Jump to content


Photo

Clubbing


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
174 replies to this topic

#16 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 16 October 2003 - 08:36

beogradski klubovi su smece
kojekakve rnb i tehno budalastine u 90% slucajeva...

najvise se na deci i magarcima da zaraditi!
Ima elektro veceras u cvijeti ako to ikome ista znaci.

#17 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 16 October 2003 - 16:45

beogradski klubovi su smece
kojekakve rnb i tehno budalastine u 90% slucajeva...

najvise se na deci i magarcima da zaraditi!
Ima elektro veceras u cvijeti ako to ikome ista znaci.

i te kako znaci, soulfood

I'm driving to heaven
I'm driving to heaven
and there's no way back

10xs :lol:

Edited by mikkor, 17 October 2003 - 09:12.


#18 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 17 October 2003 - 11:29

veceras pre cvijete obavezno do del mara - peppe - funk latin rare groove B)

#19 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 17 October 2003 - 11:34

btw, otvorio sargon (sajgon) sinoc

ko ode tamo makar jednom ostaje obelezen kao propalica i krivac za smrt r'n'r-a.

#20 nokia

nokia
  • Members
  • 29 posts

Posted 18 October 2003 - 03:34

ma ajd da vidimo kakav je plastic (bivsi mondo) i to danas na Lady B

mmmmmmmmmmm :lol: :lol:

#21 bitchnigga

bitchnigga
  • Members
  • 10 posts

Posted 18 October 2003 - 03:52

apsolutni hit za zimsku sezonu,

Club Zvezda

resident dj-ing by Peppe i Puki :lol:  :lol:
good times  B)

also Cvijeta otvara sledeci wickend sa 3-4 stranca - latin vibes, samba etc. bice dobra sezona.

also NT Cara urosa 9 velelepni novi jazz club is a must see! petak subota nedelja prosli vikend je bio neki svaba na bariton sax-u bilo je magnificent

dobro si mi rekao da puki radi u zvezdi da znam da neidem

#22 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 20 October 2003 - 09:34

ma ajd da vidimo kakav je plastic (bivsi mondo) i to danas na Lady B

mmmmmmmmmmm :lol:  :lol:

sta zna ja, nisam se nesto bog zna kako zabavio jer mi ne lezi tako tvrd zvuk na cistu glavu,
ali generalno sound je loss (ozvucenje) sto mi je posebno smetalo i ima pun q shkodljivaca (flajka balantajna na stolu na pet mamlaza, ne bas ide uz tehno kulturu, jel .) nisam bas doziveo dogadjaj nazalost tako da ne mogu da sudim, ali cujem da je nekima bilo super i good vibe. nisam imao srece.

zanimaju me jako komentari drugih koji su bili

#23 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 20 October 2003 - 09:36

apsolutni hit za zimsku sezonu,

Club Zvezda

resident dj-ing by Peppe i Puki :lol:  :lol:
good times  B)

also Cvijeta otvara sledeci wickend sa 3-4 stranca - latin vibes, samba etc. bice dobra sezona.

also NT Cara urosa 9 velelepni novi jazz club is a must see! petak subota nedelja prosli vikend je bio neki svaba na bariton sax-u bilo je magnificent

dobro si mi rekao da puki radi u zvezdi da znam da neidem

puki je bio sjajan celo leto (za razliku od prosle sezone) gostovao je malo po moskvi pa se uozbiljio, posebno nakon exit-a i mr emersonovog nastupa. :lol:

EDIT ps zvezda jos nije otvorena tako da nije sigurno da ce spooky tamo da radi, videcemo

Edited by mikkor, 20 October 2003 - 10:37.


#24 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 21 October 2003 - 21:14

apsolutni hit za zimsku sezonu,

Club Zvezda

resident dj-ing by Peppe i Puki :lol:  :lol:
good times  B)

also Cvijeta otvara sledeci wickend sa 3-4 stranca - latin vibes, samba etc. bice dobra sezona.

also NT Cara urosa 9 velelepni novi jazz club is a must see! petak subota nedelja prosli vikend je bio neki svaba na bariton sax-u bilo je magnificent

dobro si mi rekao da puki radi u zvezdi da znam da neidem

puki je bio sjajan celo leto (za razliku od prosle sezone) gostovao je malo po moskvi pa se uozbiljio, posebno nakon exit-a i mr emersonovog nastupa. :lol:

EDIT ps zvezda jos nije otvorena tako da nije sigurno da ce spooky tamo da radi, videcemo

ehhh puki nece da radi u klubu u kome je suvlasnik, pa bre na urbanu je vidjen kako prodaje pice na sanku sa sve pepeom i ostalom ekipom.
inace se slazem sa kolegom malo gore iznad, gde taj dvojac brez korimilara vesla, moja noga ne da kroci. definitivno najnetalentovanija ekipica u gradu, sije ih samo pukijev pulen dj holivud, neopisivo seljastvo kako od pojave tako i od muzike.
bojim se da ove jeseni i zime nece biti kluba za prezimiti pa cemo morati da se selimo od kluba do kluba u zavisnosti od toga gde pustaju relativno zanimljivi domacini a oni su uglavnom ovi sto su defilovali nedeljom na egzilu, onda coba ali brez pepea u cvijeti (ko ne kapira u cemu je problem neka poslusa ovu dvojicu kada rade zajedno pa neka uoci razliku), ander ponekad, plastic ponekad i one-off momenti tipa SKC

#25 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 22 October 2003 - 12:26

apsolutni hit za zimsku sezonu,

Club Zvezda

resident dj-ing by Peppe i Puki :lol:  :lol:
good times  B)

also Cvijeta otvara sledeci wickend sa 3-4 stranca - latin vibes, samba etc. bice dobra sezona.

also NT Cara urosa 9 velelepni novi jazz club is a must see! petak subota nedelja prosli vikend je bio neki svaba na bariton sax-u bilo je magnificent

dobro si mi rekao da puki radi u zvezdi da znam da neidem

puki je bio sjajan celo leto (za razliku od prosle sezone) gostovao je malo po moskvi pa se uozbiljio, posebno nakon exit-a i mr emersonovog nastupa. :lol:

EDIT ps zvezda jos nije otvorena tako da nije sigurno da ce spooky tamo da radi, videcemo

ehhh puki nece da radi u klubu u kome je suvlasnik, pa bre na urbanu je vidjen kako prodaje pice na sanku sa sve pepeom i ostalom ekipom.
inace se slazem sa kolegom malo gore iznad, gde taj dvojac brez korimilara vesla, moja noga ne da kroci. definitivno najnetalentovanija ekipica u gradu, sije ih samo pukijev pulen dj holivud, neopisivo seljastvo kako od pojave tako i od muzike.
bojim se da ove jeseni i zime nece biti kluba za prezimiti pa cemo morati da se selimo od kluba do kluba u zavisnosti od toga gde pustaju relativno zanimljivi domacini a oni su uglavnom ovi sto su defilovali nedeljom na egzilu, onda coba ali brez pepea u cvijeti (ko ne kapira u cemu je problem neka poslusa ovu dvojicu kada rade zajedno pa neka uoci razliku), ander ponekad, plastic ponekad i one-off momenti tipa SKC

dodji petkom u cvijetu pa vidi dal nece biti kluba (nema ni pepe-a ni puki-ja) ja ne znam kako se zove onaj mladic koji je pustao deep i kojesta u petak (mislim da je neki marko) ali uopste nije bio los. ne znam za radne dane ali mislim da ima interesantnih desavanja i tokom nedelje, sreda-cetvrtak

ne znam zasto ti se ne dopada puki ako si ga vec slusao ovog leta, pepe je vec stvar ukusa - funk latin vocal, ne znam - meni mi je ranije vise prijalo nego sada kada mi je puki dosta bolji u tom (raspuklom eclectic ) dvojcu, ali daleko od toga da je peppe los na nasoj sceni. naprotiv. acim je sto puta gori smarac, recimo.

daj de ovde neku preporuku za neki dogadjaj, pa da idem da uzivam u pravoj muzici

Edited by mikkor, 22 October 2003 - 12:31.


#26 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 22 October 2003 - 12:28

nije da nesto branim ekipu, ali to sto su prodavali pice na urbanu na nastupima deep dish-a ili timo maas-a, samo pokazuje da su tivni. sigurno nije bilo zbog para vec fore radi :lol:

#27 bitchnigga

bitchnigga
  • Members
  • 10 posts

Posted 22 October 2003 - 22:27

apsolutni hit za zimsku sezonu,

Club Zvezda

resident dj-ing by Peppe i Puki :lol:  :lol:
good times  B)

also Cvijeta otvara sledeci wickend sa 3-4 stranca - latin vibes, samba etc. bice dobra sezona.

also NT Cara urosa 9 velelepni novi jazz club is a must see! petak subota nedelja prosli vikend je bio neki svaba na bariton sax-u bilo je magnificent

dobro si mi rekao da puki radi u zvezdi da znam da neidem

puki je bio sjajan celo leto (za razliku od prosle sezone) gostovao je malo po moskvi pa se uozbiljio, posebno nakon exit-a i mr emersonovog nastupa. :lol:

EDIT ps zvezda jos nije otvorena tako da nije sigurno da ce spooky tamo da radi, videcemo

ehhh puki nece da radi u klubu u kome je suvlasnik, pa bre na urbanu je vidjen kako prodaje pice na sanku sa sve pepeom i ostalom ekipom.
inace se slazem sa kolegom malo gore iznad, gde taj dvojac brez korimilara vesla, moja noga ne da kroci. definitivno najnetalentovanija ekipica u gradu, sije ih samo pukijev pulen dj holivud, neopisivo seljastvo kako od pojave tako i od muzike.
bojim se da ove jeseni i zime nece biti kluba za prezimiti pa cemo morati da se selimo od kluba do kluba u zavisnosti od toga gde pustaju relativno zanimljivi domacini a oni su uglavnom ovi sto su defilovali nedeljom na egzilu, onda coba ali brez pepea u cvijeti (ko ne kapira u cemu je problem neka poslusa ovu dvojicu kada rade zajedno pa neka uoci razliku), ander ponekad, plastic ponekad i one-off momenti tipa SKC

drago mije sto se slazes samnom :lol:) ali mislio sam samo na dj pukema a ne i pepe a, pepe je ok njega volim da slusam pogotovo kada pusta funk ......ali dj pukem ili eklektik (citaj sve sto je moderno) nikako.....

#28 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 23 October 2003 - 09:00

otvaranje ander-a 2nite

paunovic
kovacevic
mkdsl
puki
acim
eye

sutra, petak

ike
prema - lowriders
playa - lowriders
munja

eye

#29 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 24 October 2003 - 08:59

hej ko voli loud minority aka coba there's time and place to enjoy clean sounds of funk - bitef cetvrtkom, juce svratio na kratko i iako je bilo prazno, uzivao.

andergraund otvranje - predivno, deep, guzvetina od lepih ljudi basbas clubbing kako treba, kamo srece da ostane ovako... vecerassss sta pre? barutana d-p , cvijeta deep, andergraund ???? uhhh, samo redom.... :lol: :lol: :lol:

#30 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 30 October 2003 - 11:56

mkdsl u cvijeti sledeceg petka
sutra vasil hadzimanov