Jump to content


Photo

Grupa D (ARG, ISL, CRO, NGA)


  • Please log in to reply
1016 replies to this topic

Poll: Grupa D (ARG, ISL, CRO, NGA) (93 member(s) have cast votes)

Ko prolazi grupu?

  1. Argentina (81 votes [43.78%] - View)

    Percentage of vote: 43.78%

  2. Island (26 votes [14.05%] - View)

    Percentage of vote: 14.05%

  3. Hrvatska (71 votes [38.38%] - View)

    Percentage of vote: 38.38%

  4. Nigerija (7 votes [3.78%] - View)

    Percentage of vote: 3.78%

Za koga cete navijati u ovoj grupi?

  1. Argentina (19 votes [20.43%] - View)

    Percentage of vote: 20.43%

  2. Island (39 votes [41.94%] - View)

    Percentage of vote: 41.94%

  3. Hrvatska (18 votes [19.35%] - View)

    Percentage of vote: 19.35%

  4. Nigerija (17 votes [18.28%] - View)

    Percentage of vote: 18.28%

Vote Guests cannot vote

#961 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 27 June 2018 - 09:52

 

Hehe... nema sanse za Francuze da navijam ali bukvalno me plasi sto moram da navijam za isti tim kao Xpert pa makar to bilo i na 90 minuta u zivotu.  :mellow:

 

 

Posmatraj to sa vedrije strane. Tih 90 minuta ćeš navijati za isti tim kao ja :D


  • 0

#962 tdusko

tdusko
  • Members
  • 188 posts

Posted 27 June 2018 - 10:06

Ja isto. Čovjek otvoreno priča da je imao problema s drogom kroz karijeru a kune se da su mu to 1994. namjestili. Odradio ga korumpirani Brazilac.

Od Grka se sjećam da su ih svi silovali na tom SP. Argentina, Nigerija ( koja je imala zastrašujuć roster na tom SP) i ne znam ko je bio 3. Znam da su imali 0 bodova i gol razliku 0:10 :D

Pa ti si glavnu ekipu zaboravio :) Maradona vec protiv Bugara u trecem kolu nije igrao i tu su utakmicu izgubili 2:0, drugi gol je pao u zadnjim sekundama cime su ih bugari gurnuli na trece mesto. Ono cega se mnogi ne secaju je da je tada islo 3 ekipe iz grupe pa su Argntinci ipak otisli dalje. 


  • 1

#963 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 27 June 2018 - 10:14

Pa ti si glavnu ekipu zaboravio :) Maradona vec protiv Bugara u trecem kolu nije igrao i tu su utakmicu izgubili 2:0, drugi gol je pao u zadnjim sekundama cime su ih bugari gurnuli na trece mesto. Ono cega se mnogi ne secaju je da je tada islo 3 ekipe iz grupe pa su Argntinci ipak otisli dalje. 

Da, Bugari. kakva skupina jbt. kakvi igrači.


  • 0

#964 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 27 June 2018 - 11:20

Hrvatska i Belgija baš dobro igraju. Favoriti iz 2. plana.

 

I dalje mislim da Nemci osvajaju.


  • 0

#965 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 27 June 2018 - 11:25

I Urugvaj je po meni ekipa koja uz Hrvatsku i Belgiju moze do kraja.
  • 0

#966 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 27 June 2018 - 11:25

Hrvatska i Belgija baš dobro igraju. Favoriti iz 2. plana.

 

I dalje mislim da Nemci osvajaju.

 

Kako ce oni kad cemo ih izbaciti u osmini finala??


  • 0

#967 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 27 June 2018 - 11:30

I Urugvaj je po meni ekipa koja uz Hrvatsku i Belgiju moze do kraja.


Mislis da prolaze Portugal?

Znaci 1/4 Urugvaj-Francuska a mnogi se ponadali Ronaldo-Mesi
  • 0

#968 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 27 June 2018 - 11:35

kako ne. Crni je s narančastim brojevima. :) Ali ok je i ako smo superoriginalni :)

 

Da, ali hrvatski dresovi su kombinacija dve nijanse tamno plave i crne, pa iz daljine deluju jednobojni, i naravno muškarci kao klasični daltonisti ih vide kao potpuno crne, a u stvari su teget :) (valjda)


Edited by DonJuan, 27 June 2018 - 11:38.

  • 0

#969 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 27 June 2018 - 11:45

U KO fazi smo bili ravno 3 puta. Bronca, i dvaput prvo kolo KO faze. Ispali smo od Turske i Portugala. Ne tnam da su Turska i portugal jače ekipe. Ako misliš na grupu, Meksiko, Španjolska, da, možemo se složit. Makar smo od Španjolske čak bili bolji i uzeli su naz za penal. Meksiko nas je demolirao.

 

Bas tako, posmatrao sam sta je ova generacija uradila u poslednjih 6 godina i od koga je sve ispadala pa sam tako dosao do svog zakljucka.

 

Ne secam se ko je sve igrao za Hrvatsku i Tursku 2008, ali sigurno nije bila velika razlika u kvalitetu u korist Hrvata iako se mogao prepoznati potencijal kod odredjenih(Modric, Rakitic, Corluka i bio bi tu Brazilac Eduardo da ga nije sjebao onaj mesar iz Birmingema) koji su bili na pocetku karijere. Za Turke su tada igrali Nihat Kaveci, Emre Belozoglu i Altintop od ovih poznatih sirokoj evropskoj javnosti i bilo je gomilu igraca iz Galatasaraja i Fenerbahcea. Ovako se secam jos Semiha Senturka, Volkana Demirela, Tuncaja Sanlija i Memeta Topala. Fatih Terim ludak

 

Gledam nesto spisak reprezentativaca Argentine od onih ko nije pozvan i nema za njih zime. Mislim da ce ogroman pritisak da splasne kada se Mesi oprosti, a za njim krenu Maskerano, Iguain i Di Maria. Ikardi, Paredes i Korea bi verovatno uleteli, a imaju par zanimljivih igraca u odbrambenoj liniji koji mogu da se probiju u Evropi. Moze to da bude dobro izbalansirana ekipa u buducnosti ako se selektor ne bude glupirao.


  • 0

#970 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 27 June 2018 - 11:58

Bio bih siguran da ce Francuzi poniziti Argentince da na klupi sedi bilo ko drugi osim DD. Ovako, bice 1-0 ili 2-0.
  • 0

#971 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 27 June 2018 - 12:06

igra (koja igra?) u napadu im se svodila na opasan potez tada debelog loptica-maradone i egzekuciju kaniđe.
 
razlika je što im je odbrana bila granitna, ne znam bez proveravanja ali mislim da nisu primili puno golova na prvenstvu.
od nemaca su izgubili zahvaljujući najizmišljenijem penalu u  istoriji prvenstava

Sedmorica Brazilaca napada Maradonu i on izbacuje, ni krivog ni duznog Kanidju... 1-0 i papa Brazil.
Naravno to je sve sto su uradili za citavu tekmu.
  • 0

#972 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 27 June 2018 - 12:24

I Urugvaj je po meni ekipa koja uz Hrvatsku i Belgiju moze do kraja.

Mislis da prolaze Portugal?
Znaci 1/4 Urugvaj-Francuska a mnogi se ponadali Ronaldo-Mesi

Ko ti kaze da ce Francuzi proci Argentinu? :kece: Ubedjen sam da ce ih Francuska odvaliti, da ce imati kontrolu utakmice u svojim nogama, ali da ce izostati zavrsnica, te da ce Argentina proci na penale ili nekim golom u drugom produzetku. :D Sto se tice Urugvaja, sta znam, dugo su zajedno, u najboljim su godinama i verujem da je ovo prvenstvo gde ce ova generacija doziveti neki vrhunac i izvuci max iz sebe. Dok za Portugal mislim isto sto i za J. Amere, s tim sto sticem utisak da je njihov zenit bio pre dve godine i da su sad i dalje stabilna ekipa, ali u blagom padu. Te s tim u vezi dajem blagu prednost Urugvaju.
  • 0

#973 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 27 June 2018 - 12:27

Onda nisi citao sinoc da sam se ja opkladio sa kolegom forumasom oko prolaza Fra-Arg😂😂

Cak ni DD ne moze zasrati u subotu. Bez njega na klupi bi pukla i petarda, ovako 2-3 komada u mrezu Armanija.

Samo jedno ime: Kante😎
  • 0

#974 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 27 June 2018 - 13:05

 

Hehe... nema sanse za Francuze da navijam ali bukvalno me plasi sto moram da navijam za isti tim kao Xpert pa makar to bilo i na 90 minuta u zivotu.  :mellow:

Fake L'pool fan alert! Ladno si navijao za Real u finalu.  :mellow:


  • 0

#975 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 27 June 2018 - 13:08

Ma stevica je fanboy nakvarcanog cigana.
  • 0