Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena zvezda 2018/2019

• Please log in to reply
9896 replies to this topic

#9886 tsva

tsva
  • Members
  • 8,717 posts

Posted Today, 01:49

Ne bih se bunio da ostane ovakav raspored do kraja bez obzira na igru.

Blago tebi s tobom.
  • 1

#9887 Ikac

Ikac
  • Members
  • 1,988 posts

Posted Today, 03:01

Никад слабија Трнава и Салзбург забележили победе против Лајпцига и против Андрлехта.

Јирка у 64 минута за Трнаву без учинка 

Anderleht je smejurija, dovode Adžića kao pojačanje, baš mi je drago što ih je dobila Trnava. Ako je neko gledao zbog Jirke, je l' i dalje cepaju po nogama?

Evo sta ce da se pamti.

https://www.b92.net/...&nav_id=1446333

Najbolji deo je Stvarno su pitali Mihajlovića za savete, hahahah, ali realno znao je Miha da otkida bodove velikim timovima kad je vodio Kataniju, Samp i Torino, tako smo i odigrali.

Mislim da se neko kratko dotakao toga, ali zaista Italijani su u padu napadački, špicevi su im smejurija u odnosu na druge elitne timove (Beloti, Imobile, Zaza i Baloteli budibogsnama, nerealno da nisu Manćini nije zvao Kutronea) i u odnosu na svoje ranije timove, a pritom Insinje ne igra za reprezentaciju na nivou na kom igra za Napoli, em mu nisu pružali šansu koliko je trebalo.

A kad sam kod Insinjea, Napoli je toiiko atipičan tim, za razliku od Juvea, Milana i u manjoj meri Rome i Intera, ceo tim osim njega i nekih igrača koji su treći izbor su stranci. Pred meč se vadila naša statistika protiv Italijana koja nije dobra, međutim mi uopšte nismo igrali protiv klasične italijanske ekipe.

• 0

#9888 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 3,277 posts

Posted Today, 03:42

Pa dobro, za Napoli se zna da nema veze sa italijanskim stilom fudbala. Oni mene vise podsjecaju na neku ekipu iz Spanije. Vole dosta da drze loptu, tehnicki su superiorni. Ja sam licno uzivao gledajuci njihove utakmice zadnje 2-3 sezone. Nema vise Sarija, ali su i dalje zadrzali taj identitet koji su izgradili pod njegovim vodstvom.
Napravice Anceloti neke promjene i vec je poceo to radi. Ima on dosta drugaciju viziju tima i igre.
Recimo, Milik kod Sarija nikad ne bi mogao da igra prije Mertensa.

Sjecam se dobro njihovih meceva protiv Juvea prosle sezone. Prvi mec Iguain rijesio iz kontre na pocetku meca. Napoli je imao ogroman posjed lopte u tom mecu, ali Juve je stao u zonu slicno kao i mi. Samo sto je ta zona bila toliko dobro postavljena da Napoli nije mogao sansu da stvori, bukvalno su udarili u zid 90 minuta.
Drugi mec su ih izdominirali u gostima, stvarali prilike i na kraju Kulibali u nadoknadi vremena donosi pobjedu golom iz kornera.

U nekim mecevima su izgledali dosta ranjivo, pravili su im dosta problema iz kontranapada neki timovi. Roma ih je tako pregazila, ali mucili su ih i neki slabiji timovi.
Mozda sam zato i ocekivao da mi stvorimo malo vise prilika. Ko zna, mozda u revansu bude toga.

Edited by Shunsuke Nakamura, Today, 04:04.

• 0

#9889 Константин

Константин
  • Members
  • 1,442 posts

Posted Today, 09:37

Они ће изаћи у 4-2-3-1 али на типични српски начин гдје су 2 задња везна зацементирана на својој половини, без брзе транзиције и прикључивања играча, чекаће неку грешку и контре. Оно што је битније је да то не уради Милоје већ да изведе најјачи састав и игра најбољи фудбал што може, а има с ким. Јесте дерби, не треба их потцијењивати али нема ту више да се прича, остало су нијансе.

• 0

#9890 profaarmor

profaarmor
  • Members
  • 3,560 posts

Posted Today, 11:13

To pije vode do nekog hipotetickog prvog gola.
  • 0

#9891 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 5,932 posts

Posted Today, 12:06

Jel ovaj mali toliko dobar da ide ovako bombastican tekst uz njegov potpis?

NAJMLAĐI PROFESIONALAC: ‘Zvezdin Mesi’ na rođendan potpisao ugovor, odbio Barsu i PSŽ!

Nalazio se na meti Barselone i PSŽ-a, a crveno-beli su uspeli da zadrže ekstra talentovanog igrača.

U školi Crvene zvezde godinama unazad stasavaju talenti koji postaju oslonac i u najboljem timu što se u budućnosti očekuje od Matea Bačanina (15). Na dan rođendana postao je najmlađi profesionalac i u društvu menadžera Ivice Pavlovića i predsednika kluba Svetozara Mijailovića mladi igrač se obavezao na trogodišnju vernost šampionu Srbije.

Popularni ‘Zvezdin Mesi’ je pokazao ekstra talenat i igra na poziciji kao i slavni Argentinac, koji mu je igrački idol. Imao je ponudu da ode u školu Barse i PSŽ-a, ali je zajedno sa porodicom odlučio da svoju karijeru gradi u ‘Ljutice Bogdana’ i u bliskoj budućnosti debituje za voljeni klub. Ovaj posao sklopljen je u obostranom interesu tako da Bačanin može da nastavi sa svojim usponom, a ovo je dokaz da Crvena zvezda misli na budućnost. Nema dileme da dobijanje profesionalnog ugovora samo jos jedan dokaz raskošnog talenta…

Hotsport

Toza.jpg

• 0

#9892 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 3,277 posts

Posted Today, 12:10

Bice gusto, bice 0:3.
  • 0

#9893 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 9,586 posts

Posted Today, 12:28

Jel ovaj mali toliko dobar da ide ovako bombastican tekst uz njegov potpis?

Ne znam koliko je dobar, ali vec vidim da je sa 18 godina nezadovoljan jer nije u prvom planu trenera i odlazi kao slobodan igrac.

--

Koja je fora potpisivanja profesionalnog trogodisnjeg ugovora sa klincima od 15 godina?

• 0

#9894 Markoss

Markoss
  • Members
  • 9,833 posts

Posted Today, 12:56

Dobar je Bacanin bas za svoj uzrast. Mozda i najbolji u Srbiji u tom godistu.

Pa potpisuju se da bi se tu zazdrzali do punoletstva i da bi klub onda imao pravo da se pozove na pricu- e dali smo ti ugovor sa 15, sad ispostuj i ti nas. Sa 15 godina najranije mozes da potpises ugovor, verujem da mu nismo nista ponudili da bi otisao u Cuku ili tako negde, jer sto da igra za dzabe od 15-18, ako je odlican u svom godistu i moze vec sad da zaradjuje? 

I praksa je prosto da najtalentovaniji dobijaju profesionalne, a ostali stipendijske.

Bacanin je tu tipa od petlica, dobar je momak, ne verujem da cemo imati problema sa njim kad napuni 18. 

Sto se Bosica tice, cuo sam juce da su u klubu dobili obecanje od njega, menadzera mu i roditelja da ce mali da potpise ugovor. Ali, nikako roditelji da mu dodju u Beograd, kao da iz Kuale Lumpur dolaze, a ne iz Veternika. 

Edited by Markoss, Today, 13:06.

• 1

#9895 tsva

tsva
  • Members
  • 8,717 posts

Posted Today, 13:02

Ne znam koliko je dobar, ali vec vidim da je sa 18 godina nezadovoljan jer nije u prvom planu trenera i odlazi kao slobodan igrac.

--

Koja je fora potpisivanja profesionalnog trogodisnjeg ugovora sa klincima od 15 godina?

fa fora i jeste da sa 18 bude slobodan za svaki slucaj

• 0

#9896 Green23

Green23
  • Members
  • 1,949 posts

Posted Today, 13:15

--

Pa ta da ne može sutra da dođe neki klub i odvede ga. 

• 0

#9897 tsva

tsva
  • Members
  • 8,717 posts

Posted Today, 13:30

al moze taman kad napuni 18

nigde veze

• 0