Jump to content


Photo
- - - - -

O selidbi foruma


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#106 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 29 April 2019 - 22:49

...



Opet providno lazes?
Gde ti je plural, gde genitiv - sta to lupetas?

Vecito uletanje grlom u jagode i onda njanjavo vadjenje.
:frust:

>> ...
U jednini:
– nom. – čitalac,
– gen. – čitaoca,
– dat. – čitaocu,
– aku. – čitaoca,
– vok. – čitaoče,
– ins. – čitaocem,
– lok. – čitaocu.

U množini:
– nom. – čitaoci,
– gen. – čitalaca,
– dat. – čitaocima,
– aku. – čitaoce,
– vok. – čitaoci,
– ins. – čitaocima,
– lok. – čitaocima. ... <<

...

...

Sedam padeza?! Za mene previse! Uostalom i u engleskom jeziku postoje samo dva padeza.
  • 0

#107 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2019 - 23:09

...

 

U japanskom - 13!

 

...


  • 0

#108 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2019 - 23:24

...

 

... i izvinuo se ... 

;)

 

'izvinio'

 

Nema potrebe da mi se izvinjavas.

Samo se nemoj zaletati.

 

Pisi 'tamo' i uzivaj.

B-)

 

...


Edited by Kinik, 30 April 2019 - 09:01.

  • 0

#109 slavisa063

slavisa063
  • Members
  • 1,994 posts

Posted 29 April 2019 - 23:42

Bio je jedan post, ne znam ko ga je napisao jer sad ne mogu da ga pronadjem. Mozda sam pomesao Cyber-ku i mama miu. Voleo bih da se razresi.

Znam da je bilo u vezi Svedske, i cerke koja je dosla u posetu u Srbiju i insekti su je izujedali.

Molio bih lepo da se javi ko je to napisao. A ovim povodom se javno izvinjavam clanici @Cyberwor/L/d ako sam je pomesao sa nekom drugom clanicom koja je u Svedskoj .


Edited by slavisa063, 29 April 2019 - 23:42.

  • 0

#110 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 00:13

...

 

Mislim, sve bih mogao da razumem, ali onoliko mahnitanje idiJota drvo_drveno_drvendalo sa 'novog 4uma' koji zatrpava ovaj FB92 svojim bolesnim porukama - to mi je neshvatljivo!

 

Ajde, bRe debilu nekontrolisani - nosi se tamo u tri lepe PM, i ostavi ovaj 4uma na miru barem ovih poslednjih sati!

:wicked:

 

...


  • 0

#111 =MetalHead=

=MetalHead=
  • Members
  • 226 posts

Posted 30 April 2019 - 00:48

It is an important and popular fact that things are not always what they seem. For instance, on the planet Earth, man had always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much - the wheel, New York, wars and so on - whilst all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man - for precisely the same reasons.
 
Curiously enough, the dolphins had long known of the impending destruction of the planet Earth and had made many attempts to alert mankind of the danger; but most of their communications were misinterpreted as amusing attempts to punch footballs or whistle for tidbits, so they eventually gave up and left the Earth by their own means shortly before the Vogons arrived.
 
The last ever dolphin message was misinterpreted as a surprisingly sophisticated attempt to do a double-backwards somersault through a hoop whilst whistling the "Star Spangled Banner", but in fact the message was this: So long and thanks for all the fish!
 
flat,550x550,075,f.jpg

  • 0

#112 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 00:54

...

 

ljudi

.

.

.

.

.

.

zivotinje / delfini

.

.

.

.

.

.

somovi

.

.

.

.

.

.

.

amebe

.

.

.

.

.

.

.

.

.

navijaci

=====================

 

...


  • 0

#113 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 30 April 2019 - 08:00

suzama se vatre ne gase


  • 1

#114 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 30 April 2019 - 08:23

moj uslov za reg na novi forum je da tamo bude bastion normalnih

inace njet


normalni to mislim normalni kao henri, kinik, jashar, andja, vasa, sajberka, muras i jos neki - znaci normalni,


a ne neki zaslepljeni fanatici koji mrze sendviche :lol+:


Koliko vidim, za sada ide sve OK i nista ne kosta probati. Ljudi su ulozili mnogo truda a forum na kraju ipak cine forumasi.
  • 0

#115 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 09:00

...

 

Ti se secas kako si se provodio na PPP?

:wacko:

 

Zasto?

Da bi napisao nesto sto svi znaju a nikako se ne bi slozili, i to samo zato sto si to ti napisao?

 

Da se kao Sancho Pansa borim protiv vetrenjaca, privodim razumu budalase?

Plasim se da su takvi pokusaji osudjeni na neuspeh - na kraju, uvek, ali uvek, prema M. Twainu - spadnes na njihov nivo.

 

Ne mesam se u tudje odluke / izbor, ali, takvo iskustvo mi ne treba na 'novom' sportskom 4umu.

:yucky:

 

...


  • 0

#116 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 30 April 2019 - 09:19

Kako onda da zovemo onoga sto se nazvao " Brnabicka " na novom forumcetu ? super-botina ?  :lol+:

 

Bolje nego super - budaletina.  :lol+:


  • 0

#117 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 11:00

...

 

Dobro, zasto barem na kraju, ne pokazes malo dostojanstva?

 

Ne mozes nikako porediti onaj brlog sa ovim FB92 koji ce za sve 'falsifikatore' ostati nedostizan.

Ko se sve nije odcepio - pa nesto ne vidim da ih mnogo citiraju.

 

Onako, traju kao neko GG preduzece, kafansko drustvo u uglu, samodovoljna mala pricaonica / ispovedaonica.

 

Attached File  ispovest 3.jpg   27.24KB   3 downloads

 

:lol+:

Ili poveci counterfeit.

 

Attached File  adidoss.jpg   34.9KB   3 downloads Attached File  tuna.jpg   29.22KB   3 downloads

 

B-)

 

I kada 'ugase' ovaj 4um B92, sve njegove i zasluge i promasaji pripadace samo njemu. Mada sam nesto nacuo da nece nestati, samo ce drasticno promeniti pravila. To ce morati da urade i svi ostali 4umi.

 

Kazu neki ljudi da si 'tamo' neki 'Moodo', no sumnjam da ces sa tako drcnim stavom privuci mnoge stotine 4umasa.

 

Samo jos jedan 'podsavez / zonas'.

:huh:

 

...


  • 0

#118 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 April 2019 - 11:10

Koncentracija NaCl na ovom topiku veca nego u Mrtvom moru.


  • 0

#119 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 12:26

...

 

:ajme:

NaCl?

???

 

>> ... The mineral content of the Dead Sea is very different from that of ocean water. The exact composition of the Dead Sea water varies mainly with season, depth and temperature. In the early 1980s, the concentration of ionic species (in g/kg) of Dead Sea surface water was Cl(181.4), Br (4.2), SO42− (0.4), HCO3 (0.2), Ca2+ (14.1), Na+ (32.5), K+ (6.2) and Mg2+(35.2). The total salinity was 276 g/kg.[26] These results show that the composition of the salt, as anhydrous chlorides on a weight percentage basis, was calcium chloride (CaCl2) 14.4%, potassium chloride (KCl) 4.4%, magnesium chloride (MgCl2) 50.8% and sodium chloride(NaCl) 30.4%. In comparison, the salt in the water of most oceans and seas is approximately 85% sodium chloride. The concentration of sulfate ions (SO42−) is very low, and the concentration of bromide ions (Br) is the highest of all waters on Earth.... <<

 

 

A blato je vrlo lekovito i zastupljeno u mnogim kozmetickim proizvodima.

;)

 

...


  • 0

#120 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 30 April 2019 - 16:40

2Anduril

hvala na odgovoru

 

 

znaci uslovi ispunjeni ;)

 

sada mi je zao sto nisam ZAHTEVALA (kljucna rec :lol+: ) da stigne i Basara (nadam se da nije non grata) 

 

 

ps. nego, kada se ovo gasi...da ne ostanem sa Kinikom na tom brodu

pa onda ono kao Jack&Rose

 

:lol+:


  • 0