Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena zvezda 2018/2019


  • Please log in to reply
18402 replies to this topic

#9871 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 21 September 2018 - 18:20

Ako Ben stvarno vuče ikakvu manju povredu, onda derbi može početi ekipa koja je izašla na Radnik.
U pitanju jeste derbi, Milojević neće potceniti komšije, ali za više od jednog zadnjeg veznog uz Krstičića nema potrebe.

Derbi jeste specifičan, koliko god je to već izlizana fraza. Treba izvesti najjači sastav čiji je Ebesilio deo bez pogovora. Čak i važniji šraf od toga ko će na krilo ukoliko Ben počne. Tu Kafu onda visi.

Edited by Manoly, 21 September 2018 - 18:22.

  • 2

#9872 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 21 September 2018 - 18:47

Tesko ce Boaci na klupu. Fale mu utakmice sa ovim timom jos uvek a voli Partizanu da metne vise nego 'leba da jede. Ne valja potcenjivati Partizan, derbi je to i igra se na njihovom terenu, mora da igra najjaci tim. Imamo Krusevac posle za zajebavanje i rotiranje

 

Mucimo se sa Alkosanom u zadnje vreme. Njih pogotovo treba uzeti ozbiljno.


  • 1

#9873 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 21 September 2018 - 18:49

Moze ovaj tim?

 

 

 

                  Borjan

 

Ebi     Lorenzo     Leroy     Ebicilio

 

         Causic Jovancic

 

   EbiSilio     LLE      LE11

 

          Boakye (od prosle sezone)


  • 0

#9874 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 21 September 2018 - 19:13

Ne moze... smesna je sredina.

 

Mora Krsticic da igra, mora da igra ozbiljno krilo da se oni celavi i kosati zbune kad projure pored njih...

 

Najjaci nas tim je Borjan, Stojkovic Savic Degenek Rodic - Krsticic, Ebisilio - Kafu, Ben, Marin i  Boaci...posto ne moze 5 stranaca onda jedan visi, zato sam pitao za povredu Boacija.

 

Ako je on povredjen ili rovit, onda Stojiljkovic umesto njega da stice samopouzdanje, pa Pavkov poslednjih pola sata da bi se prodao.

 

Ako je Ben rovit, onda u sredinu Jovicic/Jovancic/Causic, svejedno, a ispred njih Ebisilio.... Mislim da najmanje sanse da ispadne iz kombinacije ima Marina, a najvece Kafu, Ben i Boaci... tim redom, osim ako nema povreda.


  • 1

#9875 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 21 September 2018 - 19:28

Моја је претпоставка да нас Бен напушта на зиму за фину своту новца, стога ће се отворити простора за Ебисила

Ja sam ubeđen u to da Ben ide u zimskom prelaznom roku.
  • 1

#9876 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 21 September 2018 - 19:48

http://www.replaymat...full-match.html

 

Snimak utakmice, engleski komentator...


  • 1

#9877 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 21 September 2018 - 21:59

Fitjko unistio kritike i rasprave na fudbalskom topiku. :lol+: Pola covek, pola multitasking.


  • 3

#9878 nika_nika

nika_nika
  • Members
  • 225 posts

Posted 21 September 2018 - 23:44

Sta u ovom tekstu konkretno nije tacno? To je poenta. I ove vase reakcije pokazuju da sve sto je covek napisao jeste tacno i da ste vrlo svesni toga. Zasto vas toliko boli vec dva dana da neko kaze kako smo igrali lose i kukavicki, jebem li ga ako mi je jasno, ponasate se (vecina) kao da vam neko rusi Sneska.

 

Zakaroni, inace, nije bilo koji italijanski sportski novinar vec direktor najuglednijeg italijanskog sportskog lista i veliki je ljubitelj i postovalac Zvezde. Morate da shvatite da klub za koji navijate u Evropi ima veliki broj navijaca (u onom smislu kako se nekada kod nas a jos uvek u Evropi taj izraz koristi) i reputaciju koja ce se pamtiti dok su stariji ljubitelji fudbala u Evropi zivi. U Srbiji mi znamo u sta se Zvezda pretvorila, u Evropi taj klub je velika institucija.

 

istini za volju, nije u pitanju njegov tekst nego komentari, koje su preneli portali. ali ok, ne menja sustinu

 

inace da, Zazzaroni ima 60 god i vrlo dobro se seca one Zvezde

 

 

 

elem, osim nekih navijaca Zvezde, nekih navijaca Partizana ;-) i jos manje nekih navijaca Napolija, niko se vise nece secati igre iz 1. kola CL 2018/19

 

tako da, moje misljenje je da je u ovom trenutku (prva tekma u CL posle toliko godina i svega sto se u medjuvremenu izdesavalo sa Zvezdom i srpskim fudbalom, a to svi vi bolje znate od mene) za Zvezdu bolje sto je osvojila 1 bod pomocu parkiranog autobusa, nego da je izgubila uz leprsavu igru

 

mada, u potpunosti razumem i sve koji misle drugacije


  • 4

#9879 VoodooDerina

VoodooDerina
  • Members
  • 4,555 posts

Posted 22 September 2018 - 00:15

Jedino je bitno da se prođe grupa, nebitno na koji način, a ako to znači da će nas klošari iz Kampanje zvati provincijskim klubom vrlo ću se potresti -_-


  • 0

#9880 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 22 September 2018 - 00:58

Gde da se prodje grupa?


  • 1

#9881 VoodooDerina

VoodooDerina
  • Members
  • 4,555 posts

Posted 22 September 2018 - 01:08

Ne bih se bunio da ostane ovakav raspored do kraja bez obzira na igru.

 

 

 

Attached Files


  • 0

#9882 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 22 September 2018 - 01:44

juce, fino je i ovo. nemojmo kvariti, cuj da se prodje grupa, pa to je vece iznenadjenje no kad je onoma Porto uzeo LS


  • 1

#9883 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 22 September 2018 - 01:49

Ne bih se bunio da ostane ovakav raspored do kraja bez obzira na igru.


Blago tebi s tobom.
  • 1

#9884 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 22 September 2018 - 03:01

Никад слабија Трнава и Салзбург забележили победе против Лајпцига и против Андрлехта.

Јирка у 64 минута за Трнаву без учинка 

 

Anderleht je smejurija, dovode Adžića kao pojačanje, baš mi je drago što ih je dobila Trnava. Ako je neko gledao zbog Jirke, je l' i dalje cepaju po nogama?

 

Evo sta ce da se pamti.

 

https://www.b92.net/...&nav_id=1446333

 

Najbolji deo je Stvarno su pitali Mihajlovića za savete, hahahah, ali realno znao je Miha da otkida bodove velikim timovima kad je vodio Kataniju, Samp i Torino, tako smo i odigrali.

 

Mislim da se neko kratko dotakao toga, ali zaista Italijani su u padu napadački, špicevi su im smejurija u odnosu na druge elitne timove (Beloti, Imobile, Zaza i Baloteli budibogsnama, nerealno da nisu Manćini nije zvao Kutronea) i u odnosu na svoje ranije timove, a pritom Insinje ne igra za reprezentaciju na nivou na kom igra za Napoli, em mu nisu pružali šansu koliko je trebalo.

 

A kad sam kod Insinjea, Napoli je toiiko atipičan tim, za razliku od Juvea, Milana i u manjoj meri Rome i Intera, ceo tim osim njega i nekih igrača koji su treći izbor su stranci. Pred meč se vadila naša statistika protiv Italijana koja nije dobra, međutim mi uopšte nismo igrali protiv klasične italijanske ekipe.


  • 0

#9885 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 22 September 2018 - 03:42

Pa dobro, za Napoli se zna da nema veze sa italijanskim stilom fudbala. Oni mene vise podsjecaju na neku ekipu iz Spanije. Vole dosta da drze loptu, tehnicki su superiorni. Ja sam licno uzivao gledajuci njihove utakmice zadnje 2-3 sezone. Nema vise Sarija, ali su i dalje zadrzali taj identitet koji su izgradili pod njegovim vodstvom.
Napravice Anceloti neke promjene i vec je poceo to radi. Ima on dosta drugaciju viziju tima i igre.
Recimo, Milik kod Sarija nikad ne bi mogao da igra prije Mertensa.

Sjecam se dobro njihovih meceva protiv Juvea prosle sezone. Prvi mec Iguain rijesio iz kontre na pocetku meca. Napoli je imao ogroman posjed lopte u tom mecu, ali Juve je stao u zonu slicno kao i mi. Samo sto je ta zona bila toliko dobro postavljena da Napoli nije mogao sansu da stvori, bukvalno su udarili u zid 90 minuta.
Drugi mec su ih izdominirali u gostima, stvarali prilike i na kraju Kulibali u nadoknadi vremena donosi pobjedu golom iz kornera.

U nekim mecevima su izgledali dosta ranjivo, pravili su im dosta problema iz kontranapada neki timovi. Roma ih je tako pregazila, ali mucili su ih i neki slabiji timovi.
Mozda sam zato i ocekivao da mi stvorimo malo vise prilika. Ko zna, mozda u revansu bude toga.

Edited by Shunsuke Nakamura, 22 September 2018 - 04:04.

  • 0