Jump to content


Photo
- - - - -

KK Crvena zvezda prelazni rok 2018/19


  • This topic is locked This topic is locked
6142 replies to this topic

#601 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 10 July 2018 - 22:13

Ta štetočina je 3. glavni krivac zašto sada igramo Cipiripi kup, 2. je dominikanska prevara, a broj jedan je svakako fitnes instruktor.
 
Naravno, ovde ne računamo onog koji ih je sve i doveo.

Feldjo izgleda ostaje.. Ima ugovor. Navodno Ćoki rekao do kraja jula ćemo rešiti sve bitne stvari. Pretpostavljam trener i budžet /plan, eventualno neko bitno pojačanje.
Jankeli dugujemo nešto para zbog naše poznate dinamike isplate, limar čuo pa ušao u Jankelu jako, nudio keša.. Ovaj tvrda vjera bio prekuc'o ga, rekao mu a da mi operes sajbu.. I tako, ipak se (okreće) nešto dešava.
  • 2

#602 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 10 July 2018 - 23:02

Pokusavam da sklopim eurocup budget ekipu al ne ide ://

 

Edit: uglavnom imam neke predloge : Kendrick Nunn, Alex Poythress, Louis Labeyrie, Devin Robinson, Philip Scrubb, Codi Miller-McIntyre


Edited by Manu, 10 July 2018 - 23:23.

  • 0

#603 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 11 July 2018 - 00:06

Feldina u klubu vise ni tetkice ne gotive. Gledace se svaki moguci nacin da se razidjemo s njim. 

 

?, ?

Lazic, Nenadic, Radanov

Dobric, Davidovac

?, Jankovic

Ojo, Ristic, Jovanovic

 

Da se pogodi sa strancima i bice ovo sasvim ok, s tim da nisam siguran kolko Lazic ostaje. I on je dosta pokvario sliku o sebi u prethodnih godinu dana. Verujem da u tom slucaju Lazarevic upada u ozbiljniju pricu, jer sumnjam da imamo para za jos jednog stranca. 

 

O Tomicu kao treneru ne znam sta da mislim. Dolazi iz ok sistema, verovatno je pokupio fore iz Olija, ali druga je pesma kad treba da bude prvi trener i da hendluje daleko vise stvari nego sto je to bilo do sad. Doduse, jos nije ni dosao, ali eto. :D


Edited by Markoss, 11 July 2018 - 00:08.

  • 0

#604 marejosip

marejosip
  • Members
  • 1,739 posts

Posted 11 July 2018 - 00:24

Tanko je ovo na centru i za ABA ligu, a kamoli Evrokup.
  • 3

#605 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 11 July 2018 - 00:42

Hahaah, pa nista neka plate obestecenje, pa neka ga vode . Naravno ako je Jankovic malouman da ide tamo ok, uz neko lepo obestecenje ne treba stajati im na putu. Mislim da je ovo ma je vise animiranje publike, jos se secam njihovih siledzijskih otimacina na ivici zakona kojima su se ponosili, to je institucija i ostale nebuloze...

 

 

Feldjo izgleda ostaje.. Ima ugovor. Navodno Ćoki rekao do kraja jula ćemo rešiti sve bitne stvari. Pretpostavljam trener i budžet /plan, eventualno neko bitno pojačanje. Jankeli dugujemo nešto para zbog naše poznate dinamike isplate, limar čuo pa ušao u Jankelu jako, nudio keša.. Ovaj tvrda vjera bio prekuc'o ga, rekao mu a da mi operes sajbu.. I tako, ipak se (okreće) nešto dešava.

 

Eh, stara dobra vremena, kada su zli crno-beli troleri prckali cigane, trolovali, djubrili, pa 'predlozi, zalbe i sugestije' se usijaju, padne 4-6 bana... 

 

Za zaokret je bilo potrebno samo da Dzikic poslozi kockice i uzme bo3, a da u komsiluku gazda pogubi konce. Ko bi rekao...


  • 0

#606 Born Ready

Born Ready
  • Members
  • 5,814 posts

Posted 11 July 2018 - 04:34

@Markoss

Mora se malo drugacije koncipirati ekipa. Ovo na 5 je em tanko po kvalitetu, em su sve teretnjaci, ne igra se tako moderna kosarka. Takodje, ekipa sa Lazicem u ulozi startnog beka je osudjena na propast, koji god nivo takmicenja igrala. Mislim da bi cak dosta bolje bilo da se dovedu stranci na 1 i 2, a back-up plej pokrpi nekim domacim (polu)prospektom, ako takav uopste postoji. Ovo na 1, 3 i 4 je i vise nego prihvatljivo ako pojacanja budu iole kvalitetna.

A sto se Tomica tice, mislim da nam je on ubedljivo najbolja moguca opcija. Nismo mi u situaciji da dovedemo nekog proverenog trenera a kad se uporedi sa ovim dostupnim polovnjacima, taj neki rizik sa Tomicem nam je best bet. Ne bih to ni nazvao rizikom, kad pogledas ko su alternative. A i da se vec pokazao negde kao prvi trener, ne bi se ni u snu pominjao kao kandidat za nasu klupu.

Edited by Born Ready, 11 July 2018 - 04:34.

  • 0

#607 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 11 July 2018 - 07:20

[quote name="Markoss" post="6053764" timestamp="1531263979"]

Feldina u klubu vise ni tetkice ne gotive. Gledace se svaki moguci nacin da se razidjemo s njim.

?, ?
Lazic, Nenadic, Radanov
Dobric, Davidovac
?, Jankovic
Ojo, Ristic, Jovanovic

Da se pogodi sa strancima i bice ovo sasvim ok, s tim da nisam siguran kolko Lazic ostaje. I on je dosta pokvario sliku o sebi u prethodnih godinu dana. Verujem da u tom slucaju Lazarevic upada u ozbiljniju pricu, jer sumnjam da imamo para za jos jednog stranca.

O Tomicu kao treneru ne znam sta da mislim. Dolazi iz ok sistema, verovatno je pokupio fore iz Olija, ali druga je pesma kad treba da bude prvi trener i da hendluje daleko vise stvari nego sto je to bilo do sad. Doduse, jos nije ni dosao, ali eto. :D[/quote
Gde je Simanic?
Dovoljan je jedan plej klasa i da ga krpe Nenadic i Radanov + jedan iskusan 4/5 i odlicna ekipica.
  • 0

#608 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 11 July 2018 - 07:32

Vremena je malo, a posla puno.

1. TRENER, TRENER, TRENER
2. rijesiti se balasta Feldina i Lesora. Prvi je cist visak, a drugi nema zelju iako bi imao smisla da ostane.
3. Svakako dva pleja
4. Svakako Simanic. Jovanovic aut
5. Svakako igrac 4/5
6. U slucaju da ode i Lazic rezervna opcija za spoljne pozicije moze biti odlican prvi plej, kombo 1/2 i Rebic.

edit. Ovo sve na markoss/pavijan ideje.

Edited by pepe sancez, 11 July 2018 - 07:33.

  • 1

#609 djuras

djuras
  • Members
  • 12,824 posts

Posted 11 July 2018 - 08:01

 

Dovoljan je jedan plej klasa i da ga krpe Nenadic i Radanov + jedan iskusan 4/5 i odlicna ekipica.

 

ne mogu nenadic i radanov na backup pleja

kao treca, pomocna opcija, na vec postojecu pg liniju - ok

sve preko toga nema smisla


  • 1

#610 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 11 July 2018 - 08:38

Ma moze i Ojo da krpi bek ap pleja, sto da ne.


  • 1

#611 Povremeniodlasciubrda

Povremeniodlasciubrda
  • Members
  • 3,952 posts

Posted 11 July 2018 - 09:00

Osnovu mladih igraca koji su igrali i El imamo. Ovo sto ce doci iz FMP takodje ima iskustva, godina dve u ABA ligi tako da sa tom osnovom mladih i domacih stojimo sasvim ok. Prioritet je stvoriti sistem kroz trenera, dovesti strance koji prave razliku i da se Feldin ne ponovi nikad vise.p

Edited by Cristopher McCandless, 11 July 2018 - 09:01.

  • 0

#612 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 11 July 2018 - 09:56

Antic ako ima motiva da pomogne malo je ok. Ne znam za sta ocekujete za ovaj nivo takmicenja. Mi vise necemo moci da dovodimo igrace koji su bili legitimne EL opcije. Antic ako ima iole motiva bi sigurno bio od pomoci.

 

Bukvalno, koji god tvoj post procitam on nema veze sa stanjem na terenu, vec samo s onim kako mali Slemica zamislja ... dopuniti po zelji.

Sve sto pises, pises kao da nijednu utakmicu nisi odgledao, vec po prezimenima smisljas sta bi ko mogao, a ko ne.


  • 0

#613 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 11 July 2018 - 11:04

Ovo kod mene se polako pretvara u F5 agoniju.
  • 1

#614 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 11 July 2018 - 12:00

Rispect the star
  • 2

#615 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 11 July 2018 - 13:53

Eh, stara dobra vremena, kada su zli crno-beli troleri prckali cigane, trolovali, djubrili, pa 'predlozi, zalbe i sugestije' se usijaju, padne 4-6 bana... 

 

Za zaokret je bilo potrebno samo da Dzikic poslozi kockice i uzme bo3, a da u komsiluku gazda pogubi konce. Ko bi rekao...

 

Koji zaokret. Sto bi rekli ovi istocnije, ne skidaj gace dok ne vidis Moravu  :lol+: . Lepo ste se natrtili, uslo malo SNS love, doveli malo kvalitetnijih igraca i odmah vas uhvatili neki zaokreti  ;) .  Budi oprezan sa optimizmom, sacekaj bar polusezonu pa onda mlati....

Bukvalno, koji god tvoj post procitam on nema veze sa stanjem na terenu, vec samo s onim kako mali Slemica zamislja ... dopuniti po zelji.

Sve sto pises, pises kao da nijednu utakmicu nisi odgledao, vec po prezimenima smisljas sta bi ko mogao, a ko ne.

Ja potenciram da je trener jedino bitan u ovom momentu. Antic svojim iskustvom moze da pomogne, ako ti imas amneziju ja nemam, i znam da je nekoliko utakmica u EL odigrao doktorski, zato i potenciram "AKO IMA MOTIVA", ali ti to ne vidis vec kao bik ,samo juris na "crveno". 

Ne znam kakv bi to tim mogao da zadovolji tvoj prefinjeni ukus, meni se ovaj proslogodisnji uz boljeg trenera jako svidja, misli da nismo izvukli maksimum i da sa par dobrih igraca koji se uklapaju u koncepciju mozemo da se prosetamo do titule u ABA . Prosle godine je osnovna greska bio trener, jer Alimpijevic nije imao ni minimum autoriteta kod starijih igraca i to je presudilo. 

Trener pa sve ostalo...


  • 0