Jump to content


Photo

Clubbing


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
174 replies to this topic

#31 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 31 October 2003 - 14:54

2 mikkor:

Sledeceg petka, ne veceras [mkdsl]? Jipi. Dolazim sigurno. Ti covece sam odrzavas ovaj, kakosekaze, topik. :lol: :lol: :lol: Nisam stoposto klaber al' se sve cesce zadesim tamo. Rekla mi jedna superdevojka da moram vise da se krecem po mestima, tako cu biti zanimljiv. Umoran od rokenrola. Sad idem da ucim da bih dobio pare za Jahorinu u februaru.

[umoran od foruma][nisam hteo vise ni da pisem uopste]

...

#32 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 31 October 2003 - 15:02

sledeci petak. forum je prevashodno rokerski nema puno "aktivnih clubber"-a zbog kojecega, od besparice do muzickog ukusa, svako da ponesto i svako ponesto nauci - razmena, ne? mkdslslkmdm, obavezno ! B)

rave on :lol:

EDIT mmmm devojka rekla, dadada, umeju da nas promene - cak i dotle da se roker preobrazi u rejvera, ihhh. :lol:

Edited by mikkor, 31 October 2003 - 16:04.


#33 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 31 October 2003 - 22:20

:lol: :lol:

#34 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 03 November 2003 - 09:40

kako bilo za vikend?

#35 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 07 November 2003 - 12:01

lose. preporuke za dolazeci - mkdsl u cvijeti 2nite, makoto u subotu, skc.

#36 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 08 November 2003 - 15:40

Bilo dobro juce, damn, samo da nisam bila onako alava na onu rakiju! Sad imam veliku pulsirajucu lubenicu umesto glave. I oko 2 sata rupe u memoriji.
Neka gomiletina ljudi koje znam ce ici veceras u plastic. Ja bojkotujem.

#37 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 09 November 2003 - 14:59

jassam sesstukko oddd mesanja majko mila lepse se nisam proveo jako dugo, mmmmmmmmmmm

mkdsl, bravo-bravo. !!!!


juce makoto fenomenalan i on i ona njevo mc-jentkinja ali sestro sve ostalo u skc-u, tragedija... ukljucujuci krust-a, ne volem progresssionss, posebno ne ciste glave i umoran nakon cele noci u cvijeti..

poz poz

EDIT : ja se plasim plastica. ali stvrano, uzasavamme posmissao da odem tamo opet bez ultra dobrog povoda - kakav pakao, kakva vanity kakv grceviti skup sjebane dece nevidjeno nesto, prazna tabla

Edited by mikkor, 09 November 2003 - 15:02.


#38 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 09 November 2003 - 17:47

sreda, otvaranje zvezde koja se sad zove... uhh, naporan vikend. da, basement. jako zanimljivo, nove gazde su puki i sasa, peppe, ne znam ko ce raditi i ne znam kakav je koncept. ipak, obecavajuce za utrositi po koju noc.

#39 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 09 November 2003 - 22:52

EDIT : ja se plasim plastica. ali stvrano, uzasavamme posmissao da odem tamo opet bez ultra dobrog povoda - kakav pakao, kakva vanity kakv grceviti skup sjebane dece nevidjeno nesto, prazna tabla

ne razumem - vi ste neki snobovi ili sta? plastik sinoc je bio jedno od najboljih izdanja beogradskog clubbinga jos od boljih dana industrije (recimo zakljucno sa '97, ne kasnije). spektakularna muzika (electric indigo, berlinski zvuk 101%, detroit/rani electro/UR/rush/plus germanske kompakt teme), optimalan broj ljudi (ni previse ni premalo), decaci/devojcice 50/50 (da ne kazem da je sinoc bilo vise devojaka)
mislim da pisete gluposti i sirite hejt a da niste ni videli mesto. o kakvom paklu ti pises covece? na exilu letos nije bio pakao? na mkdsl-ovoj nedelji nisu vadili pistolje i terali ljude da skacu u vodu? u odnosu na to, plastik je klub zena u crnom. jel neko video ove godine tamo neku sumnjivu facu? nekog navijaca? transera? dilera?
da ne pominjem da ovog meseca ima jos 2 zabave koje se ne smeju propustiti - technasia i oxia. s obzirom da ne volim nesnosnu guzvu kakva je bila na lady b-ju, navijam da ostanete tamo gde ste, sa sve negativnom energijom, a ja cu imati dovoljno mesta da slusam force, evergreen i ostale stvari od technasie!

#40 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 09 November 2003 - 22:59

technasia

:lol:

#41 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 09 November 2003 - 23:05

drago mije sto se slazes samnom :lol:) ali mislio sam samo na dj pukema a ne i pepe a, pepe je ok njega volim da slusam pogotovo kada pusta funk ......ali dj pukem ili eklektik (citaj sve sto je moderno) nikako.....

meni je pepe definitivno ogadio zivot na onoj zurci francuza letos u skc-u, etjen de kresi i aleks gofer. ne cuh davno tako los uvod. ne znam zasto svi koji rade pre neke svetske face misle da moraju da ga naprze kao da je vrhunac noci i ludila. znam samo da su obojica francuza posle pepa zvucala maks iskulirano i opusteno.
sto se tice fanka, to je moguce jer se secam da je decko to radio dosta dobro po kaficima, zadnji put sam ga slusao u bizaru long tajm ago. mada tamo je nedeljom radio neki anonimni lik koji je pustao skroz fenomenalno, skoro da me je potsetio na jedan dj miks davida holmesa, 70.-te, funk, eklektika, soul, psycho rock itd. nikad ne saznah ime.
takodje ima jos jedan mnogo dobar fank dj, al retko pusta po klubivma, smara ga:). samo ponekad na dzumbus zurkama. to je boske sa b92, ima memoriju kao slon, a hard disk sa pesmama kao NASA. kad on krene da vosti, mozete da zaboravite na sve ove seljara sminkere a tu trpam i pepea i celu soul food ekipicu. tamo ni jedan dobar dj nije ponikao, sve same gradske face sa puno para.
mada je ubedljivo najnetalentovaniji dj tim ikada u ovom gradu belgrade yard sound system. neopevano dosadni i bez ikakvog osecaja za bilo sta vezano za muziku. ali su majstori za PR pa svi misle da su do jaja. nazalost nikog da im kaze da nemaju pojma.
da ne mislite da sam dezurni hejter ali da kazem da u gradu ima i solidnih dj-eva, mkdsl i janjic su world class, pomenuti boske, petko je bio sjajan tech-house dj ali je nestao sa propascu kuce, sale iz pukijeve ekipe ima odlicne ploce koje nazalost ne vrti jer radi po seljackim mestima pa mora da pusta lav iz in di er, kacarevic letos na egzilu imao 2 opasna seta, steta sto se dj brka povukao - on je bio jedini big room drama house dj kod nas. acim je dobar kada pusta disko i vokale, a kad zaglibi u onaj tvrdi mracni house bez vokala je shit.
ali najgori lik je ogi dzi kesh. njemu bi zabranio da pridje na 10m od gramofona

Edited by gazza, 09 November 2003 - 23:09.


#42 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 10 November 2003 - 03:14

E, sada me co'ek podseti da dugo nisam bio na nekom tehnicu. Mogao bih da se reaktiviram, mada je sve to izgubilo neku svoju draz koju je imalo ranije. Techno zurke su, u poslednjih par godina, masovno poceli da posecuju neki budibogs'nama likovi (valjda je to sada u fazonu). Najsveziji primer od proslog vikenda - vracam ti se ja iz grada i prolazim pored one rupe od bivseg Mondoa (kada se samo setim da sam nekada tamo visio... o, uzasa), unutra gruva neka muzikica a ispred mrki likovi u uskim majicama, ribe u nikad kracim minjarama i stikletinama od deset i kusur santima, gomila decurlije i napaljenih navijaca. Fale samo jos baklje, zastave, salovi, prangije i koje kakva cuda. Samo sam osetio neku jezu kako me podilazi (mozda i od namontiranih chicksica :lol: ), i pomislih - nije vise to za tebe, moj bato. Sto se mjuze tice, house moze ako bas mora, mada nekako sam vise za trance, a s' godinama sve vise mi prija "mirnija" muzika - d'n'b. Od DJ-eva, nekada sam uzivao uz Nastica (covek se totalno raspao - reci ne drogama :lol: ), a sada... pa, ne znam. Recimo da Toxic (i njegov mu kompanjeros Phase - Codex) nije los.

#43 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 10 November 2003 - 10:33

ne razumem - vi ste neki snobovi ili sta? plastik sinoc je bio jedno od najboljih izdanja beogradskog clubbinga jos od boljih dana industrije (recimo zakljucno sa '97, ne kasnije). spektakularna muzika (electric indigo, berlinski zvuk 101%, detroit/rani electro/UR/rush/plus germanske kompakt teme), optimalan broj ljudi (ni previse ni premalo), decaci/devojcice 50/50 (da ne kazem da je sinoc bilo vise devojaka)
mislim da pisete gluposti i sirite hejt a da niste ni videli mesto. o kakvom paklu ti pises covece? na exilu letos nije bio pakao? na mkdsl-ovoj nedelji nisu vadili pistolje i terali ljude da skacu u vodu? u odnosu na to, plastik je klub zena u crnom. jel neko video ove godine tamo neku sumnjivu facu? nekog navijaca? transera? dilera?
da ne pominjem da ovog meseca ima jos 2 zabave koje se ne smeju propustiti - technasia i oxia. s obzirom da ne volim nesnosnu guzvu kakva je bila na lady b-ju, navijam da ostanete tamo gde ste, sa sve negativnom energijom, a ja cu imati dovoljno mesta da slusam force, evergreen i ostale stvari od technasie!

hej hej hej, ti siris hejt - mada izvinjavam se, ja jesam samo bio na ladyb-ju, i jesam se tada nagledao (poznatih) dilera i krimosa i ostale bagre :lol: . dakle, to mozda nije standard. ps jel bolje ozvucenje, posto je bilo lose na ladyb

EDIT amda vidim da se balttazar ne bi slozio sa tobom :lol: hvala gazza na preporukama! poz

Edited by mikkor, 10 November 2003 - 10:39.


#44 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 10 November 2003 - 10:54

ne razumem - vi ste neki snobovi ili sta? plastik sinoc je bio jedno od najboljih izdanja beogradskog clubbinga jos od boljih dana industrije (recimo zakljucno sa '97, ne kasnije). spektakularna muzika (electric indigo, berlinski zvuk 101%, detroit/rani electro/UR/rush/plus germanske kompakt teme), optimalan broj ljudi (ni previse ni premalo), decaci/devojcice 50/50 (da ne kazem da je sinoc bilo vise devojaka)

Razumes koliko je clubbing ovde tuzan, kada moramo napomenuti 50/50 m/z odnos kao kvalitet! To se nekada nekako podrazumevalo, pa cak i na divine-u!

#45 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 10 November 2003 - 11:00

sreda, otvaranje zvezde koja se sad zove... uhh, naporan vikend. da, basement. jako zanimljivo, nove gazde su puki i sasa, peppe, ne znam ko ce raditi i ne znam kakav je koncept. ipak, obecavajuce za utrositi po koju noc.

Ajde da izigravam PR-a: :lol:
Klub se zove Bassment, MKDSL ce biti rezident cetvrtkom, Marko Nastic ce imati vece poslednjeg petka(ili subote?!) u mesecu. Valjda tako nesto.

ako ikog zanima, njihov mail je:
bassment@eunet.yu
pa ko pita ne skita.

(Jel sam bila dobra u ulozi Danijele Gasparac?)