na tu temu. Zato nikada nisam ocekivao od svojih boljih polovina da se izlazu svemu tome, vec sam preuzimao tu odgovornost na sebe, sto znaci da mi je ostalo da koristim kondom ili tu primitivnu, primatoidnu metodu koju Civilizovani sa gadjenjem nazivaju Coitus Interruptus. Posto sam pripadnik dela ljudske rase koja je u daleko ranijoj fazi evolucije u odnosu na razne kinike a i zbog socijalisticko-pravoslavnog nasledja, kondom je u mom slucaju potpuno reduntantan (da proste dame, kad metnem tu stvar na onu stvar, prestaje da bude potrebna :lol: ). Zato mi je na raspolaganju jedino ono zbog cega Civilizovanima udaraju anti-civilizacijske suze na oci.

A pored svega sto su drugi rekli ima jos jedna tema za razmisljanje. Sex je jeftina zabava, a kontracepcija je u Srbiji skupa.

#23 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 19 October 2003 - 15:23

je l' ti odmah kad sretnes zenu koja te zanima izadjes sa ovom pricom, ili malo pricekas?

#24 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 19 October 2003 - 15:39

Kutija Durexa 100 dinara, i sta da kazem "Sori maco, nema cetvrti put, jel znas ti koliko to kosta?"

Naravno da je broj abortusa toliki: studentkinje su najaktivniji deo populacije a ko se bavi seksualnim obrazovanjem kod nas? Skola ne. Roditelji ocigledno ne. Crkva? Drzava? Ovi prvi se drze zlatnog pravila "Ne trpaj nista nigde da ti ne bi otpao osim ako ne smeras nastancati dva-tri okrugloglava klempava rumena Srpceka" a ovi drugi idu taktikom noj-glava-pesak i pustaju Jazas da deli kurtone svakog prvog decembra. Toliko o obrazovanju. Gomila riba me je pogledala sa teleceblejackim izrazom na licu na pitanje "Da ti nije opasan dan?" Jebote, zar da placam sto sam bio streber i dobro pokrio mehanizme reprodukcije na biologiji u 8. osnovne?

Drzave sa najmanjim brojem abortusa u Evropi su Svedska i Holandija. Jer su tamo seks i kontracepcija normalne teme, gde se deca driluju od 11 godina (a u kuci verovatno i ranije) sta kada i kako treba koristiti. U Svedskoj postoje ski-patrole u ski centrima koje dele kurtone klincuriji (nisam izmislio majke mi stvarno postoji) jer je procenjeno da se klinci najcesce fircaju za vreme ferija kada odu sami na skijanje. Nema to je fuj kakano, sramota, otpasce ti macor, ne pre braka, kaznice te bog, i ostali domaci drzavno-porodicno-crkveni specijaliteti. Da parafraziram Ziku, klinci se danas satiru od seksa, od petog osnovne i sve sto moze da se uradi je da im se doturi kurton i objasne posledice abortusa.

O stalnim vezama i kontracepciji ne bih sada, jer je to skroz druga prica. Jebote, trebalo je da budem cika doktor ili cika savetnik, vidi koliko sam napisao :lol:

#25 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 19 October 2003 - 16:09

Ali si napisao dobro :lol: ..

Btw nikad nisam imala tu nesrecu da nezeljeno ostanem u drugom stanju, pa niti da abortiram, bash se razmisljam sta je to sto me je sacuvalo kroz te godine, bice da su IPAK to reci moje majke (med. sestra) od neke moje dvanaeste (toliko je puta to na raznorazne nacine ponavljala da je mene i sestru totalno s tim smorila i udavila) da je abortus nesto jako opasno po zdravlje - prvenstveno nase [ako se zanemari ta cinjenica da je abortus malo? ubistvo], te da moze da ostavi trajne posledice steriliteta... i donosila nam da gledamo slike iz njenih raznih Ginekologija, slike krvavih i bacenih na gomilu fetusa [strava] ... tad se negde prikazivao (ili malo ranije?) i onaj film "Lude godine", pa mi se to sve moguce urezalo...
i drugo sto nam je pricala da ukoliko bi se desilo da ostanemo trudne uvek bilo bolje da rodimo nego da abortiramo. mislim...

drugo pilule ne bih preporucila nijednoj zeni i nikad, hormonski poremecaji izazvani istom [fotografije zena obrasle maljama ili koje su dobijale po deset i dvadeset kilograma viska usled narusene hormonalne ravnoteze ili kojima je najblaze mutirao glas], su tkdj bile po tm knjigama koje ona kao "slucajno" zaboravi na stolu itd] tako da..
thnks, but no, thnks.

i trece, moja najbolja drugarica iz srednje skole je dva puta abortirala, isla sam sa njom u bolnicu oba puta [i njenim ocem, o cijoj reakciji isto ne bih ovde], to kroz sta je prosla je blagi uzas...

#26 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 19 October 2003 - 16:24

Za shock terapiju nisam ni pod razno, da sam sa 12 godina video slike fetusa u kanti za djubre koje ovi hriscanski manijaci i fundamentalisti kace po netu verovatno ne bih kresnuo nista u zivotu dok nemam nameru da bracnoj saputnici implementiram embrion. O moralnim aspektima abortusa opet ne bih jer nista mi nije odvratnije od usijanih glava koje propovedaju.

A da klince treba obrazovati - treba. Samo ne slikama okrvavljenih fetusa i dlakavih zena jer to mora ostaviti neke traume :lol: Znam da su medicinari cudna sorta. Cale moje drugarice s fakuteta, internista, je njoj i njenoj braci pokazivao slike iz neke enciklopedije najodvratnijih koznih bolesti u cilju unapredjenja licne higijene. I tako sada nesrecnica sa 30 godina riba hranu deterdzentom ko rakun i zaliva sebe i celu kucu onim Domestosom ili tako nekom smrdljivom hemikalijom sto bazdi na hlor i amonijak, posle rukovanja brise ruku vlaznom maramicom, da ne nabrajam dalje, cura je potpuni fak-ap.

#27 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 19 October 2003 - 16:42

drugo pilule ne bih preporucila nijednoj zeni i nikad, hormonski poremecaji izazvani istom [fotografije zena obrasle maljama ili koje su dobijale po deset i dvadeset kilograma viska usled narusene hormonalne ravnoteze ili kojima je najblaze mutirao glas],

lavinija, pilule trece generacije koje su dobro propisane resavaju pojedinim zenama probleme sa ciklusom, aknama, gojaznoscu, itd. nemaju nikakve veze sa pilulama koje su nekada davane zenama. koncentracije hormona koje se daju su neverovatno male, u pilulama je kombinovano po tri razlicita hormona, zene ih piju neko vreme, pa prave pauzu i onda im se opet vracaju. uostalom:
www.orthotricyclen.com
to sto ti pises je kao da kritikujes audio kasete, a diskovi su vec odavno u opticaju :lol:
svaki lek moze da ti izazove probleme ako je pogresno odredjen - nije za tebe, ili je pogresno doziran. ako imas dobrog lekara i dobar proizvod, nema razloga da se pravi bauk od necega sto je civilizacijski domet.

Edited by kamichak, 19 October 2003 - 16:43.


#28 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 19 October 2003 - 16:45

je l' ti odmah kad sretnes zenu koja te zanima izadjes sa ovom pricom, ili malo pricekas?

Ne, prvo joj poklonim nove Borosane, zatim kutiju limenih viklera, tek onda pricam.

#29 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 19 October 2003 - 16:54

sta su to borosane ?

#30 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 19 October 2003 - 17:02

sta su to borosane ?

:lol: .....posebno anatomski oblikovana (i kreirana) obuca za zene na poslu koje provode dosta vremena u kretanju ili stajanju ....moja majka ih je nosila dok je radila u Robnoj Kuci