Jump to content


Photo
- - - - -

O selidbi foruma


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#91 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 29 April 2019 - 17:33

mene ce silovati garant, promenicu nick ako odem tamo

 

zvacu se Ljilja_smajli


  • 5

#92 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 29 April 2019 - 17:40

:s_w:
 
prvo diskreditujes baneta, kako eto, bane ne pise vec samo `pokusava nesto da napise`
 
a onda tamo neki `vi` `seru sa visine`, a ti,
o hrabri avov hejteru - samo pljuckas iz nizine prema gore sto znaci da si u krivu
jer zakon Fizike, a ne pravila foruma, to ne dozvoljavaju...
 
vrlo jednostavno ali tesko shvatljivo :lol+:


I ti si se pojavila sad pred fajront? Pa dugo te nije bilo, mada nisam ni čitao u poslednje vreme jer ste se ponavljali i bili prilično dosadni. Ali tvoji postovi su uvek bili pun pogodak, ako čovek hoće slatko da se nasmeje. Onako detinjasti i polupismeni, ali prilično zabavni kao i ovaj koji kvotujem. Zakoni fizike na forumu ;) Originalno! Pusti ti ove tvoje ponosne ortake koji su digli nos i neće da odu na novi forum (dajem im metar dana bolovanja, a posle će svi da se registruju, kvota 1.7), već se priključi što pre i piši što češće, biće bar zabavno ;) Ne mora politika uvek da bude 100% ozbiljna tema, nije naodmet ubaciti i malo komedije... tako da, welcome ;)

PS: Registruj se sa istim nikom, mada neće biti teško provaliti da si to ti, bar meni ;)
  • 3

#93 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 29 April 2019 - 17:42

mene ce silovati garant, promenicu nick ako odem tamo
 
zvacu se Ljilja_smajli


Šta ti dođe ona čuvena Barbara? ;)
  • 0

#94 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 29 April 2019 - 17:58

 tvoji postovi su uvek bili pun pogodak, ako čovek hoće slatko da se nasmeje. Onako detinjasti i polupismeni, ali prilično zabavni kao i ovaj koji kvotujem.

PS: Registruj se sa istim nikom, mada neće biti teško provaliti da si to ti, bar meni ;)

 

 

kako cu ja sa svojim detinjastim i polupismenim rukopisom na jedan takav ispisani mrtav ozbiljan forum

 

jos ako dodjem kao ljilja_smajli nije u redu smejati se njenim postovima  ...

 

:unsure:  sada nesto mislim, ako

 je bilo smesno zasto se svojevremeno niko nije smejao mojim postovima nego penio i padao u ozbiljan trans


  • 1

#95 the dude

the dude
  • Members
  • 747 posts

Posted 29 April 2019 - 18:09

Tvoji komentarii su pravo osvezenje, mesavina humora i ironije koji pogadjaju metu svaki put. Steta sto nisam imao prilike da te cesce citam :)  :+1:


  • 0

#96 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 29 April 2019 - 18:12

kako cu ja sa svojim detinjastim i polupismenim rukopisom na jedan takav ispisani mrtav ozbiljan forum
 
jos ako dodjem kao ljilja_smajli nije u redu smejati se njenim postovima  ...
 
:unsure:  sada nesto mislim, ako
 je bilo smesno zasto se svojevremeno niko nije smejao mojim postovima nego penio i padao u ozbiljan trans


Što baš taj nik? Jel to zbog Ljilje Smajlović? Ona ti je idol? S obzirom da si sama napisala da bi tamo "garant bila silovana" (što je jedna od retkih stvari koje si napisala a da nije nimalo smešna, naprotiv patetično je), preporučujem ti da ako već dolaziš uzmeš nik Barbara, jer je ona postala čuveni bot upravo zbog sličnih gluposti koje je izgovorila... čak su joj i pesme napravili... nekako se baš i uklapaš u taj profil...

Edited by Issey, 29 April 2019 - 18:13.

  • 0

#97 James Delaney

James Delaney
  • Members
  • 161 posts

Posted 29 April 2019 - 18:22

Kako onda da zovemo onoga sto se nazvao " Brnabicka " na novom forumcetu ? super-botina ?  :lol+:


  • 0

#98 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 29 April 2019 - 18:28

Svi koji se neckaju. Ja sam se prijavio, da vidim na sta ce to da lici. Ako komunikacija moze da opstane, ostacu.

Ako ne probam necu znati sta sam propustio, ako probam, znacu sta mi ne treba. 

:P


  • 0

#99 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 29 April 2019 - 18:29

Kako onda da zovemo onoga sto se nazvao " Brnabicka " na novom forumcetu ? super-botina ?  :lol+:


Šta je ovo, sve neki kibiceri... ;)
  • 0

#100 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2019 - 18:41

...

 

Za zaljenje su prozukli recitatori koji nemaju nista u zivotu osim AVa i vecitog avavakanja.

Uvalili se u trosed, razdresili uckure na gacama i trebe sVrBske opoziciJono-navijacke stidne vasi.

:ajme:

 

Sve sto nekako nemusto i neuko napiskaraju - to je samo spisak trauma i licnih demona iz njihove 'iskrivljene vasiJone'. Samo obicni sVrBski novokomponovani 'ravnozemljasi'.

 

Oni nekome nesto predbacuju, a citava opoziciJa je poveci 'picin park' pun raznoraznih 'bar(a)bara koje se medjusobno krljaju, jedna drugoj preotimaju 'musterije' i obaraju cenu. 

:rotflmao:

 

...


  • 0

#101 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 29 April 2019 - 20:47

.....

O tome kako cu pisati - odlucujem ja, a ne 'citalacka publika'.

......

Naravno.

 

Ali ocigledno ne pises na papiru koji spremas u fioku nego javno, na forumu. Iz toga se moze pretpostaviti da hoces da to neko vidi. Vidis, taj neko onda ima pravo da to komentarise.

 

Ti si, izmedju ostaloga, promenio misljenje o Trumpu. To je OK, nisi ni prvi ni poslednji. Nekada si ga kritikovao a sad mu pises hvalospeve. U redu.

Medjutim, nisi onda napisao  "mislim da nece pobediti" pa dve godine kasnije "pogresio sam, ipak je pobedio i radi dobro".

Ovako napisano, i ti bi izgledao kao diskutant u raspravi.

 

Ali to valjda ne bi bilo dovoljno "kinicki".

 

Umesto toga si napisao:

...

Pa, jedino kad bi Klintonova umrla - onda bi klinicki idiJot Tramp imao sansu.

:wicked:

...

... i tako si ispao neozbiljna budala. Izneti ovako kategoricnu tvrdnju sa ovakvim epitetom a onda uskoro objekt te tvrdnje glorifikovati je neozbiljno.

 

Kako da citaoc zna da ono sta pises danas neces sam obezvrediti sutra?

 

Ti ovakvo vredjanje, delom sagovornika, delom javnih licnosti, nazivas "kinickim stilom".

Pa, nazivaj i dalje - za sebe, na papiru pa u fioku.

 

Ako odrzis obecanje i NE pojavis se na novom forumu, ima nas kojima to nece nedostajati.


Edited by zoran59, 29 April 2019 - 20:49.

  • 2

#102 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2019 - 21:21

...

 

... 

 

Ja sam te vise puta pitao: sta ti covece, uopste, hoces od mene?
Matora drtina a ponasa se kao mladjenka kojoj su pred svima, usred maticnog ureda reki: NE!
 
Ne zamimaju me tvoje njanjavosti, ni sirupaste price, ni pretpostavke.
Nemoj ti brinuti o meni - brini ti o svojih 3% u susednoj drzavi. I parama koje si 'uzalud dao za poplavu'.
 
Sta se tebe uopste tice sta sam ja bilo kada, bilo gde, o bilo kome napisao?
Da bi sudio o onome sta ja pisem, trebalo bi da si malo sposobniji za pisanije, a nisi.
(ne kaze se 'citaoc' mego 'citalac')
 
Isto sam te zamolio da malo kontrolises svoj jezik - nisam ja sa tobom isao u neku zagabrijsku vusranu gimnaziju gde se medjusobno hrane hovnima. 
Znam slicne likove iz vojske. Ko god je bio iz Zagreba, taj je bio 'fabricki vozac' ili na specijalizaciji kod G. Stroka i BMW Schnitzera, sve 'klasicari'. A mahom prodavaci bele tehnike iz 'Name'
:lol+:
To sto ti mislis i pises o USofA - apsolutno mi nista ne znaci.
Zamisli - ni misljenje budalasa Obame mi nista ne znaci.
 
Preskoci me sa glorifikacijim, mada je jasno da si se ti sa svojom omladinsko-komunjarskom glorifikacijom lose proveo, pa sada to ucitavas i drugima.
;)
Opet - o tome da li cu pisati u fijoku, ili negde - odlucujem ja.
A kome cu nedostajati, a kome ne - ne odlucujes ti, ili te mozda neko ovlastio da mu budes glasnogovornik?
 
Nego, smiri se malo, i odskakuci na taj 'novi, vrli 4um'.
:-1:
 
No posto si me pocastio, da ti uzvratim:
 
 
...

  • 0

#103 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 29 April 2019 - 22:14

.............

(ne kaze se 'citaoc' mego 'citalac')
.............

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

 

Preskacem ostatak, tvojim recnikom, "drljavine".

 

A ovo kvotovano...

Da si pismeniji, znao bi da je u nominativu jednina "citaoc" a mnocina "citaoci".

To se menja u genitivu, pa je za jedninu "citaoca" a za mnozinu "citalaca".

 

Evo da i ja jednom (prvi put?) na ovom forumu ponudim korisnu informaciju. ;)

 

 

 

edit: Goran, moj nekadasnji komsija iz kvarta i osetno stariji od mene, je vozio BMW Alpina a ne Schnitzer... :lol+:

 

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Edited by zoran59, 29 April 2019 - 22:18.

  • 0

#104 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2019 - 22:20

...

 

... Kako da citaoc zna ... .

 

 

Opet providno lazes?

Gde ti je plural, gde genitiv - sta to lupetas?

 

Vecito uletanje grlom u jagode i onda njanjavo vadjenje.

:frust:

 

>> ... 

U jednini:
– nom. – čitalac,
– gen. – čitaoca,
– dat. – čitaocu,
– aku. – čitaoca,
– vok. – čitaoče,
– ins. – čitaocem,
– lok. – čitaocu.
 
U množini:
– nom. – čitaoci,
– gen. – čitalaca,
– dat. – čitaocima,
– aku. – čitaoce,
– vok. – čitaoci,
– ins. – čitaocima,
– lok. – čitaocima. ... <<
 
...

 

...


Edited by Kinik, 29 April 2019 - 22:27.

  • 0

#105 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 29 April 2019 - 22:34

Nasao sam.

 

 

 

Правилно је једино читалац, у ген. мн. читалаца. Види -ЛАЦ.

izvor: http://www.srpskijez...:citaoc-citalac

 

Evo, javno ti se izvinjavam. Pogresio sam.

 

 

Ali nisam (to mi je za utehu) kod Alpine i Schnitzera. ;)

 

Eto, nisam se njanjavo vadio nego priznao gresku i izvinuo se.

A kako se ti vadis za ono sta si pisao o Trumpu pre izbora u poedjenju s onim posle?


Edited by zoran59, 29 April 2019 - 22:36.

  • 0