Jump to content


Photo
- - - - -

KK Crvena zvezda prelazni rok 2018/19


  • This topic is locked This topic is locked
6142 replies to this topic

#616 Golijat

Golijat
  • Members
  • 3,613 posts

Posted 11 July 2018 - 14:34

@helmet

Nije njemu bitno da klub za koga navija napravi zaokret u KKCZ,on ce se radovati i ako drugi klub to napravi...Poenta je da komsiji crkne krava...Tako ti on gleda na to...
  • 1

#617 Кранг

Кранг
  • Members
  • 1,811 posts

Posted 11 July 2018 - 14:56

Osim promene sistema, moje misljenje je da je Lazicevu sezonu dosta poremetila reprezentacija. On je imao neki ustaljen rezim za svoje telo preko leta, svaki put je dolazio kao zverina na pripreme, a proslo leto je izasao iz toga zbog reprezentacije sto mu nije prijalo. Mislim da ce on biti dobar, ako se opet poslozi neki sistem igre gde bi mogao da dodje do izrazaja, a Tomic ako pokusa Olimpijakosov da prenese ovde, to nije u sustini daleko od Radonjinih principa.

Uz rizik da budem ispljuvan: Ne znam da li ima ugovor za narednu sezonu, ali ja bih mozda vratio Rebica da bude bekap. To je sada bolji igrac nego sto je bio, prijala mu je Mega, nije za startera, ali imam osecaj da moze da bude odlican za tu ulogu. Uostalom, koje su domace alternative? Filip? Pot? Ma hajte molim vas.
  • 1

#618 quentin

quentin
  • Members
  • 1,110 posts

Posted 11 July 2018 - 15:00

Nije kod Antića problem samo motivacija. On je već u godinama, vuče povrede, završava karijeru. Ne bi bilo ozbiljno da imamo u rosteru igrača koji može da odigra možda svaku treću utakmicu.
Ako hoće, možda bi Pero mogao da postane pomoćni trener, da radi s ovim mlađim visokim igračima.
  • 0

#619 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 11 July 2018 - 15:04

Antic svojim iskustvom moze da pomogne

 

po prezimenima smisljas sta bi ko mogao


  • 0

#620 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 11 July 2018 - 15:06

Pera je trebalo isutirati jos tamo posle finala ABA lige zajedno sa Bjelicom.

Covjek je imao sraman pristup skoro citavu sezonu, izuzev par utakmica u EL koje je dobro odigrao.
  • 1

#621 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 11 July 2018 - 15:15

Osim promene sistema, moje misljenje je da je Lazicevu sezonu dosta poremetila reprezentacija. On je imao neki ustaljen rezim za svoje telo preko leta, svaki put je dolazio kao zverina na pripreme, a proslo leto je izasao iz toga zbog reprezentacije sto mu nije prijalo. Mislim da ce on biti dobar, ako se opet poslozi neki sistem igre gde bi mogao da dodje do izrazaja, a Tomic ako pokusa Olimpijakosov da prenese ovde, to nije u sustini daleko od Radonjinih principa.

Uz rizik da budem ispljuvan: Ne znam da li ima ugovor za narednu sezonu, ali ja bih mozda vratio Rebica da bude bekap. To je sada bolji igrac nego sto je bio, prijala mu je Mega, nije za startera, ali imam osecaj da moze da bude odlican za tu ulogu. Uostalom, koje su domace alternative? Filip? Pot? Ma hajte molim vas.


imao je pripreme ali na prvenstvu je igrao valjda jednu tekmu zbog povrede

meni se cini da ga je više povreda poremetila plus nepostojanje logike u ekipi
  • 1

#622 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 11 July 2018 - 15:20

Lazu je reprezentacija poremetila zato sto je zbog nje izasao iz opanaka. Da ne kazem digao nos.

Edited by pavijan, 11 July 2018 - 15:21.

  • 0

#623 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 11 July 2018 - 15:21

Ne vidim zasto bi te neko pljuvao zbog Rebica. Po meni odlicna sala.
  • 0

#624 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 11 July 2018 - 15:22

Ne vidim zasto bi te neko pljuvao zbog Rebica. Po meni odlicna sala.

Bolji domaci plej nama dostupan je?
Nema.
  • 0

#625 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 11 July 2018 - 15:26

Bolji domaci plej nama dostupan je?
Nema.


Filip Covic.

Bez 2 strana pleja Zvezda sigurno nece biti ozbiljan tim naredne sezone. Ili kec i kombo bek. U svakoj petorci moramo imati stranog beka koji diriguje, sve drugo je pucanj u glavu.
  • 1

#626 djuras

djuras
  • Members
  • 12,824 posts

Posted 11 July 2018 - 15:30

imao je pripreme ali na prvenstvu je igrao valjda jednu tekmu zbog povrede

meni se cini da ga je više povreda poremetila plus nepostojanje logike u ekipi

broj odigranih tekmi na prvenstvu je potpuno nebitan

laza nije imao svoj letnji odmor i regeneraciju organizma na koji je navikao

stoji i ovo drugo sto si naveo, ali broj tekmi nema nikakve veze...on je svakako proveo 2 meseca sa repkom


  • 2

#627 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 11 July 2018 - 18:59

Dobismo makar trenera izgleda


  • 0

#628 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 11 July 2018 - 19:04

?
  • 0

#629 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 11 July 2018 - 19:07

Tomic. Veceras bi trebalo da se ozvanici
  • 1

#630 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 11 July 2018 - 19:09

Pali se masina, gorece forum veceras. Tempira Covic trenutak kad ce da sprzi masu, zasenice plasman Hrvata(iako gube) u finale.
  • 1